Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Вересень 2018
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
вересня 2018


Друк

Багатостраждальна українська земля зберігає в собістрашні залишки боїв 2-ї світової війни – бомби, снаряди, міни, гранати, патрони. Все це носить назву вибухонебезпечні предмети (ВНП). За окремими розрахунками, ще сьогодні на території України знаходиться кілька мільйонів одиниць смертоносного вантажу, в тому числі близько 100 тисяч (!) авіабомб.

Знаходять ВНП у ході будівельних робіт, при проведенні сільськогосподарських польових робіт (особливо часто навесні та восени), під час весняної повені, збору металобрухту, екскурсій, туристичних походів, відпочинку дітей в оздоровчих таборах, а останнім часом боєприпаси часів війни стають здобиччю так званих «чорних археологів», які намагаються зробити бізнес на страшних знахідках минулої трагедії.

 

ДІЇ У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ПІДОЗРІЛОГО ПРЕДМЕТА

Негайно припинити всі роботи в місці (районі) виявлення предмета (заглушити двигуни, зупинити техніку); по можливості ПОПЕРЕДИТИ про знахідку інших осіб, які знаходяться поруч; швидко ВІДВЕСТИ на максимальну безпечну відстань (не менше 100 метрів) усіх людей, які знаходяться поблизу, при цьому рухатись назад необхідно по своїх слідах; у разі залишення підозрілого предмета невідомою особою, свідком чого ви стали, необхідно ЗАПАМ’ЯТАТИ її зовнішність, одяг, автотранспорт та його номерні знаки; ПОЗНАЧИТИ місцезнаходження предмета, по можливості огородити його (для огорожі можна використовувати різні підручні матеріали: дошки, жердини, гілки, мотузки, шматки яскравої матерії тощо); по можливості у разі наявності фотозасобів здійснити фотофіксацію предмета та місце його розташування; зберігайте спокій та НЕ ПАНІКУЙТЕ, при цьому надавайте допомогу літнім, важкохворим людям і дітям; негайно ПОВІДОМТЕ оперативні служби, наддавши інформацію про характерні ознаки предмета (місце його розташування, дату і час виявлення та особу, яка його виявила), за телефонами:

102 – У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ПІДОЗРІЛОГО ОБ’ЄКТА;

101 – У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ БОЄПРИПАСІВ;

не допускайте до небезпечної зони інших людей та, знаходячись якнайдалі від місця виявлення або за будь-яким захисним укриттям, обов’язково дочекайтеся представників правоохоронних органів або ДСНС України; у разі загрози виникнення вибуху негайно лягайте на землю у найближче заглиблене місце (канави, ями, ритвини тощо), ногами до епіцентру вибуху, обличчям вниз та прикрийте голову якимись речами або руками, при цьому долонями щільно закриваючи вуха та відкривши рот для урівноваження тиску.

Звуковий (акустичний удар) може призвести до розривів судин та барабанних перетинок

Категорично забороняється:

– братии вибухонебезпечний предмет у руки, зберігати його, нагрівати та ударяти по ньому;

– переносити, перекладати, перекочувати його з місця на місце;

– намагатися розібрати;

– використовувати для розведення вогню, кидати, класти у вогонь;

– заносити в приміщення;

– закопувати в землю;

– кидати в криницю або річку;

– здавати на металобрухт;

– використовувати для виготовлення саморобних піротехнічних засобів – петард чи вибухових пакетів.

Не забувайте, що легковажне та необережне поводження з вибухонебезпечними предметами неодноразово призводило до загибелі або каліцтва як дітей, так і дорослих.

 

 

Переглядів: 21
 Друк

28 вересня команда Сквирського підрозділу взяла участь у змаганнях з міні-футболу серед команд підрозділів Головного управління ДСНС України у Київській області,

Змагання серед працівників органів та підрозділів цивільного захисту Головного управління проводяться з метою: підвищення рівня спеціальної та фізичної підготовленості особового складу; масового залучення до регулярних занять фізичною культурою і спортом, зміцнення іхздоровя; виховання у особового складу волі і прагнення до перемоги, здатності виконувати різноманітні професійні прийоми і вправи, витримувати високі фізичні і психологічні навантаження.

Переглядів: 21
 Друк

Президент Петро Порошенко відзначив надзвичайну важливість передачі ВМС України двох патрульних катерів берегової охорони класу "Island" та назвав це підтвердженням того, наскільки є важливою Україна для майбутнього всього вільного світу.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Україна є де-факто східним флангом НАТО, а цей жест підтримки посилив оборонну співпрацю між нашими країнами", - сказав Порошенко під час відвідування бази берегової охорони США "Балтімор" в рамках робочого візиту до Сполучених Штатів Америки.

В свою чергу, помічник міністра оборони США Роберт Карем наголосив, що позиція Сполучених штатів незмінна щодо твердої підтримки суверенітету та територіальної цілісності України.

"Росія окупувала Крим і продовжує конфлікт на Донбасі і намагається змінити кордони використовуючи силу. Російська агресія не є лише загрозою для України. Це є загрозою для цілого регіону, Європи, Сполучених Штатів Америки і стабільності усього світового порядку", - зазначив він.

Помічник міністра оборони також додав, що Росія проводить військову операцію в країні-партнері НАТО, Росія продовжує розповсюджувати пропаганду та дезінформацію, підриваючи уряди по всьому світу та загрожуючи миру та стабільності в усьому світі.

"Ми не можемо сприймати маніпуляції Росії на Сході України", - сказав він.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко відвідав базу Берегової охорони США "Балтімор" та взяв участь у церемонії передачі сертифікатів про передачу власності Україні на катери.

Переглядів: 35
 Друк

Про складання проекту районного бюджету

Сквирського району за програмно-цільовим методом

на 2019 рік та прогнозу районного бюджету

на 2020-2021 роки

Відповідно до статей 20, 21, 75 Бюджетного кодексу України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 №315-р «Про схвалення проекту Основних напрямків бюджетної політики на 2019-2021 роки, постанови Кабінету Міністрів України від 14ю09ю2018 №741 «Про схвалення проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» та з метою забезпечення послідовності бюджетного процесу при підготовці проекту районного бюджету Сквирського району на 2019 рік:

 

1. Доручити управлінням, відділам, іншим структурним підрозділам Сквирської райдержадміністрації, головним розпорядникам коштів районного бюджету та запропонувати міському і сільським головам:

1.1. Покласти в основу формування проекту районного та інших

місцевих бюджетів району на 2019 рік Основні напрямки бюджетної політики, що охопили середньостроковий період 2019-2021 роки, схвалених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 №315-р, прогнозні макропоказники соціального та економічного розвитку району та врахувати, що основними завданнями бюджетної політики є:

1.1.1. Забезпечення динамічного, стабільного та збалансованого

соціально - економічного розвитку району;

1.1.2. Здійснення заходів щодо легалізації доходів та майна, одержаних

з порушенням податкового законодавства, проведення інвентаризації та

перегляд договорів оренди земельних ділянок комунальної власності

відповідно до вимог чинного законодавства; збільшення надходжень до

місцевих бюджетів шляхом встановлення контролю за питанням

 

 

 

 

2

 

легалізації заробітної плати та додержання суб'єктами господарювання

мінімальних гарантій в оплаті праці;

1.1.3. Забезпечення ефективності та прозорості приватизації

комунального майна, продажу земель державної та комунальної власності;

1.1.4. Залучення інвестицій у технічне переоснащення та модернізацію

насамперед у пріоритетні галузі економіки;

1.1.5. Виконання програм енергозбереження;

1.1.6. Сприяння розвитку підприємницької діяльності;

1.1.7. Забезпечення реальної збалансованості місцевих бюджетів району;

1.1.8. Підвищення результативності, ефективності та прозорості використання бюджетних коштів;

1.1.9. Забезпечення реалізації соціальних гарантій та соціального захисту вразливих верств населення;

1.1.10. Підвищення відповідальності розпорядників бюджетних коштів за досягненням встановлених цілей, зокрема за:

поліпшенням якості надання соціальних послуг населенню;

забезпеченням доступної та якісної медичної допомоги населенню; підвищенням якості надання освітніх послуг, розвитку фізичної культури та спорту, відродження культури та духовності.

2. Відділу економічного розвитку райдержадміністрації за участю інших структурних підрозділів райдержадміністрації:

розробити, основні прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку району на 2019 рік у розрізі основних галузей економіки з деталізацією показників і їх вплив на показники проекту районного бюджету та інших місцевих бюджетів району, визначити перелік інвестиційних програм району, надати розрахунки обсягу державних капітальних вкладень та бюджету розвитку районного бюджету, визначитись з переліком першочергових об'єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок субвенцій з державного бюджету, коштів бюджетних програм, районного бюджету і надати їх до 10 жовтня 2018 року управлінню фінансів райдержадміністрації для включення в розрахункові показники місцевих бюджетів району.

для забезпечення формування загального фонду районного бюджету на 2019 рік здійснити прогнозні розрахунки обсягу надходжень до районного бюджету орендної плати за користування цілісними майновими комплексами та іншим майном, що знаходиться у комунальній власності, у розрізі орендарів, і надати їх управлінню фінансів райдержадміністрації до 10 жовтня 2018 року.

 

3. Запропонувати Сквирському відділенню Тетіївської об’єднаної державної податкової інспекції підготувати та надати управлінню фінансів райдержадміністрації до10 листопада 2018 року:

 

 

 

3

 

прогнозні розрахунки в розрізі сільських та міської рад щодо: нарахувань земельного податку, орендної плати з юридичних та фізичних осіб, з урахуванням кількості платників та площ земельних ділянок, що оподатковуються; очікувані надходження податку з доходів фізичних осіб за оренду земельних та майнових паїв, у тому числі кількість орендарів та площ земельних ділянок, що використовуються юридичними та фізичними особами; обраховані розміри можливих втрат місцевих бюджетів району 2017 року внаслідок надання податкових пільг з плати за землю;

обрахунки в розрізі сільських та міської рад щодо: кількості платників єдиного податку для суб'єктів малого підприємництва - фізичних осіб та фіксованого податку на доходи фізичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи; прогнозних надходжень 2018 року та очікуваних втрат та як наслідок припинення підприємницької діяльності;

розрахункові показники надходжень: збору за забруднення навколишнього природного середовища в розрізі місцевих бюджетів та платників податків.

4.Формування прогнозних показників видатків на 2019 рік в цілому по району та в розрізі місцевих бюджетів району проводити в тісному контакті з відповідними галузевими відділами, узгоджувати та захищати ці показники видатків.

5. При формуванні бюджету 2019 року передбачити такі захищені статті видатків загального фонду: оплата праці працівників бюджетних установ, нарахування на заробітну плату, придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів, забезпечення продуктами харчування, оплата комунальних послуг та енергоносіїв, поточні трансферти населенню, поточні трансферти місцевим бюджетам.

6. Управлінню фінансів Сквирської райдержадміністрації забезпечити дотримання порядку формування районного бюджету на 2019 рік згідно з нормами Бюджетного кодексу України, податкового законодавства та інших Нормативно-правових актів, які стосуються бюджету 2019 року, підготувати та подати на розгляд районної ради проект рішення районної ради «Про районний бюджет Сквирського району на 2019 рік».

7. Учасникам бюджетного процесу забезпечити виконання взятих бюджетних зобов'язань та проведення платежів з бюджету, визначених Бюджетним кодексом України та іншими нормативно - правовими актами.

Взяти до відома, що розроблення районних цільових програм може ініціюватися лише за умови наявності фінансового ресурсу для забезпечення їх виконання.

Планування видатків на бюджетні районні програми, не пов'язаних з утриманням бюджетних установ, здійснюється виключно за наявності затверджених районних цільових програм у відповідних галузях.

 

 

 

4

 

8. Міському, сільським головам затвердити відповідні заходи щодо формування та затвердження місцевих бюджетів на 2019 рік згідно із бюджетним законодавством за програмно-цільовим методом.

 

9.Затвердити бюджетний календар з підготовки проекту районного бюджету на 2019 рік (додається).

 

10.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова адміністрації В.В.Галюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

Сквирської райдержадміністрації

24 вересня 2018 року № 374

 

 

Бюджетний план

з підготовки проекту районного бюджету

за програмно-цільовим методом на 2018 рік

1. Управлінню фінансів райдержадміністрації забезпечити:

1.1. Удосконалення Інструкції з підготовки бюджетних запитів до проекту районного бюджету на 2019 рік за програмно-цільовим методом та довести її до головних розпорядників коштів.

До 15 листопада 2018 року

1.2.Складання попереднього прогнозу доходів і видатків районного бюджету на 2019 рік по загальному фонду бюджету та бюджету розвитку.

 

До 15 листопада 2018 року

1.3.Проведення організаційної роботи щодо аналізу розрахункових показників обсягів доходів і видатків місцевих бюджетів району, визначених Міністерством фінансів України на 2019 рік.

До 05 листопада 2018 року

1.4.Проведення семінару з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, головними розпорядниками коштів районного бюджету щодо розрахунків дохідної та видаткової частин місцевих бюджетів, додержання основних вимог при складанні бюджетного запиту головними розпорядниками коштів відповідного бюджету на 2019 рік.

До 05 листопада 2018 року

1.5. Розроблення та доведення розрахункових обсягів видатків на 2018 рік, визначених Міністерством фінансів України, до головних розпорядників коштів районного бюджету, визначення пріоритетних напрямів та удосконалення структури бюджетних видатків на галузі: освіти, охорони здоров'я, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та мистецтва, фізкультури і спорту тощо.

 

У двотижневий строк після отримання граничних обсягів від Міністерства фінансів України

 

 

 

2

 

1.6. На підставі бюджетних запитів головних розпорядників коштів районного бюджету та пояснень до них, з урахуванням фінансового ресурсу районного бюджету, підготовку та узгодження пропозицій щодо проекту районного бюджету на 2019 рік

До 10 грудня 2018 року

 

1.7. Проведення формування плану надходжень до районного бюджету за джерелами та обсягами видатків у розрізі головних розпорядників коштів районного бюджету за кодами програмної та економічної класифікаціями.

До 10 грудня 2018 року

1.8. Підготовку та подання на розгляд голові райдержадміністрації проекту рішення районної ради про районний бюджет на 2019 рік, пояснювальної записки до проекту рішення.

 

У тижневий строк після отримання показників, ухвале¬них проектом Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» у другому читанні

1.9. Розгляд та схвалення проекту рішення районної ради «Про районний бюджет Сквирського району на 2019 рік» на рівні райдержадміністрації з головними розпорядниками коштів районного бюджету.

До 15 грудня 2018 року

1.10. Подання проекту рішення «Про районний бюджет Сквирського району на 2019 рік» до районної ради.

До 20 грудня 2018 року

1.11. Доведення обсягу бюджетних призначень, затверджених

районної радою, до головних розпорядників коштів.

Упродовж тижня після затвердження районною радою рішення «Про районний бюджет Сквирського району на 2019 рік»

2. Відділу економічного розвитку райдержадміністрації забезпечити:

2.1. Узгодження з Департаментом економічного розвитку і торгівлі Київської ОДА щодо проведення розрахунків для розподілу інвестиційних субвенцій з державного бюджету та коштів бюджетних програм державного бюджету, подання переліку об'єктів на узгодження .

 

До 15 листопада 2018 року

 

3

2.2. Підготовка та подання на розгляд районної ради проекту рішення щодо соціально-економічного розвитку Сквирського району на 2019 рік.

 

У строки, встановлені для затвердження проекту рішення «Про районний бюджет

Сквирського району на 2019 рік»

3. Головним розпорядникам коштів районного бюджету забезпечити:

3.1.Надання управлінню фінансів райдержадміністрації розрахунків видатків споживання на утримання розпорядників коштів нижчого рівня, одержувачів коштів, що фінансуються з районного бюджету, проведення заходів, врахованих при розподілі обсягу міжбюджетних трансфертів між державним і районним бюджетами, та видатків розвитку.

До 15 листопада 2018 року

3.2. Складення бюджетних запитів та подання управлінню фінансів райдержадміністрації обґрунтованих розрахунків обсягів видатків районного бюджету з урахуванням власних надходжень бюджетних установ (спеціальний фонд) та пояснювальної записки до них з чітким обґрунтуванням розподілу видатків у розрізі бюджетних установ, заходів та по суті видатків, у т.ч. капітальних видатків із визначенням робіт, товарів, обладнання на 2019 рік.

У двотижневий термін після отримання

граничних обсягів від управління

фінансів райдержадміністрації.

3.3. Разом із бюджетними запитами подання управлінню фінансів райдержадміністрації:

пропозицій про внесення змін до актів, якими передбачено виділення коштів з місцевих бюджетів і не забезпечено фінансовим ресурсом на 2019 рік, виходячи з граничних обсягів видатків;

переліку державних і районних програм з урахуванням проведення оптимізації їх кількості, зокрема шляхом концентрації видатків, закріплених головними розпорядниками бюджетних коштів, які є провідними у відповідній галузі, та забезпечення їх фінансовими ресурсами в межах граничних обсягів, доведених фінансовим управлінням райдержадміністрації;

даних про ліміти споживання енергоносіїв у вартісних та фізичних обсягах у розрізі підвідомчих установ, організацій;

пояснювальної записки.

 

Виконуюча обов’язки

начальника управління фінансів

Сквирської райдержадміністрації І.В.Круківська

 

 

Переглядів: 63
 Друк

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) для передачі її у власність

гр. Лукащуку Володимиру Миколайовичу для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Шаліївської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Лукащука В.М. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Шаліївської сільської ради Сквирського району Київської області, розробленої Київською обласною філією державного підприємства «Центр державного земельного кадастру» (Білоцерківським міськрайонним виробничим відділом), та керуючись статтями 17, 22, пунктом г частини 1 статті 81, статтями 125, 126, 186-1 Земельного кодексу України, статтею 6, пунктом 7 статті 13, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Лукащуку Володимиру Миколайовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Шаліївської сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

 

2. Передати у власність гр. Лукащуку Володимиру Миколайовичу земельну ділянку площею 4,6599 га (з них ріллі – 4,6599 га) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Шаліївської

 

2

 

сільської ради Сквирського району Київської області, оформити гр. Лукащуку Володимиру Миколайовичу право власності на земельну ділянку.

 

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

1) до набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається - купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки;

2) дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

 

4. Документацію із землеустрою передати до відділу у Сквирському районі ГУ Держгеокадастру в Київській області для формування Державного фонду документації із землеустрою.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

 

Голова адміністрації В.В.Галюк

 

 

Переглядів: 26
 Друк

Розглянувши заяву гр. Корнійчука О.І. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Шаліївської сільської ради Сквирського району Київської області, розробленої Київською обласною філією державного підприємства «Центр державного земельного кадастру» (Білоцерківським міськрайонним виробничим відділом), та керуючись статтями 17, 22, пунктом г частини 1 статті 81, статтями 125, 126, 186-1 Земельного кодексу України, статтею 6, пунктом 7 статті 13, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Корнійчуку Олександру Івановичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Шаліївської сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

 

2. Передати у власність гр. Корнійчуку Олександру Івановичу земельну ділянку  площею 4,3002 га (з них ріллі – 4,3002 га) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Шаліївської

 

2

 

сільської ради Сквирського району Київської області, оформити гр. Корнійчуку Олександру Івановичу право власності на земельну ділянку.

 

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

1) до набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається - купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки;

2) дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

 

4. Документацію із землеустрою передати до відділу у Сквирському районі ГУ Держгеокадастру в Київській області для формування Державного фонду документації із землеустрою.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

 

Голова адміністрації В.В.Галюк

 

 

Переглядів: 18
 Друк

27 вересня в рамках акції "Запобігти! Врятувати! Допомогти!" до рятувальників 7-ДПРЧ м. Сквира, завітали учні Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М. Ольшевського Під час знайомства, рятувальники розповіли учням про основні небезпеки пов’язані. із використанням вогню, можливими джерелами пожеж, нагадали правила безпеки, розповіли, як потрібно діяти у випадку виникнення надзвичайної ситуації, та, що робити для її запобігання. Особливу увагу рятувальники звернули на небезпеку знаходження невідомих предметів, пояснивши, що чіпати незнайомі предмети небезпечно, оскільки вони можуть містити вибухові речовини.

Проте, звісно, найбільшу цікавість дітейтавикладачів, викликало пожежно-рятувальне обладнання, спорядження та техніка. Діти приміряли бойовий одяг та спорядження, яке використовують в повсякденному житті працівники аварійно-рятувального підрозділу.

Школярі отримали масу задоволення від екскурсії до пожежної частини та мали змогу відчути себе справжніми рятувальниками.

Переглядів: 19
 Друк

Під керівництвом голови РДА В.В.Галюка відбулося засідання колегії райдержадміністрації

Колегія розглядала наступні притання:

1. Звернення Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році»

 

Доповідач:

Галюк Василь Васильович – голова Сквирської райдержадміністрації;

У доповіді з цього питання Василь Васильович зупинився на головних тезах Президента України П.О.Порошенка, який виступив у Верховній Раді зі щорічним посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України. Особливу увагу доповідач звернув на необхідності внесення змін до Конституції України щодо Євроатлантичної інтеграції. Василь Васильович наголосив: «Глава держави підкреслив: «Високий патріотичний дух, честь і гідність, професіоналізм, мужність та готовність до самопожертви — ось головні риси сучасного покоління українських воїнів». Він зазначив, що за стислий час відбулися глибокі зміни в системі підготовки та в матеріально-технічному забезпеченні особового складу нашої армії, наших Збройних Сил. Влітку 2014 року чимало часу приходилося витрачати на питання одягу. Не було достатнього медичного забезпечення, харчів, пального, тепловізорів бронежилетів, сучасних касок тощо. Тоді все покладалося на плечі волонтерського руху.», — також нагадав він. Голова РДА В.В.Галюк привів слова Президента України П.О.Порошенка:«І сьогодні клопоти зовсім іншого порядку. Це ті завдання, які я ставлю перед Збройними Силами, перед сектором оборони і безпеки — це перехід на стандарти НАТО, реформи, модернізація, переозброєння тощо». Звернув увагу доповідач і на досягненнях держави в питаннях зовнішньої політики, питаннях мови, релігії, підтримки бізнесу, зокрема – аграріїв, розвитку медичної сфери, навчання молоді тощо.

«Впевнений, лише ми-українці, разом з владою і Президентом, перетворимо нашу державу в одну з наймогутніших і розвинутих європейських країн». – завершив доповідь голова райдержадміністрації Василь Васильович Галюк.

Колегія оплесками підтримала виступ очільника району.

Переглядів: 80
  Read More...Друк

 

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ

ПАСАЖИРСЬКОГО АВТОТРАНСПОРТУ

Сквирська районна державна адміністрація (організатор)

оголошує конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних

маршрутах загального користування.

Перелік об’єктів конкурсу на 30 жовтня 2018 року наведений в додатку

 

Конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування проводиться відповідно статті 43 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 13.08.2013 № 275 «Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Сквирського району», зареєстрованого в Сквирському районному управлінні юстиції у Київській області 14.08.2013 за № 2/159, від 03 вересня 2014 року № 388, зареєстрованого в Сквирському районному управлінні юстиції у Київській області 05.09.2014 за № 4/163 та від 25.09.2018 № 376 «Про проведення районного конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації».

Засідання конкурсного комітету відбудеться 30 жовтня 2018 року. Початок засідання о 10:00 год. в приміщені Сквирської районної державної адміністрації за адресою: м. Сквира, вул. Богачевського, 28, 3 поверх, малий зал засідань районної  ради. Переглядів: 45

  Read More...Друк

Про скасування розпорядження голови

Сквирської районної державної адміністрації

від 30 липня 2018 року № 320 «Про організацію

харчування учнів закладів загальної середньої

освіти, вихованців дошкільних груп навчально-

виховних комплексів та навчально-виховних

об’єднань, закладів дошкільної освіти, вихованців

Сквирського дитячого будинку «Надія» у І семестрі

2018/2019 навчального року»

Керуючись Указом Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади» (із змінами), постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731 «Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади» (із змінами), наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області від 05 жовтня 2017 року № 619/6 «Про затвердження Порядку подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Київській області та проведення їх державної реєстрації», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області 13 жовтня 2017 року за № 89/995 та з метою приведення розпорядження у відповідність до чинного законодавства України:

 

Скасувати розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 30 липня 2018 року № 320 «Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти, вихованців дошкільних груп навчально-виховних комплексів та навчально-виховних об’єднань, закладів дошкільної освіти, вихованців Сквирського дитячого будинку «Надія» у І семестрі 2018/2019 навчального року».

 

 

Голова адміністрації В.В. Галюк

Переглядів: 29
 


Сторінка 1 з 20
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack