Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2018
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
П'ятниця, 08 червня 2018


Друк

Учасники Всеукраїнського фестивалю «Ми – діти твої, Україно!», що проходив у Пустоварівці, нині відпочивають у таборі на Сквирщині.

46 діток із Маріупольського, Мар’їнського, Ясинуватського, Констянтинівського районів, міст Слов’янськ, Краматорськ, Дружківка, Торецьк, Новгородівка та Часів Яр Донецької області, уже другий рік поспіль гостинно приймає сквирська земля.

Народний депутат України Руслан Сольвар долучився до організації змістовного дозвілля дітей з Донеччини. Для хлопчиків та дівчаток було проведено екскурсію до Києво-Печерської лаври, під час якої архімандрит Філарет розповів історію святині, а у Київській ОДА дітей радо приймали керівники області.

Та, мабуть, найбільший захват викликав візит до Верховної Ради України. Діти вперше на власні очі побачили роботу народних депутатів, їх вразили масштаби сесійної зали парламенту та його історія. Більшість з них упевнено заявили, що мріють у майбутньому стати народними депутатами!

Та найбільше дітки з лінії розмежування мріють про мир і спокій вдома. А такі теплі поїздки ще раз підтверджують, що не існує кордонів, а є лише одне спільне бажання – мирне небо і щасливе майбутнє для усіх дітей України!

Переглядів: 94
 Друк

В районному Будинку культури зібралися діти учасників антитерористичної операції, діти з Донецька, вихованці РЦДЮТ та діти пришкільних таборів на концерт «З Україною в серці». У холі залу було влаштовано виставку творів талановитих підлітків із зони розмежування, де кожен відвідувач концерту мав змогу ознайомитись з малюнками різноманітної тематики.

До присутніх звернулася виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінська. Оксана Вікторівна подякувала дітворі за участь у другому відкритому Всеукраїнському фестивалі «Ми – діти твої, Україно!». Після фестивалю діти мали можливість оздоровитись та відпочити у таборі «Росич-2018». Під час відпочинку, 7 червня, за сприяння голови Київської обласної державної адміністрації О.Л. Горгана, голови Сквирської районної державної адміністрації В.В. Галюка та народного депутата України Р.М. Сольвара 46 дітей із лінії розмежування Донецької області відвідали із екскурсіями місто Київ, де побували не лише у Київській облдержадміністрації, а й у Верховній Раді України та Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику. «Сподіваюсь, що час проведений у нашому краї, на все життя залишиться яскравим і світлим спогадом» - наголосила О.В.Славінська.

Оксана Вікторівна вручила Подяку райдержадміністрації шістьом колективам РДА та організаціям за проведення фестивалю і організацію дитячого відпочинку у Сквирському районі.

Відбувся концерт юних виконавців з Донеччини, дітей захисників України в АТО і вихованців РЦДЮТ.

Глядачі з захватом слухали українські пісні, дивились національні танці та показові виступи майстрів з художньої гімнастики.

Переглядів: 93
 Друк

7 червня за сприяння голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, голови Сквирської районної державної адміністрації Василя Галюка, народного депутата України Руслана Сольвара та за підтримки підприємців Сквирщини 46 дітей із лінії розмежування Донецької області, які приїхали для участі у ІІ Відкритому Всеукраїнському фестивалі «Ми діти твої, Україно!» та оздоровлюються і відпочивають у заміському оздоровчому таборі «Росич-2018» відвідали із екскурсіями столицю України місто Київ.

Діти побували в одній з найбільших православних святинь України – Національному Києво-Печерському

історико-культурному заповіднику, завітали до Верховної Ради України, де ознайомилися з роботоюнародних обранців, зустрілися із головою Київської обласної державної адміністрації Олександром Горганон та ознайомилися з роботою Київської обласної державної адміністрації.

 

Під час зустрічі з дітьми очільник Київської облдержадміністрації наголосив, що головною метою таких подорожей є єднання, розуміння того, що Київщина, Донеччина та інші області України – одна велика сім’я.

«Сьогодні ви приїхали не просто на екскурсію у Київ. У вас велика задача – ми всі живемо в одній країні, ми всі одна велика команда. Тому ви приїхали познайомитись з тими, хто живе на Київщині, щоб знати, що ми всі – одна велика сім’я. Щоб ви відчували, що ми живемо в прекрасній країні, а це, в першу чергу, прекрасні люди», – підкреслив Олександр Горган.

Дітям розповіли про роботу облдержадміністрації та про труднощі, які команді Київської обласної державної адміністрації, яка є частиною великої команди Президента України, вдається долати задля успіху та процвітання області, задля кращого життя її мешканців.

Після цікавих екскурсій діти відвідали МакДональдз.

Переглядів: 93
 Друк

Виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Оксана Славінська, начальник управління агропромислового розвитку Микола Сиворакша та спеціалісти управління агропромислового розвитку райдержадміністрації 6 червня в рамках ХХХ Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2018» взяли участь у конференції «Кластер-дієвий механізм децентралізації заради сталого сільського розвитку», модератором якого виступив заступник директора департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації Андрій Стефанович.

У конференції взяли участь представники наукових установ, вищих навчальних закладів, керівники та спеціалісти управлінь агропромислового розвитку обласної та районних державних адміністрацій, сільгосппідприємства та фермерські господарства області.

Відкрив конференцію директор департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації Сергій Шупик. Про створення агротуристичних кластерів Київщини, як механізму сталого сільського розвитку доповіла Юлія Забалдіна – доцент кафедри туризму та рекреації Київського національного торгівельно-економічного університету. Сергій Мальцев – начальник відділу геопросторових даних та територіального планування ПрАТ «ЕСОММ Со» доповів про використання ГІС-технологій у просторовому плануванні і управлінні розвитком територій, потенціалу геоінформаційних систем для вирішення завдань моделювання просторого розвитку та забезпечення підтримки управління розвитком регіонів і населених пунктів, ключовим проблемним питанням на шляху застосування повного функціоналу геоінформаційних систем для цілей планування території та управління їх розвитком, особливостям навчання фахівців без відриву від виробництва основам роботи з ArcGIS, значенню локальних факторів нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, як геопросторових даних містобудівного та державного земельного кадастрів.

Переглядів: 96
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack