Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Вересень 2018
П В С Ч П С Н
          2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Субота, 01 вересня 2018


Друк

Шановні освітяни, батьки, дорогі учні!

Щиро вітаю Вас із Днем Знань та початком нового навчального року!

Першого вересня усі дороги ведуть до школи – розпочинається новий навчальний рік, який принесе нові успіхи, нові звершення. Особливим він стане для першокласників, які вперше переступають поріг школи, відкриваючи для себе світ нових знань та яскравих вражень, а також для випускників, котрим доведеться обирати шлях у доросле життя. Адже від усвідомлення громадянської позиції, патріотизму, знань, розуміння свого місця у сучасному житті залежатиме майбутнє вільної і незалежної Української держави.

Районна влада робить все для того, щоб сприяти навчальному процесу, забезпечити належні умови праці освітянам, дбає про зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти. З кожним роком на потреби освіти виділяється все більше коштів, ведеться значна робота з ремонту шкіл, відкриття навчально-виховних комплексів, закуповується необхідне обладнання, меблі, комп’ютерна техніка. Щороку нагороджуються кращі учні-переможці предметних олімпіад та їх вчителі, що свідчить про високий рівень знань школярів, а також про сумлінну працю та високий професіоналізм педагогів.

Бажаю всім учням успішного навчального року, а педагогам – мудрості і щедрості душі в їхній благородній справі. Нехай цей навчальний рік стане роком великих починань, досягнення нових вершин, а здоровя, успіхи і прагнення до знань будуть Вашими постійними супутниками.

Голова Cквирської районної

державної адміністрації В.В. Галюк

Переглядів: 35
 Друк

Шановні вчителі та батьки, першокласники та майбутні випускники!

Вітаю Вас із чудовим, хвилюючим святом – Днем Знань!

Сьогодні свято тисячі учнів, особливо першокласників та майбутніх випускників!

Бажаю усім школярам досягнути усіх поставлених цілей, втілити у життя всі свої мрії та бути справжніми патріотами своєї рідної України!

Вчиться та ніколи не зупиняйтесь на дорозі Знань, бо вона цікава та по-справжньому нескінченна!

Усім вчителям бажаю натхнення у роботі і пам’ятайте, що ваша мудрість і знання – це запорука успішного виховання наших дітей. Бажаю зберігати оптимізм та надію, мати здоров’я і терпіння, достаток і щастя!

Щасти Вам!

 

Народний депутат України Руслан Сольвар

Переглядів: 87
 Друк

Майбутнє вже тут - в новій українській школі. Сьогодні освітяни презентували Президенту новітні розробки, які вже найближчими роками з'являться в навчальних класах по всій Україні.

Цьогоріч - з новим стандартом освіти познайомляться майже 450 тисяч першачків. Саме їм належить протестувати технології і реформовані підходи в освіті.

Круглі класи, інтерактивні дошки, яскраві парти і шафи, рОботи та голограми - так вже зовсім скоро виглядатимуть звичайні навчальні класи в звичайних українських школах. Поки що новітнє обладнання тестуватимуть першокласники в різних регіонах країни.

Детальніше див. за посиланням:

https://dropmefiles.com/n7s46

Переглядів: 29
 Друк

Управлінням агропромислового розвитку Сквирської РДА організовано проведення районного свята «Обжинки 2018», що об’єднує людей, завдяки яким колоситься нива, духмяно пахне хліб – керівників сільськогосподарських підприємств, агрономів, комбайнерів, механізаторів, водіїв, комірників. Урочистості відбулися 28.08.2018 року в кафе «Казка». Всіх присутніх на святі привітали начальник управління агропромислового розвитку Сквирської РДА Сиворакша Микола Васильович, голова районної ради Гриша Василь Васильович, директор департаменту агропромислового розвитку Київської ОДА Шупик Сергій Миколайович, помічник народного депутата Гудзенка Віталія Івановича - Євген Віталійович Гудзенко.

В жнивах 2018 року визнано переможців та нагороджено кубками сільськогосподарські підприємства, які мають в обробітку від 300 до 500 гектарів ріллі:

I місце – ТОВ «Крокус», с. Токарівка, директор Непота Микола Васильович

II місце - Державне підприємство «Дослідне господарство» «Сквирське» Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України, виконуючий обов’язки директора Кравчук Юрій Алікович

III місце – ТОВ ВТК «Агроманторг» с. Шаліївка, директор Манукіян Василь Леонідович;

 

та господарства, що мають в обробітку від 500 гектарів ріллі:

 

I місце – ТДВ «Шамраївський цукровий завод», с. Руда, директор Драчинський Сергій Михайлович

II місце – ПП «Росава Агро» с. Домантівка, директор Янчук Вадим Іванович.

III місце – ТОВ «Агрофірма Колос»с. Пустоварівка, директор Центило Леонід Васильович.

Почесними грамотами голови райдержадміністрації, голови районної ради та директора департаменту агропромислового розвитку Київської ОДА відзначено кращих працівників сільськогосподарських підприємств району.

 

 

Переглядів: 65
 Друк

Під головуванням першого заступника голови РДА Славінської О.В. відбулося засідання комісії з вирішення проблемних питань транспорту та зв’язку Сквирського району.

На комісії було розглянуто наступні питання:

1. Про розгляд звернення голови Красноліської сільської ради щодо впорядкування руху транспортних засобів за маршрутом Сквира АС – с. Красноліси;

Доповідач: перший заступник голови РДА Славінська О.В.

2. Організація додаткових рейсів по маршрутах загального користування з метою довозу пасажирів в с.Шамраївка та зворотному напрямку в день проведення фестивалю в с. Шамраївка 08.09 2018 року

 

Перший заступник голови райдержадміністрації Славінська Оксана Вікторівна зачитала звернення голови Красноліської сільської ради щодо впорядкування руху транспортних засобів за маршрутом Сквира АС – с. Красноліси з приводу упорядкування графік руху пасажирських перевезень по даному маршруту. Виконавчий комітет Красноліської сільської ради пропонує рейс Сквира Красноліси, на 06-20 год. із Сквири скасувати, а графік руху встановити слідуючий:

Красноліси – Сквира - 07-00год.

Сквира - Красноліси - 10-20год.

Красноліси – Сквира - 11-30год.

Сквира Красноліси - 13-25год.

Начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації Пилюта О.П., заступник голови комісії, запропонував перевізнику Підгорецькому А.Ф. з 03.09.2018 року по запропонованому головою Красноліської сільської ради графіку руху направити транспортний засіб в тестовому режимі протягом місяця, для більш детального вивчення пасажиропотоку в напрямку Сквира –Красноліси.

Комісія вирішила з 03.09.2018 року на маршруті Сквира АС – Красноліси в тестовому режимі протягом місяця будуть здійснюватись пасажирські перевезення згідно запропонованого графіка руху головою Красноліської сільської ради. Переглядів: 75

  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack