Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Жовтень 2018
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Понеділок, 08 жовтня 2018


Друк

Делегація на чолі з головою райдержадміністрації В.В.Галюком та головою райради В.В.Гришою відвідали всі могили бійців АТО і вшанували пам`ять загиблих і померлих воїнів встановленням Державних Прапорів України.

Переглядів: 61
 Друк

Шановні юристи Cквирщини!

Щиро вітаю вас з професійним святом, Днем юриста України!

Професія юриста історично пов’язана з поняттям справедливості.

Право має ключове значення у регулюванні суспільних відносин як на національному, так і на міжнародному рівні.

Бути юристом почесно і відповідально. Саме від вашого професіоналізму і принциповості залежить стан правової культури українського суспільства.

Верховенство права у суспільному житті повинне бути тією рушійною силою, яка приведе до усвідомлення кожним – від простого громадянина до першої особи у державі, що дотримання права та закону є принципом нашого життя.

Саме юристи покликані сьогодні відстоювати фундаментальні засади верховенства права і справедливості у житті суспільства, захищати конституційні права та свободи громадян, сприяючи становленню в Україні демократичної правової держави.

Упевнений, що Ви й надалі служитимете інтересам України та її громадян, примножуючи славні традиції вітчизняної правничої школи.

Прийміть слова глибокої вдячності за вашу нелегку працю.

Зичу Вам, шановні юристи, творчого натхнення, втілення нових задумів, наснаги у праці, нових професійних здобутків, вагомих досягнень в ім'я справедливості і процвітання рідної України!

З повагою,

Голова райдержадміністрації Василь Галюк

Переглядів: 38
 Друк

08 жовтня з метою вдосконалення професійних навичок та вмінь на базі 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Сквира проведено заняття за темою : «Оперативне розгортання відділення на автоцистерні з подачею ствола ГПС-600»

Подібні заняття з особовим складом проводяться для постійної готовності до дій за призначенням, вдосконалення професійної майстерності, перевірки фактичного рівня теоретичних знань та практичних навичок необхідних для виконання поставленихзавдань.

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області

Переглядів: 35
 Друк

Зона вільної торгівлі ГУАМ стане помітним поштовхом економічного розвитку наших країн, – Володимир Гройсман

Україна буде енергетично самодостатньою, ми досягнемо цієї мети, – Прем’єр-міністр

Наша мета – боротися з агресором, і ми – переможемо, – Володимир Гройсман

Будемо підвищувати привабливість та конкурентоспроможність ГУАМ як невід'ємної ланки зв’язку Європи та Азії, – спільна заява глав урядів

Успіх в економіці – це ключова передумова відновлення суверенітету та територіальної цілісності наших держав,- Глава Уряду на саміті ГУАМ

Степан Кубів назвав пріоритетні напрямки бюджетного фінансування у 2019 році

Степан Кубів: Мала приватизація заробила для держави 185 млн грн

Степан Кубів: Експорт українських товарів за 7 місяців 2018 року склав 26 млрд доларів

Капітальні інвестиції в І півріччі 2018 року зросли на 26,6%, а рівень тіньової економіки скоротився до 32%, - Степан Кубів

Геннадій Зубко закликав народних депутатів пришвидшити прийняття Закону «Про засади адміністративно-територіального устрою України»

Переглядів: 41
  Read More...Друк

На виконання рішення  сесії Сквирської районної ради від 23.02.2017 « Про затвердження  районної Програми «Ліси Сквирщини» на 2017-2018 роки»  та відповідно до розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації №382 від 01.10. 2018 року «Про утворення комісії щодо проведення інвентаризації  стану відновлення лісів Державного підприємства «Білоцерківське лісове господарство» в Сквирському районі Київської області» , 05.10.2018 року комісією в складі начальника управління АПР Сиворакши М.В. та спеціалістів управління, представників ДП «Білоцерківське лісове господарство», а саме,  інженера лісових культур Атаманенко Л.П., інженера з охорони та захисту лісових культур Поденик А.М., Сквирського лісничого Бабенко В.В., провели в межах Малолисовецької та Шамраївської сільських  рад  (за межами населених пунктів) інвентаризацію стану відновлення лісових масивів, де відбулась суцільна рубка лісу.

З початку 2018 року в лісгоспі створено нових насаджень на площі 7,1 га., відновлюються ліси на раніше проведених зрубах. В урочищі «Лисовці» на площі 3,4 га та в урочищі «Дуліцьке» площею 2,2 га висаджений дуб звичайний. При обстеженні виявлено - прижилося 92% саджанців, що відповідає нормативам.

В урочищі «Миньківці» Сквирське лісництво ДП «Білоцерківське лісове господарство» на  ділянці  площею 0,7 га провели висадку сосни звичайної та дуба червоного. Ще на двох ділянках площею відповідно 0,2 га та 0,6 га висаджено сіянці сосни звичайної. В  ході інвентаризації досліджено, що приживлюваність сіянців становить до 92%.  Після висадки,  протягом  весняно-літнього періоду проводився догляд за висадками, як ручний так і механічний (обрубування  та обкошування). Переглядів: 52

  Read More...Друк

На виконання доручення голови Київської ОДА та розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації № 284 від 08.07.2016 року в районі запроваджено проведення ярмаркових заходів першої та третьої суботи місяця з метою реалізації продукції сільськогосподарськими та переробними підприємствами для забезпечення населення необхідною кількістю сільськогосподарської продукції та продовольчими товарами за цінами виробника.

В районі 06 жовтня 2018 року проведено продовольчий ярмарок в якому прийняли участь сільськогосподарські та переробні підприємства, фермерські та особисто селянські господарства. Асортимент продукції різноманітний, в тому числі крупи та круп»яні вироби реалізовували ФОП «Фурманюк», живу рибу ТОВ «Агрофірма Колос», цукор ТОВ «Шамраївський цукор», капусту представило фермерське господарство «Провіденс», м»ясо свинне ФО «Задворний А.Ф.», ФО «Войцехівський В.О» та ФО «Шельменко І.В.», продукцію хлібобулочних виробів представив ДП ВАТ «Київхліб» Сквирський хлібозавод». Були запрошені виробники з інших районів, в тому числі реалізатором олії є ФОП «Студзінська М.А.» Ротаєнко Володимир Федорович, який одночасно від Сквирського району взяв участь у обласному ярмарку в м.Обухів, де відбулася виставка «Осінні дари Київщини» на якій було представлено композицію із гарбуза.

 

Переглядів: 45
 Друк

Під керівництвом голови РДА В.В.Галюка відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій та установ

Розглядались наступні питання:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач: Юрчук Олена Аркадіївна – в.о. керівника апарату Сквирської райдержадміністрації;

2. Про стан оперативної обстановки на території району.

Доповідач: Гіптенко Руслан Анатолійович – заступник начальника Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області;

3. Про виконання планового завдання щодо залучення громадян до укладення контракту на службу та призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України у третьому кварталі 2018 року.

Доповідач: Бабенко Володимир Сергійович – військовий комісар Сквирського районного військового комісаріату;

4. Про підсумки виконання місцевих бюджетів за доходами за 9 місяців 2018 року.

Доповідач: Ульянова Марія Василівна – начальник управління фінансів райдержадміністрації;

Переглядів: 60
  Read More...Друк

В залі Сквирського районного споживчого товариства відбулася урочиста презентація громадської організації «Зорецвіт».

Керівник організації Георгій Володимирович Щербатюк розповів, що «Зорецвіт» створено з метою реалізації талантів людей похилого віку, їх залученні до культурного життя району та через українську пісню і поетичне українське слово, виховувати молоде покоління сквирян.

Колектив «Зорецвіту» привітав з презентацією помічник-консультант народного депутата України В.І.Гудзенка – Є.В.Гудзенко який надав ГО грошову допомогу, а членам ансамблю «Надія» подарував іменні чашки.

Від імені голови райдержадміністрації В.В.Галюка і від себе особисто поздоровив з початком діяльності голова райради В.В.Гриша. Василь Васильович вручив членам ГО «Зорепад», до складу якої входить вокальний ансамбль «Надія», пам’ятні медалі і побажав організації процвітання.

Міський голова В.А.Скочко урочисто вручив голові ГО «Зорепад» Г.В.Щербатюку придбаний міською радою баян, а представник благодійного фонду «Фортеця» С.П.Риченко - сертифікат на 7-денний відпочинок у будь-якому курортному закладі України.

У заході брала участь начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Н.А.Рогоза.

Слухачі з задоволенням прослухали концерт українських пісень у виконанні вокального ансамблю «Надія».

Переглядів: 38
 Друк

Президент України та Прем'єр-міністр Болгарії зустрілися на Одещині, щоби разом подивитися, на якій стадії будівництво автотраси Одеса-Рені і мосту, які мають з'єднати країни повноцінною транспортною мережею.

Транскордонний міжнародний маршрут, що з'єднає Україну і Болгарію - амбітний проект, який вже реалізовується українською владою. Президент особисто сідає за кермо і перевіряє якість дорожнього полотна. Разом зі своїм другом і партнером - прем'єр-міністром Болгарії обговорюють, наскільки міцнішими і продуктивнішими стануть двосторонні відносини після запуску транспортного коридору.

Петро Порошенко, Президент України:

«Я мрію і тішуся думкою, що ми з тобою сядемо вдвох на машині - або у Варні, або в Одесі, і за 3-4 години доїдемо з Болгарії в Україну. Безвізовий режим зробив наші країни ближче. І вже цього року на 300 тисяч українців більше відвідали Болгарію як туристи»

Товарообіг між країнами лише цьогоріч зріс майже на половину. Після відкриття мостового переходу - ці цифри лише зростатимуть. Згодом транспортний маршрут з'єднає Україну також з Румунією і Туреччиною. Автодорога Одеса-Рені має протяжність майже 290 кілометрів. До кінця вісімнадцятого року планують полагодити полотно ще майже на сотні кілометрів шляху.

Детальніше за посиланням: https://dropmefiles.com/PlosO

Переглядів: 35
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack