Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Вересень 2018
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
П'ятниця, 14 вересня 2018


Друк

Під керівництвом голови райдержадміністрації Василя Васильовича Галюка відбулося засідання постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Комісія розглянула наступні питання:

1.Про запобігання масових інфекційних захворювань і харчових отруєнь серед населення Сквирського району в тому числі щодо дотримання санітарного законодавства закладів громадського харчування (закусочних, кіосків та інших закладів громадського харчування швидкого приготування).

(Довгаль М.П, Теплова Л.Т, Галюк В.В., )

Заслухавши доповідь начальника Сквирського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Довгаля Миколи Петровича з вказаного питання , а також беручи до уваги пропозиції присутніх, комісія вирішила:

1. Інформацію з розглянутого питання взяти до відома.

2. Затвердити склад робочої групи по запобіганню захворюваності на гострі кишкові інфекції та харчові отруєння, пов’язаних з вживанням їжі швидкого приготування (додається)

Начальнику Сквирського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області

Довгалю М. П. Переглядів: 93

  Read More...Друк

На Київщині за вісім місяців 2018 року витрати на технічні та інші засоби реабілітації, у тому числі первинне та складне протезування, терапевтичні інструменти та прилади, ортопедичні пристрої, інші технічні засоби реабілітації тощо було профінансовано для 56 осіб з інвалідністю внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань. Загальна сума видатків на зазначені напрями склала майже 354,9 тис. гривень.

Зокрема, заходи, пов’язані з первинним та складним протезуванням (протезно-ортопедичні вироби), було профінансовано для 42 осіб, на що спрямовано 341,5 тис. гривень. Інші технічні засоби реабілітації (палиці, милиці тощо) – для 13 осіб на суму 8,9 тис. гривень. Для однієї особи профінансовано придбання протипролежневого матрацу на суму 4 131 грн.

Для Крім того, Фондом профінансовано витрати на проїзд 3 потерпілих до підприємств, що здійснюють виготовлення, постачання і післягарантійний ремонт технічних та інших засобів реабілітації. Для двох осіб, що супроводжують потерпілих на виробництві, відшкодовано витрати на проїзд та проживання.

Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації здійснюється Фондом соціального страхування України безоплатно, відповідно до визначеної потреби та в необхідному обсязі.

 

Переглядів: 14
 Друк

По Київській області середньоденний розмір допомоги з тимчасової втрати працездатності за 8 місяців 2018 року зріс на 31% порівняно з аналогічним періодом 2017 року. Сума середньоденної виплати допомоги по вагітності та пологах зросла на 27,6%. Зазначені виплати здійснюються Фондом соціального страхування України працевлаштованим особам у разі настання страхового випадку.

Зростання розмірів матеріального забезпечення, що надається за рахунок коштів Фонду, пов’язано зі зростанням мінімальної заробітної плати, а також загальним зростанням фонду оплати праці по країні.

Допомога по вагітності та пологах надається у розмірі середньої заробітної плати застрахованої особи. Розмір допомоги з тимчасової втрати працездатності залежить від тривалості страхового стажу та складає 50% середньої заробітної плати (якщо стаж не перевищує 3 років), 60% (при стажі від 3 до 5 років), 70% (від 5 до 8 років) і 100% (якщо стаж – понад 8 років, або за наявності пільг відповідно до законодавства).

Нагадаємо, допомогу по тимчасовій втраті працездатності, допомогу по вагітності та пологах і на поховання за даними перших восьми місяців 2018 року по Київській області було профінансовано Фондом соціального страхування України для 75 тис. осіб. Загальна сума видатків склала 328 млн. грн.

 

Переглядів: 15
 Друк

Страхуванню у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, а також від нещасного випадку на виробництві підлягають усі працевлаштовані на підприємствах, в установах, організаціях, незалежно від форми власності та господарювання, особи. Зокрема, застрахованими у Фонді соціального страхування України є фізичні особи-підприємці та самозайняті особи, які мають право на отримання за кошти Фонду матеріального забезпечення, страхових виплат і соціальних послуг. На обліку в управлінні Фонду соціального страхування України у Київській області перебуває понад 67,8 тис. фізичних осіб.

Фінансування допомог і послуг для фізичних осіб-підприємців і самозайнятих осіб здійснюється Фондом на загальних для застрахованих осіб підставах. Зокрема, оскільки фізична особа-підприємець є для себе одночасно страхувальником (роботодавцем) і застрахованою особою, Фонд соціального страхування України у Київській області здійснює перерахування коштів матеріального забезпечення на окремий поточний рахунок ФОП, як страхувальника, для подальшої виплати йому, як застрахованій особі.

Зазначимо, що застрахована особа – фізична особа, яка відповідно до законодавства підлягає загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню і сплачує (сплачувала) та/або за яку сплачується чи сплачувався у встановленому законом порядку єдиний внесок.

З 1 січня 2016 року розмір єдиного внеску для усіх категорій платників єдиного внеску (крім пільгових категорій) визначено в єдиному розмірі – 22 відсотки бази нарахування єдиного внеску. Оскільки з зазначеного терміну фізичні особи-підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, є платниками єдиного внеску на загальних підставах, вони є застрахованими особами.

 

Переглядів: 16
 Друк

Як повідомляє прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, в Ужгородському спортивному комплексі «Юність» урочисто відкрито шосту Всеукраїнську спартакіаду «Сила духу». Фінальному етапу заходу традиційно передували відбірні регіональні змагання, що відбулись у всіх областях та місті Києві. Цього року у них взяли участь 2269 спортсменів-аматорів, що представляли 267 команд міст та районів. З початку заснування спартакіади показник масовості зріс в 1,5 рази.

Упродовж найближчих трьох днів нагороди у 6 видах спорту (армспорт, бомбаскет, гирьовий спорт, дартс, теніс настільний, шахи) виборюватимуть майже 300 учасників з 25 регіонів України. Переможців визначатимуть в особистій, командній по видах спорту та загальнокомандній першостях. Спортсмени, які посядуть 1–3 місця в особистій першості в кожному виді програми, будуть нагороджені також цінними подарунками.

Всеукраїнська спартакіада «Сила духу» була започаткована у 2013 році й проходить щорічно серед потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у тому числі осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва.

Організатором загальнонаціонального заходу виступає Фонд соціального страхування України, під опікою якого знаходиться понад 207 000 осіб, потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань.

Метою спартакіади є соціальна реабілітація і створення умов для повернення осіб з інвалідністю до активного життя, залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до проблем потерпілих на виробництві.

«Якщо порівняти склад учасників минулорічних та нинішніх фіналів, то він змінився більше, ніж наполовину. Це свідчить, як мінімум, про дві важливі речі – серед потерпілих на виробництві зросла привабливість спартакіади як цікавого і корисного заходу, що, в свою чергу, зумовило посилення конкуренції за місця в збірних командах регіонів, – звернувся до присутніх в.о. директора виконавчої дирекції Фонду Сергій Нестеров. – Переконаний, що такі процеси лише додають віри і впевненості в правильності кроків щодо залучення наших співгромадян з особливими потребами до активного життя».

На адресу учасників, організаторів та гостей спартакіади надійшли вітання від Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України та Міністра соціальної політики України.

З привітаннями до учасників церемонії відкриття також звернулися: заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Ярослав Васильович Галас, перший заступник Закарпатської обласної ради Йосип Йосипович Борто, заступник Ужгородського міського голови Гомонай Василь Васильович.

 

Переглядів: 16
 Друк

13 вересня о 16 год. 39хв. до оперативно-диспетчерського пункту Сквирського району надійшло повідомлення про загорання трьохквартирного одноповерхового житлового будинку за адресою: м. Сквира, вул. Богачевського.

На подію виїхало два відділення 7-ДПРЧ м. Сквира. По прибуттю рятувальників на місце розвідкою встановлено: вогнем охоплено покрівлю на площі 100кв.м.

Локалізація о 16:57, ліквідація о 17:12. На пожежі працювали 6 чоловіко собового складу та 2 АЦ 7-ДПРЧ м. Сквира.

Причина пожежі – встановлюється.

 

 

 

Переглядів: 19
 Друк

ЗАТВЕРДЖУЮ

Начальник Сквирського ВП ГУНП в Київській області

полковник поліції

Р.М.Шамрай

17.09.2018

 

...........................................ПЛАН

 

організації проведення комплексу оперативно-профілактичних заходів щодо стабілізації криміногенної на території с.Великополовецьке

 

На виконання доручення Сквирської РДА «Про організацію виконання розпорядження КОДА від 07.06.2017 № 312» від 16.11.2017 та з метою стабілізації криміногенної обстановки на території с.Великополовецьке ради необхідно здійснити такі заходи: Переглядів: 44

  Read More...Друк

14 вересня інспекторським складом Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області проведено перевірку Управління соціального захисту населення Сквирської РДА .

Під час перевірки з відповідальними особами були проведені інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки та порядку дій при виникненніпожежі.

Оглянуто, електрообладнання, зовнішнє водопостачання, первинні засоби пожежогасіння.

Особливу увагу звернули на стан шляхів евакуації.

Переглядів: 18
 Друк

Відповідно до вимог Конституції України, Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 19.02.2008 №142 “Про організацію виконання в Київській області Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008», Сквирська районна державна адміністрація проводила роботу щодо реалізації громадянами конституційного права на звернення, грунтовного та всебічного розгляду питань, які порушуються ними перед органами виконавчої влади, усунення причин, що породжують скарги, забезпечення відкритості і гласності у діяльності місцевих органів влади.

За роботу із зверненнями громадян у Сквирській райдержадміністрації відповідає сектор контролю та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації. Сектор забезпечений приміщенням, телефоним зв’язком та оргтехнікою.

Сквирська районна державна адміністрація організовує в установленому порядку розгляд заяв, скарг та пропозицій громадян. Реєстрація і опрацювання письмових звернень громадян проводиться автоматизовано за допомогою програми (АСКОД ІІ) та у відповідності до вимог Інструкції з організації роботи щодо розгляду звернень громадян в апараті, управліннях, відділах та інших структурних підрозділах Сквирської райдержадміністрації. Усі звернення, що надходять до райдержадміністрації, як письмові так і подані на особистому чи виїзних прийомах громадян, реєструються у день їх отримання.

З метою сприяння в реалізації громадянами конституційного права на звернення райдержадміністрацією у квітні-червні 2018 року проведено ряд організаційних заходів.

Особистий прийом громадян керівництвом райдержадміністрації здійснюється відповідно до графіка, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації, який, як і графіки виїзних прийомів, прямого телефонного зв’язку опубліковано на сайті райдержадміністрації, оприлюднено в газеті «Вісник Сквирщини» та розташовано в зручних для огляду місцях приміщень райдержадміністрації, міськсільвиконкомів, органів виконавчої влади району.

В усіх сільських радах оформлені інформаційні стенди з графіками прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації, облдержадміністрації, обласної та районної рад, керівниками районних установ і організацій.

Із вступом в дію Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції» № 577-VIII від 2 липня 2015 року забезпечено прийом, реєстрацію та подальше опрацювання електронних звернень громадян, поданих через офіційний веб-сайт райдержадміністрації.

Райдержадміністрацією, її структурними підрозділами вишукуються можливості для позитивного вирішення проблем громадян, у випадку неможливості їх задоволення – надаються обгрунтовані пояснення.

Відповідно до затвердженого графіка виїздних прийомів та громадських слухань громадян на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації та за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів органів виконавчої влади в районі, проведено виїзні прийоми 19.04.2018 Краснолісівській сільській раді, 24.04.2018 Рогізнянській сільській раді, 20.06.2018 року Малолисовецькій сільській раді. Проведення виїзних прийомів сприяє спрощенню процедури отримання мешканцями Сквирського району оперативної інформації з питань, які їх хвилюють, дають можливість безпосередньо в сільській раді вирішити цікаві їм притання, вивчити проблеми громади та спільно з головою сільської ради, керівництвом сіьських рад, органів виконавчої влади району, запропонувати шляхи їх вирішення. Інформація про проведення виїзних прийомів публікується на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації та в районній газеті «Вісник Сквирщини».

Відповідно до затвердженого головою райдержадміністрації графіка проведено перевірки дотримання законодавства про звернення громадян у 8 органах місцевого самоврядування району. У ході перевірок була надана практична і методична допомога цим органам виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Сектором контролю та роботи із зверненнями громадян апарату адміністрації щоквартально аналізується стан розгляду звернень громадян, організації особистого прийому заявників, результати розглядаються на засіданнях колегії райдержадміністрації, довідки розміщуються на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

За другий квартал 2018 року до райдержадміністрації надійшло 240 звернень, у тому числі:

- поштою – 234;

- під час особистого прийому до керівництва райдержадміністрації - 6.

Від Київської облдержадміністрації надійшло 11 звернень у яких поряшувались питання надання матеріальної допомоги (3), питання гарячого та холодного водопостачання у місті Сквира (2), повторне звернення про неотримання відповіді на попереднє звернення (1), аграрна політика та земельні відносни (1), інше (4).

Із загальної кількості питань, з якими звертались громадяни у ІІ кварталі 2018 році переважають питання надання матеріальної допомоги (138). Авторами таких листів є переважно найменш соціально захищенні категорії громадян: пенсіонери, інваліди, учасники бойових дій. На другому місці за кількістю звернень перебувають питання аграрної політики та земельниї відносин (67),

Інші питання:

Транспорт і зв'язок – 6 звернень;

Соціальний захист – 7;

Праця та заробітня плата – 2;

Забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку – 1 звернення;

Житлова політика – 1;

Сімя, діти, молодь - 1;

Комунальне господарство - 6;

Питання цінової політики – 1;

Інше - 10.

У колективних зверненнях всього - 12, порушувались питання:

- аграрної політики та земельних відносин (4);

- питання роботи пасажирського транспорту (2);

- оплати праці педагогічним працівникам району (1);

- комунальне господарсво – (4);

- отримання компенації за проїзд – (1).

Повторне звернення (1) стосувалось надання житлового приміщення громадянам.

Від Київського обласного контактного центру опрацювання звернень громадян до органів виконавчої влади за телефоном урядової гарячої лінії надійшло 58 звернень. З них майже всі стосувалися соціального захисту населення (надання роз’яснення умов отримання субсидій, скарги щодо відмови у наданні субсидій та прохання пришвидшення отримання субсидій, оформлення та виплата соціальних допомог, питання монетизації).

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації проводиться активна роз’яснювальна робота серед населення щодо порядку та термінів призначення житлових субсидій: в районній газеті «Вісник Сквирщини» щоп’ятниці публікується ряд статей з відповіддями на питання, які реально хвилюють людей або викликають нерозуміння, у соціальній мережі “facebook” створено сторінку управління соціального захисту населення, де розміщено інформацію про порядок та терміни надання субсидій, в публічних місцях розміщено інформаційні плакати з повідомленнями про спрощений порядок надання субсидій, надаються відповідні розяснення під час виїзних прийомів громадян. Проте заходи, які вживаються управлінням, через нестачу фахівців та незадовільне матеріально-технічне забезпечення, виявляються недостатніми.

Проблемними є і питання пасажирських перевезень (в тому числі пільгових), електропостачання населених пунктів.

Сектором контролю та роботи із зверненнями громадян здійснюється систематичний контроль за додержанням встановлених термінів розгляду звернень громадян, своєчасним та якісним їх вирішенням.

Відповідно до Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 сектором контролю та роботи із зверненнями громадян апарату адміністрації щоквартально аналізується стан розгляду звернень заявників, організації особистого прийому громадян, результати розглядаються на засіданнях колегії райдержадміністрації, довідки розміщуються на офіційному сайті районної державної адміністрації.

Юридичним сектором апарату райдержадміністрації постійно надаються громадянам юридичні консультації, роз'яснюються їхні конституційні права і свободи громадян та засоби їх захисту, повноваження органів влади та органів місцевого самоврядування, надається безоплатна правова допомога.

Підсумки роботи із зверненнями громадян за ІІ квартал 2018 року свідчать, що робота із зверненнями громадян в районі є системною та результативною, проте потребує постійного вдосконалення та пошуків нових форм і методів для роботи із зверненнями громадян, а також спрямування зусиль структурних підрозділів райдержадміністрації, міської та сільських рад на забезпечення всебічного розгляду звернень та вирішення порушених громадянами питань відповідно до вимог чинного законодавства України.

Найважливішими завданнями райдержадміністрації при розгляді звернень є конкретний розгляд питань, порушених заявниками, надання максимально можливого сприяння у вирішенні проблем. В цьому напрямку й райдержадміністрація працюватиме й надалі. З метою підвищення ефективності роботи зі зверненнями громадян, об'єктивного та вчасного їх розгляду у Сквирській райдержадміністрації організовано функціонування телефонної «гарячої лінії», дзвінки приймаються цілодобово за телефоном 5-13-05. Звернення, отримані таким шляхом, в переважній більшості, вдавалося вирішити оперативно, у процесі розгляду вівся постіиний діалог з громадянами. Питання щодо розгляду звернень виносяться на колегії райдержадміністрації, щотижневі оперативні наради у голови райдержадміністрації та на апаратні наради у керівника апарату райдержадміністрації.

 

Переглядів: 22
 Друк

Близько 25 осіб зібралися 13.09.2018 у приміщенні актового залу сільської ради с. Великополовецьке на виїзний прийом та громадські слухання з питань охорони громадського порядку, за участі керівника апарату райдержадміністрації В.Л. Салтанюка, начальника сектору превенції Сквирського ВП ГУНП в Київській області С.А. Дяченка, дільничного офіцера поліції В.М. Тригубчука, заступника начальника управління соціального захисту населення Н.М. Капітанюк, начальника відділу з обслуговування громадян Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Київській області Т.В. Носанчук, директора Сквирського центру зайнятості населення С.Г. Кривуші, юристів та медпрацівника громадської приймальні народного депутата Руслана Сольвара.

Жителів села було поінформовано про стан правопорядку та злочинності на території району й населеного пункту, про зміни в законодавстві про надання пільг, субсидій, новації в пенсійному законодавстві, можливості працевлаштування та навчання.

Мешканцями територіальної громади порушувались питання незаконного спуску води по р. Собот та проїзд через село великовагового транспорту з перевищенням швидкості.

Під час виїзного прийому мешканці села мали змогу проконсультуватися з юристами громадської приймальні Руслана Сольвара та отримати кваліфіковану медичну допомогу.

Загалом учасники виїзного прийому відзначили ефективність проведення таких заходів, оскільки вони дають можливість громадянам вирішити свої проблеми, а керівникам – отримати інформацію про свою роботу з перших вуст.

Переглядів: 37
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack