Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Вересень 2018
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
вересня 2018


Друк

У малому залі райдержадміністрації 18.09.2018 року відбулось засідання районного штабу з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Сквирського району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року, під керівництвом голови райдержадміністрації Галюка Василя Васильовича.

Штаб розглянув та прийняв відповідні рішення щодо наступного питання :

1. Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Сквирського району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року.

 

Доповідачі: Заболотний Олександр Вікторович, начальник відділу освіти райдержадміністрації

Центило-Гіптенко Олеся Леонідівна начальник відділу культури райдержадміністрації

Колесник-Гавронська Наталя Володимирівна - головний лікар КЗ «Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Васільєв Вадим Валентинович - заступник головного лікаря Сквирської ЦРЛ.

Скарбовійчук Олександр Петрович - начальник КП «Сквирське комунальне господарство»

Болтівець Олексій Леонідович - начальник Сквирської дільниці Білоцерківської філії по експлуатації газового господарства ПАТ « Київоблгаз»

Переглядів: 2
 Друк

Рятувальники Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області області попереджають, що основними причинами загибелі людей на пожежі є:

- Паління у ліжку в нетверезому стані;

- Необережне поводження з вогнем;

- Порушення правил користування електропобутовими приладами;

- Невміле поводження у разі виникнення пожежі.

Щоб попередити трагедію:

- Не паліть у ліжку, особливо в стані сп’яніння;

- Будьте обережні та уважні при користуванні відкритим вогнем;

- Не залишайте неповнолітніх дітей в квартирах та будинках без нагляду;

- Не залишайте без догляду увімкнені електрообігрівачі;

- Не використовуйте в електричних апаратах захисту, які розташовані в електричних лічильниках, саморобні плавкі вставки «жучки».

- Не користуйтесь несправними електроприладами.

 

Пам’ятайте, що кинутий непогашений недопалок або сірник можуть призвести до пожежі.

… а також при виникненні пожежі: необхідно повідомити про це за телефоном «101» . При цьому необхідно негайно назвати адресу об’єкта, вказати кількість поверхів будівлі, місце виникнення пожежі, наявність людей, а також повідомити своє прізвище. Разом з тим негайно виведіть із квартири чи будинку дітей та людей похилого віку, попередьте сусідів, а також вимкніть електроенергію; не відчиняйте вікна та двері щоб уникнути притоку кисню до осередку пожежі; намагайтесь загасити пожежу ще до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів підручними засобами. Якщо ліквідувати загорання своїми силами не вдалося-негайно залиште будівлю. При неможливості евакуюватися з квартири, вийдіть на балкон і щільно прикрийте за собою двері та покличте на допомогу.

Пам’ятайте, що Ваше життя та життя оточуючих найдорожче понад усе.

 

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області

 

Переглядів: 2
 Друк

2 серпня Селезенівською сільською бібліотекою – філією було проведено народознавчу годину «Ілля заходить до хати свіженького хлібця скуштувати». Бібліотекар Валентина Гаврищук розповіла учасникам заходу традиції святкування Іллі. З цим святом пов’язано чимало прислів’їв та приказок, які прочитала Вікторія Мельник та Дана Назарчук. Анастасія Копійко розважила присутніх тематичними загадками. Всім учасникам заходу було цікаво дізнатися про давні традиції нашого народу.

10 серпня на подвір’ї Токарівської сільської бібліотеки – філії було проведено свято квітів «Квіткова фантазія». Підготувала захід сільський бібліотекар Катерина Гребенюк. Ведуча свята – Аліна Климчук. На подвір’ї бібліотеки багато квітів, із яких діти виготовляли букети, називаючи їх. Потім пояснювали ці назви, виконуючи пісні та читаючи вірші. Учасники свята охоче брали участь у конкурсах та вікторинах. Призами для всіх були солодощі.

12 серпня Лавриківською сільською бібліотекою – філією спільно з клубом було проведено годину спілкування «Я - толерантна людина». Бібліотекар Тетяна Кучер розпочала захід з дискусії «Що означає бути толерантним?», до якої активно долучилися читачі і визначили цілу сукупність найкращих людських якостей. До уваги читачів було підготовлено викладку літератури «Ми за толерантність

15 серпня у Селезенівській сільській бібліотеці – філії проведено вікторину «Музика торкається душі». Сільський бібліотекар Валентина Гаврищук підготувала захоплюючу подорож у чарівний світ музики. У вступній частині господиня книгозбірні розповіла про музичні твори композиторів, які подарували світові свої шедевральні роботи та значення пісні у житті людини. Ознайомила учасників заходу із обрядовими, святковими, народними, авторськими піснями та матусиними колисковими.

16 серпня Горобіївською сільською бібліотекою – філією в приміщенні сільського Будинку культури було проведено правову годину «Одвічна проблема: батьки і діти» Бібліотекар Людмила Носанчук розповіла присутнім про роль родини у розвитку моральних якостей підлітків. Учасники заходу активно обговорювали теми: «Які плоди дає дерево сім′ї ?, З якого коріння живиться дерево проблем?, Які якості виховує сім ´я в дітей?» Бібліотекарем було звернуто увагу на Конвенцію ООН «Про права дитини».

19 серпня на Таборівському сільському кладовищі біля пам'ятника загиблого героя АТО Балишева Андрія Геннадійовича (14.09.1991 – 19.08.2015р.) місцевою бібліотекою – філією було проведено годину мужності «Він за Вкраїну найдорожче віддав», приурочену третій роковині від дня загибелі бійця. То ж цього дня до могили прийшли односельчани, які розділили невимовну біль з мамою бійця Тетяною Вікторівною. Зі вступним словом до присутніх звернувся провідний бібліотекар Василь Скрид, який розповів про життєвий шлях односельчанина, який віддав своє життя за рідну неньку - Україну та прочитав власний вірш «Гримів бій». Тетяна Вікторівна поділилася спогадами про сина, а члени літературного клубу «Первоцвіт» читали поезію на патріотичну тематику.

19 серпня в Тарасівській сільській бібліотеці – філії відбулася виставка виробів місцевих умільців «Диво рукотворне». Роботи представлені: Яцун Наталії Петрівни (вишивка бісером) та Ступін Олени Володимирівни ( алмазна викладка).

21 серпня в центральній районній бібліотеці проведено історико – патріотичний калейдоскоп «Вінок Україні сплітаю з талантів рідного краю», приурочений Дню незалежності України. На гостину завітали члени літературного об’єднання «Сузір’я», які декламували власні вірші патріотичної тематики. Родзинкою заходу стала презентація книги Тетяни Ніколюк (Альберти Лотос) «Життя немов квітка». Збірка поезії – це вірші, насичені любов’ю до рідного краю, до України, до людей. На презентацію завітав сільський голова с. В.Єрчики Чмирь С.М., який фінансово підтримав видання.

21 серпня в Слободянській бібліотеці - філіалі відбулася година права «Чи знаєш ти,що в тебе є такі права?»,присвячена правовому вихованню дітей. У заході прийняли участь учні ЗОШ №5 5-9 класів. На заході розповідалося учням про права й свободи, визначенні Конвенцію про права дитини. Діти вчилися правильно реалізовувати свої права,виховувати в собі поважне ставлення до власної особистості та інших. Також узагальнили знання дітей про їх права та учіння користуватися ними.

 

22 cерпня з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України в Рудянській бібліотеці - філії бібліотекар Оксана Чернишенко провела годину державності «Краса і велич символів держави». Розповіла дітям про прапор та герб України, що означають ці символи, коли і ким вони були встановлені.

До уваги присутніх була представлена книжкова виставка «Вірю в майбутнє твоє, Україно!».

 

22 серпня в Самгородоцькій сільській бібліотеці філії була проведена година державності «Герб, прапор, гімн – державні символи України» з учнями 5-6 класів.

Розпочався захід звучанням Гімну України. Бібліотекар Валентина Нешпор розповіла про основні носії національної символіки держави – герб, прапор і гімн, які втілюють у собі провідну національну ідею соборності українських земель, їхньої багатовікової державної традиції і демократичного, республіканського ладу.

Директор Будинку культури Валентина Василенко відзначила, що шанобливе ставлення до державних символів, виховання патріотичних почуттів і гордість за власну країну – важлива сходинка до основ державності. Учасники масового заходу мали змогу переглянути книжкову презентацію «Державні символи України». 

22 серпня Чубинецькою сільською бібліотекою було проведено літературно-музичний ранок «Незалежності й свободи вітер вирвався на волю», присвячений великому державному святу Незалежності України. З вступним словом виступила сільський голова Валентина Ковальчук, яка привітала присутніх із святом та побажала миру, добробуту, щастя та здоров'я. Після чого була святкова художня програма, в яку входили пісні, вірші, танці. Номери художньої самодіяльності підготували члени літературного клубу «Червоні вітрила». На святі був присутній місцевий письменник, який прочитав власні вірші про славну неньку – Україну та подарував дітям з дарчим надписом свої книги.

22 серпня з нагоди головних державних свят нашої країни – Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора, біля центральної дитячої бібліотеки проведено святкову розважальну програму «Мільйони різних нас, а разом – Україна» з користувачами бібліотеки та маленькими читачами дитячого садочка №2 з вихователем Аллою Верещак.

Працівники бібліотеки Жанна Панченко та Оксана Бондарчук провели веселу вікторину «Що я знаю про Україну?», малюнок на асфальті «Я малюю Україну» та веселі конкурси на спритність. Під час проведення заходу хлопці змагалися у силі, винахідливості, кмітливості і просто відпочивали. Конкурс додав учасникам оптимізму, позитиву та хорошого настрою. Переможців нагороджено призами та солодощами.

 

22 серпня цікаво і змістовно Таборівською сільською бібліотекою – філією було проведено дитячий ранок «Свята земля серпанку і калини». Учасниками свята були діти та їхні батьки. Провідний бібліотекар Василь Скрид розповів про становлення української держави та прочитав власний вірш «Багатостраждальна моя Україна». Наймолодші учасники показали свою майстерність – вони піднесено з почуттям патріотизму співали пісні та читали вірші про Україну.

 

23 серпня Буківською сільською бібліотекою – філією до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України було проведено свято «Українець – це на все життя». Бібліотекар Ольга Бойко розповіла про символи нашої держави та їх значення. Учасники заходу декламували вірші про Державний Прапор України та Україну. Захід завершився покладанням квітів до пам’ятників Великої Вітчизняної війни та воїнів АТО.

 

23 серпня в Мовчанівською сільською бібліотекою – філіє було проведено годину державності «Моя Україна. Погляд у майбутнє». Бібліотекар Оксана Ляшук розповіла про державні символи України та їх значення. Читачі брали активну участь у обговоренню довідок про Державний Герб , Прапор та Гімн України.

23 серпня Великоєрчиківською сільською бібліотекою – філією було проведено годину державності «Моя Україна красива і вільна, я з нею пов’язую долю свою». Бібліотекар Надія Вітвіцька привітала присутніх з 27 річницею Незалежності України та розповіла про державні символи України, про вшанування хліба, про гордість за власну державу та державотворчі процеси в Україні. Діти читали вірші Надії Красоткіної, Василя Скрида, Юлії Хандоржинської та Тятяни Ніколюк (Альберта Лотос).

«НАШ СТЯГ У ЗОЛОТІ Й БЛАКИТІ» Таку назву мав флешмоб, приурочений Дню Державного прапора. Захід проводився 23 серпня Чубинецькою сільською бібліотекою на території села. Учасниками масового заходу були діти. Вони з настроєм та патріотичним піднесенням співали пісні про Україну, розповідали про наш жовто-блакитний стяг та читали про нього вірші. Це масове дійство справляло на перехожих велике враження – вони дякували малечі за любов до України.

24 серпня Великополовецькою сільською бібліотекою спільно з Будинком культури в центрі села було проведено свято «Ми вдячні Богові та долі, за гарне свято – свято волі». З вітальним словом до учасників заходу звернулась сільський голова Марченко Галина Миколаївна. З концертною програмою виступили учасники художньої самодіяльності арт – студії «Viva» та учні Великополовецького НВК. Ведучою свята була провідний бібліотекар Ірина Самусь.

24 серпня Лавриківською сільською бібліотекою – філією спільно з клубом було проведено літературно-музичну композицію «Хай квітне моя Україна». Свято розпочалося урочистим виконанням гімну України. Ведучі заходу Катерина Кучер та Ліза Новікова щиро вітали селян з Днем Незалежності України. Учитель історії Ляся Юрївна Хвиль розповіла про виникнення державності, важкий та тернистий шлях України до своєї свободи та незалежності. Привітали лавричан голова села Ю. А. Хвиль. та директор ТОВ ім. Шевченка В. Я.Орлик . Урочисту частину свята продовжила концертна програма, яку підготували учасники художньої самодіяльності Лавриківського клубу. Вони танцювали, співали та веселили присутніх гуморесками і сценками про сільське життя.. Завершилось свято дискотекою.

29 серпня учні Рудянської філії Шамраївського НВК вшанували пам'ять загиблого воїна, випускника нашої школи Лучинського Івана. Заступник завідувача філії Н.В.Якименко, яка росла, навчалася разом з Іваном, ще раз розповіла дітям про його життєвий шлях. Сільський бібліотекар Оксана Чернишенко знову нагадала про загиблих учасників Сквирського району. Діти переглянули книгу пам’яті «Горить свіча і пам’яті сльоза». Учні поклали квіти до меморіальної дошки Лучинському Івану.

Переглядів: 0
 Друк

17 вересня інспекторським складом Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області проведено перевірку Сквирської районної державної лікарні ветеринарної медицини.

Під час перевірки з відповідальними особами булипроведеніінструктажіщододотримання правил пожежноїбезпеки та порядку дій при виникненніпожежі.

Оглянуто, електрообладнання, зовнішнє водопостачання, первинні засоби пожежогасіння.

Особливу увагу звернули на стан шляхів евакуації.

 

Сквирський РС ГУ ДСНС

 

Переглядів: 2
 Друк

Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області повідомляє, що з метою збереження стабільної епізоотичної ситуації зі сказу на території Київської області та відповідно до розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України від 03.09.2018 № 100 «Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин в Україні» у період вересень-жовтень 2018 року буде проводитись планова пероральна імунізація диких та бродячих м’ясоїдних тварин. Розповсюдження принад, які містять високоімунну безпечну вакцину проти сказу, буде здійснюватися авіатранспортом в лісових та сільськогосподарських угіддях.

Тому, Велике прохання не хвилюватися побачивши принаду (розмір із сірникову коробку) або літак, який розкидає принади, ні в якому випадку не чіпати брикети та не переносити з місця.

У зв’язку з погодними умовами терміни вакцинації можуть переноситись.

Переглядів: 4
 Друк

У співпраці з Держенергоефективності вже створено перші в Україні комісії для атестації енергоаудиторів, зокрема, у таких закладах вищої освіти:

 

- Київський національний університет будівництва і архітектури (КНУБА, http://www.knuba.edu.ua);

 

- Запорізька державна інженерна академія (http://www.zgia.zp.ua).

 

Днями у КНУБА відбулася перша атестаціяенергоаудиторів. За її результатами

5 фахівців отримали право проводити енергетичну сертифікацію будівель та обстеження інженерних систем будівель. Базу атестованих енергоаудиторів опубліковано на сайті Агентства: http://saee.gov.ua/uk/content/buildings-certification.

 

Сертифікати енергетичної ефективності будівель також буде оприлюднено на сайті Агентства.

 

«Приємно відзначити високуактивність університетів та академій щодо створення атестаційних комісій. Ми, у свою чергу, готові підтримувати їх у цьому напрямку», -прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

 

Так, фактично за кілька місяців 22 заклади вищої освіти уклали з Агентством угоди щодо співпраці стосовно підготовки та атестації енергоаудиторів (http://saee.gov.ua/uk/content/buildings-certification).

 

Агентством спільно з КНУБА вже розробленозразки тестових та ситуаційних завдань для атестації енергоаудиторів, з якими можна ознайомитися на сайті Агентства (http://saee.gov.ua/sites/default/files/1_14.pdf).

 

Із усіма підписантами проводяться консультації щодо підготовки навчальних програм.

 

«Закликаю заклади вищої освіти впроваджувати навчальні програми для підготовки енергоаудиторів та створювати відповідні атестаційні комісії, щоб прискорити процес сертифікації енергетичної ефективності будівель», - повідомив С.Савчук.

 

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

 

Переглядів: 3
 Друк

Із кінця 2017 р. і по сьогодні, фактично за 10 місяців,у системі «PROZORRO» оголошено вже 515 ЕСКО-тендерів у 35 містах України.

За результатами проведених закупівель успішно укладено 177 ЕСКО-контрактів на загальну суму близько 180млн гривень.

Як бачимо, попит на ЕСКО-послуги не вщухає. Нещодавнорозпочато 23 ЕСКО-тендери щодо модернізації:

• 17 дитячих садків Святошинського району м. Києва;

• 6 шкіл у м. Соледар Донецької області.

Тендерні пропозиції за цими закупівлями можна подавати до 28 вересня та 5 жовтня ц.р відповідно.

«Усі зазначені дані свідчать про те, що потреба у послугах ЕСКО-компаній для утеплення бюджетних установ швидко зростає і ринок розвивається.Фундаментом дляроботи цього ринку стала ефективна законодавча база, розроблена за безпосередньою участю Держенергоефективності», - прокоментував Голова Агентства Сергій Савчук.

Серед найголовніших позитивних змін:

- забезпечення проведення ЕСКО-тендерів у Системі «PROZORRO»;

- збільшення максимального строку договору від 10 до 15 років;

- розширення можливостей для сторін договору щодо розподілу економії енергоресурсів;

- можливість проведення єдиного ЕСКО-тендеру на «пул» об’єктів;

- збільшення строків погодження істотних умов договору та його укладання.

«Спільно із міжнародними організаціями та експертами ми продовжуємо працювати над шліфуванням ЕСКО-механізму», - запевнив С.Савчук.

 

Довідково:

Слідкуйте за новими заявками у «PROZORRO»: https://prozorro.gov.ua та шукайте потенційні об’єкти на сайті Агентства: http://www.saee.gov.ua/uk/content/energoservis_1.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

Переглядів: 3
 Друк

Назва Кредиторська Заборгованість станом на 01.01.2018 тис.грн. Спожито енергоносіїв (на підставі виставлених рахунків постачальників) Касові видатки станом на 01.07.2018 тис.грн. Заборгованість на 01.07.2018 (на підставі рахунків постачальників), тис.грн.

Всього Зареєстрована в органах ДКСУстаном на 01.01.18 не зареєстрована у зв'язку з відсутністю призначень (прихована) станом на 01.07.2018 у вартісних показниках, тис.грн. станом на 01.07.2018 в фізичних обсягах Всього на проведення розрахунків за спожиті енергоносії у 2018 році

 

Державне управління

Теплопостачання (т.Гкал.) 0,0 3,2 3,2 3,2 0,0

Водопостачання та водовідведення (т.м.куб. 0,0 1,2 0,4 3,6 3,6 0,0

Електроенергія (т.Квт) 0,0 131,4 117,1 154,5 154,5 0,0

Природний газ (м.куб) 0,0 287,8 45,4 287,6 287,6 0,0

Інші компослуги та енергоносії 0,0 0,0 х 0,0 0,0 0,0

Разом 0,0 0,0 0,0 423,6 х 448,9 448,9 0,0

Освіта

Теплопостачання (т.Гкал.) 0,0 3 389,7 5,2 5 357,9 5 357,9 0,0

Водопостачання та водовідведення (т.м.куб. 0,0 23,9 4,4 56,4 56,4 0,0

Електроенергія (т.Квт) 0,0 898,9 910,4 1 098,6 1 098,6 23,3

Природний газ (м.куб) 0,0 1 838,2 472,9 3 381,8 3 381,8 0,0

Інші компослуги та енергоносії 0,0 57,8 х 143,7 143,7 0,0

Разом 0,0 0,0 0,0 6 208,5 х 10 038,4 10 038,4 23,3

Охорона здоров'я

Теплопостачання (т.Гкал.) 0,0 964,7 3,2 1 425,8 1 425,8 461,2

Водопостачання та водовідведення (т.м.куб. 0,0 137,7 10,8 121,0 121,0 16,7

Електроенергія (т.Квт) 0,0 766,9 543,4 872,3 872,3 0,0

Природний газ (м.куб) 0,0 218,2 52,0 285,7 285,7 67,5

Інші компослуги та енергоносії 0,0 0,0 х 0,0 0,0 0,0

Разом 0,0 0,0 0,0 2 087,5 х 2 704,8 2 704,8 545,4

Соціальний захист

Теплопостачання (т.Гкал.) 0,0 8,7 13,2 13,2 0,0

Водопостачання та водовідведення (т.м.куб. 0,0 0,7 0,0 1,6 1,6 0,0

Електроенергія (т.Квт) 0,0 151,2 161,1 164,7 164,7 0,0

Природний газ (м.куб) 0,0 24,2 5,1 41,6 41,6 0,0

Інші компослуги та енергоносії 0,0 0,0 х 0,0 0,0

Разом 0,0 0,0 0,0 184,8 х 221,1 221,1 0,0

Культура

Теплопостачання 0,0 6,5 6,5 6,5 0,0

Водопостачання та водовідведення 0,0 0,2 0,2 0,6 0,6 0,0

Електроенергія 0,0 57,6 68,0 85,4 85,4 0,0

Природний газ 0,0 53,2 40,0 139,0 139,0 0,0

Інші компослуги та енергоносії 0,0 0,5 х 0,5 0,5 0,0

Разом 0,0 0,0 0,0 118,0 х 232,0 232,0 0,0

Фізична культура

Теплопостачання (т.Гкал.) 0,0 0,0 130,0 130,0 0,0

Водопостачання та водовідведення (т.м.куб. 0,0 0,3 0,0 0,6 0,6 0,0

Електроенергія (т.Квт) 0,0 1,2 2,0 1,5 1,5 0,0

Природний газ (м.куб) 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0

Інші компослуги та енергоносії 0,0 0,0 х 0,0 0,0 0,0

Разом 0,0 0,0 0,0 1,5 х 132,1 132,1 0,0

ВСЬОГО по бюджету 0,0 0,0 0,0 9 023,9 х 13 777,3 13 777,3 568,7

Теплопостачання (т.Гкал.) 0,0 0,0 0,0 4 372,8 8,4 6 936,6 6 936,6 461,2

Водопостачання та водовідведення (т.м.куб. 0,0 0,0 0,0 164,0 15,8 183,8 183,8 16,7

Електроенергія (т.Квт) 0,0 0,0 0,0 2 007,2 1 802,0 2 377,0 2 377,0 23,3

Природний газ (м.куб) 0,0 0,0 0,0 2 421,6 615,4 4 135,7 4 135,7 67,5

Інші компослуги та енергоносії 0,0 0,0 0,0 58,3 х 144,2 144,2 0,0

Разом 0,0 0,0 0,0 9 023,9 х 13 777,3 13 777,3 568,7

 

 

 

 

Переглядів: 1
 Друк

Доходи

 

До загального фонду зведеного бюджету Сквирського району за січень-червень 2018 року фактично надійшло 229314,8 тис. грн. , що складає 102,2% до планових призначень на відповідний період та на 43686,6 тис. грн. більше надходжень 2017 року.

До зведеного бюджету Сквирського району надійшло (без урахування трансфертів) 64884,8 тис. грн., що становить 109,0% виконання до запланованого обсягу доходів, що на 11987,6 тис. грн. більше в порівнянні до відповідного періоду 2017 року.

 

Виконання дохідної частини місцевих бюджетів Сквирського району за січень-червень 2018 року

(тис. грн)

План на січень-червень 2018 року , тис. грн Фактичні надходження за січень-червень 2018 року тис. грн % виконання Фактичні надходження за січень-червень 2017 року тис. грн Темп росту факт надх 2018 року до факт надх 2017 року

 

Районний бюджет 36876,8 38927,4 105,6% 30744,0 126,6%

м. Сквира 11147,1 11492,2 103,1% 10614,0 108,3%

Сільські бюджети 11513,1 14465,2 125,6% 11539,2 125,4%

 

Всього зведений бюджет (без трансфертів) 59537,0 64884,8 109,0% 52897,2 122,7%

 

У структурі надходжень доходів загального фонду найбільшу питому вагу займає податок на доходи фізичних осіб – 58,9% , плата за землю – 13,2%, єдиний податок – 19,4%. Інші види надходжень займають незначне місце і становлять 8,5%.

 

 

 

 

 

 

 

Структура фактичних надходжень до зведеного бюджету Сквирського району за січень – червень 2018 року

 

(тис. грн)

План на січень- червень 2018 рік Факт надх за січень-червень 2018р % виконання Фактичні надх за січень-червень 2017 рік Темп росту факт надх 2018 року до факт надх 2017 року

 

Податок з доходів фізичних осіб 36653,10 38196,2 104,2% 30381,7 125,7%

Плата за землю 7297,3 8542,0 117,1% 7421,6 115,1%

Єдиний податок 11105,0 12573,3 113,2% 10091,6 124,6%

Акцизний податок 3205,8 3180,0 99,2% 3457,2 92,0%

Інші податки і збори 1275,80 2393,3 187,6% 1545,1 154,9%

 

Всього доходів (без трансфертів) 59537 64884,8 109,0% 52897,2 122,7%

Трансферти: 164909,3 164430,0 99,7% 132731,0 123,9%

- субвенціі освіти 37847,60 37847,60 100,0% 37730,8 100,3%

- субвенції охорони здоров’я 17015,00 17015,00 100,0% 14867,4 114,4%

- субвенції соціального захисту 101280,80 101098,50 99,8% 69645,5 145,2%

субвенція на соціально-економічний розвиток 0,00 0,00 0,0% 179,0 0,0%

субвенція на компенсацію отримання жилих приміщень 416,80 416,80 100,0% 0,0 0,0%

- дотації 7249,20 7249,20 100,0% 9428,4 76,9%

- інші субвенції 1099,90 802,90 73,0% 879,9 91,2%

 

Всього доходів (з трансфертами) 224446,3 229314,8 102,2% 185628,2 123,5%

 

 

Головним джерелом надходжень до загального фонду є податок з доходів фізичних осіб. Фактичні надходження по цьому податку за січень-червень 2018 року складають 38196,2 тис. грн. , що становить 104,2% до плану на відповідний період та на 7814,5 тис. грн. більше фактичних надходжень за відповідний період 2017 року. Темп росту фактичних надходжень за 6 місяців 2018 року до фактичних надходжень за відповідний період у 2017 року становить 125,7 %.

 

Фактичні надходження по платі за землю за січень-червень 2018 року склали 8542,0 тис. грн. , що становить 117,1% до планових показників та на 1120,4 тис. грн. більше фактичних надходжень за відповідний період 2017 року. Темп росту фактичних надходжень за 6 місяців 2018 року до фактичних надходжень за відповідний період у 2017 року становить 115,1 %.

Фактичні надходження єдиного податку за січень-червень 2018 року склали 12573,3 тис. грн. , що становить 113,2% до плану на січень-червень 2018 року та на 2481,7 тис. грн. більше фактичних надходжень за відповідний період 2017 року. Темп росту фактичних надходжень за 6 місяців 2018 року до фактичних надходжень відповідного періоду 2017 року становить 124,6 %.

По зведеному бюджету Сквирського району виконання більше 100% забезпечено по районному бюджету, міському бюджету та зведеному бюджету сіл.

 

Видатки

 

Видаткову частину зведеного бюджету загального фонду за І півріччя 2018 рік виконано на суму 233702,8 тис.грн, що становить 84,5 % до бюджетних призначень на відповідний період.

Видаткову частину по спеціальному фонду виконано на суму 9776,5 тис.грн або 41,4% до уточнених призначень на рік.

У І півріччі 2018 року з зведеного бюджету на фінансування захищених статей було спрямовано коштів на суму 225156,5 тис. грн., що становить 96,3 % загального обсягу видатків з них:

- на заробітну плату спрямовано – 107375,9 тис.грн.

- на медикаменти та перев’язувальні матеріали – 646,2 тис.грн.

- на придбання продуктів харчування – 2879,7 тис.грн.

- на спожиті бюджетними установами енергоносії – 14269,8 тис.грн.

- на поточні виплати населенню – 99984,9 тис.грн.

За рахунок субвенції з Державного бюджету на соціальний захист населення у І півріччі 2018 року направлено коштів в сумі 99984,9 тис. грн.

 

На фінансування видатків соціально-культурної сфери направлено коштів на суму 124382,4 тис.грн, що становить 53,2% в структурі видатків зведеного бюджету, в тому числі:

- державне управління – 13040,0 тис.грн.

- освіта – 77044,6 тис. грн.

- охорона здоров’я – 23881,9 тис. грн..

- соціальний захист - 4556,3 тис.грн.

- культура – 3875,5 тис. грн.

- засоби масової інформації – 312,7 тис.грн.

- фізкультура і спорт – 1671,4 тис. грн.

 

Переглядів: 3
 Друк

Під головуванням начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації, заступник голови комісії О.П.Пилюти відбулося засідання комісії з вирішення проблемних питань транспорту та зв’язку Сквирського район.

Комісія розглянула і обговорила раступні питання:

1. Про узгодження маршруту слідування та графіку руху на автобусному маршруті загального користування Сквира АС– Антонів.

1.Слухали: Про розгляд звернення ФОП Підгорецького А.Ф. з приводу безпечного перевезення пасажирів на маршруті Сквира – Антонів.

 

Начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації, заступник голови комісії Пилюта Олександр Петрович зачитав звернення Підгорецького А.Ф. – перевізника з приводу зміни напрямку руху автобусного маршруту Сквира – Антонів, та наголосив на додержані договірних умов в частині безпеки перевезення пасажирів. Переглядів: 24

  Read More...


Сторінка 1 з 13
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack