Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Жовтень 2018
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
жовтня 2018


Друк

22 жовтня інспекторським складом Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області проведено перевірку Дулицької сільської ради.

Під час перевірки з відповідальними особами були проведен іінструктаж іщодо дотримання правил пожежної безпеки та порядку дій при виникненні пожежі.

Оглянуто, електрообладнання, зовнішнє водопостачання, первинні засоби пожежогасіння.

Особливу увагу звернули на стан шляхів евакуації.

Переглядів: 2
 Друк

За оперативними даними упродовж трьох кварталів 2018 року Фонд соціального страхування України профінансував надання допомоги по вагітності та пологах для понад 126 тис. жінок на суму понад 3 млрд гривень. Розмір допомоги складає 100% середньоденної заробітної плати за кожен день перебування у відпусті по вагітності та пологах. Про це повідомила прес-служба Фонду соціального страхування України.

Право на зазначені виплати мають усі працевлаштовані особи, а також самозайняті та фізичні особи-підприємці. Підставою для призначення допомоги по вагітності та пологах є листок непрацездатності, що видається лікувально-профілактичним закладом, у якому застрахована особа перебуває на обліку.

Для отримання допомоги по вагітності та пологах листок непрацездатності передається роботодавцю та розглядається комісією із соціального страхування (уповноваженим) підприємства не пізніше десяти днів з дня його надходження. На підставі протоколу засідання комісії із соціального страхування або рішення уповноваженого здійснюється розрахунок суми допомоги та заповнюється заява-розрахунок, яка передається до Фонду для проведення виплат.

Зазначений вид матеріального забезпечення виплачується застрахованій особі у найближчий після дня призначення допомоги строк, встановлений для виплати заробітної плати.

Нагадаємо, листок непрацездатності у зв’язку із вагітністю та пологами видається з 30 тижня вагітності та складає 126 календарних днів. Жінкам, віднесених до 1–3 категорій осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, листок непрацездатності видається з 27 тижня вагітності тривалістю 180 календарних днів. У разі передчасних або багатоплідних пологів, виникнення ускладнень під час пологів або в післяпологовому періоді додатково до основного видається листок непрацездатності строком 14 календарних днів. Фонд соціального страхування України здійснює фінансування за увесь період відпустки по вагітності та пологах.

Зазначимо, допомога по вагітності та пологах, що надається за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, не може бути меншою за розраховану з мінімальної заробітної плати. Якщо середній дохід застрахованої особи менший за мінімальну зарплату, встановлену на час настання страхового випадку, допомога розраховується, виходячи з мінімальної заробітної плати.

 

Переглядів: 2
 Друк

Станом на 1 жовтня 2018 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області на обліку перебуває 166,9 тис. страхувальників, в тому числі: 68,1 тис. (40,8%) - юридичних осіб, 12,6 тис. (7,6%) - фізичних осіб, які використовують найману працю, 86,2 тис. (51,6%) - фізичні особи, які не являються роботодавцями.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року загальна кількість страхувальників збільшилась на 16,6%, юридичних осіб на 14,3%, кількість роботодавців серед фізичних осіб – на 7,8%, також збільшилась кількість ФОП без найманої праці на 19,9%. Про це повідомив начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Георгій Галиць.

За його словами, з початку року на доходний рахунок управління надійшло 404,6 тис. грн., а саме: неправомірно витрачених коштів за результатами перевірок – 187,8 тис. грн., фінансових санкцій за недотримання законодавства про соціальне страхування – 85,2 тис. грн., адміністративних штрафів – 13 тис. грн., капіталізованих платежів – 5,9 тис. грн., страхових коштів – 26,9 тис. грн. та ін.

Крім того, він додав, що страхувальниками області сплачено заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду в сумі понад 49 тис грн., що на 28,6% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Керівник обласного управління відзначив, що значну суму недоїмки зі сплати страхових внесків до Фонду по управлінню виконавчої дирекції Фонду у Київській області мають наступні страхувальники: ВАТ «Білоцерківсільмаш», ДП «Підприємство Березанської виправної колонії управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у місті Києві та Київській області №95», Триліський спиртовий завод, ВАТ «Згурівський бурякорадгосп». Статус економічно-активного має з переліку одне підприємство - ДП «Підприємство Березанської виправної колонії №95», яке щомісячно частково сплачує борг за рішенням суду.

Аудитори Київщини щомісячно проводять роботу щодо погашення заборгованості - регулярно керівники підприємств – боржників викликаються на засідання комісій по заборгованості при райдержадміністраціях, а спеціалістами відділень співпрацюють з органами Державної виконавчої служби.

 

Переглядів: 2
 Друк

Станом на 1 жовтня 2018 року на медичну та соціальну допомогу потерпілих на виробництві управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області виплачено понад 7 млн. грн. (за аналогічний період 2017 року – понад 5,4 млн. гривень). Про це повідомив начальник відділу медичних та соціальних послуг обласного управління Віталій Нємцев.

Начальник відділу відзначив, що відповідно до договорів, укладених відділеннями управління із закладами охорони здоров’я з початку року, проліковано 113 потерпілих на загальну суму 841,2 тис. грн. Середня вартість лікування на одного потерпілого становить майже 7,5 тис. гривень.

За його словами, з початку року путівками на санаторно-курортне лікування забезпечено 141 потерпілого на суму 1797,6 тис. гривень. За аналогічний період минулого року санаторно-курортне лікування за рахунок коштів Фонду отримали 63 потерпілих на загальну суму 614,1 тис. грн.

Обласним управлінням, відповідно до укладених договорів на виготовлення і ремонт технічних та інших засобів реабілітації, (протезів, чохлів для кукс, ортопедичного взуття, палиць, милиць, тощо) забезпечені протезно-ортопедичними виробами та іншими технічними засобами реабілітації 65 потерпілих на суму 691,8 тис. гривень. За 9 місяців 2017 року протезно-ортопедичними виробами забезпечено 37 потерпілих на суму 236 тис. гривень,

З початку року 70 потерпілих забезпечені лікарськими засобами та виробами медичного призначення на суму 750,4 тис. грн. Середні витрати на одну особу складають понад 10 тис. гривень. У 2017 році за такий самий період часу відшкодування витрат на лікарські засоби та вироби медичного призначення отримали 72 потерпілих на загальну суму 678,6 тис. грн., середня вартість таких витрат на одну особу склала 9425 гривень.

Протягом 9 місяців цього року 91 потерпілий отримав виплати на спеціальний медичний, постійний сторонній догляд та на побутове обслуговування на загальну суму 2888,5 тис. гривень. За аналогічний період минулого року виплати на спеціальний медичний, постійний сторонній догляд та на побутове обслуговування здійснено 96 потерпілим на загальну суму 2 536,5 тис. гривень.

За січень-вересень 2018 року 103 потерпілих отримали компенсацію витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів на загальну суму 31,3 тис. гривень. За аналогічний період минулого року 104 потерпілих отримали компенсацію витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів на загальну суму 30 тис. гривень.

Триває робота щодо уточнення списків черговості осіб з інвалідністю на отримання автомобілів за рахунок коштів Фонду, а також з підготовки документів для передачі потерпілим автомобілів у зв'язку із закінченням 10 річного строку експлуатації.

Станом на 1 жовтня до управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області надійшло 49 заяв від потерпілих на забезпечення їх автомобілями.

 

Переглядів: 2
 Друк

Кількість потерпілих (членів їх сімей), яким фахівці відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області щомісячно проводять страхові виплати, станом на 1 жовтня цього року становить 4525 осіб, з них: інвалідів I групи – 98 осіб, II групи – 471 особа, III групи – 1973 особи, а також 1682 потерпілих, які мають відсоток втрати працездатності без групи інвалідності та 301 особа, що мають право на щомісячні страхові виплати в разі втрати годувальника.

Так, з початку року потерпілим (членам їх сімей) виплачено 106,7 млн. грн., що на 33,8 млн. грн. більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Найбільша частка від загальної суми страхових виплат потерпілим (членам їх сімей) припадає на Ірпінське відділення (15,4%) та Києво-Святошинське відділення – (12,3%).

У структурі страхових виплат, проведених за 9 місяців цього року основна частина припадає на: щомісячні страхові виплати потерпілим (членам їх сімей) – 101,7 млн. грн., одноразову допомогу в разі стійкої втрати працездатності та в разі смерті потерпілого – 2,5 млн. гривень.

Сума витрат на щомісячні страхові виплати потерпілим з початку року склала 95634,60 тис. грн., що на 30019,16 тис. грн. більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Середній розмір щомісячної виплати, яка призначалась 4224 потерпілим склав 2515,64 грн., що на 795,75 грн. вище, ніж за 9 місяців 2017 року.

Сума витрат на щомісячні страхові виплати особам, що мають на це право в разі втрати годувальника за 9 місяців 2018 року склала 6110,4 тис. грн., що на 1426,91 тис. грн. більше, ніж за відповідний період 2017 року. Середній розмір даної виплати, яка призначалась 301 особі, за звітний період склав 2255,58 грн., що на 582,32 грн. більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

Сума одноразової допомоги потерпілим за січень-вересень 2018 року склала 436,49 тис. грн., що на 2,4 тис. грн. менше у порівнянні з січнем-вереснем минулого року. Цю допомогу протягом звітного періоду надана 42 потерпілим, що на 7 осіб більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Зазначена виплата в середньому на одного потерпілого за січень-вересень 2018 року становила 10,4 тис. грн. У порівнянні з минулим роком вона зменшилась на 2,1 тис. грн.

Одноразова допомога сім’ї в разі смерті потерпілого за січень-вересень 2018 року була виплачена 10 сім'ям і склала 1729,2 тис. грн., що в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року більше на 8 сімей та 1116,6 тис. грн. В середньому, дана допомога на одну сім`ю становила 172,9 тис. грн.

Одноразова допомога утриманцям в разі смерті потерпілого за 9 місяців 2018 року була виплачена 12 утриманцям та склала 405,7 тис. грн., що в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року більше на 10 осіб та 341,7 тис. грн. Середній розмір виплати на одного утриманця становить 33,8 тис. грн.

За січень-вересень 2018 року відшкодування вартості поховання потерпілого та пов’язаних з цим ритуальних послуг здійснено 3 особам на загальну суму 10,0 тис. грн., що у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року більше на 2 особи та 7,0 тис. грн.

Допомога у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності у січні-вересні 2018 року виплачена 145 потерпілим на суму 2382,58 тис. грн., що у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року, менше на 7 осіб, проте більше на 917,4 тис. грн. Середній розмір такої допомоги за 9 місяців 2018 року склав 1 825,73 грн.

Станом на 1 жовтня 2018 року продовжують отримувати страхові виплати 1300 внутрішньо переміщених осіб. З них з Донецької області – 702 особи та 595 осіб - з Луганської області.

Найбільша кількість потерпілих (членів їх сімей) перебуває на обліку у відділеннях: у Києво-Святошинському районі – 273 осіб, у м. Ірпінь – 261 осіб, у Бориспільському районі – 147 осіб та Броварському районі – 143 особи.

За звітній період тимчасово переміщеним особам та членам їх сімей здійснено страхові виплати на загальну суму 40,64 млн. грн., середній розмір щомісячної страхової виплати на одну особу становить 3473,70 гривень.

 

 

Переглядів: 2
 Друк

Відбулося засідання районного міжвідомчого оперативного штабу з координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2018/2019 року.

Голова райдержадміністрації Галюк Василь Васильович проінформував членів штабу, запрошених про виконання розпорядження Сквирської райдержадміністрації від 08.10.2018 № 392 «Про початок опалювального сезону в населених пунктах Сквирського району у 2018-2019 років». Звернув увагу на те, що з 09.10.2018 року розпочато опалення в дошкільних, шкільних закладах, закладах охорони здоров'я та соціального захисту населення Сквирського району, згідно із заявами їх керівників.

Заслухавши інформацію голови райдержадміністрації Галюка Василя Васильовича вирішили:

1. Комунальному закладу Сквирської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги»; Сквирській центральній районній лікарні; відділу культури, релігій, туризму, молоді та спорту Сквирської районної державної адміністрації, відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації завершити підключення котелень.

Термін: до 19.10.2018 року

2. Головам сільвиконкомів завершити роботу з підготовки закладів соціальної сфери, що перебувають на балансі сільських рад, до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року.

Термін: до 19.10.2018 року Переглядів: 9

  Read More...Друк

22 жовтня голова районної державної адміністрації В.В. Галюк та голова Громадської організації «Спілка учасників АТО Сквирщини» О.О. Редюк відвідали Якубенко Євгенію Сергіївну з м. Сквира, бабусю загиблого учасника антитерористичної операції Якубенка Олександра Валерійовича та вручили медаль «За мужність та самовідданість» за значний внесок у формування позитивного іміджу українського жіноцтва у всьому світі, вірність істинним цінностям, за громадянську мужність та самовідданість.

Переглядів: 8
 Друк

Голова райдержадміністрації Василь Васильович Галюк провів робочу зустріч з головними лікарями ЦРЛ і Центру надання медико-соціальної допомоги А.Г.Чижем і Н.В.Колесник-Гавронською. В нараді брали участь перший заступник голови РДА О.В.Славінська, начальник УСЗН Н.А.Рогоза і начальник управління фінансів М.В.Ульянова. Розглядалось питання фінансування програми «Доступні ліки». Василь Васильович зазначив: “Програма “Доступні ліки” є успішною політикою відшкодування. Хворі нашого району мають щомісяця отримувати ліки безоплатно чи із суттєвими знижками. Програма продовжує динамічно розвиватися: лікарських засобів стає більше, ціни на них стають менші.”. Обговорювалось питання відшкодування вартості ліків за програмами «Доступні ліки», «Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи» та «Пільгове медичне обслуговування жителів Сквирського району»

Переглядів: 8
 Друк

Це вимушений крок, щоб Україна могла далі розвиватися

Багато хто пам’ятає той час, коли Україна переживала кризові 90-ті. Стрімка інфляція, затримки з виплатою заробітної плати, високий рівень безробіття, потім перше різке знецінення української гривні – долар тоді зріс з 3-х до 5-ти гривень.

У 2018 році в Україну знову могла б повернутися в 90-ті. У 2006-2013 роках були взяті мільярдні доларові кредити, які не були тодішньою владою спрямовані на розвиток економіки, а були розтриньканні і витрачені на «проїдання». За цей час борг України був нарощений більш ніж на 50 млрд. доларів. Це річний бюджет України!

Безвідповідальність тодішніх чиновників, зробила сьогодні заручниками простих українців. А тепер настав час повертати ці борги - у наступні п’ять років держава Україна має віддати більше 30 мільярдів доларів.

Переглядів: 8
  Read More...Друк

Під керівництвом голови РДА Галюка В.В. відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій та установ

Розглядались наступні питання:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідч: Салтанюк Віктор Леонідович – керівник апарату Сквирської райдержадміністрації;

 

2. Про стан оперативної обстановки на території району.

Доповідач: Гіптенко Руслан Анатолійович – заступник начальника Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області;

 

3. Про навчання штабу територіальної оборони Сквирського району

Доповідач: Бабенко Володимир Сергійович - військовий комісар Сквирського районного військового комісаріату;

Переглядів: 22
  Read More...


Сторінка 1 з 13
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack