Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Листопад 2018
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Середа, 07 листопада 2018


Друк

4 жовтня в Сквирській центральній районній бібліотеці до Дня художника України була проведена творча зустріч з художником Олександром Бірючевим.

На захід завітали учні 10 класу Сквирської ЗОШ №2 з вчителем мистецтва Несторук Наталією Олегівною. Завідувач відділу обслуговування Олена Побережник познайомила присутніх з життєвими стежинами художника, звернула увагу на багатогранну творчість талановитої особистості. Майстер пензля провів майстер – клас для старшокласників «Усі уміють малювати».

На зустрічі панувала тепла атмосфера спілкування художника з школярами, яка залишила позитивні враження у всіх учасників зустрічі.

4 жовтня Великополовецькою сільською бібліотекою – філією було проведено годину вшанування «Ви – сила і мужність, Ви – захист України». Завідувач бібліотеки – філії Надія Погиба розповіла учням Великополовецького НВК про започаткування Дня бійця територіальної оборони, про важливість оборони на місцях, забезпечення відповідної підготовки чоловіків та виховання молоді як гідних захисників держави.

Вчитель початкової військової підготовки Володимир Колісник повідомив, що Київська область стала першою в Україні, яка проводить масштабну роботу з координації та навчання загонів бійців територіальної оборони.

Особливу увагу викладач приділив розповіді про відпрацювання техніки оперативної комунікації в умовах настання режимних станів та повної відсутності мобільного та іншого способу зв’язку. Учасники заходу мали змогу ознайомитися з презентацією матеріалів «Наша пам'ять – довічна, Ваш подвиг – безсмертний».

Фото 3

5 жовтня Токарівською сільською бібліотекою – філією було проведено пізнавальну годину «Гімн, Прапор, і Герб – державні символи України». Бібліотекар Катерина Гребенюк підготувала для читачів тематичну інформацію про історію та значення державних символів України. Також вона розповіла легенди про кожен символ.

Діти з цікавістю слухали розповідь бібліотекаря та декламували вірші про Україну, Герб і Прапор.

5 жовтня в Рудянській філії Шамраївського НВК бібліотекарем Оксаною Чернишенко та вчителем фізичного виховання Колядою І.А. було проведено інформаційно – спортивну годину «Нам потрібне мирне небо». Оксана Станіславівна розповіла присутнім про нове, але дуже потрібне свято для людей, які в особливий для держави період охороняють межі своєї області та підтримують правовий режим воєнного стану в державі. Інна Анатоліївна провела спортивні змагання в яких юнаки показували свою спритність та фізичну підготовку, вміння боротись і перемагати.

6 жовтня Лавриківською сільською бібліотекою – філією було проведено історичний екскурс «Величні храми України». Сільський бібліотекар Тетяна Кучер підготувала читачам віртуальну мандрівку в історичне минуле шляхом християнства від західної релігії до справжнього євангельського вчення на теренах сучасної України. Користувачі бібліотеки з великим задоволенням віртуально відвідали перлини архітектурного мистецтва Княжої Доби: Київський собор Святої Софії, Спасо – Преображенський собор у Чернігові та Києво-Печерську лавру. Наприкінці заходу, його учасники мали змогу ознайомитися з викладкою матеріалів, які висвітлюють події тисячолітньої давнини.

7 жовтня Таборівською сільською бібліотекою – філією було проведено годину пам'яті «Запалімо свічу», приурочену пам’яті жертв Голодомору. Бібліотекар Василь Скрид ознайомив присутніх із трагічними сторінками страшних подій української історії, зокрема і фактами Голодомору безпосередньо в рідному краї. Місцева вчителька Світлана Лисюк запропонувала учням переглянути документальний відеофільм з елементами хроніки про передумови створення штучного голоду в Україні.

10 жовтня Чубинецькою сільською бібліотекою – філією, в приміщенні місцевої загальноосвітньої школи, був проведений поетичний конкурс «Уміймо свій край захищати». Учасниками заходу були члени літературних клубів «Червоні вітрила», що діє при Чубинецькій сільській бібліотеці, та «Первоцвіт» Таборівської сільської бібліотеки. Зі вступним словом виступив провідний бібліотекар Василь Скрид, який розповів присутнім про те, як важливо бути готовим до захисту неньки – України. Василь Іванович наголосив на тому, що потрібно бути патріотами свого рідного краю та прочитав власний вірш «Рідний край».

Члени клубів також показали свою майстерність. Вони читали власні вірші на патріотичну тематику. Перше місце виборов Романюк Ростислав з віршем «Віддані захисники», друге – Пилюченко Ганна з поетичним твором «Я – українка» (члени літературного клубу «Червоні вітрила»). Третє місце посів член літературного клубу «Первоцвіт» Яроменко Богдан з віршем «Не втрачай, Україно, синів», а заохочувальну відзнаку отримав Лунченко Назар за поетичний твір «Захисти свій рідний край».

Переможці поетичного конкурсу отримали в подарунок книги місцевого поета Василя Скрида.

11 жовтня в Сквирській центральній дитячій бібліотеці бібліотекар Олена Медвецька організувала зустріч з воїном АТО, Олександром Максимчуком «Воїни АТО – гордість нашого міста» для учнів 7-а класу Сквирської ЗОШ І-ІІІст. №2 з класним керівником Ольгою Рабодзей та соціальним педагогом Наталією Несторук. Герой АТО розповів дітям про те, як потрапив на війну, про свою військову спеціальність і бойові будні, про щоденний побут, турботу волонтерів та про маленькі радощі, які отримував від дітвори у вигляді малюнків, оберегів та вітальних листівок. Серед присутніх були діти учасників АТО: Барвіцька Юлія та син загиблого воїна Володимира Крижанського, Іван Крижанський.

По закінченню зустрічі діти подарували захиснику квіти і побажали йому здоров’я та удачі. А Олександр, в свою чергу, побажав учням старанно навчатися, любити свою Україну, берегти батьків, вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, цінувати дружбу. Лише тоді Україна й матиме справжніх патріотів, які будуватимуть нове, заможне, красиве життя.

12 жовтня у приміщенні Кам’яногребельського НВК, для учнів 5-9 класів, сільською бібліотекою – філією було проведено історичну мандрівку «Історію козацтва вивчай, про Гімн, Прапор і Герб все знай». Бібліотекар Оксана Ніколайчук розповіла учням про історію козацтва та державні символи України. В ході заходу діти ділилися думками про українських захисників теперішнього часу та декламували вірші. Наприкінці заходу Оксана Олександрівна провела з учнями вікторину «Історія козацтва», де школярі показали свої знання відповідаючи на питання з історії та традицій українського козацтва.

 

 

 

12 жовтня Сквирська центральна районна бібліотека активно долучилася до заходу з нагоди святкування Дня захисника України, який відбувся в районному Будинку культури. Бібліотекарі оформили книжкову виставку «Час згадати нашу славу, брате!», на якій розмістили літературу патріотичної тематики від козацької доби до сьогодення. Герб України (колективна робота працівників бібліотеки, керівник Олена Маличенко) прикрасив тематичну виставку

 

Герої серед нас».

 

 

12 жовтня в Рудянській філії Шамраївського НВК бібліотекарем Оксаною Чернишенко було проведено

патріотичну годину «Сила нескорених» . Бібліотекар розповіла присутнім про чотири свята, які відзначаються 14 жовтня і мають велике значення для України. Також вона згадала про сторінки історії від минулого до сьогодення. Учні 9 класу декламували патріотичні вірші та поклали квіти до меморіальної дошки Героя АТО Лучинського Івана Володимировича.

13 жовтня Селезенівською сільською бібліотекою – філією було проведено годину пам’яті «Пам’ять незгасна і сум». Бібліотекар Валентина Гаврищук ознайомила присутніх із трагічними сторінками української історії, зокрема і фактами Голодомору безпосередньо у с.Селезенівка. Також Валентина Іванівна навела жахливі дані обласного архіву про втрати населення у рідному краї. Про голод у селі поділилася спогадами бабусі Завалішиної Катерини Анатоліївни, її онука Пасічник Олена Леонідівна та спогадами дідуся Зубрія Івана Панасовича, його онука Зубрій Лілія Миколаївна. Наприкінці заходу присутні вшанували пам’ять померлих хвилиною мовчання.

13 жовтня Лавриківським сільським клубом спільно з сільською бібліотекою – філією було проведено інформаційну годину «Хто такий захисник України?». Бібліотекар Кучер Тетяна Сергіївна розповіла користувачам про історію виникнення свята, наголосивши, що вибір цієї дати для відзначення Дня Захисника України став історичною традицією вшанування українського війська, оскільки впродовж багатьох століть свято Покрови було головним для українських вояків. Діти говорили, що для них захисники Батьківщини – це ті люди, які в різні часи боронили свою рідну землю. Вони згадували і козаків, і, звичайно, тих героїв, які сьогодні оберігають наш мир і спокій. Після заходу присутні мали змогу переглянути літературу даної тематики.

14 жовтня Тарасівською сільською бібліотекою – філією було проведено історичний журнал «У всі віки приносять славу Україні козаки». Бібліотекар Наталія Центило ознайомила відвідувачів з викладкою матеріалів про українське козацтво. Вона захоплююче розповіла читачам про найважливіші події, пов’язані з історією українського козацтва: про устрій Запорізької січі, побут козаків, козацьку культуру, яка складається з багатьох історичних дум і пісень, літописів, творів живопису та архітектури, тощо.

14 жовтня на Буківському сільському кладовищі сільським бібліотекарем Ольгою Олександрівною Бойко проведено годину мужності «Я горджусь тобою, захисник!». Бібліотекар розповіла присутнім про життєвий шлях загиблих воїнів АТО. Діти розповідали вірші: "Хай буде мир для кожного солдата", "Лист до матері", "Рідний край". Наприкінці заходу присутні поклали квіти до пам’ятників воїнів АТО.

 

 

 

 

18 жовтня Шапіївською сільською бібліотекою – філією було проведено інформаційну годину «Євроінтеграція України – шлях у майбутнє». У заході взяли участь учні 8-9 класів Шапіївського НВК. Захід було розпочато Державним Гімном України. Зі вступним словом виступила бібліотекар Оксана Володимирівна Карук, яка розповіла дітям, що європейська інтеграція для України – це подальше політичне та інституційне зближення з ЄС та еволюційне просування до кінцевої мети інтеграції до Європейського Союзу. Учні 9 класу, Сімчук Олександр та Іванець Олексій, розповіли за якими трьома критеріями у червні 1993 року Європейська Рада на своєму засіданні в Копенгагені визнала право вступу країн Центральної та Східної Європи до Європейського Союзу. Наприкінці заходу діти ознайомилися з книжковою виставкою «Світе тихий, краю милий – моя Україна» та книжковою презентацією «Євроінтеграція України – шлях у майбутнє».

20 жовтня Рудянською сільською бібліотекою – філією було проведено інформаційну годину «Євроінтеграція – це не лише безвіз». Бібліотекар Оксана Чернишенко розповіла дітям про переваги євроінтеграції для України та підкреслила приналежність України до європейської сім’ї народів. Діти переглянули відеоролик «Представництво Європейського Союзу в Україні».

 

 

23 жовтня Великополовецькою сільською бібліотекою – філією було проведено історичний екскурс «У день скорботи свічку запали». На початку заходу присутні прослухали пісню Оксани Білозір «Свіча», яка присвячена усім загиблим під час Голодомору 1932 – 1933 років. Провідний бібліотекар Самусь Ірина Олексіївна зазначила, що в історії українського народу є трагічні сторінки, що примушують стискатися людські серця. І одна із найстрашніших – Голодомор. Під час історичного екскурсу для присутніх було презентовано медіа-вернісаж «Голод 33-го», на якому були представлені архівні документи, ілюстровані матеріали та спогади очевидців. Юні читачі дізналися про причини і наслідки цієї трагедії. Також Ірина Олексіївна підготувала виставку літератури «Голод 33-го», під час якої вона ознайомила читачів з книжковими виданнями, в яких міститься інформація про страшні роки Голодомору в Україні.

26 жовтня Тхорівською сільською бібліотекою – філією для учнів 3-4 класів Тхорівського НВК було проведено годину пам’яті «Шана за подвиг, вдячність за мир». Бібліотекар Людмила Карпіна розповіла дітям про основні історичні події війни, найжахливішої трагедії людства, яка забрала мільйони людських життів, про героїчну мужність українського народу, який відстоював честь і незалежність Батьківщини. Також учні мали змогу ознайомитися з добіркою літератури, на якій були представлені кращі книги воєнної тематики. Після заходу маленькі читачі з бібліотекарем Карпіною Л.В. поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим воїнам – односельцям під час Другої світової війни.

 

 

26 жовтня Сквирською районною бібліотекою було проведено відеоперегляд «Вони крок за кроком наближали переможну мить». На захід завітали учні 10 - Б класу Сквирської ЗОШ №2 з класним керівником Кольосою Оленою Володимирівною. Бібліотекарі підготували інформаційну вступну частину, документальний фільм та викладку літератури «Пам’ять повертає в незабутнє».

 

26 жовтня Горобіївською сільською бібліотекою – філією було проведено інформаційну годину «Символи нашої держави». Бібліотекар Людмила Носанчук ознайомила читачів з головними символами нашої держави – гербом і прапором України. Також діти прослухали Державний Гімн України, адже ці символи нероздільні між собою і несуть відчуття миру, злагоди, свободи та добробуту в нашій незалежній країні. Наприкінці заходу Бібліотекар Людмила Павлівна ознайомила присутніх з книжковою виставкою «Найкраща у світі земля – це Україна моя».

 

27 жовтня центральною дитячою бібліотекою було проведено історичну годину «В боях за рідну Україну». Бібліотекар Оксана Бондарчук розповіла користувачам бібліотеки про біль і страждання, смерть і втрати, мужність народу та довгоочікуваний День визволення. Дітям було запропоновано переглянути документальні фільми про роки воєнного лихоліття. На завершення заходу присутні оглянули книжкову виставку «Війна і Перемога: біль і пам'ять», яку підготували бібліотекарі центральної дитячої бібліотеки.

Переглядів: 61
 Друк

07 листопада з метою вдосконалення професійних навичок та вмінь на базі 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Сквира проведено заняття за темою: «В'язання подвійної рятувальної петлі з надяганням її на потерпілого »

Подібні заняття з особовим складом проводяться для постійної готовності до дій за призначенням, вдосконалення професійної майстерності, перевірки фактичного рівня теоретичних знань та практичних навичок необхідних для виконання поставлених завдань.

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області

Переглядів: 52
 Друк

01.10.2018 року в день людей похилого віку учасники вокального ансамблю «Солошки»,керівник Анатолій Рай побували в територіальних центрах сіл Горобіївка та Самгородок та подарували їм своїм виступом хвилини прекрасного настрою. У програмі колективу прозвучали народні пісні та пісні українських композиторів. У складі дуету Анатолія Рая та Валентина Антоненка прозвучали пісні. Привітати підопічних завітали керівники району: голова районної ради Гриша В.В.,голова районної ради ветеранів Шевчук М.І.

06.10.2018 року на святі села К.Гребля були присутні голова районної ради, помічники депутатів Київської обласної ради., голова сільської ради, які привітали жителів села та провели церемонію нагородження учасників АТО,найстарших та новонароджених жителів села, багатодітних родин, сімейних пар, що прожили в шлюбі 25,50 років. Звучали пісенні поздоровлення від вокального ансамблю місцевого сільського Будинку культури.

06.10.2018 року біля пам'ятника Т.Г.Шевченка проведено урочистості до Дня бійця територіальної оборони. Перед початком відбувається шикування,військовий комісар доповідає голові райдержадміністрації. До присутніх звертаються керівники району,урочисто піднімається державний прапор України учасниками АТО. Вручаються посвідчення членам штабу ТРО. Музичне вітання прозвучало від Володимира Мошківського.

07.10.2018 року славетне село Чубинці вітало учасників ІІ Всеукраїнського Відкритого фольклорного фестивалю «Пісня рідного краю». Величне свято урочисто відкрив народний аматорський хор Сквирського районного Будинку культури під керівництвом Петра Дроздова та зразковий хореографічний колектив «Сквиряночка» районного центру дитячої та юнацької творчості, керівник Марина Сергійчук. Щирі і сердечні вітання конкурсантам адресували голова Сквирської районної державної адміністрації В.В. Галюк, голова Чубинецької сільської ради В.В. Ковальчук, начальник відділу культури, релігій, туризму, молоді та спорту Сквирської РДА О.Л. Центило-Гіптенко та голова сільської ради села Шамраївка В.П. Левіцька. У фольклорному фестивалі взяло участь 15 колективів: народний аматорський фольклорний ансамбль «Терниця», керівник Віктор Лисиця Чубинецького сільського Будинку культури Сквирський район Київської області; народний ансамбль «Калинонька», керівники Володимир Юхта , Людмила Настич та фольклорний ансамбль «Джерело» , керівник Людмила Настич Великодимерський селищний Будинок культури Броварського району Київської області; фольклорний ансамбль «Серпанок», керівник Світлана Бойко с.Дулицьке Сквирського району Київської області; фольклорний дитячий ансамбль «Лілея» вокальної студії «Сузір'я» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості, керівник Людмила Корзун; народний аматорський фольклорний ансамбль «Відлуння Полісся» село Велика Бугаївка Васильківського району, керівник Віра Сокирко; народний аматорський ансамбль української пісні «Надія» Сквирського районного Будинку культури, керівник Борис Вітенко; ансамбль троїстих музик село Потіївка Білоцерківського району, керівник Володимир Микитюк; народний аматорський вокальний ансамбль «Любарчанка» , керівник Валентина Коваль с. Любарці Бориспільський район Київська область; вокальний гурт «Любисток» Сквирського районного Будинку культури, керівник Оксана Пилатівська; народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Родинонька», керівник Віктор Лисиця с.Дрозди Білоцерківський район; народний фольклорний колектив «Червона калина», керівник Надія Лабунська Києво-Святошинський р-н, с. Лука; фольклорний колектив «Калинонька» Білоцерківський район с.Красне сільський клуб, керівник Ніна Затворна; народний фольклорний ансамбль «Червона калина», керівник Сергій Клокун та народний фольклорний ансамбль «Вербиченька, керівник Валерій Рябиця Бородянського району.

Після завершення конкурсної програми учасники фестивалю мали можливість відвідати етно-галерею «Спадок», виставку декоративно-ужиткового мистецтва «Творча палітра Сквирського краю» , сфотографуватись біля яскравих фотозон, пригоститися гарячою юшкою та смачною кашею.

За підсумками Журі, до складу якого входили:

Голова Журі - директор Київського обласного центру народної

творчості та культурно-освітньої роботи,

заслужений майстер народної творчості України,

кавалер ордену Княгині Ольги III ступеню – Тамара

Михайлівна Негода.

Співголова – начальник відділу культури, релігій, туризму, молоді

та спорту Сквирської районної державної

адміністрації – Олеся Леонідівна Центило-

Гіптенко.

Члени Журі:

- провідний методист по фольклору та етнографії Київського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, завідувач відділу по фольклору Національного музею архітектури та побуту в Пирогово – Інна Михайлівна Кукліна;

- заслужений працівник культури України, професор Інституту мистецтв Київського національного університету культури і мистецтв, старший науковий співробітник Українського центру культурних досліджень, секретар Національної всеукраїнської музичної спілки – Петро Олександрович Андрійчук;

- Директор Сквирської дитячої школи мистецтв – Олена Володимирівна Горкуша.

переможцями стали:

Гран-прі

народний аматорський фольклорний ансамбль «Любарчанка» с. Любарці Бориспільського району.

Номінація «Краще виконання обрядового дійства»:

І місце (дорослі) – народний фольклорний ансамбль «Терниця»

Чубинецького сільського Будинку культури;

ІІ місце (дорослі) – народний фольклорний ансамбль «Червона калина»

Бородянський район

ІІІ місце (дорослі) – фольклорний колектив «Калинонька» с.Красне

Білоцерківський район

І місце (діти) – дитячий фольклорний ансамбль «Лілея» вокальної студії

«Сузір'я» Сквирського РЦДЮТ.

Номінація «Первинний автентичний спів»(дорослі):

І місце – народний фольклорний колектив «Червона калина» с. Лука Києво-

Святошинського району;

ІІІ місце – народний аматорський фольклорний ансамбль «Відлуння Полісся»

с. Велика Бугаївка Васильківського району.

Номінація «Вторинний автентичний спів» (дорослі):

ІІ місце – фольклорний ансамбль «Серпанок» Дулицького сільського

Будинку культури

Номінація «Краще ансамблеве виконання» (дорослі):

ІІ місце – народний ансамбль «Калинонька» селище Велика Димерка

Броварський район

ІІІ місце – народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Родинонька»

с. Дрозди Білоцерківського району.

Номінація «Збереження народних традицій» (дорослі):

І місце – фольклорний ансамбль «Джерело» селище Велика Димерка

Броварський район

Номінація «Вуличний фольклор» (дорослі):

ІІІ місце – ансамбль троїстих музик с.Потіївка Білоцерківського району.

Переможці отримали дипломи та цінні подарунки.По завершення церемонії нагородження кожен учасник фестивалю за давнім українським звичаєм отримав шматочок запашного іменного короваю. Дякуємо нашим конкурсантам ІІ Відкритого Всеукраїнського фольклорного фестивалю «Пісня рідного краю» за їх невичерпні таланти у благородній справі відродження, збереження і примноження духовних скарбів нашого народу, за щоденну подвижницьку працю. І віриться, що народ, який піднімається з колін історії, встане на повний зріст, розправить свої крила і залунає наша українська народна пісня по всьому світу.

 

09.10.2018 року відбулося день села в с.Оріховець,на якому були присутні керівники району,представники від благодійного фонду «Фортеця»,депутатів Верховної ради України Віталія Гудзенка та обласної ради Леоніда Глиняного,які провели церемонію нагородження учасників АТО,юбілярів подружнього життя,старожилів та наймолодших жителів села,багатодітні родини. Музичні вітання лунали від вокального ансамблю «Господиньки» Цапіївського сільського клубу та троїстих музик «Лотоки» Пустоваріського сільського Будинку культури.

 

 

09.10.2018 року день села відбулося в с.Шапіївка, на якому були присутні керівники району,пред-ставники від благодійного фонду «Фортеця»,депутата Верховної ради України Віталія Гудзенка та обласної ради Василя Скрипи,які провели церемонію нагородження учасників АТО, активних учасників художньої самодіяльності та депутатів сільської ради. Святкову концертну програму підготували учасники фольклорного ансамблю «Серпанок» Дулицького сільського Будинку культури.

 

10.10.2018 року в Домантівському сільському клубі відбулася зустріч з людьми похилого віку «Мої роки,моє багатство». На свято були запрошені люди похилого віку,яких щиро вітали: представник від благодійного фонду «Фортеця» Світлана Риченко,директор ПП «Росава –Агро» Вадим Янчук, голова сільської ради. Святкову музичну програму підготували учасники фольклорного ансамблю «Надія» громадської організації «Зорецвіт».

 

14.10.2018 року на свято села в Рогізну були запрошені керівники району,представники від депутатів Верховної ради України Руслана Сольвара та депутата обласної ради Василя Скрипи, які провели церемонію нагородження учасників АТО,учасників бойових дій на території інших держав,старожилів села,юбілярів подружнього життя та багатодітні родини. Святкову концертну программу підготували аматори сільського Будинку культури: солісти Світлана Цап,Ірина та Ольга Урбанські,Анна Химич,Ірина та Михайло Прокопчуки,сімейний дует у складі Олександра Шембеля та Евгена Коцомая.Музичні вітання лунали від учасників фольклорного ансамблю «Серпанок» Дулицького сільського Будинку культури.

 

 

14.10.2018 року на святковий концерт до Дня захисника Вітчизни «Ми твої, Україно, сини» до Шаліївського сільського Будинку культури завітали жителі села,голова виконкому сільської ради,настоятель Свято Троїцького храму отець Олександр,які щиро привітали присутніх з святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника Вітчизни. Музичні вітання лунали від аматорів художньої самодіяльності сільського Будинку культури: Лізи Дерій,Олександри Федоренко,Дарії Дмитрук,Олександра Маційчука таТетяни Маційчук. На завершення виступу всі разом виконали пісню «Про Україну».

12.10.2018 року в районному Будинку культури проведено урочистості та святковий концерт до Дня захисника Вітчизни. На свято завітали не одне покоління захисників,

керівники району,гості та жителі міста та району. Ведучі Людмила Керекеша та Володимир Мошківський щиро вітають присутніх в залі. Урочистості відкриває народний хор районного Будинку культури,керівник Петро Дроздов. Зразковий хореографічний колектив «Сквиряночка» РЦДЮТ,керівник Марина Сергійчук виконують танець «Два кольори»;у виконанні вихованців студії «Пісенні ключі» та дитячої школи мистецтв,

керівник Оксана Клебанівська прозвучала пісня «Лист солдату»;святкову програму продовжили солісти Софія Суслова,Марія Хлєбік,Марія Поворознік,Алварт та Вартуш Саградян,Анна Безродних,Володимир Мошківський;вокальний ансамбль «Солошки»,

керівник Анатолій Рай;народний ансамбль української пісні «Надія»,керівник Борис Вітенко;у виконанні Іллі Клюєнка прозвучала українська народна пісня на бандурі; свої вітання надсилали учасники ВІА «Край»,керівник Валентин Антоненко.

 

14.10.2018 року на площі біля адмінбудівлі В.Половецької сільської ради учнями Великополовецького НВК була організована ярмарка, на якій жителі та гості села мали змогу придбати різноманітні смаколики. Виручені кошти діти вирішили передати на підтримку воїнів, що перебувають в зоні АТО на сході України. О 14 00 жителі та гості села зібралися на центральній площі. З вітальними словами до присутніх звернулися:

заступник голови Сквирської районної ради Олена Грищенко,помічник-консультант депутата Київської обласної ради Василя Скрипи Катерина Бондарчук, помічник-консультант депутата Верховної Ради України Руслана Сольвара Леся Бурдик, протоієрей Свято-Покровського храму отець Миколай, сільський голова Галина Марченко. Цього дня пам’ятні подарунки отримали старожили, учасники АТО, подружжя, що прожили в парі п’ятдесят років, сім’ї, в яких народилися цьогоріч немовлята. Святкову програму підготували учасники художньої самодіяльності сільського Будинку культури: вихованці вокальної студії «VIVA» Анастасія Марченко,Едвіна Стороженко, Діана Пустовіт, Ірина Шиш,Ірина Федоренко, Сніжана Потупо, Олександра Горбачова,дует « Любисток» у складі Людмили Угринів та Наталії Щур, Леся Іванченко.

(ФОТО 13,14,15)

 

14.10.2018 року на свято села в Антонів прибули керівники району,представники від народного депутата Верховної ради України Віталія Гудзенка та депутата обласної ради Леоніда Глиняного; представник від благодійного фонду «Фортеця».Щиро вітали в цей день учасників АТО,юбілярів подружнього життя,довгожителів села. Музичні вітання лунали від аматорів сільського Будинку культури: гурту «Берегиня»,дитячого ансамблю «Дзвіночки».Завітали привітати учасники народного ансамблю пісні та танцю «Громовиця» з м.Киева.

 

14.10.2018 року на Покрову Пресвятої Богородиці громада села Шамраївка відзначила своє славне свято. Око милувала виставка робіт народних умільців села. Позивні свята велично сповістили про початок свята і на сцені аматори художньої самодіяльності: жіночий ансамбль «Блискавиця»;хореографічний колектив «Калинонька»;солістка Анастасія Кизило;вихованці дитячого садочку «Калинка». Далі церемонія нагороджень, вітань від сільського голови Валентини Левіцької, гостей, представників влади та благодійного фонду «Фортеця»,які до речі вручили сертифікат на придбання музичної апаратури для сільського Будинку культури. Свято завершилось виступом народного ансамблю пісні та побутового танцю «Громовиця» з м. Киева.

 

20.10. та 27.10.2018 року в приміщенні районного Будинку культури відбувся черговий щорічний районний огляд – конкурс колективів художньої самодіяльності сільських клубних установ району «Світ талантів Сквирщини». Організаторами конкурсу є відділ культури,релігій,туризму,молоді та спорту та районний Будинок культури. Мета конкурсу - підтримка та розвиток усіх жанрів та видів аматорського мистецтва;популяризація української пісні;покращення виконавської майстерності тощо. Для визначення кращих виконавців,які будуть задіяні в районних,обласних заходах створена художня рада. . В огляді - конкурсі прийняло участь 29 клубних установ,понад 249 учасників з них 99 дітей різного віку.

 

 

 

 

Матеріал підготовила

Каміла Трофимчук

Переглядів: 72
 Друк

За інформацією, яку главі держави передали правоохоронці, вже встановлені майже всі особи, причетні до злочину. Наразі слідчі шукають замовника. Детальніше за посиланням: https://fex.net/583466752606

Переглядів: 18
 Друк

Молоді таланти отримають підтримку держави - Президент заснував держфонд, який фінансуватиме освітні та наукові програми української молоді. Гроші виділятимуть найбільш успішним школярам, студентам і молодим науковцям. Вони зможуть витратити їх на свої наукові розробки, на навчання в престижних вишах України та світу. Обов'язкова умова - щоби результати їхньої роботи послужили розвитку України. А найбільша мета - щоби усі таланти залишалися працювати на розвиток країни, а не їхали за кордон. Про свою ініціативу Президент оголосив під час зустрічі з найкращими студентами і аспірантами країни в столичній бібліотеці Вернадського.

Детальніше за посиланням: https://dropmefiles.com/c9CTE

Переглядів: 45
 Друк

Під керівництвом першого заступника голови РДА О.В.Славінської відбулося засідання районної комісії з відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення.

Комісія розглянула клопотання ПП «Агрофірма Розволожжя» щодо укладення договору оренди землі сільськогосподарського призначення на (невитребувані земельні частки (паї) загальною площею 12,74 га у кількості 3 (три) (невитребувані земельні частки (паї), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходяться в межах Антонівської сільської ради; клопотання ПП «Агрофірма Розволожжя» щодо укладення договору оренди землі сільськогосподарського призначення (невитребувані земельні частки (паї) загальною площею 8,9 га у кількості 2 (дві) (невитребувані земельні частки (паї), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходяться в межах Тхорівської сільської ради та клопотання ФОП Бондарчука Олександра Олександровича щодо продовження терміну дії договору оренди землі від 14.03.2016 року з передачі в користування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (невитребувані земельні частки (паї) у кількості 5 (п’ять) (невитребуваних земельних часток (паїв) загальною площею 24,82 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Малолисовецької сільської ради та прийняла відповідні рішення.

 

Переглядів: 42
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack