Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2018
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Вівторок, 05 червня 2018


Друк

5 червня 2018 року виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В. Славінська провела робочу нараду з військовим комісаром Сквирського районного військового комісаріату В.С. Бабенко та головним спеціалістом з питань мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації І.А. Носанчуком з питань залучення громадян до військової служби у Збройних Силах України за контрактом.

Військовий комісар доповів про виконання планового завдання по призову громадян району на службу у Збройних Силах України за контрактом та призову на строкову військову службу станом на червень 2018 року.

Обговорено питання проведення агітаційних заходів щодо залучення кандидатів на військову службу та інформаційно-роз’яснювальної роботи серед молоді.

За результатами наради прийнято відповідні рішення та дано доручення відповідальним виконавцям.

 

Переглядів: 87
 Друк

5 червня 2018 року у малому залі райдержадміністрації відбулось засідання постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням виконуючої обов’язки голови райдержадміністрації О.В. Славінської за участю членів комісії та запрошених.

З метою протидії масовим пожежам на території району у літній період на засіданні розглянуто питання:

- про стан пожежної безпеки на полігоні ТПВ у м. Сквира,

- про незадовільний стан зовнішнього протипожежного водопостачання м. Сквира.

Провідний фахівець Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області О.В. Яснівський та начальник 7-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Сквира І.Л. Бойко доповіли про кількість пожеж на території Київської області, Сквирського району станом на червень поточного року та про заходи щодо їх попередження.

Особливу увагу на комісії приділено питанню про стан забезпечення питною водою жителів м. Сквира, заслухано доповідь начальника КП «Сквирське комунальне господарство» О.П. Скарбовійчука про стан із водопостачанням та вжиті заходи для його покращення.

За результатами обговорення комісією прийнято відповідні рішення.

Переглядів: 98
 Друк

08.05.2018 року о 9-00 біля пам'ятника Героїв Незалежності проведено урочистості до велопробігу «Пам'ять вічно жива». На заході були присутні керівники району,учасники АТО,жителі міста та району. Ведуча розпочала свій виступ,що в День пам’яті та примирення, молодь Сквирщини бере участь у велопробігу,щоб віддати шану всім, хто відстоював честь у боротьбі за незалежність України. Захід вшанування пам’яті загиблих Героїв розпочався покладанням квітів до пам’ятника «Героїв Незалежності», далі маршрут велопробігу пролягатиме до пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО Сквирщи-ни, меморіального комплексу пам'яті загиблих воїнів у Афганістані та покладанням квітів до меморіального комплексу Героїв Другої світової війни на Алеї Слави. Учасники велопробігу відвідають Братські могили загиблих воїнів 1812 танкового полку та 240 стрілецької дивізії, які визволяли місто Сквиру. Також побувають на братській могилі Невідомому солдату на Центральному кладовищі по вулиці Залізничній. Покладуть квіти до пам’ятника славного сина Сквирщини, Героя Радянського Союзу, ім’я якого носить Сквирська загальноосвітня школа №1, Миколи Ольшевського. Завершиться маршрут покладанням квітів на могили загиблим в зоні АТО на Новому кладовищі. Завершився мітинг покладанням квітів від керівників району та жителів міста.

08.05.2018 року о 9-30 проведено покладання квітів біля Алеї Слави. На заході були присутні керівники району,учасники АТО,жителі міста та району. Ведуча розпочала свій виступ з історичних фактів,що із Сквирського району на війну з фашистським агресором було мобілізовано 12500 чоловік, з них загинуло 4462 чоловіки. Шість уродженців Сквирщини удостоєні звання Героя Радянського Союзу: Олексій Петрович Плугатар, Георгій Трофимович Скирута,Микола Михайлович Ольшевський, Давид Львович Маргуліс, Феодосій Павлович Коренчук, Микола Павлович Лопач. Повним кавалером ордена Слави є Микола Павлович Майборода з села Оріховця та житель міста Петро Харитонович Тисьменецький, ім’я якого сьогодні носить Сквирська ЗОШ №3. На Алеї Слави споруджено пам’ятники воїнам - інтернаціоналістам Сквирського району, п’ятеро з яких навіки склали голови в Афганських ущелинах, у грудні минулого року було відкрито пам’ятний знак Героям Антитерористичної операції Сквирщини, з яких десять мужніх захисників загинули на Сході України, ще чотирнадцять померли від важких тілесних і духовних ран, отриманих під час проведення АТО. До підніжжя пам'ятників лягли квіти від керівників району та жителів міста.

08.05.2018 року о 9-40 проведено покладання квітів до пам'ятника Героя Радянського Союзу Миколи Ольшевського. Біля пам'ятника були присутні учасники велопробігу. Ведуча коротко ознайомила присутніх з автобіографією Миколи Ольшевського,який народився у нашому містечку в родині селянина – бідняка. Навчався та закінчив Сквирську школу №1.Згодом закінчив Ленінградське танкове училище. Курсант Ольшевський з перших днів війни був на полі бою. Брав участь у обороні Ленінграду, Сталінграду, у грандіозній битві на Курській дузі, у визволенні Білорусії та Прибалтики. А в одному із жорстоких боїв біля Вільнюса, командир відважного танкового екіпажу, 21 серпня 1944 року був смертельно поранений. Указом Президії Верховної Ради СРСР від 21 березня 1945 року Миколі Ольшевському посмертно присвоєно звання Героя Радянського Союзу. У 1968 році Сквирській середній школі №1, де навчався Герой, присвоєно ім'я Миколи Михайловича Ольшевського. До підніжжя поклали квіти,ведуча запросила велосипедистів продовжити об’їзд священних місць поховання героїв - визволителів.

 

08.05.2018 року о 13-00 год. в приміщенні районного Будинку культури відбувся святковий концерт «Вклонися, моя Україно, цим людям величним і скромним»,на якому були присутні керівники району,жителі міста та району. У виконанні духового оркестру звучать патріотичні пісні та пісні воєнних років. На сцені ведучі Володимир Мошківський та Людмила Керекеша оголошують початок заходу,який розпочинається виступом народного хору районного Будинку культури,керівник Петро Дроздов;танці »Військовий вальс» та «Смуглянка» виконали учасники зразкового хореографічного колективу «Сквиряночка»,керівник Марина Сергійчук;пісня «До свидания,мальчики» прозвучала у виконанні Олександри Криворучко;щиру та душевну пісню «Землянка» виконав Сергій Щербатюк; пісню «Нашим героям» виконала Алвар Саградян; хореографічну композицію «Не твоя війна» подарували учасники танцювального колективу «Флеш Денс» Рудянського сільського клубу;світлу пам'ять про незабутніх героїв,яким присвятили пісню «Балада про ветерана» вокальний жіночий ансамбль «Солошки»,керівник Анатолій Рай;пісня «Над землею тумани» виконала Марія Поворознік;танець «Тропотянка» виконали вихованці зразкового хореографічного колективу «Веселий сонях»,керівник Лариса Коваль дитячої школи мистецтв; пісню «Я козачка твоя» виконали учасники гурту «Любисток»,керівник Оксана Пилатівська; всім хто не повернувся із страшної війни пісню «В нашому серці» присвятила Анна Майок; із кінофільму «17 миттєвостей весни» пісню виконала Олена Журбенко; за біль матерів,які виглядають загиблих синочків свій виступ присвятив Володимир Мошківський,у виконанні якого прозвучала пісня «Мамо,ти не плач».

09.05.2018 року о 10-00 год. на Меморіалі Слави відбувся мітинг «Хай вічно горить вогонь пам'яті »,звучать мелодії пісень воєнної тематики. Ведучий Володимир Мошків-ський відкриває мітинг,який є святом доблесті і героїзму. Звучить Гімн України. Оголо-шується хвилина мовчання. До слова запрошуються керівники району,голова районної організації ветеранів війни та праці;військовий комісар,підполковник Юрій Волинець.

Заупокійну панахиду провів настоятель храму Святого Миколая отець Віктор Скакевич.

Пісню «Журавлі» виконав Сергій Щербатюк та пісню «В чистім полі»,Ірина Сичевська.

Під мелодію пісні «Степом,степом» право покласти гірлянду та квіти до підніжжя меморіалу Слави надається голові районної ради організації ветеранів війни та праці,воїнам – інтернаціоналістам,учасникам антитерористичної операції Сквирщини,керівникам району та громадськості міста.

 

 

 

09.05.2018 року в с. Чубинці біля пам'ятника на честь воїнів – односельців відбувся мітинг «Світлий день Перемоги у наших серцях». До присутніх звернулась сільський голова Валентина Ковальчук, яка привітала присутніх із святом. Літургію по загиблих воїнах-односельців провів отець Микола. Вихованці літературного клубу «Червоні вітрила» читали вірші на патріотичну тематику; виступив фольклорний народний ансамбль «Терниця». Власні вірші прочитав Василь Скрид. На святі були присутні діти війни Пальміра Савчук, Лідія Пилюченко, Ніна Гаркуша, Ліда Ковтун, Леся Лакей. До підніжжя пам'ятника від жителів села покладено квіти.

09.05.2018 року літературно-музична година «Ти прийшла, Перемого, слідами війни» проведено біля братської могили на честь воїнів загиблих під час Другої Світової війни в с. Таборів. До односельців звернулась сільський голова Валентина Ковальчук. Літургію по загиблих воїнах провів отець Микола. Вихованці літературного клубу «Первоцвіт» читали вірші на патріотичну тематику. Власні вірші прочитав бібліотекар Василь Скрид. На святі були присутні діти війни Ніна Кацалап, Раїса Крамар, Марія Зубченко, Валентина Ковальчук, Ганна Печінь, Світлана Заєць. До підніжжя пам'ятника покладено квіти.

09.05.2018 року в с. Самгородок біля Меморіалу «Свіча пам'яті» на честь воїнів – односельців відбувся мітинг «Світлий день Перемоги у наших серцях». Захід розпочався святковою ходою до Меморіал. Перед присутніми виступив голова сільської ради;вчитель історії Кривич Людмила Анатоліївна;учасники АТО,діти війни. Учні школи Чернявська Яна,Чернявська Інна,Команчук Ліля,Шурига Андрій,Крушельницький Віталій читали та виконували патріотичні твори. До братської могили на сільському кладовищі та Меморіалу від жителів села поклали квіти.

09.05.2018 року на сільському кладовищі в с. Домантівка відбувся мітинг «За тих, хто впав в бою, за крок до Перемоги». До присутніх звернулась голова сільської ради. Діти виконували патріотичні пісні «Помолюсь за Україну»,»Перемога»,»Маки червоні». На який були запрошені сім'ї воїнів АТО,вдови померлих ветеранів Матвієнко Т.А.,

Сідлецька Н.М.,Козиренко Г.П.,Пермінова Н.О. Мітинги проведено біля братських могил сіл Квітневе,Ями.

 

09.05.2018 року на сільському кладовищі в с. Руда біля братської могили загиблим воїнам відбувся мітинг «Будь славен, день святої Перемоги»,на якому були присутні діти війни,вдови загиблих та померлих ветеранів: Дмитрієва Т.О.,Поштарук Н.А.,Чернишенко А.І., Батюта В.В. Заупокійну службу провів отець Васілій. Присутніх привітала сільський голова,діти вітали гостей патріотичними віршами.

09.05.2018 року біля приміщення Дулицького сільського Будинку культури проведено урочистості «Навіки в пам'яті народній». З вітальним словом до присутніх звернулась голова сільської ради. На свято були запрошені ветеран війни Дещепольський К.М.;

Бойко В.І., інвалід війни в Афганістані;учасники АТО: Коваленко Д.В.,Доброволь-

ський А.О.; Шлапацький М.М.Святкову програму підготували учасники фольклорного ансамблю «Серпанок»,керівник Світлана Бойко; тріо «Горлиця»; пісню «Я ненавиджу війну» виконав Назар Дорніс. Заупокійну панахиду провів отець Віталій.

До підніжжя пам'ятника на честь воїнів – односельців покладено квіти від жителів села.

09.05.2018 року в с. Оріховець біля Меморіалу Слави на честь воїнів-односельців відбувся мітинг «Пам'ятаєш земле сорок п’ятий». Ведуча Лисюк Г.І. зачитала список загиблих односельців в Другій Світовій війні. До присутніх звернулась секретар сільської ради Левенчук О.А.Учні Оріховецького НВК: Кардава А.,Сідлецька Н.,Навроцька О.,Шевченко М.,Гутнікова В.,Сідлецького В. виконали танець «Примирення». До підніжжя обеліску від вдячних односельців поклали квіти.

 

09.05.2018 року в с. Шамраївка проведено урочистий мітинг «Перемога,свята Перемога». Захід розпочався біля пам'ятника на честь воїнів – односельців,які загинули в Другій Світовій війні. До присутніх з словами вдячності звернулась голова сільської ради. Найкращі квіти дарували ветеранам війни Гіптенку Івану Григоровичу,Гіптенку Павлу Савовичу та Самусенку Степану Потаповичу. Право покласти квіти до підніжжя пам'ятника надано воїнам - афганцям та воїнам АТО. Заупокійну панахиду за загиблими провів настоятель Святоспиридонівського Храму отець Васілій. Ведучі Олександра Криворучко та Олег Гончарук запросили присутніх до глядацької зали сільського Будинку культури на святковий концерт, від гостей гурту «Ташакор»,представників спілки ветерані Афганістану з м. Біла Церква та аматорів Будинку культури. Далі свято продовжили із вшануванням матерів «Мамо,вічна і кохана…», присвячене Дню матері.

Присутніх в залі жінок вітали голова сільської ради Левіцька В.П.,помічник – консультант депутата обласної ради Глиняного Л.П.,Власюк Т.Г.,яка вручила багатодітним матерям та матерям воїнів АТО матеріальну допомогу та набір продуктів харчування.

 

09.05.2018 року в с. Буки біля Хрест Пам'яті на території Храмового комплексу відбувся мітинг «Перемога,свята Перемог». На заході присутні гості та жителі села, до яких з привітальним словом звернулась голова сільської ради. Діти читали патріотичні пісні,вокальний ансамбль «Джерело» виконали пісні воєнної тематики. Заупокійну панахиду по загиблих провів отець Артемій. До підніжжя Хреста Пам'яті,братської могили на території сільського кладовища та на могили померлих воїнів АТО

Павленка Сергія,Сушкова Сергія покладено квіти від жителів села.

09.05.2018 року в с. Кривошиїнці в сільському Будинку культури відбулися урочистості

«Незабутній смак Перемоги лунає й досі у серцях». На заході були присутні голова сільської ради,воїни АТО Гаврилюк П.В.,Чернега О.М.,Тімофеєв М.А.,заступник директора ДП «Кліринг – Агро» Ковтонюк А.І.,жителі та гості села. Святкову програму підготували аматори сільського Будинку культури. Хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів-односельців та поклали квіти до підніжжя пам'ятника.

 

09.05.2018 року в с. Шаліївка біля пам'ятника на честь воїнів-односельців організовано мітинг та святковий концерт «Ніхто не забутий,ніщо не забуто». Від гостей та жителів села до підніжжя знаку покладено квіти. До присутніх звернулась голова сільської ради. Квіти вручено воїну АТО Пелешок Віктору. Святкову програму підготували аматори Будинку культури Маційчук О.,Майок А.,Зубрій Д.,Федоренко О.,Дмитрук Д.

 

 

 

 

09.05.2018 року в с. Горобіївка проведено мітинг «Святий День Перемоги». Під звуки духового оркестру розпочалася святкова хода від школи до Меморіалу Слави. З привітальним словом до присутніх звернувся голова сільської ради,воїни АТО Подолян О.М.,Яценюк С.М.,Шпачук О.М.,депутат районної ради Хвиль Л.Ю.,голова ради ветеранів Нищук М.П.Ведучі зачитали прізвища загиблих односельців в період Другої Світової війни та оголосили хвилину мовчання. Заупокійну панахиду провів отець Тарасій. До підніжжя пам'ятника покладено квіти від жителів села,орендаторів та підприємців села.

 

09.05.2018 року в с. Лаврики біля пам'ятника невідомому воїну загиблому під час визволення села в 1943 році відбувся мітинг «Доторкнись душею до подвигу», на якому присутні керівники, жителі та гості села. Ведучі Кучер Катерина та Лапоног Ліза, закликали односельців пам’ятати подвиг героїв, що ціною власного життя захищали свою землю. Урочисто прозвучав Гімн України. Зі словами вітань звернулись до громади сільський голова Хвиль Юрій Антонович, директор ТОВ ім. Шевченка Орлик Володимир Якович та депутат районної ради Хвиль Леся Юріївна. Поминальну літургію провів отець Тарасій. Святкову програму підготували учасники дитячого драматичного гуртка «Соловейко». Діти декламували військово-патріотичні вірші, співали пісні присвячені Дню Перемоги.

09.05.2018 року в с. Селезенівка біля пам'ятника на честь воїнів односельців що загинули під час Другої Світової війни відбувся мітинг «Пам'ятає світ врятований». На мітингу були присутні голова сільської ради Василь Миколайович Пасічник, настоятель Троїцького храму отець Георгій. Хвилиною мовчання вшанували тих, хто загинув під час Другої Світової війни. Отець Георгію провів заупокійну панахиду. До підніжжя пам'ятника жителі села поклали живі квіти.

09.05.2018 року в с. В.Половецьке біля братської могили та пам'ятника на честь воїнів – односельців проведено мітинг та святковий концерт «Все пам’ятає батьківська земля:і грім гармат, і визволення день». В урочистостях взяли участь сільський голова Галина Марченко, ветерани Другої світової війни, діти війни, учнівська молодь, представники громадськості, жителі та гості села. До присутніх із словами вдячності звернулась сільський голова, голова ради ветеранів Іван Гривнак, директор приватного підприємства «Технофарм Україна» Синіцька Вікторія та дочка ветерана війни, Постоєва-Лемішко Марія Олексіївна. Протоієрей Свято-Покровського храму отець Миколай провів заупокійну панахиду за загиблими воїнами. Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували загиблих, поклали квіти до Вічного вогню та вручили ветеранам квіти. Святковий концерт підготували аматори сільського Будинку культури за участю: Сніжани Потупо, Діани Запорожець, Едвіни Стороженко, Анастасії Марченко, Максима Хрульова, Ірини Шиш, Ірини Федоренко, учні Великополовецького НВК «Загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» виконали композицію «Україна в терновім вінку».

 

 

 

9.05.2018 року в с. Рогізна в центрі села біля братської могли невідомому воїну загиблому під час визволення села в 1943 році проведено мітинг «Хай буде мир на всій землі»,на який були запрошені учасники війни,воїни - афганці,учасники АТО Іван Музиченко,Микола Стовбецький,Борис Белоусов. Діти читали патріотичні вірші,

у виконанні дуету «Рідня» прозвучали пісні воєнної тематики.

 

09.05.2018 року в с. Миньківці проведено мітинг «Все пам’ятає батьківська земля:і грім гармат, і визволення день». Захід розпочався біля пам'ятника на честь воїнів – односельців,що загинули в роки Другої Світової війни на території сільського клубу. Були присутні сільський голова,директор ПП «Приймаченко Сергій Васильович»,учасник АТО Сікорський Микола,жителі та гості села. До підніжжя пам'ятника поклали квіти. Всіх присутніх було запрошено на святковий концерт присвячений Дню Перемоги та Дня матері. Перед односельцями виступив ансамбль «Барвінок»,вихованці дитячого садочку та учні школи.

 

 

11.05.2018 року працівниками В.Половецького сільського Будинку культури спільно з бібліотекою – філіалом проведено родинне свято «Наша родина – це вся Україна».

Щирими словами Віталій Кузьменко вітав мам, бабусь на родинній зустрічі. Виступ ведучого продовжила Надія Махлай директор Будинку культури. Завідуюча бібліотеки-філіалу Надія Погиба ознайомила присутніх з історією встановлення дати Дня матері. Вірші, пісні про мам, бабусь присутнім дарували учні Великополовецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок», Ірина Шиш, Тетяна Григоренко, Максим Зінченко, Діана Запорожець, Ілля Пустовіт, Олександра Биковець, Вікторія Лупачова. Пісні про матір, берегиню роду, лунали у виконанні Яніни Степенко та Ірини Ши

 

13.05.2018 року в Кривошиїнському сільському Будинку культури до Дня матері проведено літературно-музичне свято «Рідна мати моя». На захід були запрошені багатодітні родини Осіпчуків,Яремчуків,Філіпових разом з своїми дітьми. Святкову програму підготували аматори сільського Будинку культури, учасники фольклорного ансамблю «Калинка»,які виконали пісні присвячені матерям «Де Рось і Росава»,»Мамина коса»,українська народна пісня «Трьох дочок та трьох синів виростила мати». Діти Осіпчук Катя,Чернега Софія,Онопрійчук Даша,Стецюк Богдана читали матусям вірші та вручали їм квіти.

 

13.05.2018 року в Антонівському сільському Будинку культури спільно з школою до Дня матері організовано святкову програму «Дорога до матері». Аматори художньої самодіяльності,вокальний ансамбль «Розволожжя»,учні школи читали вірші та співали пісень,які присвячували своїм матусям. Голова сільської ради привітав жінок села,бажаючи миру та злагоди в їх сім'ях.

 

 

16.05.2018 року працівниками Антонівського сільського Будинку культури спільно з школою для учнів старших класів організовано бесіду – роздум «Що таке СНІД ?». Захід підготували та провели організатор по виховній роботі Приймаченко Т.С.,медичний працівник школи Кошак Л.С.,директор Будинку культури Карпенюк Майя.

 

16.05.2018 року віртуальну подорож «Відкриваємо Європу разом. Німеччина» присвячену до Дня Європи в Україні проведено в Лавриківському сільському клубі спільно з бібліотекою – філіалом, були присутні учні 5-10 класів. Завідуюча клубом познайомила з історією та видатними діячами Німеччини, під час перегляду відео презентації розповіла про побут і традиції цієї країни та переглянули відео кліпи популярних німецьких виконавців.

16.05.2018 року в приміщенні Шамраївського сільського Будинку культури проведено фото проект до Дня пам'яті жертв СНІДу «Живемо,чи вбиваємо себе». На захід завітали учні 7-11 класів Шамраївського НВК. До учнів звернулись заступник директора по виховній роботі Кравченко С.Л. та директор сільського Будинку культури Чала О.П. Після перегляду фільму діти для себе зробили висновки,що СНІД може загрожувати всім,але якщо дбати про своє здоров'я,вести здоровий спосіб життя,ризик захворіти на цю страшну недугу мінімальний.

17.05.2018 року на площі Героїв Небесної Сотні організована акція української вишиванки «Вишивана моя Україна». Захід проходив біля пам'ятника Т.Г.Шевченка,на якому були присутні керівники району,працівники державних установ міста,жителі та гості міста вдягнуті в вишиванки. Ведуча коротко ознайомила присутніх з невичерпною скарбницею нашого народу якою є - вишиванка. З якою пов'язана вся багатовікова історія українського народу, його творчі пошуки, радість і горе, його перемоги і поразки, сподівання на майбутнє. Вишиванка - це духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук. Пісню «Вишиванка моя, вишиванка» виконала Анастасія Мельник,керівник Оксана Клебанівська. В кінці акції ведуча запросила всіх присутніх на спільне фото.

(ФОТО 8)

17.05.2018 року на території Рудянскої громади проведено парад вишиванок присвячений Дню вишиванки. В заході прийняли участь вихованці дитячого садочку «Сонечко»,учні та вчителі Рудянської філії Шамраївського НВО (школа),працівники сільської ради,жителі та гості села. Присутніх привітала голова сільської ради Згардівська Н.А.,завідувач дитячим садочком Дзера Т.М.,вихованці дитячого садочку та учні школи співали пісень та розповідали вірші.

 

18.05.2018 року з метою збереження українських традицій та цінностей перед приміщенням сільського Будинку культури за участю учнів 6-9 класів Шамраївського НВК проведено флешмоб «Мені сорочку мама вишивала». Захід був присвячений Дню Європи та Дню вишиванки.

(ФОТО 9)

18.05.2018 року перед приміщенням районного Будинку культури відбувся дитячий концерт присвячений Дню Європи в Україні «Хай сонечко сяє всім дітям Європи». Ведуча Настя Цимбалюк привітала присутніх на святі, яке у травневі дні відзначає все європейське співтовариство,а Україна є частиною Європи.Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас. Звучить гімн Європейського союзу. Пісні присвячені Дню Європи виконали: Ліза Климчук (пісня «Європа);Даша Фальчук та Михайло Поліщук (пісня «Прокидається країна»);Маша Лабай подарувала пісню «Просто сонечко»;красиві,енергійні вихованці зразкового хореографічного колективу «Сквиряночка»,керівник Марина Сергійчук, РЦДЮТ виконали танець »В сучасних ритмах»; у виконанні квартету хлопчиків «Мажор» прозвучала пісня «Заспіваємо пісню про Україну»;дует у складі Анастасії Бойко та Валерії Вигівської виконали пісню «Діти – квіти»;чарівна Аліна Сотніченко подарувала пісню «Україночка»;до Дня матері всім мамам пісню «Тільки мама» виконала Дар'я Микусевич; пісеньку про літній «Дощик»,Анастасія Мельник; у пісенну мандрівку по Європі з піснею «ОУ ДАРЛІН» повела Вікторія Яковець; про любов до своєї країни співає дует у складі

Валерії Сандул та Софії Конюх; пісні «Ми маленькі зірочки» та «Рідна серцю Україна» виконали вихованці студії «Мажор»,керівник Ірина Гибилинда, РЦДЮТ.

 

19.05.2018 року громада села Руда святкувала День села. Захід розпочали ведучі Андрій Калініченко та Оксана Кузьомко,які представили жителям села гостей,що прибули на свято: керівників району; помічника депутата обласної ради Л.П.Глиняного,Тетяну Власюк; директора ТОВ «Шамраївський цукор» А.О.Дворцова; директора ТДВ «Шамраївський цукровий завод» С.М.Драчинського; директора ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів» В.О.Дорошенко;голів сільських рад району. Керівники району та голова сільської ради нагороджували найстаршого та наймолодшого жителя села;господарів «Двору зразкового порядку». Святкову програму підготовили та провели аматори сільського клубу: солістка Катерина Калитенко та Маргарита Степняк;таночки у виконанні вихованців дитячого садочку; пісні у виконанні жіночого ансамблю «Пісенні ключі». За сприянням депутата обласної ради Леоніда Глиняного та директора ТОВ «Шамраївський цукор» А.О.Дворцова перед громадою села виступив український естрадний співак Павло Мрижук.

 

 

 

 

 

 

 

 

22.05.2018 року в с. Терешки святкували День села. Ведучі Неваклієва Ліля та Білянська Ірина привітали присутніх та представили поважних гостей, що прибули на свято:заступника голови райдержадміністрації Оксану Вікторівну Славінську; голову районної ради Василя Васильовича Гришу;помічника – консультанта депутата Верховної Ради України Віталія Івановича Гудзенка; представника від благодійного фонду «Фортеця» Світлану Риченко. Проведено нагородження багатодітної матері Неманєжиної Олени; родини,які прожили разом 25,35 та 40 років подружнього життя: Миколу та Тетяну Борисенків;Гришу Василя Васильовича та його дружину Аллу Борисівну; Володимира та Валентину Василівських; Миколу та Тамару Когутенків;Галину і Вадима Атаманчуків. Найменшого жителя села Святослава Бахарева. Святкову концертну програму підготували аматори художньої самодіяльності сільського клубу.

 

25.05.2018 року на останньому дзвонику «Віддзвеніли шкільними дзвінками…»,що пройшов в Шамраївській школі учасники вокального гуртка сільського Будинку культури Авраменко Анастасія,Гре-бінник Ірина та Литвиненко Катерина виконали пісню «Прощай

школо».

27.05.2018 року в с.Шаліївка святкували день села «Пісні нашого села». Після святкової літургії в Святотроїцькій церкві с.Шаліївка ведучі Федоренко Олександра та Дмитрук Даша привітали всіх присутніх на святі та представили керівників району: голову районної ради Гришу В.В.,помічника – консультанта депутата обласної ради Глиняного Л.Г.,Власюк Т.Г.,помічника – консультанта депутата Верховної Ради України Гудзенка В.І.,голову благодійного фонду «Фортеця» Ференець Олександра. Нагороджували воїнів АТО: Волинець Віталія,Бондар Олексія,Пелешок Віктора;багатодітну матір Полив'яну Ольгу; довгожительку села Комарніцьку Ганну Хомівну;найменшого жителя села сім'ї Лавренюків; подружні пари що прожили 25,35,45,50 років;за сумлінну та багаторічну працю нагородили Поліщука В.К.,за виховання дітей та молоді вчителя Федоренко С.В.; підприємця Манукіяна В.Л. за підтримку соціального розвитку села. Святкову програму підготували аматори сільського Будинку культури: гурт «Кумоньки»; солісти Титорчук Олена,Федоренко Олександра,Дмитрук Даша та Дерій Ліза; фольклорний ансамбль «Червона калина».

 

27.05.2018 року в с.Цапіївка святкували день села «Розквітай моє рідне село»,на якому були присутні керівники району: заступник голови райдержадміністрації Славінська О.В.,голова районної ради Гриша В.В.,депутат районної ради Музика В.А.,редактор районної газети «Вісник Сквирщини» Бондарчук К.Ф. та почесний гість села Заслужений лікар України Ковальчук Микола Володимирович,воїни АТО:Ковальчук Віталій,Копо-тілов Віктор та Смокталь Денис.Святкову програму підготували аматори сільського клубу: фольклорний ансамбль «Господиньки»;дитячий ансамбль «Мальви»; наймолодші учасники Наконешна Валерія та Погребний Тимур.

 

31.05.2018 року в с.Пустоварівка відбувся ІІ Відкритий Всеукраїнський фестиваль «Ми – діти твої,Україно!».Свято розпочалося з покладання квітів до Меморіалу Героїв Другої Світової війни та Героїв АТО право надається: Галюку В.В. – голові райдержадмініс-трації; Гриші В.В. – голові районної ради;голові Сквирської міської рада Валерію Скочку;голові Тетіївської райдержадміністрації,Наталії Троянській; виконуючому обов'язки голови Володарської райдержадміністрації,Андрію Пантелейчуку;голові Володарської районної ради,Володимиру Кузьменку; голові Погребищенської районної ради,Сергію Волинському; помічнику – консультанту народного депутата України Руслана Сольвара,Олесі Бурдик; помічникам – консультантам депутатів обласної ради Василя Скрипи,Катерині Бондарчук;Леоніда Глиняного, Тетяні Власюк; директору ТОВ «Агрофірма «Колос»,Леоніду Центило; голові Пустоварівської сільської ради,Миколі Скочинському;проректору Білоцерківського національного аграрного університету з наукової та інноваційної діяльності Ользі Варченко; завідувачу кафедрою обліку і оподаткування Білоцерківського аграрного університету Івану Свиноусу; завідувачу кафедрою рибництва Білоцерківського аграрного університету Олександру Олешку. Учасників фестивалю та гостей свята запрошують взяти участь в святковій ході,яку очолює прапороносець Дмитро Мовчан,переможець та призер обласних предметних олімпіад з інформаційних технологій та економіки та обласного етапу Всеукраїнської військово – патріотичної гри «Сокіл» (Джура);Алварт Саградян,переможниця Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів вокального мистецтва;Таїсія

Гаврищук,переможниця обласних та Всеукраїнських творчих конкурсів та олімпіад; ансамбль барабанщиць дитячої школи мистецтв;учнів ДНЗ «сквирське ВПУ»,які несуть 30-метровий Прапор України; почесних гостей; учасників фестивалю з Донецької області;делегації загальноосвітніх шкіл з Вінничини,Житомирщини та Київщини; учнів загальноосвітніх шкіл Сквирського району; представників громадськості вирушила до Головної сцени,де розпочинається урочисте відкриття фестивалю. Перед сценою хореографічні колективи району виконують флешмоб «Діти України – за мир і дружбу!».Ведучий оголошує про урочисте відкриття фестивалю та запрошує учасників з Донецької області та кращих вихованців РЦДЮТ підняти Державний Прапор України. Звучить Гімн України. Для урочистого відкриття фестивалю на сцену запрошується начальник служби у справах дітей Київської обласної державної адміністрації Наталія Онопрієнко – Капустіна. Розпочали виступ барабанщиці дитячої школи мистецтв;український танець «Гопак» та «Дівочі витребеньки» дарує зразковий вокально - хореографічний ансамбль «Калиновий віночок», керівник Наталія Смовж м. Фастів. Акцію «Голуб миру», символ миру – білий голуб випускають в небо Анастасія Кучеренко та учасник бойових дій в зоні АТО Олег Демченко. Ведучі Ірина Сичевська та Богдан Мошківський вітають присутніх та запрошують юні таланти з Донецької області та Сквирського району представити свої конкурсні програми. Святкову програму продовжили дитячі мистецькі самоцвіти району. Свої музичні таланти демонстрували кращі дитячі колективи Київщини: виступ Вишгородського міського дитячо – юнацького духового оркестру «Водограй», керівник Наталія Тищенко;українська народна пісня у виконанні дуету у складі Вікторії Нечипоренко та Зоряни Гайдай з м.Володарка; на сцені прекрасний вокальний ансамбль «Барви» районного центру дитячої та юнацької творчості,керівник Ірина Дигало;танець «Гопачок»,танок з бубнами у виконанні народного ансамблю «Веселка» Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості,керівник Евгенія Монарх;всі мали змогу почути природнє,живе виконання народного твору від учасників зразкового хору «Радість»,тріо солістів хору Олександра Лисенко,Марії Сингаївської та Івана Яловченко,неодноразова переможниця Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів – конкурсів Катерина Червенко,ансамбль дівчат класичного співу Васильківської дитячої школи мистецтв,керівник Валентина Шевченко;зразковий колектив сучасного танцю «Жардін де ля Данс»,призери в чемпіонаті сучасної хореографії «Dahce Mohcter»,керівник Анастасія Яковенко м.Ірпінь;до уваги присутніх була представлена презентація державного закладу «Сквирське вище професійне

училище»,директор Олександр Пасічник;ансамбль бандуристів «Світанок» Великоолександріївської школи мистецтв і ремесел Бориспільського району,керівник Людмила Романенко;вітання від учасників клубу спортивного бального танцю «Голден Клаб» під керівництвом Ірини та Назарія Філінюк з м.Біла Церква;справжнє свято цирку подарували вихованці народного естрадно – циркового колективу «Юність» Васильківської школи мистецтв,керівник Ірина Кернер – Вернер;гарного настрою побажав всім вокально-інструментальний ансамбль «Росинка» та зразковий духовий оркестр,керівник Юрій Лопатюк дитячої школи імені І.Козловського з мальовничого села Мар'янівка Васильківського району,керівник Марія Луценко;теплими оплесками приймали зразковий аматорський дитячий хор «Ягілочка» Ірпінської дитячої школи мистецтв імені Михайла Вериківського,керівник Ольга Пасхальна,концертмейстер Марина Потапчук.Сяткову програму продовжила заслужена артистка України «Наталки Карпи та кращі естрадні виконавці Сквирщини. На території парку була розміщена фотовиставка «Хай завжди посміхаються діти»,фестиваль національної кухні,майстер – класи для дітей. На майданчику біля стадіону проводились спортивні ігри та розваги. Завершилось свято святковою дискотекою DJ ALEX ВС резидент клубу «Шоколад».

 

 

Матеріал підготовила

К.А.Трофимчук

Переглядів: 156
 Друк

Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області повідомляє, що:

П’ятниця , 8 червня 2018

Останній день подання

• звіту про обсяги виробництва та реалізації спирту за травень (форма № 1-РС);

• звіту про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв за травень (форма № 2-РС);

• звіту про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів за травень (форма № 3-РС);

• звіту про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі за травень (форма № 1-ОА);

• звіту про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі за травень (форма № 1-ОТ).

 

П’ятниця, 15 червня 2018

Останній день подання

• звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) за травень (форма № ЗВР-1), якщо не передбачено подання інформації дротовими або бездротовими каналами зв’язку; довідки про використані розрахункові книжки за травень;

• заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування з ІІІ кварталу та розрахунку доходу за попередній календарний рік.

 

Середа, 20 червня 2018

Останній день подання

• податкової декларації з ПДВ за травень платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю;

• декларації акцизного податку за травень;

• податкової декларації з рентної плати за травень;

• податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян) за травень у разі неподання податкової декларації на 2018 р.;

• звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів (форма № Д4 (місячна)) за травень.

Останній день сплати

• авансового внеску з єдиного податку на червень платниками першої та другої груп;

• єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування роботодавцями за травень (крім гірничих підприємств).

 

Середа, 27 червня 2018

Останній день сплати

• ПДВ за травень платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю;

• акцизного податку за травень;

• рентної плати за травень 2018 року платниками, у яких базовий податковий період дорівнює календарному місяцю;

• плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян) за травень;

• податку на доходи фізичних осіб та військового збору з нарахованого, але не виплаченого доходу за травень;

• податку на доходи фізичних осіб із загальної суми процентів, нарахованих за травень на поточний або депозитний банківський рахунок; на вклади членів кредитної спілки.

За довідками звертатись в Центр обслуговування платників Сквирського відділення Білоцерківської ОДПІ (вул. Богачевського, 20) або за телефоном 5-23-01

Сектор організації роботи

Білоцерківської ОДПІ

 

Переглядів: 48
 Друк

Про підготовку господарського комплексу та об’єктів

соціально-культурного призначення Сквирського району

до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про теплопостачання", "Про житлово-комунальні послуги", Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10 грудня 2008 року № 620/378, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 31 грудня 2008 року за № 1310/16001, на виконання розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 14 травня 2018 року № 302 "Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Київської області до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року", а також з метою забезпечення стабільної роботи підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району в умовах осінньо-зимового періоду 2018/2019 року:

 

1. Затвердити план заходів із підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Сквирського району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року (далі – план заходів) згідно з додатком 1.

 

2. Утворити районний штаб з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Сквирського району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року у складі згідно з додатком 2.

 

3. Міському та сільським виконавчим комітетам, структурним підрозділам райдержадміністрації, Сквирській дільниці Білоцерківської філії по експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз», Сквирському районному підрозділу ПрАТ «Київобленерго», КП «Сквирське комунальне господарство», філії «Сквирське райДу», ТОВ «Білоцерківське ШЕУ», Сквирському РС ГУ ДСНС України в Київській області, районним організаціям та установам:

 

3.1. Забезпечити безумовне та своєчасне виконання плану заходів.

 

3.2. Інформувати відділ з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства Сквирської райдержадміністрації про виконання плану заходів відповідно до встановлених термінів.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

 

 

 

Голова адміністрації В.В. Галюк

 

Переглядів: 76
 Друк

Про зміну статусу дитини, позбавленої

батьківського піклування,

на статус дитини-сироти

Дабіжі Владиславу Станіславовичу

та Дабіжі Ярославу Леонідовичу.

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 5 Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", Сімейного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 "Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини" (зі змінами), врахувавши витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України від 15 травня 2018 року № 00020137864, витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження відповідно до статей 126, 133, 135 Сімейного кодексу України від 12 жовтня 2013 року № 00012877262 та свідоцтво про смерть матері, Дабіжі Світлани Григорівни, видане Сквирським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області від 11 квітня 2018 року серія І-ОК № 428054:

 

1. Змінити статус дитини, позбавленої батьківського піклування, на статус дитини-сироти неповнолітнім Дабіжі Владиславу Станіславовичу та Дабіжі Ярославу Леонідовичу.

 

2. Службі у справах дітей та сім’ї Сквирської райдержадміністрації вжити вичерпних заходів щодо захисту законних прав та інтересів дітей – Дабіжи Владислава Станіславовича та Дабіжи Ярослава Леонідовича.

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

 

 

 

Голова адміністрації В.В. Галюк

 

Переглядів: 63
 Друк

У переддень Дня журналіста України до редакції громадсько-політичної газети «Вісник Сквирщини» завітали виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В. Славінська і керівник апарату райдержадміністрації В.Л.Салтанюк, щоб привітати працівників часопису з професійним святом.

Оксана Вікторівна подякувала журналістам і трудівникам газети «Вісник Сквирщини» за якісне виконання обов’язків та повне, об’єктивне і своєчасне інформування жителів нашого району про усі події, що відбуваються на Сквирській землі. О. В. Славінська побажала всім журналістам Сквирського району творчої наснаги, міцного здоров’я і подальших успіхів на такій непростій, але вкрай необхідній людям ниві.

Керівник апарату РДА В.Л. Салтанюк у короткому виступі зазначив, що саме колектив газети «Вісник Сквирщини», своєю працею творить історію нашого краю. Віктор Леонідович нагородив Подякою Сквирської райдержадміністрації колектив громадсько-політичної газети «Вісник Сквирщини» з нагоди Дня журналіста України.

Переглядів: 103
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack