Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Серпень 2018
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
серпня 2018


Друк

ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

СЕРПНЯ  М-ЦЯ 2018 РОКУ

Сквирське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області   повідомляє, що станом на 18 серпня  2018 року  кошти на виплату пенсій та грошової допомоги установам  поштового зв’язку профінансовано 20  число – частково,  та банківські установи   19 число – 100%.

Переглядів: 5
  Read More...Друк

Перший заступник голови райдержадміністрації О.В.Славінська здійснила обїзд середніх навчальних закладів Сквирського району з метою ознайомлення підготовки шкіл до початку нового навчального року.

Переглядів: 10
 Друк

13 серпня

Реформи – це, окрім іншого, перебудова мислення і зміна застарілих норм – Глава Уряду в інтерв’ю виданню "Маарив"

Подолання корупції – передумова нашого успіху, – Глава Уряду в інтерв’ю виданню «Маарив»

Геннадій Зубко: 67% об’єктів соціального сектору і теплопостачальних підприємств готові до опалювального сезону

Корупційні ризики у будівельній галузі маємо усунути спільно з бізнесом, - Геннадій Зубко

Мінекономрозвитку проведе Другі національні консультації з розробки секторальних і крос-секторальних експортних стратегій

Вперше держзамовлення в магістратуру «Права» і «Міжнародного права» «йшло за студентом» – рекомендації до зарахування отримали 2 тис. 48 вступників

Мінрегіон та ООН Жінки в Україні підписали Меморандум про взаєморозуміння у сфері гендерної політики

Місія МВФ прибуде до України на початку вересня

Переглядів: 6
  Read More...Друк

Станом на 1 серпня 2018 року у базі даних Київської обласної служби зайнятості налічувалося 6367 актуальних вакансій.

В Київській області найбільший попит роботодавців спостерігається на підсобного робітника - 420 вакансій, водія автотранспортних засобів – 304, вантажника - 249, бухгалтера - 111, продавця продовольчих товарів – 172, швачки - 108, а найменша кількість вакансій для лісоруба - 12, обвалювальника м’яса - 12, оператора сушильних установок - 12.

«З початку року роботодавці Київщини подали 26,7 тис. вакансій, що надало можливість забезпечити роботою 12,9 тис. осіб, - зазначає директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук. – Ми бачимо, що серед роботодавців зростає довіра до служби зайнятості, все більше потужних підприємств області звертаються до нас за допомогою в укомплектуванні вакансій».

Найбільш високооплачуваними є професії: виконавець робіт (13400 грн), оператор з ветеринарного оброблення тварин (10200 грн), технолог (9210 грн), трохи менше у головного бухгалтера (8800 грн) та птахівника (8800 грн). Станом на 01.07.2018 року середній розмір заробітної плати становив в Київській області 5,3 тис. грн (в порівнянні за січень-червень 2017 року – 4,0 тис. грн ).

Найбільшу заробітну плату пропонують роботодавці Вишгородського району – майже 8,1 тис. гривень, Іванківського району – близько 6,4 тис. гривень. В решті районів середній розмір оплати праці у вакансіях коливається від 6,1 тис. грн до 4,0 тис. гривень.

 

За більш детальною інформацією звертайтесь до Київського обласного центру зайнятості за телефоном (044) 296-78-06

 

 

 

Переглядів: 2
 Друк

16 серпня виїзний прийом громадян та громадські слухання з питань роботи правоохоронних органів у селі Малі Єрчики провела перший заступник голови Сквирської районної державної адміністрації О.В. Славінська за участю сільського голови Н.О. Баблюк, заступника начальника Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області Р.А. Гіптенка, дільничного офіцера поліції В. В. Двіняннікова, завідувача сектору прийому громадян відділу соціальної допомоги УСЗН Сквирської РДА М.П. Бабич, начальника відділу з обслуговування громадян Сквирського об’єднаного управління ПФУ в Київській області Т.В. Носанчук, заступника директора Сквирського районного центру зайнятості Н.А. Соболь та керівника громадської приймальні народного депутата України Р.М.Сольвара М.В. Галюка.

Жителів села Малі Єрчики було поінформовано про стан правопорядку та злочинності на території району, населеного пункту, про зміни в законодавстві щодо надання пільг, субсидій та виплати монетизації у 2018 році, новації в пенсійному законодавстві, можливості працевлаштування та навчання. Представники громадської приймальні народного депутата України Руслана Сольвара проконсультували з приводу надання юридичної та медичної допомоги населенню.

Жителі села Малі Єрчики порушували питання щодо нарахування субсидій на новий опалювальний сезон, щодо недостатньої напруги в електромережі села, щодо необхідності зрізання старих осокорів по вулиці Київській, №2,3,4,5, та Шевченка.

Переглядів: 11
 Друк

Під керівництвом голови райдержадміністрації В.В.Галюка відбулася нарада з головами міськсільвиконкомів. У заході брав участь голова райради В.В.Гриша

Розглядались наступні питання:

1. Про функціонування відділень «Укрпошта» у населених пунктах району

Доповідач:

Славінська Оксана Вікторівна - перший заступник голови райдержадміністрації

2. Про стан виконання запланованого відбору громадян на військову службу за контрактом у І півріччі та ІII кварталі 2018 року.

Доповідач:

Вигівський Микола Володимирович - заступник військового комісара Сквирського районного військового комісаріату

3. Про стан реформування первинної медичної допомоги у Сквирському районі, укладення декларацій з сімейними лікарями

Доповідач:

Мазур Тетяна Петрівна - виконуюча обов»язки головного лікаря КЗ «Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги»

4. Про стан підготовки закладів охорони здоров’я первинної ланки до стабільної роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2018 - 2019 років.

Доповідач:

Мазур Тетяна Петрівна - виконуюча обов»язки головного лікаря КЗ «Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги» Переглядів: 17

  Read More...Друк

ЗАТВЕРДЖУЮ

Начальник Сквирського ВП ГУНП в Київській області

полковник поліції

Р.М.Шамрай

20.08.2018

 

ПЛАН

організації проведення комплексу оперативно-профілактичних заходів щодо стабілізації криміногенної ситуації на території Малооєрчиківської сільської ради на 2018 рік.

Переглядів: 8
  Read More...Друк

Відповідно до вимог ст. 103 КЗпП передбачено, що про нові або змінудіючих умов оплати праці в бік погіршення власник або уповноважений ним орган повинен повідомити працівника не пізніш як за два місяці до їх запровадження або зміни.

Вона не може застосовуватися у випадках, коли зміна умов оплати праці є лише наслідком зміни змісту трудової функції працівника, його переміщення, переведення на іншу роботу або зміни істотних умов праці працівника.

Так, переведення на іншу нижче оплачувану роботу допускається за згодою працівника (ч. 1 ст. 32 КЗпП), за заявою працівника, при наявності медичного висновку (ч. 1 ст. 170 КЗпП), за пропозицією власника (ч. 2 ст. 40 КЗпП).

Зміни умов оплати праці в бік погіршення, про які власник зобов’язаний повідомити працівника, можуть запроваджуватися   законодавством, генеральною, галузевою, регіональною угодою, колективним договором, власником за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації або іншиму повноваженим трудовим колективом на представництво органом або одностороннє (ч. 4 ст. 97 КЗпП).Незалежно від правової форми, у якій провадиться зміна умов оплати праці в бік погіршення (запровадження нових умов оплати праці, які погіршують умови, що діяли раніше), обов’язок повідомлення працівників лежить на власникові. Лише зміна умов оплати праці за згодоюміж сторонами трудового договору не вимагає спеціального повідомлення працівника, оскільки він одержує відповідну інформацію при укладенні з власником відповідної угоди.

Працівник повинен бути повідомлений про зміни в бік погіршення умов оплати праці, відповідно до яких раніше провадилася оплата його праці, – про зміни тарифної ставки (окладу), доплат, надбавок, форми оплати праці, системи оплати праці, преміальної системи тощо.

Поки не минув двомісячний строк, встановлений ст. 103 КЗпП, на підприємстві не можуть застосовуватися нові (змінені) умови оплати праці, як іпогіршують становище працівників.

Лише Верховна Рада спеціальною нормою може встановити, що погіршення умов оплати праці, що випливають з прийнятого нею закону, підлягають застосуванню до закінчення двомісячного строку. Закон не встановлює форми повідомлення власником працівників про погіршення умов праці. Але в разі спору власник повинен довести, що він цей обов’язок виконав. І виконав його саме щодо працівника (а не трудового колективу або всіх працівників), тобто при повідомленні працівників про зміну умов праці неперсоніфікованим способом власник повинен мати у своєму розпорядженні докази того, що відповідна інформація була отримана кожним працівником. Тому вивішування нових або змінених положень про умови оплати праці, повідомлення в пресі чи по радіо не може бути достатнім.

Якщо працівник не був вчасно повідомлений про зміну умов оплати праці в бік погіршення, до закінчення зазначеного двомісячного строку діють попередні умови праці. Оскільки нові (змінені) умови праці при цьому в дію не вводяться, одержувана працівником оплата праці відповідно до раніше встановлених умов за своєю юридичною та соціально-економічною природою цілком відповідає поняттю заробітної плати. Тому вона враховується повністю при обчисленні у відповідних випадках середньої заробітної плати.

Кучер І.Д начальник відділу з питань праці управління соціального захисту населення

райдержадміністрації.

За даними інтернет видань.

Переглядів: 6
 Друк

Загальнонаціональна кампанія «Посада: простий українець» до Дня незалежності України

 

http://koda.gov.ua/news/zagalnonacionalna-kampaniya-posad/

Переглядів: 18
 Друк

Соціальна інформаційна кампанія на підтримку популяризації освітньої платформи з безпеки дорожнього руху «Стривай!»

 

http://koda.gov.ua/news/socialna-informaciyna-kampaniya-na-p/

Переглядів: 15
 


Сторінка 1 з 9
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack