Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Серпень 2018
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Неділя, 05 серпня 2018


Друк

2 серпня

Прем’єр-міністр: Одним з перших проектів плану з’єднання обласних центрів якісними шляхами стане оновлення дороги «Київ – Чернігів»

Павло Розенко: Наступний етап пенсійної реформи - підвищення пенсій людям, котрі мали великий страховий стаж, але низьку зарплату

Павло Розенко: Затримки виплат пенсій - неприпустимі

Зміни до порядку призначення субсидій для їхньої адресності - це, в першу чергу, ефективне використання коштів платників податків

115 ОТГ отримають допомогу Програми «U-LEAD з Європою» у створенні ЦНАП, - Геннадій Зубко

Які дослідження можна зробити у закладах первинної медичної допомоги, - МОЗ Переглядів: 55

  Read More...Друк

Державна фіскальна служба вийшла на фінішну пряму щодо реалізації проекту по закупівлі та встановленню на пунктах пропуску стаціонарних скануючих систем. Це – наймасштабніший проект за всю історію української митниці, за який ДФС боролася більше року.

Вчора, 1 серпня, директор Департаменту матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури ДФС Андрій Рахуба підписав угоду з NUCTECH COMPANI LIMITED, яка стала переможцем по двох лотах. Вона поставлятиме 7 скануючих систем для огляду вантажних транспортних засобів та контейнерів, призначених для оснащення пунктів пропуску на суму 482,399 млн.грн.

Відповідно до угоди NUCTECH зобов’язана у 2018 році виробити, поставити, забезпечити здійснення монтажу, пусконалагодження та передачу у власність ДФС скануючого обладнання на пунктах пропуску «Ужгород» та «Чоп» (Закарпатської митниці ДФС), «Рава-Руська», «Краківець» та «Шегині» (Львівської), «Ягодин» (Волинської) та «Порубне» (Чернівецької).

Ці пункти пропуску мають найбільше навантаження по вантажо- та пасажиропотоку.

«Комплексний підхід з удосконалення контролю та обладнання пунктів пропуску стаціонарними скануючими системами дозволить поставити хрест на контрабандних схемах. Обладнання найсучасніше і компанія реалізовуватиме проект «під ключ»: від постачання систем до їх гарантійного обслуговування», – зазначив Андрій Рахуба.

За словами представника NUCTECH в Україні Лі Цзісина, для його компанії це найбільший контракт в Україні: «Ми розуміємо актуальність та важкість проекту і ми докладемо максимум зусиль, щоб передати ДФС все обладнання вчасно».

ГУ ДФС у Київській області

Переглядів: 18
 Друк

За результатами декларування за звітний (податковий) період червень 2018 року на підставі даних, зазначених платниками ПДВ у додатках 1, 5 до податкової декларації з ПДВ за новими формами, з урахуванням змін, внесених наказом Міністерства фінансів України від 23.03.2018 №381 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28 січня 2016 року №21», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 16.04.2018 за №451/31903, повідомляємо.

Надання платниками відповідної інформації, передбаченої у вказаних вище додатках, дає змогу платникам з 01.08.2018 скористатися правом щодо реєстрації в ЄРПН у порядку, визначеному пунктом 2001.9 статті 2001 Податкового кодексу України тільки податкових накладних та розрахунків коригування виключно за звітні періоди, в яких виникло таке перевищення (ƩПеревищ).

Нагадуємо, що в ІТС «Електронний кабінет» платникам в режимі реального часу надано доступ до сервісів системи електронного адміністрування ПДВ.

ГУ ДФС у Київській області

 

Переглядів: 26
 Друк

У липні 2018 року Київською митницею ДФС перераховано до Державного бюджету України митних податків на загальну суму майже 4 млрд. грн.

Значну частину перерахованих до бюджету митних платежів (30,3%) сплачено при здійсненні митного оформлення таких товарів як:

«автомобілі легкові» – сплачено митних податків на загальну суму 610,5 млн. грн. (питома вага сплачених податків – 15,4%);

«лікарські засоби» - 181,7 млн. грн. (4,6%);

«телефонні апарати» - 168,0 млн. грн. (4,2%);

«засоби захисту рослин» - 124,1 млн. грн. (3,1%);

«машини автоматичного оброблення інформації» – 115,2 млн. грн. (2,9%).

ГУ ДФС у Київській області

 

Переглядів: 19
 Друк

Протягом січня-липня 2018 року до державного бюджету платниками податків Київщини забезпечено надходжень податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) у сумі 2,7 млрд. грн., що на 767 млн. грн., або на 39% перевищує минулорічний показник.

Надходження до бюджету ПДВ з урахуванням бюджетного відшкодування протягом січня-липня 2018 року склали 2млрд грн., це на 43%, або на 0,6 млрд. грн. перевищує відповідний показник минулого року.

На рахунки платників протягом січня-липня 2018 року відшкодовано 728,1 млн. грн. податку на додану вартість, - ця цифра на 30%, або на 166 млн. грн. перевищує відповідний показник минулого року, адже у січні-липні 2017 року платникам відшкодовано з бюджету 561,4 млн. грн.

Протягом липня 2018 року платниками податків регіону до бюджету сплачено 391,8 млн.грн. податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг), що на 80 млн. грн. більше, ніж у липні минулого року.

Надходження до бюджету ПДВ з урахуванням бюджетного відшкодування протягом липня 2018 року склали 285,3 млн. грн. Це на 26%, або на 60 млн. грн. перевищує відповідний показник минулого року.

Відшкодовано на рахунки платників протягом липня 2018 року понад 106 млн. грн. ПДВ – це на 20 млн. грн. більше, аніж у липні 2017 року.

ГУ ДФС у Київській області

Переглядів: 19
 Друк

Як повідомив в.о. начальника ГУ ДФС Київської області Олексій Кавилін, за сім місяців поточного року місцеві бюджети регіону отримали 6,5 мільярдів гривень. Ця сума перевищує відповідний минулорічний показник на 23%, що у гривневому еквіваленті дорівнює 1,2 млрд. грн.

Зокрема, за словами очільника податкової служби області, питому вагу у розрізі основних платежів забезпечують надходження зі сплати податку на доходи фізичних осіб. Наразі до місцевих скарбниць надійшло 4,2 млрд. грн., що на 25% більше за аналогічний період 2017 року. Отримана додатково сума коштів дорівнює 863 мільйонам гривень. Від плати за землю платники області перерахували до бюджетів 682 млн. грн. Темп росту до показника 2017 року складає 103%, додатково надійшло 18,7 мільйонів гривень.

Зі сплати єдиного податку перераховано 948 мільйонів гривень із темпом росту до 2017 року в 131% та додатковою сумою у 225 мільйонів гривень.

ГУ ДФС у Київській області

Переглядів: 25
 Друк

Проведення антитерористичної операції на територіях східних областей України зумовлює прийняття відповідних дій та рішень влади щодо підтримки військовослужбовців, учасників АТО, членів їх сімей та членів сімей загиблих у АТО – мешканців Сквирського району, вирішення матеріально-побутових, медичних питань, наданню морально-психологічної підтримки.

Протягом 2015-2018 років дії органів місцевої влади були спрямовані на забезпечення реалізації державних програм та впровадження місцевих програм соціальної та фінансової підтримки учасників АТО та членів їх родин.

Програма соціальної підтримки військовослужбовців

З метою підняття рівня соціального захисту учасників антитерористичної операції в районі реалізується районна комплексна Програма соціальної підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей Сквирського району на 2017-2018 роки, схвалена розпорядженням голови райдержадміністрації від 12.12.2016 року №612 та затверджена рішенням Сквирської районної ради 22.12.2016 №10-11-07, яка включає в себе актуальні напрямки соціальної підтримки військовослужбовців, що брали участь в АТО та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО, військовослужбовців, які вступили на військову службу до лав Збройних Сил України за контрактом.

Центр допомоги учасникам АТО

В Сквирському районі розпорядженням голови райдержадміністрації від 30.10.2015 року №429 створено Центр допомоги учасникам АТО, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції. Центр забезпечує, в межах наявних можливостей, оперативне розв’язання проблем, з якими звертаються учасники антитерористичної операції та члени їх сімей, координує роботу структурних підрозділів райдержадміністрації з органами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями ветеранів війни та учасників АТО, волонтерськими та іншими громадськими організаціями, підприємствами, установами. Протягом 2015-2018 року відбулось 18 засідань зазначеного Центру, на яких розглядались питання, зокрема, щодо виділення земельних ділянок, отримання пільгового забезпечення, санаторно-курортного лікування, професійної та психологічної адаптації. З метою оперативного вирішення питань щодо поховання загиблих чи померлих учасників антитерористичної операції головою адміністрації створено відповідний комітет при райдержадміністрації.

Переглядів: 165
  Read More...Друк

Делегація вірян, на чолі з благочинним району, протоієреєм УПЦ (КП) Віктором /Скакевичем/ на свято святої рівноапостольної Марії Магдалини, відвідали Видубичський монастир. Саме сюди була привезена ікона святої з частинкою її праху з Афону, і віруючі мали можливість помолитися та торкнутись цієї християнської святині.

Святійший Патріарх Київский і всієї Руси-України Філарет відслужив акафіст великій святій рівноапостольній мироносиці Марії Магдалині.

У цей же день віруючі відвідали іншя святі місця міста Києва.

Переглядів: 52
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack