Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Вересень 2018
П В С Ч П С Н
          1 2
4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Понеділок, 03 вересня 2018


Друк

Президент України попрощався із сенатором США Джоном Маккейном. Глава держави здійснив приватну поїздку у Вашингтон і взяв участь у жалобних заходах прощання. Маккейна Петро Порошенко назвав справжнім героєм Америки і України.

Детальніше за посиланням: https://dropmefiles.com/JfgKN

Переглядів: 20
 Друк

Запустити нову українську школу - Президент разом із учнями столичного ліцею “Наукова зміна” офіційно дав старт революційній програмі Міносвіти. Перед киянами - в прямому ефірі - з трансляцією на мультимедійний екран - одночасно відкрили ще кілька оновлених шкіл по всій Україні: в Одесі, у Вінниці, на Львівщині і на Донеччині. Глава держави заявив - освіта для нього - пріоритет, і кожен навчальний заклад - від садочка до університету - має поступово ставати настільки сильним, щоб створювати конкуренцію європейським.

Детальніше за посиланням:https://dropmefiles.com/QGTvT.

Переглядів: 43
 Друк

В усіх навчальних закладах району відбулися урочистості з нагоди початку нового навчального року. Білі банти, букети квітів, перший дзвінок і яскраві урочисі - традиційні символи початку навчань. Хвилююче і довгоочікуване свято для першокласників відзначається вже багато років. Початок навчального року єднає усіх нас, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово.

Сьогодні усі шляхи ведуть до школи. 3 вересня в навчальних закладах району пройшли святкові урочистості, на які в українському вбранні – вишиванках, спішили школярі, демонструючи свій високий національний дух та відданість Україні. Цього дня Сквирський ліцей відвідали Прем’єр-міністр України В.Б.Гройсман, Міністр освіти і науки України Л.М.Гриневич, міністр Кабінету міністрів України О.С.Саєнко, перший заступник голова Київської облдержадміністрації А.Є.Анісімов, заступник голови Київської облдержадміністрації В.А.Кучер, голова райдержадміністрації В.В.Галюк, голова районної ради В.В.Гриша, міський голова В.А. Скочко, депутатиусіх рівнів. Школярі, вчителі, батьки і представники влади зібрались біля стін школи, щоб разом розпочати новий навчальний рік. Урочисті заходи, присвячені початку нового навчального року, відкрили урочистим підняттям Державного Прапору України та звучанням Державного Гімну України.

Лунали привітання щоб щасливим, мирним та щедрим на творчі здобутки для вчителів і учнів був новий навчальний рік. Слова подяки за щоденну напружену працю представники районної владивисловлюва вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

Ми маємо пам’ятати патріотів, Героїв України, які захищають та захищали рідну землю ризикуючи власним життям.

Від адміністрації навчального закладу були вручені нагородишколярам. Від департаменту науки і освіти Київської облдержадміністрації Грамотами - нагороджені педагоги і учні – переможці наукових олімпіад різних рівнів.

Під аплодисменти першокласникам, дарують подарунки майбутні випускники 2019 року.

Наступає довгоочікувана мить – першачки на плечах одинадцятикласників подають перший дзвоник, символізуючий початок нового навчального року.

Дітвора крокує до своїх класів, де відбулася година патріотичного виховання.

Біль детально про перебування Прем’єр-міністра В.Б.Гройсмана в Сквирському районі буде висвітлено пізніше.

Переглядів: 92
 Друк

Про внесення змін до розпорядження голови

Сквирської райдержадміністрації від 31 липня 2018 року

№ 323 "Про організацію та проведення в Сквирському

районі приписки громадян України 2002 року

народження до призовної дільниці у січні – березні 2019 року"

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про військовий обов’язок і військову службу", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352 "Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом", розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 19 липня 2018 року № 412 "Про проведення в Київській області приписки громадян України 2002 року народження до призовних дільниць у січні-березні 2019 року":

 

1. Внести зміни до розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 31 липня 2018 року № 323 "Про організацію та проведення в Сквирському районі приписки громадян України 2002 року народження до призовної дільниці у січні – березні 2019 року" (далі - розпорядження), а саме:

 

В додатку 1 до розпорядження "Склад комісії з питань приписки громадян 2002 року народження до призовної дільниці при Сквирському районному військовому комісаріаті" психологом визначити Сосонович Ірину Олександрівну, головного спеціаліста відділення комплектування Сквирського районного військового комісаріату, психолога.

 

2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова адміністрації В.В. Галюк

 

Переглядів: 32
 Друк

Про внесення змін до розпорядження голови

Сквирської райдержадміністрації від 31 липня 2018 року

№ 324 "Про організацію та проведення в районі призову

громадян України на строкову військову службу

до Збройних Сил України та інших військових

формувань в жовтні – листопаді 2018 року"

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про військовий обов’язок і військову службу", Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році", Положення про військово – лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністра оборони України від 14 серпня 2008 року № 402 (зі змінами), постанов Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352 "Про затвердження положення про підготовку та проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом", від 07 грудня 2016 року № 921 "Порядок організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних":

 

1. Внести зміни до розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 31 липня 2018 року № 324 "Про організацію та проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань в жовтні – листопаді 2018 року" (далі - розпорядження), а саме:

 

1.1. В пункті 12 розпорядження:

 

1) ввести члена нештатної групи професійно-психологічного відбору призовної молоді - Сосонович Ірину Олександрівну, головного спеціаліста відділення комплектування Сквирського районного військового комісаріату, психолога;

 

2) вивести члена нештатної групи професійно-психологічного відбору призовної молоді - Якштаса Ігоря Леонідовича, провідного спеціаліста Сквирського районного військового комісаріату.

 

1.2. В додатку 1 до розпорядження:

 

1) ввести до складу районної призовної комісії Сквирського районного військового комісаріату для проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу Сосонович Ірину Олександрівну, головного спеціаліста відділення комплектування Сквирського районного військового комісаріату, психолога;

 

2) вивести зі складу районної призовної комісії Сквирського районного військового комісаріату для проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу Якштаса Ігоря Леонідовича, провідного спеціаліста Сквирського РВК.

 

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

 

 

Голова адміністрації В.В. Галюк

 

Переглядів: 26
 Друк

Про утворення комісії з перевірки

готовності навчальних закладів району

до 2018-2019 навчального року

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про освіту", "Про охорону праці зі змінами", Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 26.12.2017 року № 1669, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.01.2018 року за № 100/31552, листа Міністерства Освіти і Науки України від 26.04.2013 року № 1/9-305 про використання інструктивно-методичних матеріалів з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності у навчально-виховному процесі, Положення про порядок проведення навчання і перевірку знань з питань охорони праці в навчальних закладах відділу освіти Сквирської райдержадміністрації, затвердженого наказом відділу освіти Сквирської райдержадміністрації від 26.12.2007 року № 241, на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 06.06.2018 року № 348 "Про заходи щодо підготовки та організованого початку 2018-2019 навчального року в Київській області", з метою перевірки готовності навчальних закладів району до 2018-2019 навчального року:

 

1. Утворити комісію з перевірки готовності навчальних закладів району до 2018-2019 навчального року у складі:

Славінська Оксана Вікторівна, перший заступник голови Сквирської райдержадміністрації – голова комісії;

Мазур Лариса Миколаївна, головний спеціаліст відділу освіти Сквирської райдержадміністрації – заступник голови комісії;

 

 

Члени комісії:

Чернега Наталія Сергіївна, голова райради профспілки працівників освіти і науки;

Корбут Людмила Анатоліївна, завідуюча методкабінетом відділу освіти Сквирської райдержадміністрації;

Довгаль Микола Петрович, начальник Сквирського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області;

Кучер Інна Дмитрівна, головний спеціаліст з охорони праці управління соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації;

Воєводін Андрій Вікторович, завідуючий Білоцерківським міськрайонним відділом лабораторних досліджень;

Решетар Андрій Петрович, інженер з охорони праці відділу освіти Сквирської райдержадміністрації;

Добровольська Зорина Миколаївна, технолог з організації дитячого харчування відділу освіти Сквирської райдержадміністрації;

Костюк Олексій Юрійович, керівник господарської групи відділу освіти Сквирської райдержадміністрації.

 

2. Провести перевірку готовності навчальних закладів району у термін з 14 по 22 серпня 2018 року.

 

3. Керівникам навчальних закладів підготувати акти перевірки готовності кабінетів та навчальних закладів до 13 серпня 2018 року.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

 

 

 

Голова адміністрації В.В. Галюк

 

Переглядів: 33
 Друк

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) для передачі її у власність

гр. Однорог Яні Сергіївні для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Дулицької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Однорог Я.С. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Дулицької сільської ради Сквирського району Київської області, розробленої ФОП «Бачінська Ю.В.» та керуючись статтями 17, 22, пунктом г частини 1 статті 81, статтями 125, 126, 186-1 Земельного кодексу України, статтею 6, пунктом 7 статті 13, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Однорог Яні Сергіївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Дулицької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

 

2. Передати у власність гр. Однорог Яні Сергіївні  земельну ділянку  площею 2,9600 га (з них ріллі – 2,9600 га) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Дулицької сільської ради Сквирського району Київської області, оформити гр. Однорог Яні Сергіївні право власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

1) до набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається - купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки;

2) дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

 

4. Документацію із землеустрою передати до відділу Держгеокадастру у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

 

 

 

Голова адміністрації В.В.Галюк

 

Переглядів: 31
 Друк

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) для передачі її у власність

гр. Бомко Олександру Борисовичу для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Великоєрчиківської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Бомко О.Б. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великоєрчиківської сільської ради Сквирського району Київської області, розробленої ФОП Ставничою Л.В. та керуючись статтями 17, 22, пунктом г частини 1 статті 81, статтями 125, 126, 186-1 Земельного кодексу України, статтею 6, пунктом 7 статті 13, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Бомко Олександру Борисовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великоєрчиківської сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

 

2. Передати у власність гр. Бомко Олександру Борисовичу  земельну ділянку  площею 3,0291 га (з них ріллі - 3,0291 га) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великоєрчиківської сільської ради Сквирського району Київської області, оформити гр. Бомко Олександру Борисовичу право власності на земельну ділянку.

 

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

1) до набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається - купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки;

2) дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

 

4. Документацію із землеустрою передати до відділу Держгеокадастру у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

 

 

 

Голова адміністрації В.В.Галюк

 

Переглядів: 35
 Друк

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі

її у власність гр. Квашуку Олександру Анатолійовичу для

ведення товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Дулицької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Квашука О.А. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Дулицької сільської ради Сквирського району Київської області, розробленої ФОП Ставничою Л.В. та керуючись статтями 17, 22, пунктом г частини 1 статті 81, статтями 125, 126,186-1 Земельного кодексу України, статтею 6, пунктом 7 статті 13, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Квашуку Олександру Анатолійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Дулицької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

 

2. Передати у власність гр. Квашуку Олександру Анатолійовичу земельну ділянку, площею 3,7900 га (з них ріллі - 3,7900 га) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Дулицької сільської ради Сквирського району Київської області, оформити гр. Квашуку Олександру Анатолійовичу право власності на земельну ділянку.

2

 

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

1) до набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається - купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки;

2) дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

 

4. Документацію із землеустрою передати до відділу Держгеокадастру у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

 

 

 

 

Голова адміністрації В.В.Галюк

 

Переглядів: 29
 Друк

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі

її у власність гр. Мазуру Івану Петровичу для

ведення товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Малолисовецької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву ТОВ «Земельний проект» в інтересах гр. Мазур І.П. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Малолисовецької сільської ради Сквирського району Київської області, розробленої ТОВ «Земельний проект» та керуючись статтями 17, 22, пунктом г частини 1 статті 81, статтями 125, 126, 186-1 Земельного кодексу України, статтею 6, пунктом 7 статті 13, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Мазуру Івану Петровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Малолисовецької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

 

2. Передати у власність гр. Мазуру Івану Петровичу земельну ділянку  площею 3,4000 га (з них ріллі - 3,4000 га) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Малолисовецької сільської ради Сквирського району Київської області, оформити гр. Мазуру Івану Петровичу право власності на земельну ділянку.

 

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

1) до набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається - купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки;

2) дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

 

4. Документацію із землеустрою передати до відділу Держгеокадастру у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

 

 

 

 

Голова адміністрації В.В.Галюк

 

Переглядів: 25
 


Сторінка 1 з 3
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack