Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Жовтень 2018
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Четвер, 11 жовтня 2018


Друк

11 жовтня в рамках акції "Запобігти! Врятувати! Допомогти!" до рятувальників 7-ДПРЧ м. Сквира, завітали студенти Державного навчального закладу «Сквирське вище професійне училище».

Під час знайомства, рятувальники розповіли юнакам про основні небезпеки пов’язані із використанням вогню, можливими джерелами пожеж, нагадали правила безпеки, розповіли, як потрібно діяти у випадку виникнення надзвичайної ситуації, та, що робити для її запобігання. Особливу увагу рятувальники звернули на небезпеку знаходження невідомих предметів, пояснивши, що чіпати незнайомі предмети небезпечно, оскільки вони можуть містити вибухові речовини.

Проте, звісно, найбільшу цікавість молодітавикладачів, викликало пожежно-рятувальне обладнання, спорядження та техніка. Діти примірялибойовий одяг та спорядження, яке використовують в повсякденному житті працівники аварійно-рятувального підрозділу.

Молодь отримали масу задоволення від екскурсії до пожежної частини та мали змогу відчути себе справжніми рятувальниками.

Переглядів: 35
 Друк

В залі засідань райдержадміністрації відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Музейний простір, сучасні підходи до музейної роботи».

З вітальним словом до учасників конференції звернувся голова райдержадміністрації В.В.Галюк. «Музеї у сучасному суспільстві - це духовні скарбниці, що зберігають безцінні пам'ятки історії, культури та мистецтв, відіграють важливу роль в духовному розвитку нації, розбудові її державності. Своєю діяльністю музеї сприяють піднесенню національної самосвідомості народу, утвердженню ідеалів краси і добра, відновленню історичної справедливості. Музейні цінності - це правда, а не перекручена, як у часи тоталітаризму, історія. Ми – не хохли, ми – не малороси! Ми – українці, і наша історія це підтверджує! Саме зі знання історії рідного краю розпочинається справжній патріотизм.»:наголосив Василь Васильович, - «Наш районний народний краєзнавчий музей представляє жителям Сквирщини і гостям району унікальну історико-культурну спадщину, результати плідної праці різних культур і націй, дослідження краєзнавців і істориків, утвердження української державності, внесок у величну скарбницю української культури. Велика подяка музею, який працює без вихідних, щоб кожен у будь-який час міг доторкнутися до минулого свого краю, свого родоводу тощо.»

Щирі і теплі слова до учасників науково-практичної конференції лунали від заступника голови районної ради О.Г. Грищенко.

Переглядів: 87
  Read More...Друк

У населених пунктах району за участю керівництва Сквирської райдержадміністрації, начальника Сквирського відділу Головного управління Національної поліції в Київській області Шамрая Р.М., дільничного офіцера поліції, сільських голів, мешканців сіл, депутатського корпуса сільських рад, представників місцевих осередків громадських організацій, засобів масової інформації відбудуться громадські слухання з питань охорони громадського порядку :

25 жовтня 2018 року:

- с. Чубинці з 10-00 до 11-00 (приміщення сільського БК);

- с. Буки з 11-00 до 12-00 (приміщення сільської ради).

Просимо надсилати пропозиції та повідомлення щодо проблемних питань з охорони громадського порядку відповідних населених пунктів та порядку денного громадських слухань на адресу: Сквирська райдержадміністрація, вул. Богачевського,28, м. Сквира Київської області, електронна адреса : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Переглядів: 42
 Друк

Під головуванням першого заступника голови РДА О.В.Славінської відбулося засідання постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Розглядались наступні питання:

Про організаційні заходи щодо підготовки дорожнього комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років та взаємодії у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

Доповідачі: Троценко Роман Волоимирович – директор ТОВ «Білоцерківське шляхово-експлуатаційне управління»

Скарбовійчук Роман Петрович – начальник філії «Сквирське райДУ»

Про затвердження Плану спільних дій органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, районних установ, підприємств та організацій в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Доповідач: Ворушило Микола Степанович – начальник відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства.

Переглядів: 72
  Read More...Друк

Про початок опалювального сезону

в населених пунктах Сквирського району

у 2018-2019 році

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про теплопостачання", "Про житлово-комунальні послуги", Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630, пункту 9.7 ДБН В.2.5-39:2008 "Теплові мережі", пункту 4 розділу Х Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства житлово-комунального господарства України від 10 грудня 2008 року № 620/378, листа Київської обласної державної адміністрації від 28 вересня 2018 року № 11-21/4741 "Про роз’яснення щодо початку опалювального періоду":

1. Розпочати з 09 жовтня 2018 року опалення в дошкільних, шкільних закладах, закладах охорони здоров’я та соціального захисту населення Сквирського району згідно із заявами їх керівників.

2. Розпочати опалювальний сезон у населених пунктах Сквирського району з 16 жовтня 2018 року.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації В.В. Галюк

 

Переглядів: 85
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack