Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2018
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 21 22 23 24 25
26 27 28        
Вівторок, 20 лютого 2018


Друк

Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації інформує, що відповідно до листа Державного комітету телебачення і радіомовлення України від 21.12.2017 № 3935/27/11 з 15 грудня 2017 року набув чинності наказ Держкомтелерадіо від 17.10.2017 № 384 «Про затвердження Порядку накладення Державним комітетом телебачення і радіомовлення України адміністративно-господарських штрафів».

Згідно з цим наказом видавнича продукція, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, без наявності відповідного дозволу, виданого згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 № 262 «Деякі питання видачі (відмови у видачі, анулювання) дозволу на ввезення видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України», вилучатиметься з обігу уповноваженими особами Держтелерадіо.

Переглядів: 354
  Read More...Друк

20 лютого рятувальники взяли участь у засіданні колегії райдержадміністрації, яке провів голова Сквирської районної державної адміністрації.

Засідання відбулось за керівників структурних підрозділів Сквирської РДА, районної ради, державних служб, установ, підприємств різних форм власності, представників засобів масової інформації.

На нараді розглядалось питання про результати комплексної перевірки виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб у Сквирському районі.

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області

 

Переглядів: 94
 Друк

20 лютого рятувальники Сквирського району провели профорієнтаційну роботу з учнями випускних класів Горобіївського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІст.-дитячий садок» по відбору їх, як кандидатів до вступу у вищі навчальні заклади системи ДСНС України.

З метою заохочення випускників до вибору професії рятувальника, продемонстровано фільм про Державну службу України з надзвичайних ситуацій та порядок проходження навчання та служби у навчальних закладах, що готують фахівців ДСНС. Рятувальники закликали усіх охочих присвятити своє життя рятувальній справі, щоб приходити на допомогу першими у будь-яких екстремальних ситуаціях, вміти викликати у людських серцях почуття захищеності від надзвичайних ситуацій та стабільності у завтрашньому дні.

Також в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» рятувальники провели з учнями навчально-виховну бесіду та розповіли про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті, небезпеку використання таких предметів, як сірники та петарди, про небезпеку вибухо-небезпечних та невідомих предметів, звернено увагу на правила поведінки дітей на льоду.

Учням нагадали телефони екстрених служб та вручили відповідні тематичні пам’ятки та інформаційні листівки з питань безпеки.

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області

 

Переглядів: 135
 Друк

 

З метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій в культових спорудах, 20 лютого, працівники Сквирського районного сектору провели планову перевірку дотримання вимог пожежної і техногенної безпеки Релігійної Громади Української Православної Церкви Різдва Богородиці с.Горобіївка.

Під час огляду стану приміщень і територій церкви особлива увага звертається на стан електромережі, протипожежні водойми, наявність та утримання первинних засобів пожежогасіння, утримання евакуаційних виходів, розташування відкритого вогню. Настоятеляю, було наголошено на заборону використання побутових електронагрівальних приладів, без відповідних підставок та в місцях де це непередбачено. Також, була роздана наочна агітація «Правила безпечного Великодня» для розміщення останніх на видних місцях.

Рятувальники побажали святиму отцю, безпечних богослужінь на радість прихожанам.

 

Переглядів: 81
 Друк

20 лютого рятувальники Сквирського району  взяли участь у мітингу з нагоди вшанування учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героям Небесної Сотні.

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області

 

Переглядів: 88
 Друк

20 лютого біля Пам’ятного Знаку Героям Небесної Сотні, що споруджений на однойменній площі у м.Сквира відбувся мітинг – реквієм «Вони були, як голос України», присвячений пам`яті борцям за Україну, що віддали своє життя під час буремних подій Революції Гідності, участь у якому брали голова райдержадміністрації В.В. Галюк, голова районної ради В.В. Гриша, представники громадських та молодіжних організацій, учасники Революції Гідності, представники ЗМІ та мешканці міста.

Хвилиною Мовчання зібрання вшанувало пам`ять загиблих учасників Революції Гідності.

До присутніх звернувся голова райдержадміністрації В.В. Галюк, який сказав: «На столичному Майдані не було бідних чи багатих, сильних чи слабких, як не було і немає Сходу чи Заходу... Рівність і братерство – основна рушійна сила, яка підкорила Україну та весь світ.

Їх об'єднала українська земля та бажання жити у вільній країні.

Спочатку вони вимагали право вибору. Потім їм довелось вимагати права жити. І хоч кулі снайперів - це вагомий аргумент, але ні кулі, ні гранати, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти цих людей. Вони гинули, та не здавались...

Так на Майдані з'явилась ще одна сотня - Небесна. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну - життя. І для нас є святим обов'язком гідно вшанувати Героїв. Щоб ми пам'ятали - хто і за що загинув.».

Про подвиг Героїв Небесної Сотні йшлося у виступах голови районної ради В.В.Гриші та учасника Революції Гідності, волонтера, члена районної громадської організації «Народна рада м.Сквири» Н.М.Рудніченко.

Керівники району, разом з представниками громадськості вшанували пам'ять загиблих борців квітами, що були покладені до підніжжя монументу.

 

Переглядів: 358
 Друк

 

ЗАТВЕРДЖУЮ

Голова Сквирської

райдержадміністрації

_________________ В.В.Галюк

ПЛАН

заходів щодо попередження корупції на 2018 рік

в Сквирській районній державній адміністрації

ЗАХОДИ:

1. Проводити інформаційно - роз'яснювальну роботу щодо запобігання та протидії корупції серед державних службовців Сквирської РДА.

 

Управління, відділи, інші структурні підрозділи районної державної адміністрації.

Протягом року.

2. Проводити перевірку фактів своєчасності подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається НАЗК.

Відповідальні працівники з питань кадрової роботи в структурних підрозділах районної державної адміністрації, головний спеціаліст з питань запобігання та протидії корупції апарату райдержадміністрації.

Протягом року.

3. Здійснювати контроль за дотриманням антикорупційного законодавства.

Управління, відділи, інші структурні підрозділи районної державної адміністрації.

Постійно.

4. Аналізувати скарги та звернення громадян, в яких вбачається порушення державними службовцями існуючого антикорупційного законодавства. Отримані результати розглядати з відповідними висновками та рекомендаціями на нарадах.

Сектор контролю та роботи із зверненнями громадян, юридичний сектор апарату районної державної адміністрації, управління, відділи, інші структурні підрозділи районної державної адміністрації.

Протягом року.

5. З метою прозорості і відкритості у діяльності органів виконавчої влади широко висвітлювати кожен факт корупційних діянь, вчинених державними службовцями, та своєчасно інформувати громадськість щодо застосування до правопорушників відповідних адміністративних заходів.

Загальний відділ апарату районної державної адміністрації, управління, відділи, інші структурні підрозділи районної державної адміністрації.

Протягом року.

6. Своєчасно інформувати уповноважену особу Національного агентства з питань запобігання корупції та спеціально уповноважених суб'єктів у сфері протидії корупції про факти, що можуть свідчити про вчинення корупційних правопорушень посадовими особами райдержадміністрації.

Головний спеціаліст з питань запобігання та протидії корупції

Постійно.

7. Проводити наради з керівниками управлінь та структурних підрозділів районної державної адміністрації з питань запобігання проявам корупції серед державних службовців.

Управління, відділи, інші структурні підрозділи районної державної адміністрації.

Протягом року.

8. Проводити наради, семінари - навчання з державними службовцями управлінь, відділів, інших структурних підрозділів районної державної адміністрації з питань профілактики корупції та боротьби з нею, навчання з працівниками, відповідальними за організацію та ведення профілактичної роботи в структурних підрозділах районної державної адміністрації.

Управління, відділи, інші структурні підрозділи районної державної адміністрації.

Протягом року.

9. Проводити планові перевірки щодо виконання Закону України „Про запобігання корупції"" та дотримання антикорупційного законодавства.

Управління, відділи, інші структурні підрозділи районної державної адміністрації.

Протягом року.

10. Надавати Київській обласній державній адміністрації інформацію про виконання заходів щодо мінімізації можливості виникнення конфлікту інтересів осіб.

Головний спеціаліст з питань запобігання та протидії корупції.

Щоквартально, до 5 числа наступного за кварталом місяця.

11. Поповнювати та систематично оновлювати антикорупційні матеріали на офіційному веб - сайті районної державної адміністрації в рубриці „Протидія корупції.

Головний спеціаліст з питань запобігання та протидії корупції.

Протягом року.

Головний спеціаліст з питань запобігання

та виявлення корупції райдержадміністрації Л.І.Орленко

 

Переглядів: 171
 Друк

В залі засідань відбулася нарада голови райдержадміністрації В.В.Галюка з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій та установ. Розглядались наступні питання:

1. Про випадок смерті у відділенні ЦРЛ у результаті захворювання на вірусну пневмонію (Мандзюк Юрій Олександрович, учасник АТО) Доповідачі: Васільєв Вадим Валентинович, заступник головного лікаря Сквирської ЦРЛ, Кудик - Химчук Оксана Павлівна, завідуюча терапевтичним відділенням

2. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач: Салтанюк Віктор Леонідович керівник апарату Сквирської райдержадміністрації;

3. Про стан оперативної обстановки на території району

Доповідач: Гіптенко Руслан Анатолійович– заступник начальника Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області;

4. Про виконання планового завдання щодо залучення громадян до укладення контракту на службу у Збройних Силах України у І кварталі 2018 року та заходи, які вживаються військоматом для виконання планового завдання.

Доповідач: Волинець Юрій Петрович - військовий комісар Сквирського районного військового комісаріату.

Переглядів: 403
  Read More...Друк

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (далі - МТОТ) повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 р. № 20 прийняті зміни до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2004 р. № 422 «Про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання та Порядку надання і користування житловими приміщеннями з фондів житла для тимчасового проживання».

Постанова ухвалена в рамках виконання «Стратегії інтеграції вну- трішньо переміщених осіб та впровадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2020 року», схваленої Урядом України 15 листопада 2017 р, № 909-р, розробником якої є МТОТ.

Зміни направлені на вирішення проблеми забезпечення житлом найбільш вразливих категорій громадян серед внутрішньо переміщених осіб (далі ВПО), що сприятиме зменшенню соціальної напруги серед зазначених категорій населення та забезпеченню конституційного права громадян на житло.

Зокрема, завдяки змінам, ВПО зможуть отримати тимчасове житло з фондів для тимчасового проживання у приймаючих громадах. Також, спрощено процедуру збору необхідних документів для взяття на облік та отримання житла. Відтепер особи, які зацікавлені в отриманні тимчасового житла, в тому числі ВПО, замість довідки про склад сім’ї можуть надати документи, що засвідчують родинні зв’язки (свідоцтво про народження, свідоцтво про державну реєстрацію шлюбу, посвідчення опікуна або піклувальника).

Крім того, право на отримання житла у тимчасове користування отримали також ВПО, які мають у власності житло, непридатне для подальшого проживання, яке розташоване на території України (крім тимчасово окупованої території України та/або населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення). Для цього необхідно надати довідку про визнання жилого будинку (жилого приміщення) таким, що не відповідає санітарним і технічним вимогам, яка видається місцевим органом виконавчої влади або виконавчим органом місцевого самоврядування за місцем розташування такого житла.

Слід зауважити, що вказані зміни розроблені МТОТ з метою забезпечення комплексного та всебічного підходу щодо забезпечення прав внутрішньо переміщених, осіб на житло та дотримання вимог міжнародного і національного законодавства.

Управління соціального захисту населення Сквирської РДА

19.02.2018

Переглядів: 168
 Друк

У Сквирському районному центрі зайнятості  відбувся «Ярмарок кар’єри», який пройшов під гаслом «Тебе шукає робота!».

Відвідувачі ярмарку мали можливість віч-на-віч поспілкуватися з заступником військового комісаріату Сквирського райвійськомату підполковником Березовським Олександром Олександровичем, бійцями військової частини 72 окремої механізованої бригади Збройних сил України та представниками 1129 зенітного ракетного полку з міста Біла Церква. Військовослужбовці пропонували актуальні і перспективні вакансії, про можливість вступу на військову службу за контрактом, про заробітну плату, яка складає від 7000 до 10000 грн і більше та повний соціальний пакет. Вони розповіли про можливість подальшого навчання у Академії Національної гвардії України і підкреслили, що українська армія йде в ногу з сьогоденням у напрямі стандартів НАТО.

Начальник сектору кадрового забезпечення Сквирського відділу поліції, майор поліції Шахов Віталій Олександрович ознайомив учасників заходу з вакансіями у лавах національної поліції, умовами роботи та наголосив, що заробітна плата складає від 9000 гривнів, також акцентував увагу про можливості вступу у Вищі навчальні заклади системи МВС України.

Захід мав взаємовигідний результат, бо вчасна допомога молоді у професійному самовизначенні сьогодні з одного боку допоможе у виборі професії, а з іншого обрати цікаву конкурентноспроможну роботу на ринку праці.


 

Переглядів: 208
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack