Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2018
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 22 23 24 25
26 27 28        
Середа, 21 лютого 2018


Друк

 

Уряд розпочав підняття військових пенсій ще до ухвалення спеціального закону

Сьогодні, 21 лютого, на засіданні Кабінету Міністрів ухвалено постанову про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби та деяким іншим категоріям осіб. Документ розроблений Міністерством соціальної політики на виконання доручення прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Таким чином уряд виконує свою обіцянку з початку цього року переглянути пенсії військовослужбовцям.

Документ передбачає поетапне підвищення пенсій представникам силових органів починаючи з 1 січня 2018 року. Процедура перегляду пенсій розпочнеться 1 березня 2018 року. На першому етапі, з 1 січня цього року, пенсії підвищаться в середньому на 1500 грн. З 1 січня 2019 року пенсії зростуть не менше, ніж на 750 грн. І з 1 січня 2020 року – ще не менше, ніж на 750 грн. Таким чином за два роки військові пенсії зростуть щонайменше удвічі. Зараз середня пенсія військових складає 2898,41 грн. Переглядів: 340

  Read More...Друк

21 лютого рятувальники взяли участь у засіданні державної надзвичайної протиепідемічної комісії, на якій розглядалося питання стосовно заходів профілактики щодо запобігання захворюваності африканської чуми свиней.

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області

 

Переглядів: 99
 Друк

Уряд схвалив новий державний стандарт початкової освіти, який буде запроваджено в школах з вересня 2018 року. Українські діти повинні отримувати якісну та конкурентну освіту, що дозволить їм бути успішними. Нинішньої осені першачки підуть в якісно нову школу.

Розбудова якісно нового рівня життя в Україні, здійснення економічного прориву вимагає якісних змін у системі освіти – від дитячого садочка до вищого навчального закладу, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду. Він підкреслив, що покоління, які приходять на зміну нинішнім, це – нові люди з іншим мисленням та іншими можливостями. І вони вимагають інших стандартів освіти.

«Наші українські діти мають отримати можливість бути успішними. Тож питання освіти мають ключове значення, – сказав Володимир Гройсман. – Неможливо побудувати майбутнє країни без якісної, конкурентної освіти». Переглядів: 321

  Read More...Друк

Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти, вихованців дошкільних груп навчально-виховних комплексів та навчально-виховних об'єднань, закладів дошкільної освіти, вихованців Сквирського дитячого будинку "Надія" у 2018 році

Зареєстровано в Головному

територіальному управлінні

юстиції у Київській області

22 січня 2018 р. за № 17/1044

Відповідно до статті 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 5 Закону України "Про охорону дитинства", статті 35 Закону України "Про дошкільну освіту", статей 21, 22 Закону України "Про загальну середню освіту", законів України "Про освіту", "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям", постанов Кабінету Міністрів України від 02 лютого 2011 року № 116 "Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість" (із змінами), від 26 серпня 2002 року № 1243 "Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів" (із змінами), від 22 листопада 2004 року № 1591 "Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку" (із змінами), наказу Міністерства освіти і науки України від 21 листопада 2002 року № 667 "Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 грудня 2002 року за № 953/7241 (із змінами), наказу Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 01 червня 2005 року № 242/329 "Про затвердження Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 червня 2005 року за № 661/10941, з метою охоплення у 2018 році гарячим харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти, вихованців дошкільних груп навчально-виховних комплексів та навчально-виховних об'єднань, закладів дошкільної освіти, вихованців Сквирського дитячого будинку "Надія"

1. Начальнику відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації Заболотному О.В.:

1) охопити безкоштовним гарячим харчуванням такі категорії дітей:

учнів 1-4 класів; учнів та дітей дошкільного віку із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям"; дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей з інвалідністю з числа дошкільників, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в спеціальних та інклюзивних класах, в інклюзивних групах закладів дошкільної освіти; дітей, один із батьків яких призваний по мобілізації; дітей демобілізованих учасників антитерористичної операції та батьки яких несуть службу за контрактом на період проведення антитерористичної операції, дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов'язків; дітей військовослужбовців, які загинули, виконуючи свої службові обов'язки під час перебування в зоні антитерористичної операції; дітей із сімей учасників антитерористичної операції, які померли; дітей з сімей внутрішньо переміщених осіб;

2) створити умови для забезпечення харчуванням інших категорій дітей;

3) визначити постачальників продуктів харчування та здійснити організаційні заходи щодо своєчасного постачання продуктів належної якості;

4) здійснювати систематичний контроль за організацією харчування дітей у закладах освіти.

2. Встановити середню вартість харчування з розрахунку на один робочий день місяця на одну дитину:

1) у закладах загальної середньої освіти сільської місцевості 12,00 грн; у місті Сквира, Великополовецькому навчально-виховному комплексі та Сквирському навчально-виховному комплексі – за результатами тендерних торгів (щоденне одноразове харчування);

2) у закладах дошкільної освіти, у дошкільних групах навчально-виховних об'єднань та навчально-виховних комплексів сільської місцевості 20,00 грн, у місті Сквира 27,00 грн;

3) у Сквирському дитячому будинку "Надія" 52,00 грн (чотирьохразове харчування).

3. Встановити розмір батьківської плати за харчування вихованців закладів дошкільної освіти, дошкільних груп навчально-виховних об'єднань та навчально-виховних комплексів:

1) у місті Сквира 60 відсотків від вартості харчування в день;

2) у сільській місцевості 50 відсотків від вартості харчування в день;

3) зменшити на 50 відсотків розмір плати для батьків, у сім'ях яких троє і більше дітей.

4. Переможцю тендерних торгів з організації харчування здійснювати своєчасне постачання продуктів харчування належної якості та забезпечувати безпечне та безперебійне харчування вихованців та учнів відповідно до перспективного двотижневого меню, погодженого з Сквирським районним управлінням Головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в Київській області.

5. Сквирському районному управлінню Головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в Київській області здійснювати контроль за безпечністю харчових продуктів, якістю харчування дітей відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.

6. Юридичному сектору апарату Сквирської районної державної адміністрації забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" (із змінами).

7. Це розпорядження набуває чинності після державної реєстрації, але не раніше дня офіційного опублікування.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сквирської районної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

Голова адміністрації В.В. Галюк

Переглядів: 109
 Друк

Здавання в оренду власного нерухомого майна може здійснюватись фізичними особами як у межах підприємницької діяльності, так і без реєстрації орендодавця фізичною особою-підприємцем.

Білоцерківська ОДПІ інформує, що відповідно до п.п. 170.1.5 ПКУ, якщо орендар – фізична особа, яка не є суб’єктом господарювання, то особою, відповідальною за нарахування та сплату (перерахування) податку до бюджету, є платник податку на доходи фізичних осіб – орендодавець.

При цьому такий орендодавець самостійно нараховує та сплачує податок до бюджету в строки квартального звітного (податкового) періоду, а саме: протягом 40 календарних днів після останнього дня такого звітного (податкового) кварталу. Сума отриманого доходу, сума сплаченого протягом звітного податкового року податку та податкового зобов’язання за результатами такого року відображаються у річній податковій декларації про майновий стан і доходи. Податкову декларацію за результатами звітного 2017 року необхідно подати до 01 травня 2018 року.

Білоцерківська ОДПІ

Переглядів: 201
 Друк

 

За ініціативи Міністерства фінансів України та з метою виконання Плану заходів з реалізації Стратегії реформування системи управління фінансами на 2017-2020 роки, робоча група експертів розпочала оцінювання поточного стану системи податкового адміністрування ДФС України з використанням інструменту TADAT.

Нещодавно делегація експертів оціночної групи TADAT та представників Європейського Союзу завітала до Центру обслуговування платників Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області.

Діагностичний інструмент TADAT оцінює ефективність національного податкового органу відповідно до дев’яти Ключових областей результативності. Зокрема, мова йде про ефективність управління ризиками та доходами (процес збору податків), своєчасність подання податкових декларацій та сплати податків, декларування достовірних даних та повноти обліку платників податків.

Після короткого ознайомлення із основними показниками діяльності інспекції, її структурою та чисельністю експерти відвідали Центр обслуговування платників.

Очільник Білоцерківської ОДПІ Ігор Орленко ознайомив присутніх із переліком адміністративних послуг, які надаються платникам в ЦОП, та детально зупинився на кожній із них. Зацікавив делегацію процес прийняття податкової звітності та обробки отриманої інформації. Фахівці відповіли на ряд запитань експертів та продемонстрували основні процеси роботи.

Зустріч пройшла у форматі конструктивного та динамічного діалогу.

Білоцерківська ОДПІ

 

Переглядів: 199
 Друк

У разі виникнення пожежі дуже важливим є справність пожежного водопроводу. Інакше збиток від лиха може бути дуже загрозливим.

Саме з цією метою 21 лютого особовим складом 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Сквира проведено обстеження робочого стану пожежного протипожежного водопостачання Горобіївської сільської ради.

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області

 

Переглядів: 94
 Друк

В залі засідань під керівництвом голови райдержадміністрації В.В.Галюка було проведено колегію райдержадміністрації, на яку виносився розгляд наступних питань:

1. Про результати комплексної перевірки виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту та техногенної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб у Сквирському районі з 13 по 24 листопада 2017 року

Доповідач: Дмитренко Олександр Олександрович, головний інспектор Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області

2. Звіт начальника відділу культури, релігій, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації про підсумки роботи відділу з реалізації державної політики в галузі культури

Доповідач: Центило-Гіптенко Олеся Леонідівна, начальник відділу культури, релігій, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації

3. Про приведення оптимізації автобусних маршрутів загального користування та тарифів на проїзд у відповідність до вимог чинного законодавства.

Доповідач: Пилюта Олександр Петрович, начальник відділу економіки райдержадміністрації

4. Про розроблення Сквирської районної програми «Власний дім» на 2018-2022 роки

Доповідач: Гаврилюк Ольга Яківна, завідувач сектору містобудування та архітектури Сквирської райдержадміністрації

5. Звіт про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Антонівської сільської ради

Доповідач: Денисюк Вадим Вікторович, Антонівський сільський голова

Обговоривши виступи доповідачів колегія прийняла відповідні рішення.

 

Переглядів: 303
 Друк

 

Мета акції

Привернення особливої уваги всіх верств населення України до нелегкої, але почесної, мужньої та героїчної професії рятувальника, піднесення на вершину людської поваги його особистості, як одного з найбільш гідних представників нашого суспільства, сприяння формуванню довіри громадян держави до Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, виховання молоді на прикладі героїчних вчинків наших співвітчизників.

Всеукраїнська акція “Герой – рятівник року” передбачає виявлення непересічних особистостей, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, надзвичайних ситуацій, стихійного лиха; донесення до широкого загалу фактів та обставин їх героїчних вчинків, визначення найкращих серед кращих, і як кульмінація – проведення урочистої церемонії нагородження переможців.

Організатори акції

Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Всеукраїнський благодійний фонд “Сприяння державній пожежній охороні”.

Учасники акції

Учасником Всеукраїнської акції “Герой-рятівник року” може стати кожний громадянин, який під час рятування людей, майна, ліквідації пожежі, аварії, надзвичайної ситуації, стихійного лиха проявив мужність і героїзм.

Умови та порядок проведення акції

Акція проводиться протягом року.

Учасники акції, які стають лауреатами, нагороджуються відзнакою “Герой-рятівник року”.

Відзнака вручається переможцям акції Головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій під час урочистого святкування Дня рятівника.

Про всі героїчні вчинки повідомляйте службу порятунку за номером 101!

Сквирський РСГУ ДСНС України у Київській області

 

Переглядів: 93
 Друк

Від сплати за ліцензії на право оптової торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами надійшло 1,5 млн. грн. Ця сума у тричі перевищує очікуваний показник.

З початку поточного року за порушення статті 15-3 Закону України
від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР "Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" в частині продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, суб’єктам господарювання анульовано 2 ліцензії (алкоголь –1, тютюн - 1). Загальна сума штрафних санкцій складає 13,6 тис.
гривень.

ГУ ДФС у Київській області

Переглядів: 194
 


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack