Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2018
П В С Ч П С Н
        2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
П'ятниця, 01 червня 2018


Друк

31 травня 2018 року головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Наталія Ломінська взяла участь у засіданні обласного штабу з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Київської області до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року під головуванням заступника голови Київської обласної державної адміністрації Юрія Денисенка, що відбулося у приміщенні облдержадміністрації.

Під час засідання розглядалися питання щодо стану підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення області до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року, зокрема щодо проведення підготовчих і ремонтних робіт житлових будинків, інженерних мереж і споруд тепло-, водопостачання і водовідве¬дення, газопостачання, електропостачання, а також утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

Переглядів: 88
 Друк

Ознайомитись з новинами Уряду України шановні читачі можуть з першоджерел за посиланнями:

Глава Уряду: Досконалість влади і держави вимірюється якістю умов розвитку дитинства

Прем’єр-міністр: Спрощення застосування РРО скоротить витрати підприємців і дозволить побороти контрабанду

Володимир Кістіон: Україна має нові морські ворота – реконструкція Одеського морського вокзалу завершена

Уряд запрошує студентів та випускників пройти літнє стажування в центральних органах виконавчої влади

Україна та Японія визначили подальші кроки з виконання досягнутих домовленостей в екологічній сфері

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 83
 Друк

25 травня у Департаменті агропромислового розвитку КОДА відбулася робоча зустріч на тему: «Створення агенції регіонального розвитку» та розвиток сільської території Сквирського району. У заході взяли участь заступник начальника Департаменту АПР КОДА Андрій Стефанович, аналітик геоінформаційних систем Сергій Мальцев, координатор Всеукраїнської мережі фахівців і практиків з регіонального та місцевого розвитку Олександр Дудка, перший заступник голови Сквирської РДА Оксана Славінська, фахівці Департаменту.

Йшлося про перспективну участь Сквирського району у Регіональній експертній спільноті, про просторове планування території нашого району з метою привернення уваги майбутніх інвесторів, про створення районної філії Агенції регіонального розвитку Київської області, а також про створення Всеукраїнського науково-виробничого центру «Аквакультура» та досвід ТОВ «Агрофірма «Колос» з метою інтегрування в Програму розвитку Київської області.

 

Переглядів: 78
 Друк

17 травня ц. р. у Білоцерківському національному аграрному університеті відбулася зустріч з проректором з наукової та інноваційної роботи, професором, доктором економічних наук Ольгою Миронівною Варченко. На зустріч прибули заступник начальника Департаменту КОДА Андрій Стефанович, перший заступник голови Сквирської РДА Оксана Славінська, спеціалісти Департаменту КОДА, директор ТОВ «Сквираплемрибгосп» Леонід Гейко, професори БНАУ Олександр Мельниченко, Олександр Олешко, Іван Свиноус.

Обговорено питання залучення науковців БНАУ до наукового формування моделі успішного розвитку Сквирського району, зокрема, впровадження кластерного механізму розвитку території, написання бізнес-плану розвитку Центру прісноводної аквакультури у Сквирському ра-йоні. Йшлося про об’єднання зусиль влади, бізнесу та науки. З цією метою буде підписано протокол намірів БНАУ, Департаменту КОДА, Сквирської РДА та ТОВ «Сквираплемрибгосп».

 

Переглядів: 78
 Друк

29 травня ц. р. перший заступник голови РДА О.В. Славінська скликала термінову нараду у зв’язку із відсутністю води у міському дитсадку №2 «Малятко». Як зазначали його завідувач С.М. Оскілко та методист О.В. Миколаєвська, ще з 23 травня вода до дошкільного закладу не подається зовсім, його працівникам доводиться ходити до Сквирського хлібозаводу і доставляти щонайменше її до 20-30 відер щоденно. Це створює значні незручності, стурбованість адміністрації, колективу та батьків, які готові навіть сповіщати про ситуацію, що склалася із постачанням води, на «гарячу лінію» Кабміну, стукати у кабінети високих чиновників, вживати інших заходів.

Присутній на нараді перший заступник начальника КП «Сквирське комунальне господарство» С.О. Музика констатував, що комунальне господарство, зокрема його підрозділ – водоканал, роблять все можливе, аби дебет води не знижувався, навіть зменшили її подачу до мікрорайону колишнього радгоспу, однак особливого покращення поки що не досягнуто. На жаль, водоспоживання посилюється ще й через масове поливання городів. Доведеться ще ретельно перевірити наявне устаткування мережі, що поруч із дитсадком, ще раз почистити і, не зволікаючи, думати над виготовленням проектно-кошторисної документації для спорудження власної свердловини поруч з дитсадком. Про це повинна потурбуватися міська рада, на балансі якої – приміщення. Переглядів: 81

  Read More...Друк

В рамках проведення „Єдиного дня податкових знань” платники податків Кагарличчини отримали відповіді на актуальні запитання.

Сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія” на тему „Порядок проведення органами ДФС України оперативного обліку податків і зборів, митних та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” був проведений заступником голови комісії з реорганізації Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області, начальником Кагарлицького відділення Людмилою Циганок.

Пропонуємо Вам ознайомитися з деякими запитаннями-відповідями, що обговорювались під час телефонного сеансу:

Питання: Які умови повернення помилково сплачених коштів?

Відповідь: Відповідно до п. 43.3 ст. 43 Податкового кодексу України обов'язковою умовою для здійснення повернення сум грошового зобов'язання є подання платником податків заяви про таке повернення (крім повернення надміру утриманих (сплачених) сум податку на доходи фізичних осіб, які розраховуються контролюючим органом на підставі поданої платником податків податкової декларації за звітний календарний рік шляхом проведення перерахунку за загальним річним оподатковуваним доходом платника податку) протягом 1095 днів від дня виникнення помилково та/або надміру сплаченої суми.

Платник податків подає заяву про повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань та пені у довільній формі, в якій зазначає напрям перерахування коштів: на поточний рахунок платника податків в установі банку; на погашення грошового зобов'язання та/або податкового боргу з інших платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, незалежно від виду бюджету; повернення у готівковій формі коштів за чеком у разі відсутності у платника податків рахунка в банку (п. 43.4 ст. 43 ПКУ).

Згідно з п. 43.5 ст. 43 Податкового кодексу України контролюючий орган не пізніше ніж за п'ять робочих днів до закінчення двадцятиденного строку з дня подання платником податків заяви готує висновок про повернення відповідних сум коштів з відповідного бюджету та подає його для виконання відповідному органові, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів.

На підставі отриманого висновку орган, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, протягом п'яти робочих днів здійснює повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань та пені платникам податків у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

 

Питання: Чи можливо зайво сплачені кошти спрямувати на погашення грошового зобов’язання або податкового боргу з інших платежів, які контролює податкова?

Відповідь: Так, можливо. Платник податків подає заяву про повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань та пені у довільній формі, в якій зазначає напрям перерахування коштів: на поточний рахунок платника податків в установі банку; на погашення грошового зобов'язання та/або податкового боргу з інших платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, незалежно від виду бюджету; повернення у готівковій формі коштів за чеком у разі відсутності у платника податків рахунка в банку (п. 43.4 ст. 43 Податкового кодексу України).

 

 

Білоцерківська ОДПІ

 

Переглядів: 56
 Друк

На запрошення голови Сквирської РДА Василя Галюка та за підтримки голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана та голови Донецької обласної державної адміністрації Павла Жебрівського, до нашого району на відпочинок та оздоровлення у заміському таборі «Росич-2018» с. Чубинці приїхали діти з лінії розмежування Донецької області.

Дітей радо зустріли голова Сквирської райдержадміністрації Василь Галюк, голова Сквирської районної ради Василь Гриша, Чубинецький сільський голова Валентина Ковальчук, перший заступник голови райдержадміністрацій Оксана Славінська, начальник відділу освіти райдержадміністрації Олександр Заболотний, начальник служби у справах дітей та сім’ї Валентина Кравчук, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Мошківська, директор Чубинецького НВК Володимир Круглій.

Голова райдержадміністрації та голова районної ради побажали дітям гарного відпочинку та подарували подарунки.

46 талановитих і обдарованих дітей 31 травня цього року взяли участь у ІІ Відкритому Всеукраїнському фестивалі «Ми - діти твої, Україно!» у селі Пустоварівка, де представили свої таланти у вокальному, хореографічному, декламаторському та художньому мистецтві.

Роботи юних художників Донеччини були представлені на виставці під час фестивалю.

Переглядів: 164
 Друк

Запрошуємо переглянути відеоматеріал

"VII Національний молитовний сніданок України" за посиланням http://dropmefiles.com/TIjA7

Переглядів: 69
 Друк

Діти хочуть відчувати тепло і затишок сімейного оточення, проте не всі мають таку можливість. Дитячий будинок сімейного типу – це шанс дитині-сироті та дитині, позбавленій батьківського піклування, вирости у сімейному оточенні та отримати батьківську любов і турботу.

Дитячий будинок сімейного типу — окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Метою створення дитячого будинку сімейного типу є

забезпечення належних умов для виховання в сімейному оточенні

дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Батьками-вихователями можуть бути повнолітні та працездатні особи, за винятком:

- осіб, визнаних у встановленому порядку недієздатними або обмежено дієздатними;

- осіб, позбавлених батьківських прав;

- осіб, які були усиновлювачами, опікунами, піклувальниками,

прийомними батьками, батьками-вихователями іншої дитини, але

усиновлення було скасовано або визнано недійсним, опіку,

піклування чи діяльність прийомної сім'ї або дитячого будинку

сімейного типу було припинено з їх вини; Переглядів: 99

  Read More...Друк

Наші діти мають бути щасливими, а вимір щастя залежить від дорослих, – Володимир Гройсман

Діти України мають бути щасливими, і дорослі мають забезпечити той вимір щастя, який потрібен для збільшення народжуваності, підтримки материнства та дитинства. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

«Важливо, аби наші діти були щасливими. І вимір щастя залежить від дорослих. Важливо пам’ятати, що треба сформувати середовище, яке дасть кожному можливість розвитку. Українців повинно бути більше, і більше щасливих», - сказав Володимир Гройсман.

Він анонсував низку рішень Уряду, які стануть поштовхом розвитку дитинства. Так, Уряд вводить традицію забезпечення новонароджених спеціальним бебі-боксом, в якому буде зібрано речі, потрібні для перших тижнів життя немовляти. «Кожна дитина отримає від держави бебі-бокс, зібраний з любов’ю, аби на перших етапах життя у мами було все, аби доглядати дитину. Це традиція, яку ми запроваджуємо для підтримки народжуваності. Сотні тисяч родин отримають таку додаткову цільову підтримку», - сказав Прем’єр-міністр.

Не менш важливо, за словами Глави Уряду, допомогти мамі, особливо якщо вона працює. За рішенням Уряду та за підтримки місцевих органів влади в Україні з січня наступного року вводиться поняття найму «муніципальної няні». Оплата її послуг буде частково компенсована з бюджету.

«Приймаємо рішення спільно з органами місцевого самоврядування, вводимо поняття «муніципальна няня» – з 1 січня. Коли наймаєте няню, держава буде компенсувати щомісяця витрати в зарплаті, аби дитина була доглянута», - прокоментував Володимир Гройсман.

Він наголосив, що захист та підтримка дитинства має стати головним пріоритетом.

«Єдиний критерій досягнення стандартів благополуччя – збільшення народжуваності», - відзначив Прем’єр-міністр. Відеоінформація Переглядів: 145

  Read More...


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack