Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Березень 2018
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Середа, 07 березня 2018


Друк

Шановні жінки Сквирщини!

Прийміть найщиріші вітання з прекрасним святом Весни, Любові, Краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Проявляючи справжній професіоналізм, високу відповідальність та старанність, жінки Сквирщини невтомно працюють в усіх сферах життєдіяльності. Дорогі матері, сестри, дружини, доньки, колеги, ваша небайдужість до долі України, майбутнього наших дітей є запорукою успіхів рідного краю і держави.

Важко уявити наш прекрасний край без вас – красивих, розумних і мудрих сквирянок. Завдяки вашим таланту, працьовитості та енергії Сквирський район з кожним роком стає ще гарнішим.

Від усієї душі бажаю Вам величезного жіночого щастя! Нехай поруч з Вами завжди будуть лише гідні люди. Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, а довкола Вас панують любов і гармонія. Міцного здоров’я Вам та Божого благословення у всьому, дорогі Берегині українського роду. Спокою та добробуту Вашим оселям.

З найкращими побажаннями

Голова Сквирської райдержадміністрації             Василь Галюк

 

Переглядів: 133
 Друк

Енергокредит - це банківський продукт, який надається Установою Банку на придбання енергозберігаючого обладнання та матеріалів.

Позичальник повинен бути повністю дієздатним резидентом-громадянином України, який проживає на території України (за виключенням тимчасово окупованих територій, непідконтрольних українській владі).

Вимоги щодо віку Позичальників:

§ мінімальний вік на момент видачі кредиту – 18 років;

§ максимальний вік на момент погашення кредиту – не більше повних 75 років, тобто 72роки можна отримувати кредит.

Загальні умови кредитування:

1. Максимальна сума та валюта кредиту - 50 000 гривень.

2. Мінімальна сума кредиту - 1 000 гривень

3. Мінімальний початковий внесок Позичальника (від вартості товарів, що придбаваються) - 10% .

4. Максимальний строк користування кредитом - 36 місяців .

5. Процентна ставка за користування кредитом - 17,99% річних, але хочу зауважити, що відсоток нараховуються на залишок по тілу кредиту.

6. Комісійні винагороди Банку - за надання кредиту 4,3% від суми кредиту (разово)

7. Погашення кредиту - щомісячно рівними частинами, а також можливе дострокове погашення без штрафних санкцій

Перелік документів для отримання кредиту:

- Паспорт

- Ідентифікаційний код

- Рахунок-фактура з магазину

- Довідка про доходи за 6місяців

Товари, на придбання яких може бути надано кредит

1) Обладнання і матеріали для проведення робіт з теплоізоляції (термодернізації) зовнішніх стін, підвальних приміщень, горищ, покрівель та фундаментів;

2) Вікна (в т.ч. склопакети, комплектуючі для встановлення вікон), балконні блоки та вхідні двері;

3) Система сонячного теплопостачання та/або гарячого водопостачання та відповідне додаткове обладнання і матеріали до неї;

4) Сонячні панелі для виробництва електроенергії та відповідне додаткове обладнання і матеріали до них;

5) Рекуператори теплоти вентиляційного повітря та відповідне додаткове обладнання і матеріали до них;

6) Малі вітрогенератори

7) Електричні та неелектричні опалювальні засоби, в тому числі з функцією підігріву води, зокрема:

§ газові котли з автоматичною подачею природного газу;

§ електричні котли;

§ котли, що працюють на альтернативних видах палива;

§ теплонасосна система опалення та/або гарячого водопостачання;

§ бойлери;

§ каміни;

§ радіатори опалення, регулятори температури повітря (в тому числі автоматичні);

§ прилади обліку природного газу;

§ вузли обліку води та теплової енергії, зокрема, засоби вимірювальної техніки (прилади обліку, лічильники) та відповідне додаткове обладнання і матеріали до них;

§ багатозонні (багатотарифні) прилади обліку електричної енергії (лічильники активної електричної енергії) та відповідне додаткове обладнання і матеріали до них.

Комплектуючі (додаткове обладнання і матеріали) для підключення та експлуатації електричних та неелектричних опалювальних засобів, в тому числі з функцією підігріву води.

На даний перелік матеріалів розповсюджується програма з відшкодування. Держава відшкодовує:

- на матеріали 35% від суми кредиту, але не більше 14тис.гривень

- на котли 20% від суми кредиту, але не більше 12 тис гривень (за наявності субсидії 35% не більше 12тис гривень).

Зазвичай в літку ще додатково діє програма відшкодування від Київської обласної держадміністрації у розмірі

- 15% на матеріали, але не більше 7тис.гривень

- 10% на котли, але не більше 5тис.гривень

Для того, щоб отримати відшкодування, після отримання кредиту, клієнт протягом місяця повинен надати до банку документ, який підтверджує цільове використання коштів. Це може бути: видаткова накладна, акт виконаних робіт та технічний паспорт на виріб. Даний пункт є прописаний у кредитному договорі, якщо він не буде виконаний, клієнт не отримає відшкодування.

Програма кредитування з відшкодуванням від держави діє у Ощадбанку не на постійній основі, а тільки тоді коли Держава закладає відповідний бюджет на дану програму.

Взагалі кредит на енергозбереження надається постійно, у той час коли не діє програма, можна взяти на загальних умовах, але без відшкодування, при цьому %-кова ставка та умови кредиту не зміні.

Ощадбанк працює по даній програмі з 2014року. За даний час було видано в м. Сквирі близько 205кредитів.

Дякую за увагу.

Переглядів: 113
 Друк

Надходження зі сплати податків до місцевих бюджетів зросли на 21,5%

За інформацією, наданою в. о. начальника ГУ ДФС у Київській області Олексієм Кавиліним, за два місяці поточного року до місцевих бюджетів регіону надійшло 1,8 млрд. гривень. Ця сума на 21,5 % перевищує минулорічні показники, що дорівнює 312 мільйонам гривень у грошовому еквіваленті.

«Зокрема, у розрізі основних платежів на третину зросла сума надходжень, перерахована зі сплати податку на доходи фізичних осіб, який є надійним джерелом формування бюджетів. Цьогоріч платниками Київщини до місцевих бюджетів спрямовано 1,04 мільярди гривень. У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року, ця сума більша на 235 млн. грн. Підкреслю, що позитивна динаміка у зростанні надходжень від сплати цього виду податку, пов’язана, насамперед, із підвищенням мінімальної заробітної плати, легалізацією доходів громадян та загалом свідчить про зростання рівня платіжної дисципліни», - зазначив Олексій Кавилін.

Протягом січня-лютого 2018 року від платників Київської області надійшло 86 млн. грн. із 9-відсотковим темпом росту до попереднього року та додатковою сумою у 15,7 млн. гривень. Майже на 88 мільйонів більше, аніж торік, зібрано до місцевих скарбниць єдиного податку: наразі сума складає 366,6 млн. грн.

Фізичні особи – підприємці сплатили 270,7 млн. грн., що перевищує минулорічні надходження на 32%. У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року, для місцевих бюджетів це означає додатковий приріст у 65 млн. гривень.

Єдиного податку з юридичних осіб (ІІІ група) сплачено 48,5 млн. грн. Це на 23% або 9,2 млн. грн. більше до січня – лютого 2017  року. Четвертою групою платників єдиного податку – юридичними особами перераховано 47,4 млн. грн. із динамікою росту у 36% порівняно з попереднім роком: додатково до місцевих бюджетів надійшло 12,6 млн. гривень.

ГУ ДФС у Київській області

Переглядів: 62
 Друк

На території Київської області 12 185 діючих ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, в тому числі: алкогольними напоями – 6892, тютюновими виробами – 5293 ліцензія.

За січень – лютий 2018 року видано 1 520 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі (алкогольними напоями - 862, тютюновими виробами - 658), призупинено – 139 ліцензій (алкогольними напоями - 99, тютюновими виробами - 40), анульовано - 236 ліцензій (алкогольними напоями - 139, тютюновими виробами – 97).

У лютому 2018 року від сплати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами надійшло 2,6 млн. грн.

ГУ ДФС у Київській області

Переглядів: 58
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack