Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2018
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Четвер, 07 червня 2018


Друк

6 червня провідний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства О.О. Савчук взяла участь у конференції з фінансування заходів з енергоефективності міст та територіальних громад Invest Energy Day, яка відбулась у Торгово-промисловій палаті України (м. Київ).

На конференції розглядалися питання побудови енергоефективного міста та громади, механізму отримання фінансування проектів з енергоефективності та альтернативної енергетики, грантової та технічної підтримки проектів.

Свої доповіді представили Сергій Савчук – голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, Євген Бушма – директор ДТЕК ЕСКО, Володимир Ставнюк – голова Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, Юрій Нікітін – заступник голови Фонду державного майна України, Володимир Перегудов – старший координатор проектів «Створення енергетичних агентств в Україні» та «Енергоефективність у громадах II GIZ Україна», Андрій Каташов - технічний радних НЕФКО, Катерина Пасічник – асистент проекту ЮНІДО/ГЕФ, Родіон Морозов – директор департаменту екологічного реінжинірингу та впровадження проектів ресурсозбереження Укргазбанку, Костянтин Гура – радник голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, Олег Масленніков – менеджер проектів Програми з енергоефективності, ПАУСІ, Станіслав Терлецький - керівник групи впровадження проекту UDHEEP, В’ячеслав Козак – експерт з питань децентралізації та соціальної мобілізації проекту DESPRO, Ольга Шаверіна – спеціаліст з грантових програм ЄС ADF Consulting, Олександр Ігнатенко – головний консультант проекту ПРООН «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні».

Переглядів: 79
 Друк

Пропонуємо ознайомитись з виступом Президента

України Петра Олексійовича Порошенка.

Відеоролик доступний для скачування за посиланням:

https://fex.net/274831602010

https://dropmefiles.com/aob1u

Переглядів: 78
 Друк

Прем’єр-міністр: Пожежа в Зоні відчуження ліквідується, всі показники в нормі

Володимир Гройсман прокоментував ситуацію навколо вимоги звільнення заступника глави МОЗ

Глава Уряду щодо голосування по законопроекту про Антикорупційний суд: Маємо бути достойними довіри людей і партнерів

Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем журналіста

Уряд ухвалив рішення щодо впровадження “єдиного вікна” на кордоні для спрощення митних процедур

Уряд схвалив План заходів з реалізації Енергетичної стратегії України до 2035 року

Рішенням Уряду передбачено виплату щомісячної адресної допомоги до пенсії постраждалим учасникам Революції Гідності Переглядів: 70

  Read More...Друк

6 червня 2018 року делегація Сквирського району на чолі з виконуючою обов’язки голови райдержадміністрації О.В. Славінською та начальником управління агропромислового розвитку райдержадміністрації М.В. Сиворакшою взяли участь у роботі найбільшої виставки аграрного напрямку в Україні - ХХХ Міжнародної агропромислової виставки - «Агро-2018», що проходить з 6 по 9 червня на території НК «Експоцентр України» м. Київ.

Визначну подію офіційно відкрив Прем`єр-міністр України Володимир Гройсман, керівництво Міністерства аграрної політики та продовольства України, інші представники органів державної влади.

На «Агро-2018» області України демонструють свої досягнення в агроному секторі, особлива увага приділяється новинкам сільськогосподарської техніки, устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства.

Сквирський район на виставці представили ТОВ «Агрофірма Колос» та ТОВ «Сквираплемрибгосп».

Київська область відзначилася установленням національних рекордів України: було зареєстровано два нових рекорди - «Герб з найбільшої кількості троянд» та «Найбільший вареник з картоплею».

О.В. Славінська та М.В. Сиворакша взяли участь у роботі семінару з питань розвитку сільських територій, організованого Департаментом агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації.

Переглядів: 82
 Друк

20 червня 2018 року в с. Малі Лисовці з 11-00 до 12-00 (приміщення сільського БК) за участю керівництва райдержадміністрації, начальника Сквирського відділу Головного управління Національної поліції у Сквирському районі Київської області Шамрая Р.М., дільничного офіцера поліції, сільського голови, мешканців сіл, депутатського корпуса сільських рад, представників місцевих осередків громадських організацій, засобів масової інформації відбудуться громадські слухання з питань охорони громадського порядку.

Просимо надсилати пропозиції та повідомлення щодо проблемних питань з охорони громадського порядку відповідного населеного пункту та порядку денного громадського слухання на адресу: Сквирська райдержадміністрація, вул. Богачевського,28, м. Сквира Київської області, електронна адреса : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Переглядів: 71
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack