Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Травень 2018
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Понеділок, 14 травня 2018


Друк

 

В зв’язку з численними зверненнями жителів Домантівської та Дулицької територіальних громад, з приводу часткової зміни траси слідування на автобусних маршрутах загального користування Сквира АС – Домантівка ч/з Квітневе, Сквира АС - Дулицьке та звернень жителів масиву «Слобода» м. Сквира, щодо забезпечення транспортним зв’язком з центром міста, на виконання Закону України «Про автомобільний транспорт», керуючись Постановою Кабінету Міністрів України № 176 від 18.02.1996 року «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» зі змінами та доповненнями та Наказом Міністерства інфраструктури України № 480 від 15.07.2013р «Про затвердження Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом», розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації від 21.03.2018. № 137 утворено комісію з відкриття нових автобусних маршрутів загального користування, віднесених до компетенції Сквирської райдержадміністрації.

Виїзне обстеження за напрямком Сквира АС – с. Квітневе через масив «Слобода», проведено 04.05.2018 року. Відповідно до обстеження, з метою відкриття нового автобусного маршруту в місті Сквира по вулиці Слобідська (біля будинку культури та по вулиці Слобідська буд. 145) необхідно здійснити ряд заходів, по встановленню автобусних зупинок, та відповідних дорожніх знаків.

Крім того, з метою забезпечення безпечних та комфортних умов перевезення пасажирів необхідно завершити капітальний ремонт дороги по вулиці Слобідській.

З метою забезпечення безпечних умов перевезень пасажирів райдержадміністрація інформувала Сквирську міську раду щодо необхідності проведення ряду проектних та будівельних робіт по вул. Слобідській в межах м. Сквира.

Також 4.05.2018 проведено виїзне обстеження за напрямком Сквира АС – с. Дулицьке через с. Безпечна, оскільки рух транспортних засобів за маршрутом Сквира АС – Руда ч/з Безпечну припинено досить недавно, вся інфраструктура маршруту збережена, необхідності в встановлені зупинок та дорожніх знаків немає, незадовільним (частково) є лиш стан дорожнього покриття в проміжку між АД Р – 32 Біла Церква – Кремінець та с. Безпечна

Після виконання всіх робіт, відповідно до Порядку відкриття нових автобусних маршрутів, райдержадміністрацією буде внесено зміни до маршруту Сквира АС – Квітневе, спрямувавши рух транспортних засобів через масив «Слобода» та до Сквира АП – Дулицьке (в частині першого рейсу ч/з с. Безпечна), що дозволить надавати більш якісні транспортні послуги.

 

Переглядів: 70
 Друк

14 травня поточного року у кабінеті голови Сквирської районної державної адміністрації проведено робочу зустріч начальника управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян головного управління ПФУ у Київській області Васильєвої А.В., голови Сквирської районної державної адміністрації Галюка В.В., голови Сквирської районної ради Гриші В.В. та начальника Сквирського об’єднаного управління ПФУ Київської області Поступаленко Ю.О. Під час зустрічі обговорено результати проведеного перерахунку пенсій «військовим» пенсіонерам на виконання постанови Кабінету Міністрів України №103 від 21.02.2018 року.

 

Переглядів: 68
 Друк

НОВИЙ БРЕНД УКРАЇНИ – ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ І ВІДКРИТТЯ КРАЇНИ СВІТУ

Уряд України підтримав єдиний бренд України. Розробка бренду не коштувала бюджету ані копійки. Бренд України дозволить просувати інтереси держави в світі, сприяти створенню позитивного іміджу, залученню інвестицій і розвитку туризму.

Що таке бренд України і для кого він розроблений

Бренд України – це основна ідея, якою Україна хоче показати себе світу. Україна – країна сучасна, демократична, дружня, країна інновацій і нових можливостей.

«Команда UkraineInvest розпочала використовувати cлоган "Ukraine Now" у нашому відео більше ніж півроку тому. Це було свого роду тестування бренду і ми вже встигли пересвідчитися в його ефективності, адже він добре сприймається аудиторією в різних куточках світу – Мюнхені, Давосі, Торонто, Франкфурті, Лондоні та Парижі» - Данило Білак, директор Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest

Чому бренд України саме такий

Бренд України має бути зрозумілим аудиторії інших країн – тим, кому ми хочемо показати Україну як країну можливостей. Ідею запропонували британські експерти. До цього процесу долучався Конрад Бьорд, керівник знаменитої кампанії просування Великобританії в світі GREAT, яка була надзвичайно успішною. В рамках співпраці з урядом Великобританії британськими експертами було проведено дослідження в Великобританії, Німеччині і Польщі. Саме ця ідея була позитивно сприйнята аудиторією. Далі працювала комісія за участі громадських експертів та спеціалістів з брендингу, був проведений відкритий конкурс.

«Гасло “Ukraine NOW” було високо оцінено багатьма іноземними експертами. Воно породжує можливості безлічі сенсів (дізнайся, що там зараз; приїжджай зараз; забудь про старі асоціації, там великі зміни; можливості для бізнесу є саме зараз; і так далі). Подібні підходи використовують й інші країни, і це гасло виглядає свіжим і дуже сильним. Воно було належним чином ретельно протестоване на цільових аудиторіях у кількох країнах» - Валерій Пекар, «Нова країна»

Скільки це коштувало Україні

«У країни новий бренд! Розробники славнозвісна Banda , ті що зробили бренд Євробачення 2017. Вже бачу туристичні стенди з новим яскравим брендом. Бренд країни, з якою хочеться познайомитися» - Антон Тараненко, секретар організаційного комітету з підготовки та проведення фіналу Ліги Чемпіонів 2018

Ніскільки. Жодні бюджетні кошти за весь час не були витрачені, всі учасники працювали на волонтерських засадах. Остаточний варіант бренду запропонувала українська агенція Banda в рамках роботи Комісії з питань популяризації України при Міністерстві інформаційної політики України. Ця українська агенція відома в усьому світі. Саме вони створили бренд Євробачення-2017 з «намистом», що принесло їм перемогу в Red Dot Design Award — престижній щорічній нагороді у галузі дизайну, яка вручається дизайнерам і компаніям-виробникам за видатні досягнення у дизайні. Також ця агенція свого часу отримала приз від Red Dot Design Award за ребрендинг київського ВДНГ – і цей логотип агенція також розробила безкоштовно.

Що буде далі

«Хочу привітати Україну з новим брендом! Спасибі всім, хто зробив свій внесок у цю велику справу. Це важливий крок, який повинен систематизувати комунікацію країни з потенційними інвесторами та туристами» - Андрій Федорів, голова правління Всеукраїнської рекламної коаліції, засновник і власник брендингового агентства Fedoriv

Далі основі цього бренду буде розроблений брендбук – стандарти і технічні умови, за якими на основі бренду України може виготовлятись будь-яка інформаційна, сувенірна продукція і так далі. Так Україна буде представлена в світі за єдиною ідеологією, єдиним голосом. Переглядів: 98

  Read More...Друк

 

13 травня на стадіоні села Пустоварівка відбулась чергова зустріч ІV туру першості Київської області з футболу сезону 2018 року. В гості до Пустоварівки завітала бойовита команда з Василькова ВК «Система». Не дивлячись на те, що з різних причин в складі господарів були відсутні три гравці основного складу, протягом всієї зустрічі наші футболісти володіли беззаперечною перевагою. Тільки у першому таймі не було використано чотири гольові моменти, у тому числі і удар з одинадцятиметрової позначки. А ось гострий контрвипад васильківців призвів до забитого голу. У другому таймі, разом з дощем, посилився і наступальний натиск господарів. І на 51 хвилині, після класичної подачі з флангу, Бугаєнко в падінні головою переправив шкіряну кулю в сітку воріт. В подальшому лише надійна гра голкіпера «Системи» не дозволила «Колосу» вирвати перемогу. Підсумок матчу – безкомпромісна нічия. Разом з тим зазначаємо, що після четвертого ігрового туру пустоварівські футболісти, маючи в активі 10 набраних очок, є лідерами обласних футбольних перегонів. 20 травня вони їдуть на гостини в місто Макарів, де зіграють з місцевою «Юністю».

 

Переглядів: 77
 Друк

 

Голова райдержадміністрації В.В.Галюк провів нараду з керівниками структурних підрозділів РДА. На нараді були розглянуті і обговорені наступні питання:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач: Славінська Оксана Вікторівна перший заступник голови Сквирської райдержадміністрації;

2. Про впровадження Концепції Нової української школи ( створення нового освітнього простору).

Доповідачі: Заболотний Олександр Вікторович - начальник відділу освіти райдержадміністрації та Ульянова Марія Василівна – начальник управління фінансів райдержадміністрації;

3. Про підсумки виїзного обстеження автобусних маршрутів робочою групою з обстеження нових автобусних маршрутів, віднесених до компетенції Сквирської райдержадміністрації.

Доповідач: Пилюта Олександр Петрович - начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації;

4. Про забезпечення санітарно-епідеміологічних вимог під час оздоровлення дітей в пришкільних таборах району.

Доповідач: Теплова Людмила Тимофіївна - начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Сквирському районі; Переглядів: 93

  Read More...Друк

13 травня 2018 року у Києві за ініціативи народного депутата України О.Богомолець відбулися урочистості до Дня матері - участь в яких взяли матері загиблих учасників бойових дій Сквирщини: Лучинська Валентина Костянтинівна та Матківська Тамара Миколаївна. Розпочалися заходи на Михайлівській площі покладанням квітів до Стіни загиблих захисників України. На мурі Михайлівського собору розмішені фотокартки загиблих воїнів з початку війни до кінця 2016 року. Є серед загиблих і зображення синів Сквирщини, що віддали свої життя за незалежність нашої країни. У Михайлівському Золотоверхому соборі відбулася служба за загиблими, після якої матері з усієї України пройшли по вулиці Хрещатик та Алеї Героїв Небесної Сотні, там відбулося покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні. В Колонному залі Київської міської державної адміністрації за участі міжнародної спільноти та дипломатичного корпусу відбулася І Міжнародна асамблея матерів.

Лучинській В.К. побратими її загиблого сина Лучинського Івана Володимировича із батальойону «Айдар» вручили «Орден матері бійця АТО»

Поїздка була організована Управління соціального захисту населення України Сквирської РДА та відділом соціальної та психологічної підтримки учасників АТО та їх сімей Сквирського РЦСССДМ.

 

Переглядів: 92
 Друк

Чесний і відкритий продаж державних підприємств, які не є стратегічними, дозволить залучити в Україну дотикові інвестиції і стане потужним ударом по корупції

Сьогодні, 10 травня, Кабінет міністрів ухвалив низку постанов, які дають змогу практично реалізувати норми нового Закону «Про приватизацію державного і комунального майна». Прем’єр-міністр вважає одним із головних завдань роботи Уряду ліквідацію корупції в державному секторі. В державній власності мають залишатися лише стратегічні підприємства, а також об’єкти, які виконують важливі державні, соціальні та інші функції. На цих підприємствах має бути запроваджено якісне і прозоре управління. Решта неефективних або взагалі фактично «мертвих» підприємств мають бути якомога швидше продані. Запуск тисяч підприємств стане додатковим потужним стимулом розвитку вітчизняної економіки.

Новий профільний закон містить кілька революційних новацій, які дозволяють чи не вперше в історії України стартувати прозорому пошуку інвесторів для державних підприємств. Оскільки законодавчі норми: Переглядів: 61

  Read More...Друк

 

З метою патріотичного виховання учнівської молоді на засадах національної гідності, високої свідомості, активної громадської позиції 12 травня 2018 року у селі Шамраївка Сквирського району на базі Шамраївського лісництва відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у якому взяли участь 15 команд із закладів загальної середньої освіти Сквирського району.

З метою належного проведення заходу рятувальники забезпечили участь підрозділу ДСНС у роботі майстер-класу гасіння умовної пожежі, дій підрозділу ДСНС з надзвичайних ситуацій.

 

Переглядів: 41
 Друк

З метою укомплектування підприємств кадрами  в Сквирському районному зайнятості 10 травня 2018 року відбувся міні-ярмарок  вакансій ТДВ «Тхорівське».

В ході ярмарку представник товариства надав інформацію про існуючі вакансії, поінформував про умови праці, графік роботи, рівень заробітної плати, вимоги до майбутніх працівників. Після загального ознайомлення з пропозиціями товариства відбулась індивідуальна співбесіда із зацікавленими особами.

Під час проведення заходу підтримувався соціальний діалог з безробітними, враховувались їх інтереси, активність та мотивація незайнятих громадян до пошуку роботи.

Крім того учасники міні-ярмарку вакансій поспілкувалися з спеціалістами РЦЗ, які ознайомили їх з ситуацією на ринку праці, надали кваліфіковані консультації з питань зайнятості, соціальних послуг клієнтам служби зайнятості, легалізації праці.

 

Переглядів: 54
 Друк

Переглядів: 63
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack