Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Жовтень 2018
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Середа, 10 жовтня 2018


Друк

За ініціативи Сквирського районного центру зайнятості 10 жовтня 2018 року на території заводу проведено День відкритих дверей на виробництві, на який були запрошені безробітні які перебувають в даний час на обліку в центрі зайнятості.

Метою проведення заходу є надання можливості роботодавцю презентувати власне підприємство, а безробітним на власні очі ознайомитись із виробництвом, робочими місцями, соціальними гарантіями для працівників.

Презентуючи діяльність підприємства керівник Рибак Олександр Миколайович ознайомив з особливостями, специфікою роботи та асортиментом хліба та хлібобулочних виробів. Олександир Миколайович Рибак ознайомив з оплатою праці та соціальним пакетом на підприємстві. Наголосив, що на підприємство потрібні: технолог у виробництві хліба, муляр та водій автотранспортних засобів.

Презентація роботодавця пройшла дуже цікаво та змістовно. Безробітні отримали вичерпні відповіді на питання. Бажаючі працювати на даному підприємстві залишили своє резюме. Присутні подякували роботодавцю за цікаво проведену зустріч.

Переглядів: 74
 Друк

 

ЗУСТРІЧ З ПЕДАГОГІЧНИМ КОЛЕКТИВОМ ТА УЧНЯМИ

Спеціалістами Сквирського об’єднаного управління ПФУ Київської області 10 жовтня поточного року було проведено зустріч з педагогічним колективом та учнями Горобіївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок».

Переглядів: 27
  Read More...Друк

Проведено   виїзний   прийом   громадян

у Сквирському р-ні

Спеціалістами  Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області 10 жовтня  поточного року з метою надання інформаційної допомоги громадянам похилого віку, проведено виїзний прийом   у с. Горобіївка  Сквирського  р-ну.

Переглядів: 31
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack