Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2018
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 24 25
26 27 28        
П'ятниця, 23 лютого 2018


Друк

В Київській обласній службі зайнятості питому вагу користувачів профорієнтаційних послуг із числа зайнятих осіб, а це - майже 60% - складає саме молодь: учні, студенти навчальних закладів різних типів.

З метою орієнтації безробітної молоді на здобуття актуальних на ринку праці професій, впродовж 2017 року проведено 1398 профорієнтаційних заходів за участю більш як 14 тисяч осіб віком до 35 років.

«Професійна орієнтація молоді буде змінюватися. І в першу чергу це стосується методів надання послуг, які мають стати більш адресними і наближеними до потреб користувачів. Ми намагатимемося не просто надавати інформацію профорієнтаційного змісту, а формуватимемо важливі для молодої людини компетенції – критичне мислення, вміння спілкуватися і працювати у команді», - зазначає директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук.

Переглядів: 291
  Read More...Друк

Одним із напрямів діяльності Сквирського районного центру зайнятості є організація громадських та інших робіт тимчасового характеру. Вже не перший рік Сквирський районний центр зайнятості тісно співпрацює з Сквирською міською радою.

В лютому 2018 року Сквирським районним центром та Сквирською міською радою організовано проведення оплачуваних громадських робіт по благоустрою міста Сквира. До робіт було залучено 5 безробітних. Завдяки їхній праці проводиться обрізка дерев по вулиці Богачевського.

Таким чином, залучення безробітних до оплачуваних громадських робіт забезпечує тимчасову зайнятість громадян які шукають роботу та надають користь місцевій громаді по благоустрою рідного міста.

 

Переглядів: 246
 Друк

Голова райдержадміністрації провів засідання районного міжвідомчого оперативного штабу з координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2017-2018 року.

Розглядались наступні питання:

Про очікуване пониження температури повітря 24-27 лютого 2018 року.

(Галюк В.В., Хмарський С.І., Палієнко С.І., Болтівець О.Л,, Скарбовійчук О.П., Скарбовійчук Р.П., Мазур Т.П., Гіптенко Р.А, Сиворакша М.В.)

Заслухавши виступ голови штабу Галюка Василя Васильовича щодо пониження температури повітря на всій території України, штаб вирішив:

1. Сквирській ЦРЛ, Сквирському РС ГУ ДСНС України в Київській області, міськсільвиконкомам забезпечити роботу стаціонарних пунктів обігріву в період значного пониження температури повітря.

2. Відділу з питань ЦЗ, ЛНЧК та ЖКГ райдержадміністрації:

2.1. через місцеві засоби масової інформації повторно проінформувати населення про місця знаходження пунктів обігріву;

3. Сквирській ЦРЛ, КЗ «Сквирський ЦПМСД» надавати за необхідності у медичних закладах лікарську допомогу постраждалим.

4. Сквирському РС ГУ ДСНС України у Київській області за зверненням органів місцевого самоврядування забезпечити розгортання пересувного пункту обігріву.

5. Управлінню соціального захисту райдержадміністрації спільно з міськсільвиконкомами забезпечити відвідування громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, особливо у сільські місцевості, сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, для вжиття заходів із запобігання переохолодженню вдома.

 

Переглядів: 256
 Друк

За даними УкрГідрометцентру, внаслідок вторгнення холодного арктичного повітря з півночі Європи в Україні очікується зниження нічної (мінімальної) температури:

24 лютого до 10-16° морозу, у Чернігівській, Сумській та Харківській областях до 16-21° морозу; на півдні країни та Закарпатті до 3-9° морозу;

24 лютого у Київській області до 10-16° морозу (у Києві до 11-13° морозу);

25 лютого до 14-19° морозу, у Житомирській, Київській, Чернігівській, Полтавській, Сумській та Харківській областях до 17-22° морозу; у південній частині та на Закарпатті до 8-13° морозу;

25-27 лютого на Київщині до 17-22° морозу (у Києві 16-19° морозу), місцями по області до 24° морозу.

26-27 лютого температура вночі 14-20° морозу, у Волинській, Львівській, Тернопільській, Рівненській, Житомирській, Київській, Черкаській, Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях місцями до 25° морозу; у південній частині температура суттєво не зміниться.

Сквирський РС ГУ ДСНС України

Переглядів: 242
 Друк

Про продовження терміну перебування малолітніх

дітей Важалюк Анастасії Анатоліївни,

Важалюка Ярослава Анатолійовича,

Важалюк Крістіни Анатоліївни,

в Сквирському дитячому будинку «Надія»

Відповідно до пункту 6 статті 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про охорону дитинства», статті 66 Цивільного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» (із змінами), Положення про дитячі будинки і загальноосвітні школи-інтернати для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства соціальної політики України від 10 вересня 2012 року № 995/557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 вересня 2012 року за № 1629/21941, та врахувавши висновок комісії з питань захисту прав дитини від 02 лютого 2018 року № 2/3:

1. Продовжити термін перебування малолітніх дітей Важалюк Анастасії Анатоліївни, Важалюка Ярослава Анатолійовича та Важалюк Крістіни Анатоліївни, в Сквирському дитячому будинку «Надія».

2. Службі у справах дітей та сім’ї Сквирської районної державної адміністрації забезпечити підготовку документів для продовження терміну перебування малолітніх дітей Важалюк Анастасії Анатоліївни, Важалюка Ярослава Анатолійовича, та Важалюк Крістіни Анатоліївни, в Сквирському дитячому будинку «Надія».

3. Опіку над дітьми на час перебування їх в Сквирському дитячому будинку «Надія» покласти на директора дитячого будинку Майорко Наталію Володимирівну.

4. Закріпити на період перебування у Сквирському дитячому будинку «Надія», за малолітніми дітьми Важалюк Анастасією Анатоліївною, Важалюком Ярославом Анатолійовичем, та Важалюк Крістіною Анатоліївною, житлову площу за місцем їх реєстрації: Сквирський район, Київська область.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Сквирської районної державної адміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В. Галюк


Переглядів: 98
 Друк

Про влаштування малолітньої дитини

Яременко Богдани Сергіївни,

в сім'ю патронатного вихователя

Кучер Лариси Віталіївни

Відповідно до статей 252, 253, 256 Сімейного кодексу України, законів України «Про соціальні послуги», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю», постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної з захистом прав дитини» (із змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року № 148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною», врахувавши заяву матері Яременко Євгенії Олександрівни від 02 лютого 2018 року та висновок комісії з питань захисту прав дитини Сквирської районної державної адміністрації від 02 лютого 2018 року № 2/4:

1. Влаштувати малолітню дитину Яременко Богдану Сергіївну, в сім’ю патронатного вихователя Кучер Лариси Віталіївни на період перебування матері Яременко Євгенії Олександрівни на лікуванні та до подолання сім’єю складних життєвих обставин.

2. Службі у справах дітей та сім’ї Сквирської районної державної адміністрації:

2.1. Забезпечити підготовку документів для влаштування малолітньої дитини Яременко Богдани Сергіївни, в сім’ю патронатного вихователя Кучер Лариси Віталіївни.

2.2. Забезпечити участь працівника служби у справах дітей та сім’ї Сквирської районної державної адміністрації при влаштуванні малолітньої дитини Яременко Богдани Сергіївни, в сім’ю патронатного вихователя Кучер Лариси Віталіївни.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Сквирської районної державної адміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В. Галюк

Переглядів: 125
 Друк

 

Про надання дозволу на розпорядження

грошовою компенсацією та укладання угоди,

що потребує нотаріального посвідчення,

Шульзі Яні Сергіївні

від імені її малолітнього сина

 

Крижанського Івана Володимировича

Керуючись статтями 71, 203, 224 Цивільного кодексу України, статтями 177, 178 Сімейного кодексу України, статтями 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» (із змінами), враховуючи висновок комісії з питань захисту прав дитини від 13 лютого 2018 року № 3/1:

1. Надати дозвіл Шульзі Яні Сергіївні, 26 лютого 1986 року народження, розпоряджатися грошовою компенсацією її малолітнього сина Крижанського Івана Володимировича, 03 жовтня 2005 року народження, що виділена йому згідно з витягом засідання комісії з розгляду питань забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов від 27 квітня 2017 року № 1 та витягу з протоколу засідання комісії з розгляду питань забезпечення житлом сімей загиблих деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей 01 грудня 2017 року для купівлі квартири, що розташована за адресою: Києво-Святошинський район, Київська область.

2. Надати дозвіл Шульзі Яні Сергіївні, на укладання угоди, що потребує нотаріального посвідчення, договору купівлі-продажу 1/2 частини квартири за адресою: Києво-Святошинський район, Київська область, від імені її малолітнього сина Крижанського Івана Володимировича, на користь його інтересам.

2

3. Зобов’язати матір гр. Шульгу Яну Сергіївну:

3.1. Зберегти право власності за малолітнім Крижанським Іваном Володимировичем, на 1/2 частину квартири за адресою: Києво-Святошинський район, Київська область, відповідно до вимог чинного законодавства України до досягнення дитиною повноліття.

3.2. Всі дії щодо вчинення будь-яких правочинів щодо вищезазначеної 1/2 частини квартири до досягнення повноліття Крижанським Іваном Володимировичем, здійснювати лише з дозволу органу опіки та піклування.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Сквирської районної державної адміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В. Галюк

 

Переглядів: 119
 Друк

Про влаштування малолітньої дитини

Вовкотруба Юрія Юрійовича,

до комунального закладу Київської

обласної ради "Спеціалізований

обласний будинок дитини м. Біла Церква"

Відповідно до пункту 6 статті 22 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Закону України «Про охорону дитинства», статті 214 Сімейного кодексу України, статті 66 Цивільного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 „Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини” (із змінами), та врахувавши висновок комісії з питань захисту прав дитини Сквирської райдержадміністрації від 02 лютого 2018 року № 2/2:

1. Влаштувати до комунального закладу Київської обласної ради «Спеціалізований обласний будинок дитини м. Біла Церква» малолітню дитину Вовкотруба Юрія Юрійовича.

2. Службі у справах дітей та сім’ї Сквирської районної державної адміністрації разом зі Сквирською центральною районною лікарнею забезпечити підготовку документів для влаштування малолітньої дитини Вовкотруба Юрія Юрійовича, до дитячого закладу.

3. Закріпити на період перебування у комунальному закладі Київської обласної ради «Спеціалізований обласний будинок дитини м. Біла Церква» за малолітньою дитиною Вовкотрубом Юрієм Юрійовичем, житлову площу за місцем його реєстрації: Сквирський район, Київська область.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Сквирської районної державної адміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В. Галюк

Переглядів: 110
 Друк

Про затвердження паспортів

бюджетних програм на 2018 рік

Сквирської райдержадміністрації

Відповідно до пункту 6 частини 5 статті 22 Бюджетного кодексу України, Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік", наказу Міністерства фінансів України "Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів" від 26 серпня 2014 року № 836, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2014 року за № 1103/25880 (із змінами), рішення сесії Сквирської районної ради від 22 грудня 2017 року № 02-21-07 «Про районний бюджет Сквирського району на 2018 рік»:

1. Затвердити паспорти бюджетних програм на 2018 рік (додаються) відповідно до переліку:

КПКВК 0210180 «Інша діяльність у сфері державного управління»;

КПКВК 0212010 «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню»;

КПКВК 0212110 «Первинна медико-санітарна допомога населенню»;

КПКВК 0213050 «Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»;

КПКВК 0213120 «Здійснення соціальної роботи з вразливими категоріями населення»;

КПКВК 0213140 «Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи)»;

КПКВК 0213190 «Соціальний захист ветеранів війни та праці»;

КПКВК 0214080 «Інші заходи та заходи в галузі культури і мистецтв»;

КПКВК 0218220 «Заходи та роботи з мобілізаційної підготовки місцевого значення».

2. Інформацію про виконання бюджетних програм надавати управлінню фінансів Сквирської районної державної адміністрації за підсумками року у терміни, визначені для подання зведеної фінансової та бюджетної звітності.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації В.В. Галюк

Переглядів: 134
 Друк

Про виділення коштів з нагоди Дня села Пищики

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, на виконання рішень Сквирської районної ради від 03 березня 2016 року № 08-06-07 „Про програму відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, здійснення представницьких та інших заходів на 2016 - 2020 роки”, від 26 грудня 2016 року № 03-11-07 ”Про районний бюджет Сквирського району на 2018 рік”:

1. Відзначити цінним подарунком громадян села Пищики за сумлінну працю, особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади, активну громадянську позицію та з нагоди Дня села Пищики, згідно зі списком, що додається (додаток 1).

2. Управлінню фінансів Сквирської районної державної адміністрації профінансувати Сквирську районну державну адміністрацію в сумі 1350,00 грн. (одна тисяча триста п’ятдесят гривень 00 копійок) за рахунок загальних асигнувань, передбачених у районному бюджеті на 2018 рік на виконання Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, здійснення представницьких та інших заходів на 2016 - 2020 роки, згідно з кошторисом витрат, що додається (додаток 2).

3. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Сквирської районної державної адміністрації провести оплату відповідно до кошторису витрат.

Голова адміністрації В.В. Галюк


Додаток 1

до розпорядження голови

Сквирської районної

державної адміністрації

09 лютого 2018 року № 73

Список

відзначених громадян села Пищики з нагоди Дня села

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Посада

1.

ЯЩЕНКО

Олег Анатолійович

заступник голови ФГ «А.М.Ященко»

2.

СІБЯНІН

Андрій Васильович

директор Сквирської філії

ДП «Укрветсанзавод»

3.

БАРЧУК

Антоніна Степанівнівна

виконуюча обов’язки старости

сіл Пищики та Безугляки

Керівник апарату

райдержадміністрації В.Л. Салтанюк


Додаток 2

до розпорядження голови

Сквирської районної

державної адміністрації

09 лютого 2018 року № 73

Кошторис витрат

Перелік витрат

Кількість (шт.)

Ціна

(грн.)

Сума витрат

(грн.)

Подарунки

3

350,00

1050,00

Букет квітів

3

100,00

300,00

Загальна сума витрат

1350,00

Керівник апарату

райдержадміністрації В.Л. Салтанюк

Переглядів: 111
 


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack