Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2018
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Понеділок, 16 липня 2018


Друк

(З доповіді на апаратній нараді райдержадміністрації 16 липня 2018 року)

Одним із напрямків роботи Сквирського РЦСССДМ є робота із сім’ями, у яких існує проблема алкогольної залежності одного чи обох батьків. В цих сім’ях є діти, які є заручниками і свідками того, як алкоголь руйнує нормальні стосунки в сім’ї, є свідками деградації цих сімей і потім ці ж діти ведуть такий же спосіб життя, який вони звикли бачити щоденно. І саме жахливе, що такий спосіб життя стає для них нормою.

На обліку сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах станом на 11.06.2018 року із цієї категорії перебувають 30 сімей, в них проживає 85 дітей. У 2018 році Центр працював із 15 такими сім’ями, в яких 27 дорослих членів сім’ї та 38 дітей. Із цих сімей 4 знаходяться під соціальним супроводом. В них від алкогольної залежності страждають жінки/мами. За сприяння Центру у 2018 були направлені на лікування від алкогольної залежності 4 громадянки, у яких є малолітні діти. На час лікування вирішувалося питання тимчасового влаштування дітей, на даний час одна дитина влаштована на виховання у патронатну сім’ю.

Під час роботи із такими сім’ями проводили профілактичну, інформаційно-роз’яснювальну роботу. Заходи, що проводилися, підбиралися індивідуально до кожної сім’ї, так як в цих сім’ях крім алкогольної залежності є ще супутні проблеми (малозабезпеченість, багатодітність, наявність інфекційних захворювань, в тому числі захворювання на туберкульоз).

Для більш ефективної роботи із даною категорією громадян центр тісно співпрацює із головним лікарем наркологічного центру «Статус» - Степанченком Андрієм Васильовичем, а з 12 травня розпочато співпрацю із групою АА «Фенікс». На першу зустріч, яка мала формат відкритих зборів були запрошені громадяни, що вживають алкоголь, але мають бажання кинути пити, члени сімей громадян, що страждають від алкогольної залежності (члени родин учасників антитерористичної операції), були запрошені працівники РЦСССДМ для визначення напрямків роботи із громадянами даної категорії.

Робота в напрямку надання допомоги таким сім’ям продовжується, за сприяння і в приміщенні РЦСССДМ щосуботи відбуваються зустрічі анонімних алкоголіків. Метою яких є зробити відомою програму одужання і впровадження цієї програми для більш широкої аудиторії населення Сквирського району.

Переглядів: 134
 Друк

Згідно наказу Міністерства культури України "Про передачу вилучених або конфіскованих культурних цінностей, обернених відповідно до закону в дохід держави, для постійного зберігання в державну частину музейного, бібліотечного та архівного фондів або релігійним організаціям" направленого листом Державної фіскальної служби, відповідно до рішення Експертно-фондової ради з питань безоплатної передачі вилучених або конфіскованих культурних цінностей, обернених відповідно до закону в дохід держави, для постійного зберігання до Меморіального комплексу Національного музею історії України у Другій світовій війні та Національного музею історії України Київська митниця ДФС передала культурні цінності, збережені від незаконного вивезення за межі України у 2017 році.

Серед переданого: кишеньковий швейцарський годинник, виготовлений першій чверті ХХ століття з аргентанового сплаву, в робочому стані, з восьмиденним запасом ходу, чотири срібних підстаканники, срібна стопка, виготовлені в Російській імперії в кінці ХІХ - початку ХХ століття; західноєвропейську металеву мірну кружку з оцинкованого заліза першої половини ХХ століття, яка використовувалася в роздрібній торгівлі для продажу рідини; західноєвропейський портсигар зі сплаву альпака, виготовлений у другій чверті ХХ сторіччя; радянську саморобну сталеву бензинову запальничку 1949 року виготовлення намагався вивезти до Ізраїлю в багажі наш співвітчизник, який постійно проживає в цій країні; тульський самовар фабрики Кіндрата Горніна (з використанням з рекламною метою прізвища іншого самоварного фабриканта В.Баташева, ) кінця ХІХ-початку ХХ століття, з піддувалом, намагався вивезти в багажі на нову батьківщину громадянин США, колишній наш співвітчизник. Всі ці предмети визнано експертами культурними цінностями, як об’єкти матеріальної культури, що мають історичне значення.

Медалі «Партизану Отечественной войны» 1 ступеня, «За оборону Одессы», «За оборону Севастополя», «Медаль Материнства», які також є культурними цінностями, намагався незаконно вивезти за межі України через пункт пропуску «Бориспіль» громадянин Канади.

ГУ ДФС у Київській області

 

Переглядів: 41
 Друк

13 липня 2018 року у приміщенні Сквирського районного центру зайнятості в рамках правопросвітницького проекту «Я маю право!» відбулася робоча зустріч провідного юрисконсульта центру зайнятості Тихмановської Л.М. із начальником Сквирського бюро безоплатної правової допомоги Мельник Л.Б.. Тема зустрічі «Виконання рішення суду».

Переглядів: 96
 Друк

У Сквирському районному центрі зайнятості систематично проводяться ярмарки вакансій. Такий міні ярмарок вакансій відбувся для ТОВ «Маревен Фуд Україна» з метою надання допомоги у забезпеченні кадрової потреби підприємства.

Фахівці Сквирського районного центру зайнятості розповіли учасникам заходу про стан місцевого ринку праці та його тенденції, соціальні послуги, які надає служба зайнятості.

В процесі спілкування представники підприємства проінформували присутніх про економічний стан свого підприємства, перспективи його розвитку, соціальні гарантії, умови праці робітників, заробітну плату та інше.

Захід відвідали 28 безробітних, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості та шукають роботу. За результатами співбесіди більше 10 осіб дали згоду на подальше працевлаштування.

 

Переглядів: 93
 Друк

Рятувальники Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області області попереджають, що основними причинами загибелі людей на пожежі є:

- Паління у ліжку в нетверезому стані;

- Необережне поводження з вогнем;

- Порушення правил користування електропобутовими приладами;

- Невміле поводження у разі виникнення пожежі.

Щоб попередити трагедію:

- Не паліть у ліжку, особливо в стані сп’яніння;

- Будьте обережні та уважні при користуванні відкритим вогнем;

- Не залишайте неповнолітніх дітей в квартирах та будинках без нагляду;

- Не залишайте без догляду увімкнені електрообігрівачі;

- Не використовуйте в електричних апаратах захисту, які розташовані в електричних лічильниках, саморобні плавкі вставки «жучки».

- Не користуйтесь несправними електроприладами.

 

Пам’ятайте, що кинутий непогашений недопалок або сірник можуть призвести до пожежі.

… а також при виникненні пожежі: необхідно повідомити про це за телефоном «101» . При цьому необхідно негайно назвати адресу об’єкта, вказати кількість поверхів будівлі, місце виникнення пожежі, наявність людей, а також повідомити своє прізвище. Разом з тим негайно виведіть із квартири чи будинку дітей та людей похилого віку, попередьте сусідів, а також вимкніть електроенергію; не відчиняйте вікна та двері щоб уникнути притоку кисню до осередку пожежі; намагайтесь загасити пожежу ще до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів підручними засобами. Якщо ліквідувати загорання своїми силами не вдалося-негайно залиште будівлю. При неможливості евакуюватися з квартири, вийдіть на балкон і щільно прикрийте за собою двері та покличте на допомогу.

Пам’ятайте, що Ваше життя та життя оточуючих найдорожче понад усе.

 

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області

 

Переглядів: 52
 Друк

Дуже часто винуватцями пожеж є діти. На жаль, реалії сьогодення такі, що більшість батьків, аби задовольнити потреби сім`ї, змушені багато працювати і не приділяють достатньо уваги своїм дітям. В основі дитячих пустощів із вогнем лежить безмежна допитливість, бажання пізнати навколишній світ, наслідування дорослим, які щоденно користуються вогнем, відсутність страху перед можливою загибеллю. Додайте сюди відсутність нагляду з боку дорослих та невмілі дії в екстремальних ситуаціях – і є усі чинник для трагедії.

Шановні батьки!

Пояснюйте дітям небезпеку і наслідки гри з вогнем. Проводьте з дітьми цікаві і безпечні ігри. Зробіть все, щоб небезпечні ігри дітей з вогнем стали неможливими. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Пам'ятайте, що життя ваших дітей залежить лише від вас самих!

Запам’ятайте, що вогонь – це смертельна небезпека, яка загрожує здоров’ю, життю людини. Щоб уникнути біди, слід пам`ятати, що дітям категорично заборонено:

– бавитися із сірниками, палити папір та інші предмети у приміщеннях;

– переносити відкритий вогонь з одного місця на інше;

– запалювати легкозаймисті предмети чи рідини.

 

Переглядів: 52
 Друк

Теплі літні дні сприяють відпочинку на природі тому 13.07.2018 року рятувальники Сквирського РС ГУ ДСНС у Київській області провели рейди по парковим та лісовим зонам, нагадавши перехожим та відпочиваючим правила пожежної безпеки у лісовій зоні.

Переглядів: 59
 Друк

Голова РДА В.В.Галюк провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій та установ

Розглядались наступні питання:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідає: Славінська Оксана Вікторівна – перший заступник голови Сквирської райдержадміністрації;

 

2. Про стан оперативної обстановки на території району

Доповідає:Бондар Павло Михайлович – заступник начальник Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області;

 

3. Про стан в районі з пожежами та надзвичайними ситуаціями.

Доповідає: Дмитренко Олександр Олександрович- заступник начальник Сквирського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області.

Переглядів: 123
  Read More...Друк

Ніхто не зможе заблокувати процес вступу України до НАТО. Це позиція лідерів 19
країн-членів Альянсу. Такий результат переговорів на саміті Україна-НАТО озвучив Президент. Петро Порошенко повернувся з Брюсселя з гарними новинами і закликав українців разом йти до спільної мети. Пропонуємо Вашій увазі відеоматеріал заходів за участю Петра Олексійовича Порошенка за посиланням: https://dropmefiles.com/XfSOj

Переглядів: 67
 Друк

У селі Дулицьке було урочисто відзначено День народження сіл Дулицьке та Безпечна. Мешканців громади щиро вітали від імені голови РДА – перший заступник голови РДА О.В. Славінська, заступник голови районної ради О.Г. Грищенко, помічник-консультант народного депутата України Р.М.Сольвара Л.В. Бурдик, помічник-консультант депутата Київської обласної ради В.І. Скрипи К.Ф. Бондарчук, від завідувача відділом культури О.Л. Центило-Гіптенко – директор районного Будинку культури Л.П. Керекеша.

Про досягнення та успіхи розповіла сільський голова Н.Я. Чарупа, вручила цінні подарунки та квіти мешканцям сіл-іменинників. Окрасою заходу стали виступи дитячого колективу Дулицького НВО, вокального ансамблю «Серпанок», гостей свята – естрадного колективу «Тисяча і одна ніч». Свято відбулося за підтримки директора ТОВ «Новагрос» І.І. Коломійця.

Переглядів: 100
 


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack