Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Жовтень 2018
П В С Ч П С Н
1 2 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Середа, 03 жовтня 2018


Друк

Близько 20 осіб зібралися 03.10.2018 року у приміщенні сільського актового залу сільської ради с. Шамраївка на громадські слухання та виїзний прийом голови Сквирської райдержадміністрації Галюка В.В., за участі сільського голови Левіцької В.П., заступника начальника Сквирського відділу поліції ГУ НП в Київській області Гіптенка Р.А., старшого дільничного офіцера поліції Стрижалова О.Ю., завідувача сектору прийому громадян відділу соціальної допомоги і компенсацій управління соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації Бабич М.П., головного спеціаліста відділу з питань призначення пенсії Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Кушнір О.С.

Голова райдержадміністрації Галюк В.В. наголосив, що громадські слухання проходять згідно затвердженого календарного плану. Виїзні прийоми та громадські слухання в населених пунктах району дають можливість безпосередньо на місцях вирішити проблемні питання та отримати інформацію з перших вуст.

Переглядів: 53
  Read More...Друк

03 жовтня в Сквирській райдержадміністрації відбувся І етап конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В" - посади провідного спеціаліста служби у справах дітей та сім’ї Сквирської райдержадміністрації Київської області (онлайн-тестування).

Конкурс проводився відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246

У конкурсі на зайняття вакантної посади взяли участь 3 кандидати.

Після проведення наступного етапу конкурсу – співбесіди, складання загального рейтингу кандидатів та підписання протоколу засідання конкурсної комісії результати конкурсу будуть оприлюднені.

 

Переглядів: 66
 Друк

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

 

Від 05 вересня 2018 року №649-р Уряд видав розпорядження "Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» покликане почати масові перевірки українських роботодавців.

Переглядів: 36
  Read More...Друк

Введення миротворчої місії на Донбас підтримує весь світ - крім Росії.

Про результати своїх перемовин під час нещодавньої поїздки в Нью-Йорк президент розповів під час робочої поїздки на Харківщину.

Блокуючи рішення ООН про введення миротворців Москва намагається приховати свій злочин - заявив Петро Порошенко.

Детальніше за посиланням:

https://dropmefiles.com/1P5YS

Переглядів: 24
 Друк

Кремль мріє про ліквідацію “Нафтогазу”, щоб не платити Україні понад чотири мільярди доларів.

І просуває цю ідею через українських політиків - з гучної заяви почалася сьогодні погоджувальна рада в Києві.

Голова Блоку Петра Порошенка Артур Герасимов звинуватив Юлію Тимошенко у підіграванні Москві і допомозі агресору в веденні гібридної війни.

Детальніше за посиланням: https://dropmefiles.com/OT4HC

Переглядів: 55
 Друк

За ініціативи районної громадської організації «Спілка воїнів АТОСквирщини», при підтримці райдержадміністрації, районної і міської рад на могилах загиблих і померлих учасників антитерористичної операції міста Сквира, було встановлено Державні Прапори України, як символ гідного вшанування пам’яті земляків що стали на захист Батьківщини у боротьбі із зовнішнім агресором.

У заході брали участь голова райдержадміністрації В.В.Галюк, голова районної ради В.В.Гриша, Сквирський міський голова В.А.Скочко, голова громадської організації «Спілка воїнів АТО Сквирщини» О.О.Редюк, разом з членами Спілки, працівники райвійськкомату та ЗМІ.

Переглядів: 72
 Друк

Голова райдержадміністрації В.В.Галюк зустрівся з ветеранами і людьми похилого віку з нагоди їх свята. Василь Васильович щиро привітав зі святом і зазначив: «Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Вони передають у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя.

Саме ви – сивочолі ветерани війни та праці подолали ворога у роки Великої Вітчизняної війни, підняли з руїн країну і рідну край. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей та духовних цінностей – це приклад для наслідування сучасній молоді.»

Голова райдержадміністрації В.В.Галюк вручив Грамоти ветеранам війни і праці за їх працю на користь нашого району. Для них лунали пісні вокального жіночого ансамблю «Солошки» та чоловічого гурту «Пісенний край».

У заході брали участь голова районної ради Гриша В.В., голова Сквирської районної організації ветеранів війни і праці Шевчук М.І., начальник управління соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації Рогоза Н.А., представники ЗМІ.

Переглядів: 48
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack