Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Жовтень 2018
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Вівторок, 09 жовтня 2018


Друк

09 жовтня 2018 року під керівництвом директора департаменту агропромислового розвитку Київської ОДА Шупика С.М. та начальника управління агропромислового розвитку Сквирської райдержадміністрації Сиворакші М.В., в ТОВ « Агрофірма Колос» с.Пустоварівка відбувся семінар по проекту «Аграрні розписки в Україні», що здійснюється Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC, Група Світового банку), в Київській області.

В семінарі взяли участь сільськогосподарські і фермерські господарства Сквирського, Білоцерківського та Володарського районів.

Перед учасниками семінару виступили керівник проекту «Аграрні розписки в Україні» з Англії Хелен Феірлемб, координатор вище зазначеного проекту Сопільняк О.М.., які доповіли про механізм отримання матеріально- технічних ресурсів під заставу майбутньої сільськогосподарської продукції. Розкрили суть аграрних розписок та етапів їх оформлення. Досвідом використання аграрних розписок, поділився керівник ТОВ «Агрофірма «Колос» Центило Л.В., і провів презентацію про досягнення та результати роботи власного підприємства

Переглядів: 62
 Друк

Росія атакуватиме українські вибори, Україна - протидіятиме. Президент зустрівся з новообраними членами Центрвиборчкому і розповів їм про виклики на майбутні виборчі кампанії. На Україну їх чекає аж три поспіль - президентська, парламентська та міська.

Президент привітав новообраних членів Центрвиборчкому. Саме від їхнього професіоналізму і чесності, підкреслив Глава держави, залежить те, як світ сприйматиме результати майбутніх виборів. А кампаній на Україну чекає аж три поспіль. Тому робота буде важкою і напруженою. Проте, саме прозорі вибори, за словами Петра Порошенка, ще раз покажуть міжнародним партнерам, що навіть в умовах війни Україна не обмежує прав своїх громадян.

Петро Порошенко, Президент України:

"...Я впевнений, що майбутні вибори будуть дуже висококонкурентними, що, власне кажучи, ми і добивалися. Чесність, прозорість, рівність можливостей щодо участі в виборчих процесах. Повна відповідність міжнародним європейським стандартам накладають на членів Центральної виборчої комісії додаткову відповідальність. Чому? Це перші вибори, які будуть відбуватися після підписання угоди про Асоціацію, після її ратифікації, де зазначені відповідні норми, які гарантують суто європейські принципи захисту волевиявлення громадян…"

Детальніше за посиланням: https://dropmefiles.com/TWfLG

Переглядів: 34
 Друк

Основні причини від яких виникають пожежі - перевантаження електромережі та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.

З настанням похолодання багато людей користується печами. Через порушення правил пожежної безпеки при їх експлуатації, часто виникають пожежі, люди гинуть, втрачають своє житло і майно. Найчастіше це трапляється із людьми похилого віку, які живуть самотньо.

Заходи безпеки при використанні печей

Забороняється:

• розпалювати опалювальні печі легкозаймистими та горючими рідинами;

• залишати печі, в яких горить вогонь, без нагляду;

• доручати розпалювати печі та нагляд за ними дітям;

• розташовувати меблі, шафи та інше обладнання біля печей, відстань має становити не менше 0,7 м, а від топкових отворів – не менше 1,25 м;

• проводити топлення печей дровами довжина яких перевищує розміри топника;

• сушити та зберігати на поверхні нагрівання опалювальних печей горючі предмети;

• використовувати для обігріву несправні та не відремонтовані опалювальні печі;

• категорично забороняється закривати піддувало опалювальної печі, коли там ще горить вугілля або є жар - це може призвести до отруєння чадним газом;

• влаштовувати в якості димової труби металеві та азбестові труби;

• виносити та викидати гаряче вугілля ближче 15 метрів від будівель.

В опалювальний сезон не забувайте очищати димарі від сажі хоча б один раз на три місяці.

Не залишайте без нагляду затоплену піч чи плиту. Не залишайте малих дітей біля затопленої печі без нагляду дорослих. Палаючого вуглика, а інколи й іскри досить для того щоб скоїлося велике лихо.

Основні запобіжні заходи і правила пожежної безпеки при експлуатації електричних та нагрівальних приладів, що використовуються у побуті, такі:

• нагрівальні прилади можна встановлювати тільки на негорючі підставки;

• забороняється залишати прилади, що включені - без нагляду;

• забороняється включати в одну розетку одночасно декілька приладів;

• необхідно спостерігати за щільністю контактів у місцях приєднання проводів приладів до вилки, клем між собою тощо;

• забороняється користуватися саморобними нагрівальними приладами.

Якщо пожежі уникнути не вдалося, негайно повідомте про це аварійно-рятувальну службу за телефоном 101, при цьому вкажіть точну адресу об’єкта, місце виникнення пожежі, наявність людей, а також повідомте своє прізвище та номер телефону, з якого надійшло повідом¬лення. По можливості евакуюйте людей, гасіть пожежу водою, піском та іншими підручними засобами.

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки, бережіть своє життя та майно!

 

 

 

Переглядів: 33
 Друк

Голова райдержадміністрації В.В.Галюк провів робочу нараду щодо відзначення у Сквирському районі Дня захисника України з відповідальними особами.

Василь Васильович доручив розробити відповідний план заходів з підготовки та відзначення свята, в який включити проведення 12-14 жовтня 2018 року урочистостей за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на сході держави, учасників Революції Гідності, ветеранів війни та військової служби, учасників українського визвольного руху, членів сімей загиблих і померлих воїнів, а також представників духовенства Сквирщини. Очільник району наголосив на необхідності організації покладання квітів до пам’ятників, обелісків, пам’ятних знаків, братських могил, Меморіалі Слави, та місць поховань на території Сквирського району. Слід провести військово-патріотичні, культурно-мистецькі, молодіжні, спортивно-масиві заходи. Організувати святкові концерти, велопробіг, уроки-зустрічі з учасниками АТО тощо. Просити духовенство району провести молебні за Україну та Українське військо, що захищає нашу державу від агресора, а також відправити панахиди за загиблими бійцями.

У бібліотеках району створити виставки відповідних підбірок. Організувати флеш-моби та інші заходи на честь Дня захисника України.

Переглядів: 45
 Друк

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Одеської області, в місті Болград взяв участь в церемонії відкриття оновленого Меморіалу Слави – пам’ятника учасникам бойових дій. Пам’ятник споруджено для увічнення пам’яті загиблих воїнів у Другій світовій війні та в зоні проведення антитерористичної операції на сході України.

Детальніше за посиланнями:

https://www.president.gov.ua/news/mi-zavzhdi-pamyatatimemo-tih-hto-viddav-zhittya-za-mir-demok-50238 )

 

https://dropmefiles.com/gkF85

Переглядів: 34
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack