Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2018
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
П'ятниця, 06 липня 2018


Друк

97 блоків тютюнововмісних виробів для вейпів вилучено працівниками Київської митниці ДФС

Працівниками Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Київської митниці ДФС зафіксовано спробу незаконного ввезення на територію України партії тютюнововмісніих виробів «HEETS AMBER LABEL» TM “Parliament” для електричного нагрівання, призначений для використання виключно з IQOS.

97 блоків тютюнововмісніих виробів знаходилися у громадянина Китаю, який прилетів в аеропорт «Бориспіль» і прямував трансфером до м. Дніпра.

Для проходження митного контролю громадянин самостійно обрав спрощену систему – «зелений коридор», чим засвідчив, що переміщувані ним через митний кордон України товари (предмети) не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо ввезення на митну територію України.

На момент проходження митного контролю належним чином оформленої митної декларації громадянин не оформлював та не подавав, з приводу декларування переміщуваних ним товарів до інспекторів митниці не звертався.

Однак, під час проведення митного огляду багажу - двох валіз, які належали громадянину, було виявлено 101 блок тютюновмісних виробів.

Як відомо, згідно з ч.2 ст. 376 Митного кодексу України громадяни, які досягли 18-річного віку, можуть ввозити на митну територію України без сплати митних платежів та без письмового декларування у кількості із розрахунку на одну особу – 200 сигарет або 50 сигар чи 250 грамів тютюну, або ці вироби в наборі загальною вагою, що не перевищує 250 грамів

Таким чином, відповідно до вітчизняного законодавства, з загальної кількості тютюнових виробів пасажиру було пропущено 4 блоки тютюновмісних виробів марки «HEETS AMBER LABEL» TM “Parliament”, що містять 244 г тютюну.

Вилучено до винесення судом рішення у справі за протоколом про порушення митних правил за статтею 471 Митного кодексу України 97 блоків тютюнововмісних виробів.

Довідково: всього з початку року Київською митницею ДФС складено 9 протоколів про порушення митних правил, де фігурували тютюновмісні вироби для вейпів.

ГУ ДФС у Київській області

Зміни у порядку справляння плати за землю у 2018 році

З 01.01.2018 року набув чинності Закон України від 07.12.2017 року № 2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році», яким внесено зміни до Податкового кодексу України , зокрема, в частині плати за землю.

Встановлено, що річна сума орендної плати за землі державної та комунальної власності не може бути меншою за розмір земельного податку:

- для земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких проведено – у розмірі не більше 3% їх нормативної грошової оцінки, для земель загального користування – не більше 1% їх нормативної грошової оцінки, для сільськогосподарських угідь – не менше 0,3% та не більше 1% їх нормативної грошової оцінки;

- для земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких не проведено – у розмірі не більше 5% нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Автономній Республіці Крим або по області, для сільськогосподарських угідь – не менше 0,3% та не більше 5% нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Автономній Республіці Крим або по області;

- фізичні особи звільняються від відповідальності, передбаченої Кодексом за несвоєчасну сплату податкового зобов’язання з плати за землю, якщо контролюючий орган не надіслав (не вручив) податкове (податкові) повідомлення-рішення у строки, встановлені нормами Кодексу.

ГУ ДФС у Київській області

Пенсіонери за віком не є платниками земельного податку за приватизовані земельні ділянки в садівницькому товаристві

Головне управління ДФС у Київській області звертає увагу, що платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі. Об’єктом оподаткування є земельна ділянка, що перебуває у власності чи користуванні та земельні частки (паї), які перебувають у власності - це встановлено у ст.269, 270 Податкового кодексу України.

Підставою для нарахування земельного податку є дані Державного земельного кадастру. Нормами Податкового кодексу передбачено пільги по сплаті земельного податку для окремих категорій фізичних осіб, зокрема, звільнення від сплати земельного податку передбачено для пенсіонерів (за віком). Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб, поширюється на земельні ділянки за кожним видом використання у межах граничних норм, зокрема, для ведення садівництва – не більше як 0,12 га.

За умови наявності у фізичних осіб – членів садівницького товариства приватизованих земельних ділянок, що підтверджується свідоцтвом на право власності, земельний податок самостійно сплачується власниками на загальних підставах, або ж застосовується пільга зі сплати податку, передбачена ст. 281 Податкового кодексу.

У разі якщо фізичними особами – землекористувачами право власності на земельні ділянки, надані для ведення садівництва, не оформлено, платником земельного податку до бюджету за такі земельні ділянки (включаючи земельні ділянки загального користування) є садівницьке товариство .

Таким чином, пенсіонери за віком не є платниками земельного податку за приватизовані земельні ділянки розміром 0,12га, а також за земельні ділянки загального користування, що належать садівницькому товариству.

ГУ ДФС у Київській області

Увага! До 10.09.2018 залишаються активними для зарахування податків, зборів, платежів два комплекти рахунків: старі та нові

Головне управління ДФС у Київській області повідомляє, що на час перехідного періоду до 10 вересня .2018 року залишаються активними для зарахування податків, зборів, платежів два комплекти рахунків, тобто відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях, які діяли до 02.07.2018 та відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО - 899998), та які діятимуть з 02.07.2018.

Державна казначейська служба України листом від 23.06.2018 № 12-08/288-10407 повідомляє.

Починаючи з 02.07.2018, на час перехідного періоду, до 10.09.2018 залишаються активними для зарахування податків, зборів, платежів два комплекти рахунків:

- відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві, та які діяли до 02.07.2018;

- відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО — 899998), та які діятимуть з 02.07.2018.

При застосуванні зазначеної моделі зарахування податків, зборів, платежів до бюджету Казначейством буде забезпечено надання органам ДФС інформації щодо виконання бюджетів за доходами відповідно до Порядку взаємодії органів Державної казначейської служби України та органів Державної фіскальної служби України в процесі виконання державного та місцевих бюджетів за доходами та іншими надходженнями, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 18.07.2016 №621, по двох комплектах вищезазначених рахунків окремо. Зазначена модель дозволить зберегти персоніфіковані дані про сплату податків, зборів, платежів в розрізі платників як на рахунки, які діяли до 02.07.2018, так і на рахунки, які діятимуть з 02.07.2018.

ГУ ДФС у Київській області

 

Переглядів: 85
 Друк

5 липня

Прем’єр-міністр: Питання відновлення Донбасу потребують системних рішень, кожен проект має відповідати потребам людей

Міністр Кабінету Міністрів обговорив з українськими випускниками іноземних ВНЗ реформи в сфері держуправління і управління державною власністю

Звернення Ради до ЄС щодо поглиблення співпраці – свідчення невідворотності євроінтеграції України, – Іванна Климпуш-Цинцадзе

Степан Кубів доручив створити робочу групу для врегулювання ситуації на туристичному ринку

Рухаємося маршрутною картою з напрацювання закону про державний нагляд, - Геннадій Зубко

Переглядів: 137
  Read More...Друк

Відзначаючи Міжнародний день захисту дітей, Сквирська центральна дитяча бібліотека 1 червня провела дитячий ранок- «Яскрава, весела, щаслива. Завзята дитинства Планета» для маленьких читачів – учнів 1 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 з класним керівником Лідією Бондар. Бібліотекар Олена Медвецька познайомила учасників з Декларацією та Конвенцією ООН про права дитини. Діти активно приймали участь у казковій вікторині «Права казкових героїв», різноманітних іграх та конкурсах читали книги та журнали, дивилися мультфільми. З цікавістю переглянули виставку книг «Живе на всій Планеті народ веселий – діти».

Нагородою для всіх став веселий сміх та гарний настрій. Бажаємо нашим маленьким користувачам щасливого дитинства та сяючих усмішок.

1 червня Слободянською бібліотекою – філіал було проведено літературну годину «Країна дитинства – країна добра».

Розпочала захід бібліотекар Світлана Шпаковська, яка розповіла історію започаткування свята та основні права дітей.

Читачі декламували поезію про щасливе дитинство, а на завершення всі разом виконали пісню «Дитинство».

 

 

 

 

 

1 червня на подвір’ї Великоєрчиківської сільської бібліотеки – філіал було проведено конкурс малюнків на асфальті «Щасливе дитинство». У своїх малюнках діти зобразили літній відпочинок, мрії та фантазії.

Захід завершився солодкими подарунками від бібліотекаря.

 

1 червня в Рудянській філії Шамраївського НВК для учнів пришкільного табору «Дружба» бібліотекар Оксана Чернишенко провела розважальну програму до Дня захисту дітей. Діти малювали малюнки на асфальті, грали в міні - ігри «Подорож країнами», «Дракон» в яких тренували дихання дітей, співали, декламували вірші. Діти з радістю провели час, були задоволені та веселі.

 

 

15 червня в Шапіївській сільській бібліотеці – філіал відбулася година пам’яті «Над білим янголом скорботи – незгасний духу смолоскип». Підготувала та провела захід бібліотекар Оксана Карук, вона ознайомила присутніх з презентацією літератури «Пам'ять голоду, пам'ять серця». А також розповіла про жахливі події того часу і згадала факти з розповідей жителів села, які пережили ті страшні роки в селі.

15 червня в Великоєрчиківській сільській бібліотеці – філіал було проведено історичну годину «Володимир Великий - хреститель Київської Русі».

Бібліотекар Надія Вітвіцька ознайомила читачів з діяльністю князя Володимира, на час правління якого припадає розквіт Київської держави, розкрила значення запровадження християнства, виховуючи у читачів повагу до видатних діячів минулого.

На завершення заходу для присутніх було проведено дидактичну гру «Виправте помилку» та огляд книжкової презентації «Хреститель Київської Русі».

 

16 червня в приміщенні Буківської сільської бібліотеки – філіал було проведено пізнавальну годину «Хрещенння Київської Русі України: що ми про це знаємо?»

Бібліотекар Ольга Бойко повідала читачам біографію Володимира Великого, його вагомий внесок у становлення християнства, як релігії в Київській Русі.

Учні - читачі активно долучалися до розповіді та згадували князів Київської Русі, передусім Велику княгиню Ольгу, яка ще задовго до його офіційного визнання в державі прийняла християнство.

Учасники заходу гарно провели час, отримуючи цікаву та корисну інформацію.

 

22 червня бібліотекарем Тхорівської сільської бібліотеки – філії Людмилою Карпіною біля пам’ятника загиблим воїнам – односельчанам у роки Другої світової війни було проведено годину пам’яті «Пам'ять серця, пам'ять сивини».

В заході прийняли участь: сільський голова Антоніна Кулеша, секретар сільської ради Алла Кищук та діти села.

Світлу пам'ять тих, хто віддав своє життя на полі бою під час Другої світової війни вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів.

 

 

26 червня в Рудянській сільській бібліотеці – філіал була проведена інформаційна година до Дня Конституції України «Маленьким громадянам про великі права» Бібліотекар Оксана Чернишенко розповіла дітям про історію створення Конституції України, основні її засади; звернула увагу на почуття патріотизму до своєї держави. Наприкінці заходу читачі відповідали на запитання, що вони знають про основний закон держави, для чого потрібна Конституція та чи знають діти свої права та обов’язки.

 

26 червня Великоєрчиківською сільською бібліотекою – філіал було проведено правознавчу годину «Жити за Законом України, поважати символи її». Проведена для читачів шкільного віку. Бібліотекар Надія Вітвіцька розповіла учасникам заходу про Конституцію України – основний закон держави, за якими живуть її громадяни, в тому числі і діти.

Під час заходу бібліотекарем було згадано Конституцію Пилипа Орлика 1710 року, яка визнана першою демократичною Конституцією у світі.

Разом з читачами пройшло обговорення обов’язків та прав юних громадян.

Закінчився захід вікториною «Державні символи України».

 

27 червня в центральній дитячій бібліотеці було проведено правову годину «Оберіг нашої державності» з різною віковою категорією читачів. Бібліотекар Олена Медвецька розповіла дітям, про те як «народжуються» закони; пояснила, що Конституція надає дітям рівні права та не допускає жодного насилля над дитиною. Діти активно відповідали на питання вікторини «Права дитини в нашій державі». В бібліотеці була організована книжкова виставка – перегляд «Закони, за якими ми живемо», де читачам була запропонована правознавча, історико - довідкова та художня література.

 

27 червня Дулицькою сільською бібліотекою – філіал було проведено інформаційну годину «Знати потрібно дорослим і дітям». На захід були запрошені різні вікові категорії читачів. Бібліотекар Юлія Миколаївна розповіла присутнім історію становлення Конституції України. Згадала Конституцію Пилипа Орлика 1710 року. та Конституцію Української Народної Республіки.

Учасники заходу активно долучались до розповіді, обговорюючи основні розділи Конституції України.

 

26 червня Чубинецькою сільською бібліотекою спільно з сільським Будинком культури було проведено правознавчу годину «З Конституцією по життю». З вступним словом виступив провідний бібліотекар Василь Скрид. Він акцентував увагу присутніх на тому – як жити за Основним законом. Слайди на тему «Живи та міцній наша рідна державо» демонстрував директор СБК Анатолій Богуцький, а вихованці літературного клубу «Червоні вітрила» декламували власну поезію про Україну, рідний край. В цей день присутні мали змогу познайомитися з книжковою презентацією «Правовий простір».

 

 

27 червня Каленівською сільською бібліотекою – філіал було проведено інтерактивну екскурсію «Гортаючи Основний Закон». Бібліотекар Юлія Онищук підготувала та провела цікавий захід. Читачі активно брали участь в вікторинах та ребусах згадуючи основні права та обов’язки дітей та дорослих.

Переглядів: 115
 Друк

19 липня 2018 року в с. Селезенівка з 11-00 до 12-00 (приміщення сільського Будинку культури ) за участю керівництва райдержадміністрації, начальника Сквирського відділу Головного управління Національної поліції у Сквирському районі Київської області Шамрая Р.М., дільничного офіцера поліції, сільського голови, мешканців сіл, депутатського корпуса сільських рад, представників місцевих осередків громадських організацій, засобів масової інформації відбудуться громадські слухання з питань охорони громадського порядку.

Просимо надсилати пропозиції та повідомлення щодо проблемних питань з охорони громадського порядку відповідного населеного пункту та порядку денного громадського слухання на адресу: Сквирська райдержадміністрація, вул. Богачевського,28, м. Сквира Київської області, електронна адреса : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Переглядів: 93
 Друк

Під головуванням першого заступника голови РДА О.В.Славінської відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сквирської райдержадміністрації.

Розглядались наступні питання:

1. Про розгляд проблемного питання, яке внесено в інтерактивну систему локації проблем «Увага!UA» про незаконну роботу газозаправних модулів та мобільних колонок з рідким паливом.

(Славінська О.В., Сікорська О.М., Шуляк І.М., Сінчук Л.Ф., Овчаренко О.В., Ворушило М.С. )

Заслухавши інформацію першого заступника голови райдержадміністрації Славінської Оксани Вікторівни та виступи директора ТДВ «Сквирськийвентиляторний завод» Сінчук Леоніда Федоровича та директора ПП «Катрюк» Овчаренка Олександра Володимировича про проблемне питання , яке внесено в інтерактивну систему локації проблем «Увага!UA» про роботу газозаправних модулів та мобільних колонок з рідким паливом та беручи до уваги пропозиції присутніх, комісія вирішила:

1. Інформацію з цього питання взяти до відома.

2. Директору ПП «Катрюк» в триденний термін надати голові комісії правоустановчі та дозвільні документи, акти перевірок, позовні заяви та рішення судів щодо встановлення та роботи газозаправного модуля та мобільної колонки з рідким паливом в м. Сквира по вул. Липовецька, 34.

2. Про результати проведених Сквирським РС ГУ ДСНС України в Київській області перевірок навчальних закладів.

( Дмитренко О.О., Шуляк І.М., Заболотній О.В., Ковальчук В.В., Славінська О.В.)

Заслухавши інформацію головного інспектора Сквирського РС ГУ ДСНС України в Київській області Дмитренка Олександра Олександровича про результати перевірки стану пожежної та техногенної безпеки у закладах освіти, беручи до уваги пропозиції присутніх, комісія вирішила: Переглядів: 143

  Read More...Друк

Звільняєшся – подай декларацію!

Серед інших типів електронних форм декларації діюче антикорупційне законодавство виділяє перед звільненням (охоплює період, який не був охоплений раніше поданими деклараціями) та після звільнення (охоплює попередній рік, тобто рік, у якому особа звільнилася).

Переглядів: 166
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack