Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2018
П В С Ч П С Н
            1
2 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Вівторок, 03 квітня 2018


Друк

03 квітня в рамках акції  "Запобігти! Врятувати! Допомогти!" до рятувальників 7-ДПРЧ м. Сквира, завітали студенти Державного навчального закладу «Сквирське вище професійне училище».

Під час знайомства, рятувальники розповіли юнакам про основні небезпеки пов’язані із використанням вогню, можливими джерелами пожеж, нагадали правила безпеки, розповіли, як потрібно діяти у випадку виникнення надзвичайної ситуації, та, що робити для її запобігання. Особливу увагу рятувальники звернули на небезпеку знаходження невідомих предметів, пояснивши, що чіпати незнайомі  предмети небезпечно, оскільки вони можуть містити вибухові речовини.

Проте, звісно, найбільшу цікавість молоді та викладачів, викликало пожежно-рятувальне обладнання, спорядження та техніка. Діти приміряли бойовий одяг та спорядження, яке використовують в повсякденному житті працівники аварійно-рятувального підрозділу.

Молодь отримали масу задоволення від екскурсії до пожежної частини та мали змогу відчути себе справжніми рятувальниками.

 

Переглядів: 45
 Друк

5 та 12 квітня 2018 року по вул.. Червона (біля кінотеатру «Зірка») м .Сквира відбудуться продовольчі ярмарки до Великодніх свят з реалізації сільськогосподарської продукції за цінами виробника (м`ясо свинини, крупи, цукор, олія, солодощі, випічка, мед, овочева продукція, ковбасні, молочні та хлібобулочні вироби). Також великий асортимент святкових пасок від ТОВ «Агрофірма Колос» 100гр-9,00 грн, 300гр-18,00 та 23,00 грн, 500гр-31,00 та 35,00 грн, ДП ПАТ «Сквирський хлібозавод»-300гр-16,00 грн, 500гр-23,00 та 34,00 грн, ПП «Пустовіт»-100гр-10,00грн, 500гр-40,00грн, 700гр-45-50грн.

Управління агропромислового розвитку

Сквирської райдержадміністрації

 

Переглядів: 90
 Друк

30 березня 2018 року у селі Антонів відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку за участю першого заступника голови Сквирської райдержадміністрації Славінської О.В., начальника сектору превенції Сквирського ВП ГУНП в Київській області, майора поліції Дяченка С.А., головного спеціаліста юридичного сектору апарату райдержадміністрації Вигівської О.С., головного спеціаліста сектору контролю та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації Ловчинської А.В., кореспондента районної газети «Вісник Сквирщини» Гудзенка В.М., сільського голови Денисюка В.В., представників сільської громади.

Начальник сектору превенції Дяченко С.А. повідомив, що в результаті реформування, яке відбулося в системі МВС, було скорочено особовий склад дільничних офіцерів поліції, з 12 на 6, з них працюючих 5 дільничних. Виходить, що один дільничний офіцер поліції обслуговує 12 сіл району. На теперішній час було виділено ще один новий автомобіль для цілодобового патрулювання по території району.

Також Дяченко С.А. прозвітував про стан правопорядку та злочинності на території населеного пункту, а саме зазначив, що до відділу поліції надійшло 10 повідомлень, з них зареєстровано 1 кримінальне провадження та було скоєно 2 адміністративних правопорушення. Переглядів: 103

  Read More...Друк

Володимир Гройсман парламентарям: Зростання економіки, зміна моделі виробництва і подальша демонополізація ринку – ключові завдання Уряду

Зростання економіки, зміна моделі виробництва з сировинного на формування доданої вартості, демонополізація ринків і прозорі регуляції – ключові завдання, які поставлені перед Урядом. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з народними депутатами. Вони ініціювали зустріч з метою обговорення нагальних питань життя країни.

«Переконаний в тому, що питання економіки – це пріоритет… Завдання політиків, громадськості,  Уряду – зробити так, щоб ситуація була кращою, стабільності було більше, а безпека – в постійному пріоритеті», – сказав Володимир Гройсман. За його словами, це непросто – передусім в умовах постійної гібридної агресії з боку Росії. Але Уряд спільно з парламентарями та експертним середовищем вже напрацювали пакети законопроектів – економічних та євроінтеграційних, які стануть базовими документами зростання й розвитку.

Учасники зустрічі звернули увагу на необхідність посилення процесів демонополізації ринків та посилення  ролі Антимонопольного комітету як ключового органу захисту конкуренції. В цьому контексті дієвим інструментом визнано запровадження практики активної біржевої торгівлі на основах прозорості.

Переглядів: 84
  Read More...Друк

Реєстрація в державній службі зайнятості

До державної служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні можуть звертатись усі незайняті громадяни, які бажають працювати, а також зайняті громадяни, які бажають змінити місце роботи, працевлаштуватися за сумісництвом чи у вільний від навчання час.

Реєстрація безробітних, які звертаються за сприянням у працевлаштуванні, проводиться центром зайнятості незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування.

Відповідно до пункту 3 Порядку реєстрації, переєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 р. № 198, реєстрація безробітних проводиться за умови пред’явлення паспорта громадянина України або тимчасового посвідчення громадянина України, облікової картки платника податків, трудової книжки (цивільно-правового договору чи документа, який підтверджує період зайнятості), а в разі потреби також військового квитка, диплома або іншого документа про освіту.

Особа з інвалідністю, яка не досягла встановленого пенсійного віку та отримує пенсію по інвалідності або державну соціальну допомогу подає копію довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією та у разі наявності пред’являє індивідуальну програму реабілітації.

Особа, яка втратила трудову книжку, пред’являє дублікат трудової книжки чи довідку архівної установи про прийняття та звільнення з роботи або цивільно-правовий договір чи документ, який підтверджує період зайнятості такої особи.

Детальну інформацію про реєстрацію у державній службі зайнятості та яку допомогу в пошуку роботи надає служба зайнятості, можна отримати у Сквирському районному центрі зайнятості за адресою: м. Сквира, вул. Богачевського 25.

Людмила Тихмановська

провідний юрисконсульт Сквирського РЦЗ

Переглядів: 49
 Друк

03 квітня інспекторським складом Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області проведено перевірку Дитячої школи мистецтв, м. Сквира.

Під час перевірки з відповідальними особами були проведені інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки та порядку дій при виникненні пожежі.

Оглянуто, електрообладнання, зовнішнє водопостачання, первинні засоби пожежогасіння.

Особливу увагу звернули на стан шляхів евакуації.

Сквирський РС ГУ ДСНС

 

Переглядів: 42
 Друк

Глава Уряду: Розпочинається сезон дорожніх робіт, вимагаю контролю якості і дотримання вагових норм на транспорті

В Україні розпочинається сезон дорожніх робіт, який передбачає проведення ініційованих Урядом перевірок якості вже побудованих та відремонтованих доріг, запровадження нових норм контролю якості доріг, що будуються, а також запровадження контролю навантаження транспорту, який здійснюють підрозділи Державної служби України з безпеки на транспорті. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спеціальної наради з питань розвитку дорожнього господарства.

«Поступово можна розпочинати роботи на дорогах. Хотів би звернути увагу на якості виконання робіт – поточний та капітальний ремонт, в тому числі, - сказав Глава Уряду. - Окрім того, порядок на дорогах, злагоджена робота на наших вагових комплексах - принципово важливе питання. Контроль треба забезпечити. Ми витрачаємо мільярди гривень на будівництво, а потім навантажують і перевантажують транспорт і, таким чином, руйнують дороги. У нас за різними оцінками біля 50% транспорту їздить з порушеннями вагових норм. Маємо це зупинити».

На думку Прем’єр-міністра, тиждень якісного контролю на дорогах, і порядок буде наведений. А за 3-5 років ситуація в принципі зміниться на краще. При цьому Глава Уряду запропонував долучити до цього процесу сили та засоби Міністерства внутрішніх справ. Йдеться, передусім, про камери спостереження. «У нас, приміром, є 78 комплексів – давайте поставимо камери і все зробимо. Думаю, керівники МВС із задоволенням нададуть допомогу», - сказав Володимир Гройсман.

Довідково

Минулого року в Україні було відремонтовано та побудовано понад 2 тис. км доріг, що стало рекордним показником для нашої держави. Цього року обсяги робіт будуть збільшені, а загальний дорожній бюджет перевищить 45 млрд грн.

Переглядів: 89
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack