Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Травень 2018
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
П'ятниця, 11 травня 2018


Друк

............................................................................ЗАТВЕРДЖУЮ

Начальник Сквирського ВП ГУНП в Київській області

полковник поліції Р.М.Шамрай

08.05.2018

..............................

 

............................ПЛАН

організації проведення комплексу оперативно-профілактичних заходів щодо стабілізації криміногенної ситуації

на території Рогізнянської сільської ради на 2018 рік.

На виконання доручення Сквирської РДА «Про організацію виконання розпорядження КОДА від 07.06.2017 № 312» від 16.11.2017 та з метою стабілізації криміногенної обстановки на території Тхорівської сільської ради необхідно здійснити такі заходи:

Переглядів: 76
  Read More...Друк

Глава Уряду: Сектор державних підприємств – один з найбільших для залучення інвестицій

Сектор державних підприємств є одним з таких, що потребують докорінної модернізації, і одночасно здатний до залучення великих інвестицій. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

«Нам потрібно створити фундамент для економічного зростання. Він принесе добробут кожному громадянину. Але неможливо говорити про економіку і не говорити про рецепти зростання, - сказав Володимир Гройсман. - Одна з можливостей, яка дозволить залучити інвестиції, провести модернізацію і почати досягати мети, яку ми ставимо перед собою, це приватизація».

Глава Уряду наголосив, що наразі існує прогресивне законодавство для проведення процесів.

«Я розумію, що є негативний досвід приватизації 90-х років минулого століття. Наше завдання продати те, що не є стратегічним для країни. Туди мають прийти ефективні власники – прозоро, і створювати нові робочі місця, модернізувати (виробництво), - зазначив Володимир Гройсман. - Ми відкриваємо нову сторінку якісного процесу через прийняття відповідних рішень».

Він наголосив, що протидія прозорому процесу залучення нових власників – це, по суті, підтримка існуючої корупції, яку потрібно подолати. Один з методів – формування Антикорупційного суду, робота якого потрібна «не ЄС чи МВФ», а саме Україні.

Переглядів: 106
  Read More...Друк

ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

ТРАВНЯ  М-ЦЯ 2018 РОКУ

Сквирське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області   повідомляє, що станом на 12 травня 2018 року  кошти на виплату пенсій та грошової допомоги установам  поштового зв’язку профінансовано 14  число – частково,  та банківські установи   профінансовано 13 число – 100%.

 

Переглядів: 66
  Read More...Друк

11 травня з метою підвищення готовності органів управління та сил цивільного захисту до реагування на надзвичайні ситуації в мирний час та особливий період та згідно затвердженого план-графіка перевірок захисних споруд цивільного захисту на 2018 рік,   інспекторським складом Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області, здійснено комісійне обстеження протирадіаційного укриття №153509, розташованого за адресою: Сквирський р-н., с. Самгородок, вул. Петровського, 8.

Під час обстеження організовано проведення з працівниками данного об’єкту інструктажів з питань пожежної безпеки та цивільного захисту.

По завершенню керівництву об’єкту запропоновано привести у готовність за призначенням та відповідність вимогам чинного законодавства захисну споруду цивільного захисту.

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області

 

Переглядів: 39
 Друк

Про виділення коштів на придбання квітів з нагоди

Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання рішень Сквирської районної ради від 03 березня 2016 року № 08-06-07 "Про програму відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, здійснення представницьких та інших заходів на 2016- 2020 роки", від 22 грудня 2017 року № 02-21-07 "Про районний бюджет Сквирського району на 2018 рік", з метою покладанні квітів до пам'ятних знаків загиблим воїнам АТО Сквирщини, воїнам-інтернаціоналістам, полеглим під час бойових дій в Республіці Афганістан, Алеї Слави та вшанування пам’яті загиблих воїнів на Меморіалі Слави у м. Сквира:

1. Виділити кошти на придбання квітів з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги.

2. Управлінню фінансів Сквирської райдержадміністрації профінансувати Сквирську райдержадміністрацію в сумі 900 грн. 00 коп. (дев’ятсот грн., 00 коп.) за рахунок загальних асигнувань, передбачених у районному бюджеті на 2018 рік на виконання Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, здійснення представницьких та інших заходів на 2016-2020 роки, згідно з кошторисом витрат, що додається.

3. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Сквирської райдержадміністрації провести оплату відповідно до кошторису витрат.

Голова адміністрації В.В. Галюк


Додаток

до розпорядження голови

Сквирської райдержадміністрації

08 травня 2018 року № 232

Кошторис витрат

Перелік витрат

Кількість

Ціна

Сума витрат, грн

Придбання квітів

60

15,00

900,00

Всього

900,00

Керівник апарату

райдержадміністрації В.Л. Салтанюк

Переглядів: 51
 Друк

Про внесення змін до паспортів бюджетних

програм на 2018 рік Сквирської райдержадміністрації

Відповідно до пункту 6 частини 5 статті 22 Бюджетного кодексу України, Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік", наказу Міністерства фінансів України "Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів" від 26 серпня 2014 року № 836 (із змінами), рішенням Сквирської районної ради від 26 квітня 2018 року № 05-23-07 "Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 року № 02-21-07 "Про районний бюджет Сквирського району на 2018 рік":

1. Внести зміни до паспортів бюджетних програм на 2018 рік (додаються) відповідно до переліку:

1) КПКВК 0212140 «Програми і централізовані заходи у галузі охорони здоров’я»;

2) КПКВК 0212110 «Первинна медична допомога населенню»;

3) КПКВК 0212010 «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню»;

4) КПКВК 0212130 Реалізація державної політики у молодіжній сфері;

5) КПКВК 0213140 «Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи).

2. Інформацію про виконання бюджетних програм надавати управлінню фінансів Сквирської райдержадміністрації за підсумками року у терміни, визначені для подання зведеної фінансової та бюджетної звітності.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації В.В. Галюк

Переглядів: 56
 Друк

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі

її у власність гр. Коробці Тетяні Леонідівні для

ведення товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Сквирської міської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Коробки Т.Л. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Сквирської міської ради Сквирського району Київської області, розробленої ФОП Шеремет С.І. та керуючись статтями 17, 22, пунктом г частини 1 статті 81, статтями 125, 126,186-1 Земельного кодексу України, статтею 6, пунктом 7 статті 13, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Коробці Тетяні Леонідівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Сквирської міської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність гр. Коробці Тетяні Леонідівні земельну ділянку площею 2,7979 га (з них ріллі – 2,7979 га) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Сквирської

2

міської ради Сквирського району Київської області, оформити гр. Коробці Тетяні Леонідівні право власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

1) до набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається - купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки;

2) дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Документацію із землеустрою передати до відділу у Сквирському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області для формування Державного фонду документації із землеустрою.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В.Галюк

 

Переглядів: 51
 Друк

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі

її у власність гр. Надольній Ірині Вікторівні для

ведення товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Кривошиїнської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Надольної І.В. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Кривошиїнської сільської ради Сквирського району Київської області, розробленої ФОП Шеремет С.І. та керуючись статтями 17, 22, пунктом г частини 1 статті 81, статтями 125, 126,186-1 Земельного кодексу України, статтею 6, пунктом 7 статті 13, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Надольній Ірині Вікторівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Кривошиїнської сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність гр. Надольній Ірині Вікторівні земельну ділянку площею 2,9906 га (з них ріллі – 2,9906 га) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Кривошиїнської сільської ради Сквирського району Київської області,

2

оформити гр. Надольній Ірині Вікторівні право власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

1) до набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається - купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки;

2) дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Документацію із землеустрою передати до відділу у Сквирському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області для формування Державного фонду документації із землеустрою.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В.Галюк

 

Переглядів: 48
 Друк

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі

її у власність гр. Лященко Надії Миколаївні для

ведення товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Шаліївської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Лященко Н.М. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Шаліївської сільської ради Сквирського району Київської області, розробленої ФОП Шеремет С.І. та керуючись статтями 17, 22, пунктом г частини 1 статті 81, статтями 125, 126,186-1 Земельного кодексу України, статтею 6, пунктом 7 статті 13, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Лященко Надії Миколаївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Шаліївської сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність гр. Лященко Надії Миколаївні земельну ділянку  площею 3,2000 га (з них ріллі – 3,2000 га) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

2

в адміністративних межах Шаліївської сільської ради Сквирського району Київської області, оформити гр. Лященко Надії Миколаївні право власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

1) до набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається - купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки;

2) дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Документацію із землеустрою передати до відділу у Сквирському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області для формування Державного фонду документації із землеустрою.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В.Галюк

 

Переглядів: 53
 Друк

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості) для передачі

її у власність гр. Титаренко Надії Миколаївні для

ведення товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Рогізнянської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву ТОВ «Земельний проект» в інтересах гр. Титаренко Н.М. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Рогізнянської сільської ради Сквирського району Київської області, розробленої ТОВ «Земельний проект» та керуючись статтями 17, 22, пунктом г частини 1 статті 81, статтями 125, 126,186-1 Земельного кодексу України, статтею 6, пунктом 7 статті 13, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Титаренко Надії Миколаївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Рогізнянської сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність гр. Титаренко Надії Миколаївні земельну ділянку площею 3,3354 га (з них ріллі – 3,3354 га) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних

2

межах Рогізнянської сільської ради Сквирського району Київської області, оформити гр. Титаренко Надії Миколаївні право власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

1) до набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається - купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки;

2) дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Документацію із землеустрою передати до відділу у Сквирському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області для формування Державного фонду документації із землеустрою.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В.Галюк

 

Переглядів: 46
 


Сторінка 1 з 3
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack