Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2018
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Понеділок, 09 квітня 2018


Друк

У суботу, 7 квітня 2018 року, напередодні Світлого Христового Воскресіння в храмі Гробу Господнього в Єрусалимі відбулося сходження Благодатного вогню. Він є символом нерукотворного світла Воскресіння Христового, про яке йшлося в Євангелії від Петра.

Цю подію наука пояснити не може до цих пір. Щороку вогонь кілька тисяч років поспіль з'являється в Кувуклії ніби нізвідки, після спільної молитви грецького Патріарха і паломників біля меморіальної плити Спасителя і стін храму.

Сходження і винос Благодатного Світла символізує воскреслого Ісуса Христа і вихід Його з Труни. Про це дивовижне дійство було сказано ще в Євангелії від Петра.

За сприяння народного депутата України Руслана Миколайовича Сольвара, православні християни Сквирського району мали можливість відзначити Світле Воскресіння Христове з Благодатним вогнем із Єрусалиму, який привіз в наше місто помічник-консультант народного депутата Максим Васильович Галюк. Разом з першим заступником голови райдержадміністрації Оксаною Вікторівною Славінською Благодатний вогонь о 22-45 був доставлений у Храм Успіння Пресвятої Богородиці і Храм Святого Миколая. Благочинні району отець Андрій /Хомишак/ (УПЦ) та отець Віктор /Скакевич/ (УПЦ /КП/) з великою вдячністю народному депутату України Р.М.Сольвару прийняли Благодатне Світло і розповсюдили його по всіх православних приходах Сквирщини.

В усіх храмах району відбулися багатолюдні служби з нагоди величного православного свята Світлого Христового Воскресіння.

 

Переглядів: 88
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack