Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2018
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
24 25 26 27 28 29
30 31          
Понеділок, 23 липня 2018


Друк

З початку року до центрів обслуговування платників Білоцерківської ОДПІ надішло 41558 звернень про надання адміністративних послуг, із них у червні місяці - 5568.

Серед наданих адміністративних послуг найбільшу кількість складає послуга з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків - 15196 запити, що становить 36,6 відсотків від загальної кількості послуг.

Також, однією з необхідних послуг для платників податків безумовно є видача облікової картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. За січень-червень місяць 2018 року таких послуг надано 11539 громадянам, що становить 27,8 відсотків від загальної кількості.

Крім того, за шість місяців були надані наступні адміністративні послуги:

- Реєстрація платника єдиного податку - 2793

- Надання витягу з реєстру платників єдиного податку -3087

- Видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби – 1160

- Реєстрація книг обліку розрахункових операцій - 1860

- Реєстрація розрахункових книжок - 2175

- Реєстрація реєстратора розрахункових операцій – 575 та інші.

Своєчасне та якісне надання адміністративних послуг в подальшому надасть плідні результати для економічного розвитку регіону й України в цілому.

Білоцерківська ОДПІ

 

Переглядів: 40
 Друк

За січень – червень поточного року до Білоцерківської ОДПІ надійшло 57 звернень від громадян. У зверненнях порушували питання:

- щодо реєстрації та обліку платників податків податків (32 відс.);

- загальнодержавних податків (32 відс.);

- контрольно - перевірочної роботи (20 відс.);

- місцевих податків (2 відс.);

- єдиного соціального внеску (2 відс.);

- інформування про ухилення від сплати податків (4 відс.);

- податкової звітності (6 відс.);

- праці і заробітної плати (2 відс.).

Під час особистого прийому громадян керівництвом Білоцерківської ОДПІ були надані роз’яснення в усній формі по наступних категоріях:

- щодо податкової звітності (43 відс.);

- контрольно-перевірочної роботи (43 відс.);

- реєстрації та обліку платників податків (14 відс.).

Також, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» за звітний період розглянуто 34 запити на отримання публічної інформації та надано вичерпну інформацію у визначений законодавством термін.

Білоцерківська ОДПІ

 

Переглядів: 40
 Друк

23 липня інспекторським складом Сквирського районного сектору проведено перевірку з питань додержання та виконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг) Сквирського району , розташованого у селі Самгородок, вул. Шкільна, 55а.

В ході перевірки особливу увагу звернули на стан утримання шляхів евакуації, стану електрогосподарства, протипожежного водопостачання, первинних засобів пожежогасіння та систем протипожежного захисту, а також проведено інструктаж працюючого персоналу по дотриманню правил пожежної безпеки та порядку дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

 

Переглядів: 53
 Друк

20 липня інспекторським складом Сквирського районного сектору проведено перевірку з питань додержання та виконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг) Сквирського району , розташованого у селі Горобіївка, провулок Зв’язку, 2а.

В ході перевірки особливу увагу звернули на стан утримання шляхів евакуації, стану електрогосподарства, протипожежного водопостачання, первинних засобів пожежогасіння та систем протипожежного захисту, а також проведено інструктаж працюючого персоналу.з порядку дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Переглядів: 43
 Друк

Дорогі Сквиряни!

Пора жнив особливий пожежонебезпечний період. Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у не справному стані, а також людська недбалість та безвідповідальність.

Загальновідомо, що в цей напружений час найменша необережність у поводженні з вогнем коло хлібних масивів, кинутий недопалок, іскри від сільгоспмашин, випалювання стерні тощо, можуть стати причиною пожежі, яка призведе до значних матеріальних втрат.

Сквирскьйкий РС ГУДСНС України у Київській області звертається із проханням виконувати основні правила пожежної безпеки!

З початку достигання хлібів необхідно цілодобово охороняти поля, а біля хлібних масивів встановити знаки про заборону паління й використання відкритого вогню.

Перед початком жнив хлібні поля в місцях прилягання їх до лісових масивів, степовій смузі, автомобільним шляхам і залізницям повинні бути обкошені і оборані захисною смугою щонайменше 4 м завширшки. Переглядів: 84

  Read More...Друк

Одним із пріоритетних напрямків роботи фахівців Сквирського районного центру зайнятості є робота з учнівською молоддю. Мета такої роботи – інформування учнів про світ професій, ситуацію на ринку праці, допомога у професійному самовизначенні.

З цією метою 20 липня 2018 року в Дитячому оздоровчому таборі "Росич" було проведено виїзний профорієнтаційний захід для молоді з використанням мобільного профорієнтаційного центру.

В ході цього заходу учнівська молодь дізналась про важливість правильного вибору майбутньої професії, змогли зорієнтуватися з підходящим для них напрямком діяльності. Захід пройшов з використанням презентації, відеороликів про світ професій та елементами тестування.

 

Переглядів: 179
 Друк

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон) оголошено проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році.Із інформацією про Конкурс 2018 року можна ознайомитися на офіційному веб- сайті Мінрегіону за посиланням:

http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistsevoho-samovryaduvannya/konkurs/konkurs-krashhi-praktiki-mistsevogo-samovryaduvannya-u-2018-rotsi/buklet-konkurs-krashhi-praktiki-mistsevogo samovryaduvannya-u-2018-rotsi/

 

Переглядів: 67
 Друк

В залі засідань райдержадміністрації відбулися збори Спілки учасників антитерористичної операції Сквирського району. У заході брали участь перший заступник голови райдержадміністрації О.В.Славінська, заступник голови районної ради О.Г.Грищенко, Мошківська І.В.- директор Центру соціальних служб; Нишиба Я.Г.- юрконсульт Центру надання допомоги учасникам АТО; Рогоза Н.А. – начальник управління соціального захисту населення РДА, Ловчинська А.В.- головний спеціаліст сектору контролю і звернень громадян РДА; Кравчук В.О – начальник служби у справах дітей РДА та Мазур Т.П. – заступник головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Хвилиною Мовчання присутні вшанували пам'ять бійців, що загинули захищаючи цілісність і незалежність України на Південному Сході.

Захиснику Вітчизни Миколі Аркадійовичу Тимофєєву урочисто було вручено медаль «Учасник антитерористичної операції».

На зборах було заслухано звітну доповідь голови Спілки О.О.Редюк, а також звіт ревізійної комісії цієї громадської організації.

Питання, що хвилювали членів Спілки учасників АТО стосувались виділення земельних ділянок, надання якісних медичних та санаторно-реабілітаційних послуг, відпочину дітей учасників АТО, працевлаштування, безкоштовного проїзду тощо. Зверталась увага на недостатню проінформованість членів Спілки та необхідність створення посади секретаря цієї громадської організації для інформування та більш тісної взаємодії з органами місцевої влади.

На всі задані питання були надані конкретні вичерпні відповіді фахівцями райдержадміністрації і районної ради, у межах їх компетенції.

Переглядів: 95
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack