Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Березень 2018
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
березня 2018


Друк

 

Монетизація пільг на проїзд вимагає верифікації пільговиків, – Володимир Гройсман

Ухвалене Урядом України рішення про монетизацію пільг на проїзд потребує проведення верифікації пільговиків. Про це під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Треба верифікувати – аби не списували кошти на пільговиків і щоб люди отримували кошти, які їм призначені», - сказав Глава Уряду.

При цьому він звернув увагу представників місцевої влади на необхідність виконання своїх обов’язків у частині утримання муніципального транспорту та підтримки доріг місцевого значення в належному стані.

Переглядів: 30
  Read More...Друк

З метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій в культових спорудах, 16 березня, працівники Сквирського районного сектору провели планову перевірку дотримання вимог пожежної і техногенної безпеки Релігійної Громади Свято-Троїцької Парафії Української Православної Церкви с. Селезенівка.

Під час огляду стану приміщень і територій церкви особливу увагу звернули на стан електромережі, наявність та утримання первинних засобів пожежогасіння, утримання евакуаційних виходів, розташування відкритого вогню. Настоятеляю, було наголошено на заборону використання побутових електронагрівальних приладів, без відповідних підставок та в місцях де це непередбачено. Також, була роздана наочна агітація «Правила безпечного Великодня» для розміщення останніх на видних місцях.

Рятувальники побажали святиму отцю, безпечних богослужінь на радість прихожанам.

 

Переглядів: 4
 Друк

 

15 березня під головуванням першого заступника голови КОДА Андрія Анісімова відбулося чергове засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядок денний було винесено 5 питань і різне.

Особливу увагу члени комісії приділили питанню простан готовності сил та засобів до виконання завдань з безпечного пропуску льодоходу весняної повені та паводків, виконання Плану дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, обласних установ, підприємств та організацій Київської області з підготовки і забезпечення пропуску весняної повені, льодоходу та дощових паводків у 2018 році.

Переглядів: 26
  Read More...Друк

Пропонуємо Вашій увазі відеоролик в рамках інформаційної кампанії "Україна пам'ятає про мешканців окупованого півострову. Ми з вами. Крим - це Україна" – посилання: https://fex.net/!891454331097

Переглядів: 20
 Друк

Про це повідомляє офіційний сайт альянсу в розділі, присвяченому розширенню НАТО.

"На даний момент чотири країни-партнера задекларували своє прагнення (aspirations) до членства в НАТО: Боснія і Герцеговина, Грузія, колишня югославська республіка Македонія, а також Україна", - йдеться у цьому повідомленні.

Також на цій сторінці міститься пояснення про статус "країни-аспіранта" (Aspirant country), під який відтепер підпадає Україна. "Країни, які задекларували інтерес у приєднанні до Альянсу, спершу отримують запрошення долучитися до Інтенсифікованого діалогу з НАТО щодо їх прагнення до членства та пов’язаних із цим реформ", - йдеться у поясненні.

Переглядів: 26
  Read More...Друк

 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює масштабний аудит якості доріг, передусім тих, що пройшли ремонт у 2017 році, і вимагає притягти до відповідальності ті підрядні організації, які свого часу неякісно виконали дорожні роботи, і сьогодні дороги знов потребують оновлення. Одночасно Глава Уряду наполягає на необхідності швидкого впровадження нового стандарту будівництва, розробленого в рамках реалізації програми «500-500-1000». Про це він сказав під час спеціальної наради за участі керівництва Міністерства інфраструктури та Державного агентства автомобільних доріг «Укравтодор».

«Нам потрібно провести масштабний аудит того, що зроблено в 2017 році. Очікую терміновий план перевірки і рішення про створення контрольних груп (для перевірки доріг) – сказав Глава Уряду. – Всі виправлення (дорожніх робіт) мають проходити за рахунок підрядних організацій (які неякісно виконали свою роботу)».

Учасники наради відзначили, що цього року план фінансування дорожньої галузі становить 45,7 млрд грн. За планом, роботи вестимуться на 218 об’єктах. Майже 60% проектної документації вже підготовлено. Окрім того, друком вийшов оновлений стандарт будівництва, який «має стати настільним підручником» для дорожніх служб.

Одночасно ведеться підготовка проектів концесійних доріг. Однією з них, за планом, може стати дорога «Краковець – Львів». Інтерес інвесторів до цього проекту, як запевнили в «Укравтодорі», є.

Глава Уряду звернув увагу, що наразі погодні умови не дозволяють масштабно розпочати дорожні роботи. Але з настанням тепла, все має запрацювати дуже швидко.

«Цього року ми приступимо до роботи в квітні. Треба розібратися з усіма підрядниками, з усіма службами, аби вони були готові», - сказав Глава Уряду.

Переглядів: 27
  Read More...Друк

Під головуванням голови райдержадміністрації В.В.Галюка відбулося засідання районного міжвідомчого оперативного штабу з координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2017/2018 року.

Внаслідок впливу двох активних південно-західних циклонів в Україні очікуються складні погодні умови на період 17-19 березня 2018 року) та його поширення територією району та з метою забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення і соціальної сфери, спеціальної техніки по забезпеченню руху транспорту в Сквирському районі вирішили:

1. Керівнику ТОВ « БЦ ШЕУ», філії Сквирське «РайДУ», ТОВ «ШРБУ-100» вжити додаткових заходів щодо належного утримання доріг загального користування у Сквирському районі в період 17-19 березня 2018 року згідно вимог ДСТУ -3587-97;

Термін: негайно

Переглядів: 44
  Read More...Друк

Про внесення змін до складу

постійно діючої комісії з питань розгляду

звернень громадян при Сквирській

районній державній адміністрації

Відповідно до пункту 9 статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та в зв'язку з кадровими змінами:

Внести до складу постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при Сквирській районній державній адміністрації (далі - постійно діюча комісія), утвореної розпорядженням голови райдержадміністрації від 06 червня 2016 року № 238 зміни, а саме:

1) увести до складу постійно діючої комісії:

Шеремет Олену Борисівну - завідувача сектору контролю та роботи із зверненнями громадян апарату Сквирської райдержадміністрації, секретар комісії;

Вигівську Оксану Сергіївну – головного спеціаліста юридичного сектору апарату Сквирської райдержадміністрації;

Юрчук Олену Аркадіївну - начальника відділу управління персоналом та організації роботи апарату Сквирської райдержадміністрації;

2) вивести зі складу постійно діючої комісії:

Юрчук Олену Аркадіївну - завідувача сектору контролю та роботи із зверненнями громадян апарату Сквирської райдержадміністрації, секретар комісії;

Гайданку Олександру Миколаївну;

Сердюка Івана Петровича.

Голова адміністрації В.В. Галюк

Переглядів: 1
 Друк

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для передачі її у власність

гр. Оскомі Леоніду Анатолійовичу для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Камяногребельської сільської

ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Оскоми Л.А. - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Кам’яногребельської сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) - серія КВ № 0159478, враховуючи свідоцтво про право на спадщину за законом № 445, державний акт на право колективної власності на землю КСП «Перше Травня» та керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, законами України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», статтею 5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Оскомі Леоніду Анатолійовичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Кам’яногребельської сільської ради за № 193 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Перше Травня».

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до статті 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

2

3. Гр. Оскомі Леоніду Анатолійовичу виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В.Галюк

 

Переглядів: 1
 Друк

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для передачі її у власність

гр. Верещінській Анні Петрівні для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Рогізнянської сільської

ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Верещінської А.П. - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Рогізнянської сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) - серія КВ № 0305536, враховуючи рішення Сквирського районного суду Київської області № 376/3008/17 від 13.12.2017 року, державний акт на право колективної власності на землю КСП «Промінь» та керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, законами України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», статтею 5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Верещінській Анні Петрівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Рогізнянської сільської ради за № 317 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Промінь».

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до статті 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

3. Гр. Верещінській Анні Петрівні виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В.Галюк

Переглядів: 1
 


Сторінка 1 з 12
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack