Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Серпень 2018
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Четвер, 09 серпня 2018


Друк

8 серпня голова Сквирської райдержадміністрації Галюк В.В. та заступник голови Київської облдержадміністрації Турчак І.М. відвідали Сквирську філію державного підприємства «Укрветсанутильзавод» у с. Пищики, єдиного підприємства в Київській області, яке займається утилізацією відходів тваринного походження.

Під час візиту вивчено питання технологічних процесів на підприємстві, дотримання екологічних та санітарних норм при його функціонуванні.

Переглядів: 74
 Друк

ЗАТВЕРДЖУЮ

Начальник Сквирського ВП ГУНП в Київській області

полковник поліції

Р.М.Шамрай

03.08.2018

 

==......................ПЛАН

 

організації проведення комплексу оперативно-профілактичних заходів щодо стабілізації криміногенної ситуації

на території Великоєрчиківської сільської ради на 2018 рік.

 

На виконання доручення Сквирської РДА «Про організацію виконання розпорядження КОДА від 07.06.2017 № 312» та з метою стабілізації криміногенної обстановки на території Великоєрчиківської сільської ради необхідно здійснити такі заходи: Переглядів: 63

  Read More...Друк

ЗАТВЕРДЖУЮ

Начальник Сквирського ВП ГУНП в Київській області

полковник поліції

Р.М.Шамрай

10.08.2018

 

......................ПЛАН


організації проведення комплексу оперативно-профілактичних заходів щодо стабілізації криміногенної ситуації

на території Кам`яногребельської сільської ради на 2018 рік.

 

На виконання доручення Сквирської РДА «Про організацію виконання розпорядження КОДА від 07.06.2017 № 312» від 16.11.2017 та з метою стабілізації криміногенної обстановки на території К.Гребельської сільської ради необхідно здійснити такі заходи: Переглядів: 52

  Read More...Друк

........ЗАТВЕРДЖУЮ

....................................................Начальник

Сквирського ВП ГУНП в Київській області

полковник поліції

Р.М.Шамрай

10.08.2018

 

ПЛАН

організації проведення комплексу оперативно-профілактичних

заходів щодо стабілізації криміногенної ситуації

на території Тарасівської сільської ради на 2018 рік.

 

На виконання доручення Сквирської РДА «Про організацію

виконання розпорядження КОДА від 07.06.2017 № 312»

та з метою стабілізації криміногенної обстановки на території

Тарасівської сільської ради необхідно здійснити такі заходи:

Переглядів: 65
  Read More...Друк

Цього літа Держенергоефективності спільно з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні провели інформаційно-роз’яснювальну кампанію в регіонах країни, яка розкрила переваги співпраці ОСББ та ЕСКО-інвесторів для утеплення будинків.

Понад 350 ОСББ у 8 областях дізналися про ЕСКО-механізм, особливості укладання контрактів з інвесторами, очікувані результати та успішність вже реалізованих компаніями проектів.

Окрім цього, 100 ОСББ вже заявили про зацікавленість співпраці з ЕСКО-інвесторами та надали Агентству дані щодо енергоспоживання своїх будинків.

На основі цих даних Агентство сформувало та опублікувало на сайті базу ОСББ – потенційних об’єктів енергосервісу (http://saee.gov.ua/uk/content/energoservis_1).

«Тепер ЕСКО-інвестори можуть ознайомитися з енергетичними характеристиками різних ОСББ та обрати найбільш економічно привабливі об’єкти для реалізації проектів з утеплення», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

За ЕСКО-механізмом компанія впроваджує енергоефективні заходи, бере на себе всі ризики та гарантує досягнення економії енергоресурсів.

ОСББ, у свою чергу, здійснює всі платежі на користь ЕСКО-компанії лише за умови досягнення зазначеної економії.

Окрім зменшення комунальних рахунків, мешканці термомодернізованих багатоповерхівок отримають комфорт і затишок в оселях, а вартість квартир зросте у ціні.

Консультації щодо ЕСКО-механізму як для бюджетних установ, так і для ОСББ також можна отримати у Всеукраїнському центрі з питань енергозбереження та енергоефективності (http://energoefektivnaukraina.org.ua, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або за тел.: +38 066 154 55 421; +38 093 993 64 56).

Центр створено спільно з проектом ПРООН «Усунення перепон для залучення інвестицій у підвищення енергоефективності громадських будівель у малих і середніх містах України на основі моделі ЕСКО».

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності

 

Переглядів: 22
 Друк

8 серпня 2018 року відбувся робочий візит директора Департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації Шупика С.М. до Сквирського району.

Сергій Миколайович спільно з головою Сквирської райдержадміністрації Василем Галюком та начальником управління агропромислового розвитку Сквирської райдержадміністрації Миколою Сиворакшею відвідали ТОВ "Агрофірма КОЛОС" (с. Пустоварівка).

Шупик С.М. привітав усіх хліборобів району в особі керівника ТОВ "Агрофірма КОЛОС" Центила Леоніда Васильовича зі збором першого мільйона тон зерна на Київщині. До цього показника підприємство ТОВ "Агрофірма КОЛОС" додало свій вагомий внесок. Господарством зібрано з площі 796 га 4,3 тис. тонн зернових і зернобобових культур, урожайністю 53,8 ц/га.

Під час зустрічі було обговорено питання подальшої співпраці з департаментом агропромислового розвитку, стану проведення жнив 2018 та переваги використання механізму аграрних розписок, який використовується підприємством.

Переглядів: 73
 Друк

Голова Сквирської райдержадміністрації В.В. Галюк спільно з сільськими головами Шамраївської, Тхорівської, Пустоварівської сільських рад провів обстеження доріг місцевого значення, розташованих в південній частині району, які на сьогодні перебувають в стані критичної ямковості. Оскільки зазначені автодороги перебувають на балансі Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської облдержадміністрації - прийнято рішення звернутися з листом до Департаменту щодо проведення ремонтних робіт до настання осінньо-зимового періоду.

Переглядів: 71
 Друк

З метою та нового врожаю 8 серпня рятувальники Сквирського районного сектору провели профілактичний рейд по зерновим полям ТОВ Агрофірма «Колос». Де на сьогоднішній день вже у самому розпалі проводиться збирання зернових культур.

Рятувальники провели огляд протипожежного стану зернових полів та зернозбиральної техніки, інструктажі з комбайнерами, водіями та трактористами.

Перевірили знання дій працівників у разі виникнення пожежі та наявність первинних засобів пожежогасіння на зернозбиральній техніці.

Під час профілактичної роботи фахівці служби порятунку нагадали сіль госппрацівникам контактні телефони служб порятунку та вручили тематичні листівки щодо попередження пожеж під час збирання нового врожаю та діями при виникненні пожежі на сільгоспугіддях.

 

Переглядів: 59
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack