Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2018
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
Середа, 14 лютого 2018


Друк

14 лютого рятувальники взяли участь у засіданні архітектурно-містобудівної ради при Секторі містобудування та архітектури Сквирської РДА по розгляду «Детального плану території під будівництво садибного житлового будинку і господарських будівель і споруд»

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області

 

Переглядів: 93
 Друк

З метою виконання Плану основних заходів цивільного захисту Київської області на 2018рік та графіку проведення комплексних об’єктових тренувань Сквирським РС ГУ ДСНС України у Київській області 14 лютого 2018 року проведено перевірку якості проведення СОН з відпрацюванням Плану ліквідації аварійних ситуацій та підготовки працюючих до дій у надзвичайних ситуаціях за темою: «Вилив дизельного палива на територію АЗС». на ТОВ «ОККО-РІТЕЙЛ» АЗС ВН №65 м. Сквира вул. Київська, 23а.

Переглядів: 104
 Друк

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відповідно до вимог законодавства представив Звіт роботи Кабінету Міністрів за 2017 рік та основні завдання на 2018 рік. Презентація відбулася в рамках засідання Уряду.

Прем’єр-міністр підкреслив, що минулий рік був нелегким, але позитивні моменти очевидні. Серед них – збереження позитивної динаміки зростання економіки та початок фундаментальних змін в різних сферах життєдіяльності держави – від системи державних фінансів, системи економічних регуляцій та системи оподаткування бізнесу до соціальної сфери, а саме освіти, медицини, пенсійної системи.

«Я знаю, що проблем є достатньо, але ми маємо бути готовими їх подолати», - сказав Володимир Гройсман. За його словами, досягти мети дозволить нова якість державного управління, політика збільшення доходів громадян, забезпечення належного рівня безпеки.

«Хотів би подякувати Парламенту, колегам міністрам за нелегкий рік, в якому були й позитивні моменти. Нам вдалося утримати економічне зростання. Ми збільшуємо виробництво продукту, люди мають можливості працевлаштування. Але якщо ми хочемо наздогнати партнерів, наш пріоритет – підвищення економічного зростання», - сказав Глава Уряду.

Переглядів: 484
  Read More...Друк

Про вибуття малолітніх дітей Халімон Вікторії Ігорівни,

Халімон Олени Іванівни та Халімона Артема Володимировича,

з сім’ї патронатного вихователя

Кучер Лариси Віталіївни та повернення дітей матері

Відповідно до законів України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю», постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної з захистом прав дитини» (із змінами), статей 3 - 5 Сімейного кодексу України, пунктів 27, 28 Порядку створення та діяльності сім"ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім"ї патронатного вихователя, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року № 148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною», та врахувавши висновок комісії з питань захисту прав дитини Сквирської райдержадміністрації від 02 лютого 2018 року № 2/1:

1. Повернути малолітніх дітей Халімон Вікторію Ігорівну, Халімон Олену Іванівну, та Халімона Артема Володимировича, матері Халімон Тетяні Степанівні, яка проживає за адресою: Сквирський район, Київська область .

2. Службі у справах дітей та сім’ї Сквирської райдержадміністрації забезпечити участь працівника служби у справах дітей та сім’ї Сквирської райдержадміністрації при вибутті дітей з сім’ї патронатного вихователя та передачі дітей матері.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 15 грудня 2017 року № 731 «Про тимчасове влаштування малолітніх дітей Халімон Вікторії Ігорівни, Халімон Олени Іванівни, та Халімона Артема Володимировича, в сім’ю патронатного вихователя Кучер Лариси Віталіївни».

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Сквирської райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В. Галюк

Переглядів: 137
 Друк

Про влаштування малолітньої дитини

Важалюк Ангеліни Анатоліївни,

до Сквирського дитячого будинку «Надія»

Відповідно до статті 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про охорону дитинства», статті 245 Сімейного кодексу України, статті 66 Цивільного кодексу України, пункту 31 постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» та врахувавши рішення виконавчого комітету Лазурненської селищної ради Скадовського району Херсонської області від 04 грудня 2017 року № 100, акт про вилучення дитини з сім’ї від 04 грудня 2017 року смт. Лазурне та висновок комісії з питань захисту прав дитини Сквирської райдержадміністрації від 02 лютого 2018 року № 2/3:

1. Влаштувати малолітню дитину Важалюк Ангеліну Анатоліївну, до Сквирського дитячого будинку «Надія», за адресою: вулиця Шкільна, будинок 1 а, село Кривошиїнці, Сквирський район, Київська область.

2. Службі у справах дітей та сім’ї Сквирської райдержадміністрації забезпечити підготовку документів для влаштування малолітньої дитини Важалюк Ангеліни Анатоліївни, до Сквирського дитячого будинку «Надія».

3. Опіку над дитиною на час перебування її в Сквирському дитячому будинку «Надія» покласти на директора дитячого будинку Майорко Наталію Володимирівну.

4. Закріпити на період перебування у Сквирському дитячому будинку «Надія» за малолітньою Важалюк Ангеліною Анатоліївною, житлову площу за місцем її реєстрації: Сквирський район, Київська область.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Сквирської райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В. Галюк

Переглядів: 137
 Друк

Про збереження права на житло

дитини – сироти неповнолітнього

Швеця Василя Васильовича

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", "Про охорону дитинства", статті 72 Цивільного кодексу України та статей 247, 248 Сімейного кодексу України, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 "Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини", врахувавши розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 30 жовтня 2017 року № 639, довідку форми 3 від виконавчого комітету Оріховецької сільської ради від 25 жовтня 2017 року № 362, з метою захисту прав та законних інтересів неповнолітньої дитини-сироти:

1. Зберегти право на житло дитини – сироти неповнолітнього Швеця Василя Васильовича, за адресою: Сквирський район, Київська область на строк до завершення терміну перебування дитини під піклуванням, до досягнення ним повноліття.

2. Службі у справах дітей та сім¢ї Сквирської райдержадміністрації здійснювати нагляд за виконанням піклувальником обов’язків щодо захисту житла та майна дитини-сироти.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сквирської райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації В.В. Галюк

Переглядів: 139
 Друк

Про надання статусу дитини,

позбавленої батьківського піклування,

малолітньому Перетятку Миколі Сергійовичу.

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 243, 244 Сімейного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 "Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини", врахувавши рішення Сквирського районного суду Київської області від 17 грудня 2017 року справа № 376/2796/17 про позбавлення батьківських прав Перетятко Марини Павлівни, та витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України від 06 червня 2015 року № 00015451277, довідка форми 3 від виконавчого комітету Сквирської міської ради від 11 жовтня 2017 року № 4162:

1. Надати малолітньому Перетятку Миколі Сергійовичу, статус дитини, позбавленої батьківського піклування.

2. Службі у справах дітей та сім'ї Сквирської райдержадміністрації вжити вичерпних заходів щодо захисту законних прав та інтересів дитини - Перетятка Миколи Сергійовича.

3. Зберегти право на житло дитини, позбавленої батьківського піклування, Перетятка Миколи Сергійовича, та заборонити відчуження житла, яке знаходиться за адресою: м. Сквира Київської області, до досягнення дитиною повноліття.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сквирської райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації В.В. Галюк

Переглядів: 132
 Друк

Про проведення районного конкурсу на перевезення

пасажирів на автобусних маршрутах загального

користування, віднесених до компетенції

 

Сквирської районної державної адміністрації

 

Відповідно до законів України «Про автомобільний транспорт», «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» та розпоряджень голови Сквирської районної державної адміністрації від 13 серпня 2013 року № 275 «Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Сквирського району», зареєстрованого в Сквирському районному управлінні юстиції у Київській області 14.08.2013 за № 2/159, та від 03 вересня 2014 року № 388, зареєстрованого в Сквирському районному управлінні юстиції у Київській області 05.09.2014 за № 4/163:

1. Провести 12.03.2018 конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації (далі - конкурс).

2. Затвердити перелік об’єктів конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації, згідно з додатком.

3. Відділу економічного розвитку Сквирської районної державної адміністрації:

3.1. Здійснити заходи щодо приймання документації на участь у конкурсі.

3.2. Здійснити заходи щодо організації та проведення конкурсу, які визначені Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», зокрема щодо публікації оголошення про проведення конкурсу, видачі бланків для участі в конкурсі, перевірки достовірності одержаної від перевізника-претендента інформації, аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовки матеріалів для проведення конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів, підготовки матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником-переможцем конкурсу, тощо.

3.3. Забезпечити під час проведення засідання конкурсного комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації, технічний аудіозапис.

4. Конкурсному комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації, подати в 10-денний термін після проведення конкурсу оформлений протокол засідання щодо визначення переможців конкурсу.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Сквирської районної державної адміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В. Галюк

додаток

до розпорядження голови

Сквирської райдержадміністрації

07 лютого 2018 року № 67

Перелік

об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування,

віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації

№ об’єкта

№ маршруту або рейсу

Назва маршруту

(найменування кінцевих зупинок)

Траса слідування (населені пункти)

Довжина маршруту, км

Кількість оборотних рейсів, од. у режимі руху

Режим перевезення

Порядок здійснення перевезень

Структура парку

Прямий

Зворотний

Звичайний

Маршрутного таксі

Експресний

щоденний

факультативний

сезонний

Самостійно

Паритет

Категорія та клас автобусів за конструкцією

Мінімальна кількість одиниць

рухомого складу для

Мінімальна кількість місць для сидіння в автобусі

Наявність резерву

(необхідна кількість), од.

Наявність рухомого складу пристосованого для перевезення осіб з обмеженими можливостями

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

1

1

Сквира АП Червона Площа – с. Дулицьке

Сквира АП Червона Площа - с. Великі Єрчики - с. Буки - с. Чубинці – с. Таборів - с. Дулицьке

23

23

3

-

-

+

-

-

+

-

М23, А,В, І,ІІ,ІІІ

1

22

1

1

2

2

Сквира АП Червона Площа – с. Красноліси

Сквира АП Червона Площа – с. В.Єрчики – с. Буки – с. Чубинці – с. Рогізна – с. Красноліси

31

31

3

-

-

+

-

-

+

-

М23, А,В, І,ІІ,ІІІ

1

22

1

1

3

11

Сквира АС – с. Антонів

Сквира АС – с. Антонів

20,0

20,0

5

-

-

+

-

-

+

-

М23, А,В,І,ІІ,ІІІ

1

22

1

1

4

3

Сквира АС - с. Пищики

Сквира АС – с. Шамраївка – с. Руда – с. В.Половецьке –

с. Пищики

47,0

47,0

3

-

-

+

-

-

+

-

М23, А,В,І,ІІ,ІІІ

1

22

1

1

5

14

Сквира АП Червона Площа

с. Миньківці, ч/з

с. Малі Єрчики

Сквира АП Червона Площа – с. В.Єрчики – с. М.Єрчики – с. М.Лисовці

27,5

27,5

4

-

-

+

-

-

+

-

М23, А,В,І,ІІ,ІІІ

1

22

1

1

6

18

Сквира АС – с. Руда ч/з с. Безпечна

Сквира АС – с. Безпечна - с. Дулицьке, с. Руда

33,0

33,0

3

-

-

+

-

-

+

-

М23, А,В,І,ІІ,ІІІ

1

22

1

1

7

6

Сквира АП Червона Площа – с. Кам`яна Гребля, ч/з с. Золотуху

Сквира АП Червона Площа – с. Золотуха – с. Кам’яна Гребля

11,0

11,0

2

-

-

+

-

-

+

-

М23, А,В,І,ІІ.ІІІ

1

22

1

1

Керівник апарату райдержадміністрації В.Л. Салтанюк

 

Переглядів: 143
 Друк

Про внесення змін до складу

координаційної ради для виконання

районної комплексної програми

"Турбота"на 2016 - 2020 роки

Відповідно до пункту 9 статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

Внести зміни до складу координаційної ради для виконання районної комплексної програми "Турбота" на 2016 - 2020 роки, утвореної розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації від 17 березня 2016 року № 91, а саме:

Вивести зі складу координаційної ради:

1) Нашибу Яніну Георгіївну, провідного юристконсульта відділу соціальної та психологічної підтримки учасників АТО та членів їх сімей районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

2) Крученюка Віталія Миколайовича, керівника центру допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам загиблих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції.

Голова адміністрації В.В. Галюк

Переглядів: 123
 Друк

 

Про внесення змін до складу

координаційної ради для організації виконання

районної комплексної Програми

соціальної підтримки військовослужбовців,

учасників антитерористичної операції та

членів їх сімей Сквирського району на 2017-2018 роки

 

 

Відповідно до пункту 9 статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

Внести зміни до складу координаційної ради для організації виконання районної комплексної Програми соціальної підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей Сквирського району на 2017-2018 роки, утвореної розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації від 13 січня 2017 року № 22, а саме:

Вивести зі складу координаційної ради:

1) Нашибу Яніну Георгіївну, провідного юристконсульта відділу соціальної та психологічної підтримки учасників АТО та членів їх сімей районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

2) Крученюка Віталія Миколайовича, керівника центру допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам загиблих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції.

Голова адміністрації В.В. Галюк

 

Переглядів: 154
 


Сторінка 1 з 3
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack