Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2018
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
П'ятниця, 20 липня 2018


Друк

В актовому залі Пищиківської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся виїзний семінар присвячений стану, проблемам та перспективи реалізації реформи децентралізації влади.

Зі вступним словом до учасників семінару звернувся голова Сквирської районної державної адміністрації Василь Васильович Галюк.

На семінарі були заслухані і обговорені наступні питання:

1. Про сучасний стан, проблеми та перспективи реалізації реформи децентралізації влади, підтримку формування спроможних об»єднаних територіальних громад у Київській області.

Бабенюк Василь Григорович, заступник директора департаменту – начальник управління містобудівного кадастру Департаменту містобудування та архітектури Київської облдержадміністрації

Любімов Олег Вікторович, директор Київського відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування

 

2. Про перспективи досягнень та проблеми Фурсівської об»єднаної територіальної громади

 

3. Про вирішення проблемних питань щодо забезпечення пільгового проїзду громадян району

Рогоза Надія Анатоліївна, начальник управління соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації

4. Про забезпечення населення району, в тому числі соціально незахищених та пільгових верств населення, дровами

Рогоза Надія Анатоліївна, начальник управління соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації

Переглядів: 83
 Друк

Пропонуємо Вашій увазі виступ Президента України Петра Олексійовича Порошенка щодо старту пілотного проекту "Увага ЮА" в Київській області за посиланням:

620989e1-214a-4322-b7be-e251732d89f8

Переглядів: 82
 Друк

На завершення інформаційно-роз’яснювальної кампанії „Єдиний день податкових знань” по Білоцерківському регіону проведено ряд заходів по доведенню до платників порядку застосування норм діючого податкового законодавства та наданню відповідей на актуальні питання сьогодення.

Зокрема, в Центрі обслуговування платників Білоцерківської ОДПІ відбувся семінар-практикум на тему: „Порядок подання звітності в електронному вигляді з використанням ЕЦП. Застосування електронних сервісів ДФС України”.

Крім того, на Білоцерківщині, Ставищенщині та Богуславщині під час проведення сеансів телефонного зв’язку „гаряча лінія” податківці відповідали на запитання платників щодо надання адміністративних послуг, реалізації права громадян на звернення та доступу до публічної інформації.

Більшість платників цікавилися змінами до наказу Міністерства фінансів України від 04.05.2018 № 468 «Про затвердження Порядку організації роботи та взаємодії між структурними підрозділами органів Державної фіскальної служби при складанні, поданні та опрацюванні запитів на отримання публічної інформації та Форми для подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби”.

А саме, удосконаленою формою подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби, в якій вже передбачена можливість обрання запитувачем способу отримання інформації (документів) шляхом проставлення у такому запиті відмітки «ознайомлення з документами в спеціальному місці розпорядника інформації».

За період проведення інформаційної кампанії по Білоцерківському регіону надано роз’яснення 54 платникам, які зателефонували під час проведення 12 „гарячих ліній” та 28 суб’єктам господарювання під час 3 „практикумів-тренінгів”.

Доведення до платників змін в діючому податковому законодавстві і надалі залишається одним із пріоритетних напрямів роботи територіальних органів ДФС України.

 

Переглядів: 36
 Друк

Понад 30 осіб зібралися 19.07.2018 у приміщенні будинку культури с. Селезенівка на виїзний прийом та громадські слухання з питань роботи правоохоронних органів за участю першого заступника голови Сквирської райдержадміністрації О.В.Славінської, керівника громадської приймальні народного депутата України Руслана Сольвара М.В.Галюка, юристами громадської приймальні, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади в районі, Селезенівського сільського голови В.М.Пасічника.

Начальник сектору превенції Сквирського ВП ГУНП в Київській області Дяченко С.А. повідомив про реформування в системі МВС, яке відбулося та доповів про стан правопорядку та злочинності на території населеного пункту, а дільничний офіцер поліції Тригубчук В.М. звітував по криміногенній обстановці на території села.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів влади району ознайомили присутніх з роботою очолюваних установ та відповіли на поставлені запитання, які стосувалися змін до оформлення субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги, питань зайнятості населення та пенсійного забезпечення.

- заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Капітанюк Н.М. надала інформацію, яка стосується змін до порядку оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги та тверде паливо;

- директор Сквирського районного центру зайнятості Кривуша С.Г. повідомила присутніх про існуючі вакансії, умови праці, графік роботи, рівень заробітної плати, вимоги до майбутніх працівників;

- про новації у пенсійному законодавстві розповіла начальник Сквирського відділу обслуговування громадян Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Київській області Носанчук Т.М.

Жителями села порушувались питання щодо крадіжок у населеному пункті, продажу спиртних напоїв, розведення великої кількості лисів, які крадуть курей і є одним з основних поширювачів сказу, щодо надання в оренду приміщення дитсадка з метою залучення інвестицій, щодо проблем, які виникають у мешканців села при відкритті сезону полювання.

Під час виїзного прийому мешканці села мали змогу проконсультуватися з юристами громадської приймальні Р. Сольвара.

Загалом учасники виїзного прийому відзначили ефективність проведення таких заходів, оскільки вони дають можливість громадянам вирішити свої проблеми, а керівникам – отримати інформацію про свою роботу з перших вуст.

Переглядів: 81
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack