Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Грудень 2018
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Четвер, 06 грудня 2018


Друк

6 грудня на Сквирщині відбулися районні заходи з нагоди Дня Збройних Сил України. Розпочалося свято на священному місці біля пам’ятника загиблим воїнам АТО Сквирщини зі спільного виконання учасниками свята, яких було понад 600 осіб, Державного Гімну України. Хвилиною мовчання зібрання вшанувало пам'ять воїнів, які загинули в битвах за волю та незалежність України.

З вітальним словом до військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, учасників антитерористичної операції, воїнів-інтернаціоналістів, волонтерів, майбутніх захисників – учнівську молодь, та всіх присутніх звернулися голова районної державної адміністрації В.В. Галюк та голова районної ради В.В. Гриша. Молебень за Україну провів благочинний Сквирського району, настоятель храму Святого Миколая Віктор Скакевич.

Керівники району та представники громадськості поклали квіти до пам’ятників: загиблих учасників АТО Сквирщини, «Героїв Небесної сотні», загиблих воїнів-інтернаціоналістів та Героїв Другої Світової війни.

У дзеркальному залі та фойє приміщення районного Будинку культури була організована тематична виставка «Шануй Героїв!». На ній були представлені фото світлини воїнів АТО міста та району. Також були розгорнуті експозиції народного районного краєзнавчого музею та Державного навчального закладу «Сквирське вище професійне училище».

Святкові заходи продовжились районним військово-патріотичним квест – змаганням «Воїни України», в якому взяло участь 15 команд із закладів загальної середньої освіти Сквирського району та ДНЗ «Сквирське ВПУ»: «Буківські отамани», «Соколята», «Варта», «Патріот», «Залізні вовки», «Побратими», «Соколи», «Нащадки Шамрая», «Сильні та незалежні», «Козацька сила», «Козацькі звитяги», «Козачата», «Молода Січ», «Вершники», «СІЧ». Адже саме діти – це майбутнє України. І саме сьогодні їм належало прожити один день армійського життя. 175 школярів продемонстрували свій «вояцький дух» у різних конкурсних випробуваннях, які відбувалися на 7 локаціях у міських освітніх та культурних закладах.

Учасники команд взяли участь у проведенні

Переглядів: 100
  Read More...Друк

Шановні військовослужбовці, воїни, ветерани війни і Збройних Сил!

6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині

У цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну, її суверенітет і незалежність. Це - свято наших ветеранів, чиї скроні вже вкриті сивиною, а груди увінчані нагородами, молодих солдатів та учасників АТО, які сьогодні стоять в строю на захисті нашої країни, усіх чоловіків, які проходили військову службу і завжди готові стати на захист своїх родин, домівок, своєї землі.

Захист кордонів рідної землі, служба в лавах збройних сил це - покликання та обов’язок справжніх чоловіків.

Дорогі солдати і офіцери, нехай і надалі буде цілеспрямованою та плідною Ваша діяльність, ніколи не вичерпується енергія і натхнення, а щира любов до України та народна повага надихають Вас на нові звершення у благородній справі служіння та захисту держави. Здоров’я, щастя, миру і злагоди Вам і Вашим родинам.

Козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі.

З повагою, голова адміністрації В.В.Галюк

Переглядів: 31
 Друк

05 грудня з метою вдосконалення професійних навичок та вмінь на базі 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Сквира проведено заняття за темою : «Закріплення рятувальної мотузки за конструкцією»

Подібн ізаняття з особовим складом проводяться для постійної готовності до дій за призначенням, вдосконалення професійної майстерності, перевірки фактичного рівня теоретичних знань та практичних навичок необхідних для виконання поставлених завдань.

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області

Переглядів: 30
 Друк

Здобутки та плани співпраці України та Німеччини у сфері енергоефективності та «чистій» енергетиці – серед важливих питань Десятого засідання Українсько-німецької групи високого рівня з економічного співробітництва, що відбулося 28 листопада у м. Берлін (Німеччина).

«Уряд Німеччини через проекти Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ)надає значну підтримку та допомогу Україні у розвитку «чистої» енергетики та енергоефективності у різних секторах економіки», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

 

Сергій Савчук зауважив: «Спільно з GIZми працюємо над імплементацією ключової 27-ої Директиви ЄС щодо енергоефективності, а саме – стосовно законодавчого врегулювання впровадження енергоаудиту та систем енергоменеджменту, а також підвищення енергоефективності будівель органів влади».

 

Крім цього, об’єднавши зусилля Держенергоефективності, Проекту GIZ «Створення енергетичних агентств в Україні»,Всеукраїнської агенції сталого розвитку та інвестицій, Українсько-данського енергетичного агентства, розроблено та запроваджено Інтерактивну карту «UAMAP» (http://uamap.org.ua), де для інвесторів опубліковано понад 100 потенційних перспективних «зелених» проектів на суму більше 4 млрд євро.

 

Також серед важливих спільних напрямів роботи:

 підвищення енергоефективності у муніципалітетах;

 стимулювання промислових підприємств до енергоефективності;

 розвиток сфери енергетичної утилізації сміття.

 

Водночас, за останні 4 роки Україна доклала максимум зусиль для активізації розвитку відновлюваної енергетики. У результаті «зелена» енергетика акумулювала більше 1,4 млрд євро інвестицій. Це суттєвий внесок в економіку країни та енергозабезпечення українських міст.

 

Стрімке введення нових об’єктів «чистої» енергетики потребує наявності балансуючих потужностей.Саме встановлення електроакумулюючих систем дасть змогу покращити стабільність мережі та енергоефективність постачання електроенергії.

 

Як пояснив Голова, впровадження пілотного проекту, наприклад, із встановлення дахової сонячної електростанції разом із електроакумулюючою системою дозволить:

- напрацювати шляхи децентралізації виробництваелектроенергії;

- запровадити оптимізацію управління «зеленими» об’єктами.

 

«Зважаючи на значний досвід Німеччини у розвитку відновлюваної енергетики, а також достатній ресурсний потенціал, наявність діючих стимулів та потребу у зменшенні енергозалежності України, ми розглядаємо можливість розширення партнерства саме у відновлюваній енергетиці», - підсумував Сергій Савчук.

 

 

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності

 

 

 

Переглядів: 18
 Друк

У складі офіційної делегації України до Німеччини на чолі із Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у IIIУкраїнсько-німецькому бізнес-форумі.

Форум, присвячений досягненням та планам партнерства двох країн, відкрили Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман і Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель.

Поглиблення секторальної взаємодії – пріоритет. Серед важливих напрямів співпраці також залишаються енергоефективність, відновлювана енергетика та сфера генерації енергії із сміття.

«Для нас вкрай важлива підтримка Німеччини, яка у 2017 р. увійшла у ТОП-5 країн за найбільшим обсягом «зелених» інвестицій. За даними міжнародної організації "REN21", cтаном на кінець 2017 р. Німеччина - у трійці країн-лідерів за загальною потужністю відновлюваної електроенергетики (112 ГВт)», - розповів С.Савчук.

 

Також Німеччина неодноразово фіксувала рекордні обсяги виробництва електроенергії саме з відновлюваних джерел.

 

Україна, у свою чергу, створила сприятливе законодавче підгрунтя та бізнес-клімат у «зеленій» тепло- та електроенергетиці. Завдяки цьому за останні 4 роки у цю сферу інвестовано більше 1,4 млрд євро.

 

«На цьому ми не зупиняємося, а працюємо над низкою нових законопроектів і, головне, над впровадженням сучасної моделі розвитку «зеленої» енергетики – системи аукціонів. Підтримку та консультації у цій сфері активно надають експерти, зокрема, Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA), Світового банку, Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), Міжнародної фінансової корпорації (IFC) та інші гравці ринку», - прокоментував С.Савчук.

 

Перспективними для німецького бізнесу є проекти у всіх секторах «зеленої» енергетики, генерації енергії з біогазу та сміття, а також щодо впровадження енергоменеджменту та енергосервісу у бюджетних установах, об’єктах органів влади і промисловості.

 

«Безперечно, ми цінуємо та готові посилювати співпрацю з міністерствами, відомствами та фінансовими установами Німеччини у зазначених сферах», - підсумував Голова.

 

 

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю


Переглядів: 11
 Друк

Білоцерківське управління ГУ ДФС у Київській області повідомляє, що:

7 грудня, п’ятниця

Закінчується строк подання:

 звіту про обсяги виробництва та реалізації спирту за листопад (форма №1-РС);

 звіту про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв за листопад (форма №2-РС);

 звіту про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів за листопад (форма №3-РС);

 звіту про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі за листопад (форма №1-ОА);

 звіту про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі за листопад (форма №1-ОТ).

14 грудня, п’ятниця

Закінчується строк подання:

 звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) за листопад (форма №ЗВР-1), якщо не передбачено подання інформації дротовими або бездротовими каналами зв’язку;

 заяви про застосування спрощеної системи оподаткування з І кварталу 2019 року та розрахунку доходу за попередній календарний рік.

20 грудня, четвер

Закінчується строк подання:

 декларації акцизного податку за листопад;

 звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до фіскальних органів за листопад;

 податкової декларації з рентної плати :

ü рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини за листопад;

ü рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України за листопад;

 податкової декларації з ПДВ за листопад платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю;

 декларації з плати за землю за листопад платникам, які обрали місячний строк звітування;

 заяви про застосування спрощеної системи оподаткування платниками єдиного податку першої та другої груп у разі зміни ними в листопаді податкової адреси, місця провадження господарської діяльності, видів діяльності

Закінчується строк сплати:

 єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування роботодавцями за листопад (крім гірничих підприємств);

 авансового внеску з єдиного податку на грудень платниками І та ІІ груп.

21 грудня, п’ятниця

Закінчується строк подання:

 заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування з І кварталу 2019 року.

28 грудня, п’ятниця

Закінчується строк сплати:

 акцизного податку за листопад;

 податку на доходи фізичних осіб з нарахованого, але не виплаченого доходу за листопад;

 податку на доходи фізичних осіб із загальної суми процентів, нарахованих за листопад на поточний або депозитний банківський рахунок; на вклади членів кредитної спілки;

 військового збору з нарахованого, але не виплаченого доходу за листопад;

 рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини за листопад;

 рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України за листопад;

 плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян) за листопад;

 ПДВ за листопад платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю.

За довідками звертатись до Державних податкових інспекцій (ЦОП) Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області за адресою місцезнаходження.

 

 

 

Переглядів: 12
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack