Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Листопад 2018
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
П'ятниця, 09 листопада 2018


Друк

9 листопада в нашій державі відзначають Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

На урочистості у районному Будинку культури зібралися працівники цієї галузі з усієї Сквирщини.

З нагоди свята лунали найщиріші вітання від голови Сквирської райдержадміністрації В.В.Галюка. Василь Васильович зазначив: «Враховуючи вагомий внесок працівників культури та аматорів народного мистецтва у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність, держава приділяє суттєву увагу розвитку цієї галузі. Завдяки народному депутату України Р.М.Сольвару здійснено капітальний ремонт Дулицького будинку культури, депутат Київської обласної ради Л.П.Глиняний, підприємці та сільська голова В.П.Левіцька долучились до ремонту Шамраївського будинку культури, приємно зайти в Рудянський будинок культури, ремонт проведено в Самгородецькому будинку культури, де сільський голова В.В.Титарчук, цей список можна було б продовжувати і продовжувати. Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам'яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Щиро вдячні працівникам будинків культури та клубних установ, бібліотек, мистецьких навчальних закладів, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

Бажаємо вам весни у серці, міцного здоров'я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог. Зі святом!»

Переглядів: 67
  Read More...Друк

В залі засідань райдержадміністрації було проведено засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, під керівництвом першого заступника голови РДА Славінської О.В..

Розглянуто 15 справ внутрішньо переміщених осіб, 1 пенсію, 2 допомоги малозабезпеченим сім'ям та 140 субсидій .

Переглядів: 28
 Друк

Перший заступник голови Сквирської райдержадміністрації Славінська Оксана Вікторівна провела засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при райдержадміністрації. На засіданні було розглянуто питання спорудження капітального пандуса біля сходів четвертого під’їзду по вулиці Соборній,11 м.Сквира.

На засіданні прийнято рішення по встановленню міською радою пандусу за вказаною адресою до 1 грудня 2018 року.

Переглядів: 27
 Друк

Інформуємо, що у зв’язку з набранням чинності 18 грудня 2017 року Законом України «Про оцінку впливу на довкілля» (далі – Закон), який запровадив в Україні європейську модель екологічної оцінки відповідно до вимог Директиви 2011/92/ЄС та забезпечив виконання міжнародних зобов’язань України в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, що може відобразитися на процесах прийняття рішень про провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання, департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації спільно з департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації буде проведено тренінг для представників суб’єктів господарювання Київської області з метою роз’яснення основних положень Закону.

Тренінг відбудеться об 11.00 годині 13 листопада 2018 року в приміщенні Київської обласної державної адміністрації за адресою: м. Київ, площа Лесі Українки, 1 (кім. 740, 7-ий поверх).

Прошу суб’єктів господарювання Сквирського району взяти участі у даному заході та завчасно зареєструватись.

Участь у заході безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням: https://goo.gl/forms/yCQlZICs4Ik71URK2.

Телефон для довідок: 044-286-82-33, 044-286-86-42.

Переглядів: 32
 Друк

8 листопада перший заступник голови Сквирської райдержадміністрації О.В. Славінська провела спільне засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення і тимчасовоїкомісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), податків, зборів, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На порядку денному розглянуто питання щодо заборгованості із сплати страхових внесків та з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій,щодо сплати єдиного соціального внеску фізичними особами - підприємцями на загальній системі оподаткування, а також питаннядотримання законодавства з оплати праці на підприємствах, в установах, організаціях району, а саме про страхувальників, у яких застраховані особи виконують роботи(надають послуги) за цивільно-правовими договорами та сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування громадянами, які зайняті в аграрному секторі району.

За результатами засідання були прийняті відповідні рішення.

Переглядів: 32
 Друк

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

З нагоди Вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання!

Громада вдячна Вам за відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність, сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку джерел духовності, правди і краси, за невтомний творчий пошук. Без Вас не обходиться жодне свято. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим примножуєте велич нашого краю, возвеличуєте рідну

Україну!

Бажаю Вам щедрих творчих ужинків, натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну всім нам працю. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Здоров’я, добра, благополуччя Вам і Вашим сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги!

З великою шаною та повагою

голова райдержадміністрації Василь Галюк

Переглядів: 37
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack