Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2018
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 27 28 29
30 31          
Четвер, 26 липня 2018


Друк

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення меж 1/2 земельної

ділянки в натурі (на місцевості) для передачі

її у власність гр. Сєркіній Лідії Афанасіївні для

ведення товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Селезенівської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Кирилюк С.І. в інтересах гр. Сєркіної Л.А. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж 1/2 земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Селезенівської сільської ради Сквирського району Київської області, розробленої ТОВ «Межувальник» та керуючись статтями 17, 22, пунктом г частини 1 статті 81, статтями 125, 126, 186-1 Земельного кодексу України, статтею 6, пунктом 7 статті 13, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж 1/2 земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Сєркіній Лідії Афанасіївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Селезенівської сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

 

2. Передати у власність гр. Сєркіній Лідії Афанасіївні 1/2 земельної ділянки площею 1,3844 га (з них ріллі – 1,3844 га) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Селезенівської сільської ради Сквирського району Київської області, оформити гр. Сєркіній Лідії Афанасіївні право власності на земельну ділянку.

 

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

1) до набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається - купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки;

2) дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

 

4. Документацію із землеустрою передати до відділу Держгеокадастру у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

 

 

 

Голова адміністрації В.В. Галюк

 

Переглядів: 86
 Друк

Про схвалення змін до Програми

фінансової підтримки безпеки дорожнього руху

в Сквирському районі на 2016-2018 роки

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільні дороги», «Про дорожній рух», постанови Кабінету Міністрів України від 30.03.1994 № 198 «Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони» (із змінами), на виконання п.2 та п.3 протоколу розширеної наради у голови Київської облдержадміністрації від 12 липня 2018 року:

 

1. Схвалити зміни до Програми фінансової підтримки безпеки дорожнього руху в Сквирському районі на 2016-2018 роки, доповнивши план заходів Програми пунктом 7, що додається.

 

2. Райдержадміністрації у встановленому порядку організувати подання змін до Програми на розгляд сесії Сквирській районній раді.

 

3. Управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам райдержадміністрації, територіальним органам центральних органів виконавчої влади в районі, районним організаціям та установам взяти участь у розгляді відповідних змін до Програми на засіданнях профільних комісій Сквирської районної ради.

 

4. Управлінню фінансів Сквирської районної державної адміністрації передбачити видатки на реалізацію плану заходів до Програми, виходячи з реальних можливостей бюджету та його пріоритетів.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

 

Голова адміністрації В.В.Галюк

 

 

СХВАЛЕНО

Розпорядження голови

Сквирської райдержадміністрації

19липня 2018 року № 308

 

 

Доповнення плану заходів до програми

фінансової підтримки безпеки дорожнього руху

в Сквирському районі на 2016-2018 роки

 

(тис. грн.)

№ з/п Заходи Відповідальний за проведення Термін виконання Всього на

2016-2018 роки 2016 рік 2017 рік 2018 рік

7 На придбання пересувного пункту габаритно-вагового контролю Сквирська РДА

Філія «Сквирське райДУ» ДП «ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України», Служба автомобільних доріг в Київській області 2018 300,0 300,0

Всього: 300,0 300,0

 

 

Начальник відділу з питань

ЦЗ, ЛНЧК та ЖКГ

райдержадміністрації М.С. Ворушило

 

Переглядів: 82
 Друк

Про надання дозволу Марковій Тамарі Миколаївні

на дарування житлового будинку своїй

неповнолітній внучці – Марковій Василині Юріївні.

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 717-722 Цивільного кодексу України, витягу з протоколу комісії з питань захисту прав дитини Сквирської районної держаної адміністрації від 16.07.2017 року № 5/18, заяви Маркової Тамари Миколаївни 01.09.1945 року народження, про надання дозволу на дарування житлового будинку по вулиці Грудневого Прориву, будинок 40, с. Руда, Сквирського району, Київської області:

 

1. Надати дозвіл Марковій Тамарі Миколаївні на дарування житлового будинку, своїй неповнолітній внучці Марковій Василині Юріївні,який належить Марковій Тамарі Миколаївні на праві приватної власності згідно з Витягом про реєстрацію права власності на нерухоме майно.

 

2. Майнові та житлові права неповнолітньої Маркової Василини Юріївни,  при цьому будуть збережені.

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

 

 

Голова адміністрації В.В. Галюк

 

Переглядів: 91
 Друк

QR-код – це зручно
Пенсійний фонд України запровадив новий сервіс із надання електронних документів з підтвердженням QR-кодом. Послуга доступна для користувачів Веб-порталу Пенсійного фонду України, які увійшли на Портал за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Переглядів: 81
  Read More...Друк

Про надання дозволу Гільченку Івану Івановичу

на дарування житлового будинку своєму

неповнолітньому синові - Гільченку Богдану Івановичу

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 717-722 Цивільного кодексу України, витягу з протоколу комісії з питань захисту прав дитини Сквирської районної держаної адміністрації від 16.07.2018 року № 6/18, заяви Гільченка Івана Івановича, про надання дозволу на дарування житлового будинку:

 

1. Надати дозвіл Гільченку Івану Івановичу на дарування житлового будинку, своєму неповнолітньому синові Гільченку Богдану Івановичу, та належить Гільченку Івану Івановичу на праві приватної власності.

 

2. Майнові та житлові права неповнолітнього Гільченка Богдана Івановича, при цьому будуть збережені.

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

 

 

Голова адміністрації В.В. Галюк

 

Переглядів: 79
 Друк

Про схвалення доповнень до Програми

забезпечення населення Сквирського району

якісною питною водою в достатній кількості

на 2011-2020 роки

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання рішення сесії Сквирської районної ради від 26.06.2018 № 05-24-07 "Про стан виконання Програми забезпечення населення Сквирського району якісною питною водою в достатній кількості на 2011-2020 роки":

 

1. Схвалити доповнення до Програми забезпечення населення Сквирського району якісною питною водою в достатній кількості на 2011-2020 роки, що додається.

 

2. Райдержадміністрації у встановленому порядку організувати подання доповнень до Програми на розгляд Сквирській районній раді.

 

3. Відділу освіти райдержадміністрації та іншим структурним підрозділам райдержадміністрації взяти участь у розгляді доповнень до Програми на засіданні профільної комісії Сквирської районної ради.

 

4. Після затвердження Сквирською районною радою в установленому порядку доповнень до Програми:

Управлінню фінансів райдержадміністрації при уточненні бюджету на 2018 рік та формуванні показників районного бюджету на відповідні роки враховувати за поданням головного розпорядника коштів потребу в асигнуваннях на реалізацію Програми, виходячи з реальних можливостей бюджету та його пріоритетів.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

 

 

Голова адміністрації В.В. Галюк

 

 


СХВАЛЕНО

Розпорядження голови

Сквирської райдержадміністрації

19 липня 2018 року № 305

 

 

Додаток до Програми

 

Доповнення до плану заходів щодо забезпечення населення Сквирського району

якісною питною водою в достатній кількості на 2017-2020 роки

 

з/п Найменування заходу Строки

виконання Виконавці Джерела фінансування

Загальний

обсяг

фінансування,

тис. грн.

2018 - 2020 Очікуваний результат

1 2 3 4 5 6 8 9

1. Облаштування свердловини води для Великополовецького НВК Сквирського району Київської області 2018 - 2020 Відділ освіти Сквирської РДА Районний бюджет,

інші джерела 120,0 120,0 Забезпечення учнів Великополовецького НВК якісною питною водою в достатній кількості

Всього: 120,0 120,0

 

Начальник відділу з питань ЦЗ,

ЛНЧК та ЖКГ М.С. Ворушило

 

Переглядів: 86
 Друк

Про схвалення доповнень до Програми

забезпечення населення Сквирського району

якісною питною водою в достатній кількості

на 2011-2020 роки

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання рішення сесії Сквирської районної ради від 26.06.2018 № 05-24-07 "Про стан виконання Програми забезпечення населення Сквирського району якісною питною водою в достатній кількості на 2011-2020 роки":

 

1. Схвалити доповнення до Програми забезпечення населення Сквирського району якісною питною водою в достатній кількості на 2011-2020 роки, що додається.

 

2. Райдержадміністрації у встановленому порядку організувати подання доповнень до Програми на розгляд Сквирській районній раді.

 

3. Відділу освіти райдержадміністрації та іншим структурним підрозділам райдержадміністрації взяти участь у розгляді доповнень до Програми на засіданні профільної комісії Сквирської районної ради.

 

4. Після затвердження Сквирською районною радою в установленому порядку доповнень до Програми:

Управлінню фінансів райдержадміністрації при уточненні бюджету на 2018 рік та формуванні показників районного бюджету на відповідні роки враховувати за поданням головного розпорядника коштів потребу в асигнуваннях на реалізацію Програми, виходячи з реальних можливостей бюджету та його пріоритетів.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

 

 

Голова адміністрації В.В. Галюк

 

 


СХВАЛЕНО

Розпорядження голови

Сквирської райдержадміністрації

19 липня 2018 року № 305

 

 

Додаток до Програми

 

Доповнення до плану заходів щодо забезпечення населення Сквирського району

якісною питною водою в достатній кількості на 2017-2020 роки

 

з/п Найменування заходу Строки

виконання Виконавці Джерела фінансування

Загальний

обсяг

фінансування,

тис. грн.

2018 - 2020 Очікуваний результат

1 2 3 4 5 6 8 9

1. Облаштування свердловини води для Великополовецького НВК Сквирського району Київської області 2018 - 2020 Відділ освіти Сквирської РДА Районний бюджет,

інші джерела 120,0 120,0 Забезпечення учнів Великополовецького НВК якісною питною водою в достатній кількості

Всього: 120,0 120,0

 

Начальник відділу з питань ЦЗ,

ЛНЧК та ЖКГ М.С. Ворушило

 

Переглядів: 83
 Друк

Про постійно діючу комісію з питань

використання та охорони

природних ресурсів

у Сквирському районі Київської області

Відповідно до ст. 16, 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законів України „Про охорону навколишнього природного середовища”, «Про аквакультуру», Водного кодексу України, Лісового кодексу України, Земельного кодексу України, Кодексу України про надра, враховуючи розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 11.01.2018 №5 «Про постійно діючу комісію з питань утворення та поводження з відходами, використання та охорони природних ресурсів у Київській області» та з метою підвищення ефективності прийняття управлінських рішень з питань використання та охорони природних ресурсів у Сквирському районі Київської області :

 

1. Утворити постійно діючу комісію з питань використання та охорони природних ресурсів у Сквирському районі Київської області у складі згідно з додатком.

 

2. Затвердити Положення про постійно діючу комісію з питань використання та охорони природних ресурсів у Сквирському районі Київської області, що додається.

 

3. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації:

від 16 жовтня 2016 року № 481 «Про постійно діючу комісію з питань використання та охорони лісів, водоймищ (річок, ставків, озер), родовищ корисних копалин, рослинного і тваринного світу та інших природних ресурсів у Сквирському районі Київської області»;

 

 

2

 

від 04 липня 2018 року № 299 «Про внесення змін до розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 18.10.2016 № 481 «Про постійно діючу комісії з питань використання лісів, водоймищ (річок, ставків, озер), родовищ корисних копалин, рослинного і тваринного світу та інших природних ресурсів у Сквирському районі Київської області».

 

4.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації В.В.Галюк

 

 

Додаток

до розпорядження голови адміністрації

17.07.2018 № 304

 

 

СКЛАД

постійно діючої комісії з питань використання та охорони природних ресурсів у Сквирському районі Київської області

 

Славінська

Оксана Вікторівна перший заступник голови Сквирської районної державної адміністрації, голова комісії;

Сиворакша

Микола Васильович начальник управління агропромислового розвитку Сквирської райдержадміністрації, заступник голови;

Романюк

Світлана Валентинівна начальник відділу з питань виробництва, маркетингу продукції рослинництва та тваринництва управління агропромислового розвитку Сквирської райдержадміністрації, секретар комісії;

Приймаченко

Сергій Васильович депутат Сквирської районної ради (за згодою);

Тибулевич

Світлана Леонідівна головний спеціаліст відділу фінансово-кредитного забезпечення, економічного аналізу, прогнозування, врегулювання майнових і земельних відносин та бухгалтерського обліку управління агропромислового розвитку Сквирської райдержадміністрації, секретар

комісії;

Борисевич

Світлана Леонідівна начальник відділу у Сквирському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області (за згодою);

Немідько

Надія Миколаївна заступник начальника Басейнового управління водних ресурсів річки Рось (за згодою);

Буланова

Світлана Олександрівна завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації;

Гіптенко Руслан Анатолійович заступник начальника Сквирського відділу полії ГУ Національної поліції в Київській області (за згодою);

Бабенко

Валентин Васильович лісничий Сквирського лісництва ДП «Білоцерківське лісове господарство»

 

 

Виконуюча обов’язки начальника

управління агропромислового

розвитку райдержадміністрації С.В.Романюк

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

розпорядження голови адміністрації

17.07.2018 № 304

 

ПОЛОЖЕННЯ

про постійно діючу комісію з питань використання та охорони природних ресурсів у Сквирському районі Київської області

 

1. Постійно діюча комісія з питань використання та охорони природних ресурсів у Сквирському районі Київської області (далі - комісія) є консультативно-дорадчим органом Сквирської районної державної адміністрації.

 

2. У своїй діяльності комісія керується Конституцією України, законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, розпорядженнями, дорученнями голови Київської обласної державної адміністрації та голови Сквирської районної державної адміністрації, а також цим Положенням.

 

3. Комісія утворюється у складі голови комісії, який здійснює керівництво її діяльністю, заступника голови комісії, секретаря комісії та інших її членів.

Склад комісії затверджується головою Сквирської районної державної адміністрації.

 

4. Основними завданнями комісії є:

розгляд питань використання та охорони природних ресурсів у Сквирському районі Київської області;

розгляд документальних матеріалів, матеріалів відео- та фотозйомок обстежень стану об’єктів природних ресурсів у Сквирському районі тимчасовими робочими групами у складі членів комісії та надання Сквирській райдержадміністрації пропозицій щодо відповідних заходів реагування за результатами зазначених обстежень;

надання Сквирській райдержадміністрації пропозицій щодо шляхів вирішення проблемних питань використання та охорони природних ресурсів у Сквирському районі Київської області;

опрацювання питань взаємодії відповідних територіальних органів Держекоінспекції, Держводгоспу, Держлісагентства, Держгеокадастру, Національної поліції України та громадських організацій у сфері використання та охорони природних ресурсів у Київській області;

 

5. Комісія має право:

отримувати інформацію та матеріали, необхідні для діяльності комісії, в порядку, передбаченому чинним законодавством

заслуховувати на своїх засіданнях інформацію сільських та міського голів, інших посадових осіб органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань, що належать до компетенції комісії;

 

2

 

одержувати від органів місцевого самоврядування, державних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій інформацію, що належить до компетенції комісії;

залучати в установленому порядку незалежних експертів, провідних вчених, фахівців-практиків, спеціалістів до роботи для надання незалежних висновків з питань, що належать до компетенції комісії;

здійснювати заходи з обстеження стану об’єктів природних ресурсів у Сквирському районі Київської області з виїздом на місце у межах, визначених законодавством, шляхом створення тимчасових робочих груп у складі членів комісії;

запрошувати на засідання комісії представників підприємств, установ, організацій, громадськості, окремих громадян.

 

6. Основною формою роботи комісії є засідання.

Засідання комісії веде її голова, а у разі його відсутності, - його заступник - головуючий на засіданні комісії.

Засідання комісії вважається правомочним, коли в ньому бере участь не менше, ніж дві третини загального складу членів комісії.

Рішення комісії приймається відкритим голосуванням простою більшістю голосів членів комісії, присутніх на засіданні.

У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.

Рішення комісії оформлюється протоколом, що підписує особа, головуюча на засіданні комісії, та секретар комісії або член комісії, що виконує його повноваження.

 

7. Секретар комісії організовує її взаємодію з зацікавленими службами, забезпечує організаційно-технічне та документальне забезпечення її діяльності, формує порядок денний та список запрошених осіб, здійснює облік і звітність про роботу комісії та забезпечує зберігання документації. Для проведення цієї роботи, в разі необхідності, секретар за дорученням голови комісії (заступника голови у разі відсутності голови комісії) може залучати спеціалістів відповідних служб.

У разі відсутності секретаря комісії його функції виконує один з членів комісії за рішенням голови комісії або його заступника.

 

8. Рішення комісії, оформлені протоколом, можуть реалізовуватись шляхом видання головою Сквирської районної державної адміністрації відповідних розпоряджень, доручень, проекти яких в установленому порядку вносять відповідні структурні підрозділи районної державної адміністрації.

 

 

Виконуюча обов’язки начальника

управління агропромислового

розвитку райдержадміністрації С.В.Романюк

 

Переглядів: 106
 Друк

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі

її у власність гр. Григоренко Тетяні Михайлівні для

ведення товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Малолисовецької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву ТОВ «Земельний проект» в інтересах гр. Григоренко Т.М. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Малолисовецької сільської ради Сквирського району Київської області, розробленої ТОВ «Земельний проект» та керуючись статтями 17, 22, пунктом г частини 1 статті 81, статтями 125, 126,186-1 Земельного кодексу України, статтею 6, пунктом 7 статті 13, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Григоренко Тетяні Михайлівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Малолисовецької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

 

 

2. Передати у власність гр. Григоренко Тетяні Михайлівні  земельну ділянку площею 2,5510 га (з них ріллі – 2,5510 га) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Малолисовецької сільської ради Сквирського району Київської області, оформити гр. Григоренко Тетяні Михайлівні право власності на земельну ділянку.

 

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

1) до набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається - купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки;

2) дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

 

4. Документацію із землеустрою передати до відділу у Сквирському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області для формування Державного фонду документації із землеустрою.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

 

 

 

Голова адміністрації В.В.Галюк

 

Переглядів: 79
 Друк

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для передачі її у власність

гр. Ходак Ользі Іванівні для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Шаліївської

сільської ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Ходак О.І. - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Шаліївської сільської ради Сквирського району Київської області взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) - серія РН № 359480, враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Дружба» та керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, законами України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», статтею 5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

 

1. Надати дозвіл гр. Ходак Ользі Іванівні (проживає за адресою: вул. Заріччя, буд. 43, с. Антонів, Сквирський район, Київська область, серія і номер паспорта ID 001393345, ідентифікаційний номер 2423616848) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Шаліївської сільської ради за № 104 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Дружба».

 

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до статті 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

 

3. Гр. Ходак Ользі Іванівні виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

 

Голова адміністрації В.В. Галюк

 

Переглядів: 64
 


Сторінка 1 з 3
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack