Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Серпень 2018
П В С Ч П С Н
    1 2 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
П'ятниця, 03 серпня 2018


Друк

3 серпня 2018 року у залі засідань Сквирської районної державної адміністрації відбулась робоча зустріч з питань реалізації реформи первинної медичної допомоги у районі за участю заступника голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслава Кучера, голови Сквирської районної державної адміністрації Василя Галюка, голови Сквирської районної ради Василя Гриші, головного лікаря Сквирського центру первинної медико-санітарної допомоги Наталії Колесник-Гавронської, головного лікаря Сквирської центральної районної лікарні Андрія Чижа, представників медзакладів району.

В’ячеслав Кучер зупинився на темпах проведення реформи у Київській області, підкресливши, що в Україні медреформа, яка стартувала з 1 липня, передбачає фінансування медичних закладів за принципом «гроші йдуть за пацієнтом», тому й залежатиме воно від кількості пацієнтів, які підписали декларації із лікарями. Сквирський район, зауважив В’ячеслав Кучер, увійшов до першої п’ятірки тих районів Київщини, які подолали 50% у цій важливій справі – домігся результату у 52% (підписано, станом на 3 серпня, 18660 декларацій). Важливими заступник голови КОДА назвав такі фактори, як проведення інформаційної роботи серед населення, у трудових колективах з роз’яснення положень медреформи, оскільки потрібно й далі акумулювати зусилля для цілковитого завершення декларування.

Голова Сквирської райдержадміністрації Василь Галюк обґрунтував здійснювані заходи з цього питання, зупинившись на суттєвому поліпшенні матеріально-технічного забезпечення сільських фельдшерських пунктів, амбулаторій загальної практики сімейної медицини, в тому числі, й в плані комп’ютеризації, зосередив увагу на кадровому питанні та соціальній підтримці молодих лікарів. Голова Сквирської районної ради Василь Гриша додав, що у районі заздалегідь йшли цим шляхом, оскільки було поставлено завдання створити електронний реєстр лікарів і пацієнтів.

Наталія Колесник-Гавронська надала розлогу інформацію з організації укладання декларацій з лікарем у селах та місті, за заздалегідь складеним графіком й планом, зупинилась на забезпеченні ФАПів, ФП та АЗПСМ усім необхідним, згідно з табелем їх оснащення.

Василь Галюк висловив вдячність працівникам галузі охорони здоров’я за скоординовану роботу у здійсненні медичної реформи, зокрема, в питаннях укладення декларацій з лікарем, додав, що за визначений термін буде виконано поставлені завдання, незважаючи на літню відпускну кампанію, а щодо підготовки приміщень, будівництва нової амбулаторії в Пустоварівці, забезпечення транспортом, розв’язання кадрових питань – все вирішується, згідно з фінансовими можливостями. Реформа рухається, зміни на якісне надання медпослуг мають стати відчутними.

 

 

Переглядів: 74
 Друк

НАЛАШТУЙ ОН-ЛАЙН СЕРВІС ІНФОРМУВАННЯ ВІД ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ У СВОЄМУ ТЕЛЕФОНІ

З травня 2018 року запроваджено СМС-інформування, яке включає в себе набір стандартних повідомлень щодо призначення, перерахунку, припинення або поновлення виплати пенсії, а також про накопичений страховий стаж та відповідно сплату страхових внесків роботодавцями. Сервіс орієнтований як на пенсіонерів, так і на громадян, які не досягли пенсійного віку.

Переглядів: 33
  Read More...Друк

ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ СЕРПНЯ 2018 РОКУ

Сквирське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про те, що 02 серпня  2018 року  розпочато фінансування пенсій, профінансовано поштові відділення 4 та  5 число – 100%. Виплата пенсій через поштові відділення та установи банків здійснюється за  встановленим графіком з 4 по 25 число.

 

Переглядів: 29
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack