Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Березень 2018
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Вівторок, 06 березня 2018


Друк

6 березня 2018 року в приміщенні районного Будинку культури зібралося жіноцтво Сквирщини, з нагоди відзначення Міжнародного дня – 8 Березня. Найчарівнішу половину людства: мам, бабусь, подруг, всіх дівчат зустрічали з трояндами від народного депутата України Р.М.Сольвара.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Василь Васильович Галюк, який зокрема зазначив: «Серед кращих традицій нашого народу є повага й шана до жінки — матері – мудрої господині, охоронниці домашнього вогнища. Дбайлива мати, жінка, любляча дружина, сумлінна трудівниця — таке нелегке ваше покликання, яке ви виконуєте з гідністю і терпінням. Саме тому ніколи не прийде час, коли ми перестанемо поважати жінку, цілувати руки матерів і низько вклонятися їм до землі. Користуючись нагодою, хочу подякувати всім жінкам, які сьогодні сумлінною повсякденною працею утверджують авторитет державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств і організацій, забезпечуючи виконання важливих завдань на різних напрямках роботи. Особлива подяка тим жінкам, які сьогодні разом з чоловіками стоять на передньому краї боротьби за суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, жінкам-волонтерам, медичним працівникам. Велика шана матерям і дружинам, які ждуть чоловіків та синів з фронту, глибоке співчуття тим з них, які втратили рідних.

Ваша небайдужа й відповідальна життєва позиція, як і буденна праця є справжньою запорукою миру й стабільності нашого народу, відродження нашої країни.

Тому бажаю Вам, щоб не тільки в свята відчували ви чоловічу увагу, турботу. Хай буде більше посмішок на ваших обличчях і безхмарних весняних днів у житті. Здоров’я вам, щастя, нев’янучої молодості і краси, надії і любові, добра і сонця у ваші родини і серця.»

Найщиріші вітання лунали від помічників-консультантів народних депутатів України Р.М.Сольвара і В.І.Гудзенка – О.В.Бурдик і Л.В.Веряскіної, заступника голови районної ради О.Г.Грищенко та міського голови В.А.Скочка.

Всім жінкам присутнім у залі місцеві аматори подарували святковий концерт.

Наша сквирська земля багата на гарних, талановитих майстринь, їхня творчість була представлена в фойє районного Будинку культури, де розміщено виставку робіт.

Добігло свято до кінця і на останок усім жінкам були подаровані квіти і від народного депутата України В.І.Гудзенка.

Переглядів: 152
 Друк

Під головуванням голови оперативного штабу, голови райдержадміністрації В.В.Галюка відбулося засідання районного міжвідомчого оперативного штабу з координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2017-2018 року.

Заслуховувались наступні питання:

1. Про роботу дорожніх служб в районі.

Заслухавши інформацію керівників дорожніх служб філії Сквирське «РайДУ» Скарбовійчука Романа Петровича та ТОВ БЦ «ШЕУ» Троценка Романа Володимировича щодо складних погодних умов , штаб вирішив:

1. Інформацію з розглянутого питання взяти до відома.

2. Визначити роботу ТОВ «Білоцерківське шляхово-експлуатаційне управління» по обслуговуванню доріг загального користування в Сквирському районі недостатньою;

3. Керівнику ТОВ « Білоцерківське шляхово-експлуатаційне управління» вжити додаткових заходів щодо належного утримання доріг загального користування у Сквирському районі в осінньо-зимовий період згідно вимог ДСТУ -3587-97.

Термін: постійно Переглядів: 138

  Read More...Друк

Вибухонебезпечні предмети становлять смертельну загрозу. До них належать:

· артилерійські снаряди;

· реактивні й інженерні міни;

· авіабомби;

· ручні гранати;

· детонатори.

Всі вони містять вибухові речовини і можуть вибухнути від удару, тертя, струсу або інших механічних впливів.

Вибухові речовини, що застосовуються в боєприпасах, являють собою хімічні сполуки різноманітного кольору - від світло-жовтого до темно-коричневого. Навіть після довготривалого перебування , у воді або землі ці речовини не втрачають здатності вибухати, а в деяких випадках, після хімічної взаємодії з металевим корпусом боєприпасів, утворюють новий вид дуже чутливої сполуки.

Вибухонебезпечні предмети, що залишилися невиявленими після Великої Вітчизняної війни, можна знайти у водоймищах, у лісі, у полі, на городі, у руїнах будівель і під час розкопок. Частіше вони виявляються в місцях колишніх бойових дій.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ

З метою своєчасного виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно: ретельно оглядати місцевість довкола дитячих оздоровчих таборів, туристичних баз, садів, будинків відпочинку.

Щоб уникнути нещасних випадків, потрібно пам'ятати, що зовнішній вигляд боєприпасів від тривалого перебування в грунті або у воді сильно змінюється. Вони під впливом вологи деформуються, іржавіють і від найменшого дотику вибухають.

Тому у випадку виявлення незнайомих або схожих на вибухонебезпечні предмети потрібно:

· ні в якому випадку не чіпати їх;

· організувати огородження або охорону місця знахідки;

· терміново повідомити міліцію, військкомат, управління (відділ) з питань надзвичайних ситуацій або інші органи виконавчої влади;

· видалити всіх сторонніх від місця знаходження боєприпасів.

БАТЬКИ, ВЧИТЕЛІ, ДОРОСЛІ !
ПАМ'ЯТАЙТЕ САМІ ТА РОЗ'ЯСНЮЙТЕ ДІТЯМ,
ЩО ЧІПАТИ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ НЕ МОЖНА
- ЦЕ ЗАГРОЖУЄ ЖИТТЮ!

ПРИ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ ТА ПОДІЯХ ТЕЛЕФОНУЙТЕ "101"!

 

Переглядів: 84
 Друк

 

Якщо виникла пожежа і поруч немає дорослих, що робити:

- не панікувати, постарайтеся бути зібраним і уважним.

- викликати службу порятунку за телефоном 101. Повідомити своє прізвище, точну адресу, поверх, що і де горить. Якщо можливо повідомити сусідів.

- невелике загорання спробуйте загасити водою, піском, землею. Не намагайтеся загасити сильну пожежу – негайно покиньте приміщення.

- не ховайтеся під ліжко, в шафи, у ванній кімнаті. При задимленні закрийте ніс і рот вологою хустинкою або шарфом, лягайте на підлогу і поповзом пробирайтеся до виходу.

- якщо горить електроприлад спробуйте висмикнути вилку з розетки або знеструмити через електрощит

Шановні батьки, проводьте бесіди з дітьми про те, як вони повинні поводитися при виникненні пожежі. Не залишайте на видних місцях сірники, запальнички, стежити за справністю електроприладів, ховати від дітей ємності з хімікатами і горючими речовинами.

Сквирський РС ГУ ДСНС

 

Переглядів: 87
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack