Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Січень 2019
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
січня 2019


Друк

З метою забезпечення життя та здоров’я населення на водних об’єктах 18 грудня працівниками Сквирського районного сектору проведено рейд по водним об’єктам.

У ході рейду рятувальники застерегли рибалок не ступати на кригу у стані алкогольного сп’яніння, у нічний час та наголосили не дозволяти дітям виходити на лід без нагляду дорослих. Також під час рейду рятувальники нагадали, які підручні засоби обов’язково потрібно мати з собою під час виходу на кригу.

Всім рибалкам працівники районного сектору роздали інформаційні листівки із застереженням про те як поводити себе на кризі, щоб перебування на льоду обійшлося без трагічних наслідків чи травм.

Переглядів: 2
 Друк

18 січня з метою попередження виникнення пожеж, травмування та загибелі людей рятувальники Сквирського районного сектору провели відпрацювання с. Каленна

У ході інформаційно-роз’яснювальної роботи, фахівці ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання протипожежних правил в побуті. Говорили про користування приладами обігріву: печами, “буржуйками”, камінами. Закликали не перевантажувати електромережу, вмикаючи в розетки одночасно декілька потужних приладів. Не оминули увагою й тему про невідомі вибухонебезпечні предмети та правила поведінки на кризі.

В рамках заходу співробітники ДСНС розповіли господарям осель, як діяти у разі виникнення пожежі, вказали на існуючі недоліки, наддали рекомендації щодо їх усунення та вручили профілактичні листівки із зазначенням екстреного номеру 101!

Переглядів: 2
 Друк

19 січня 2019 року християни святкують велике церковне свято Хрещення Господнього.Припадаєвоно на вихідний день - суботу. Водохреща дарує багатьом обряд очищення, а також від цього дня завершуються усі різдвяні святки. Головною традицією на Водохреща є пірнання у воду.

Напередодні свята українці традиційно зустрічають другий Святвечір. Впродовж 18 січня віряни постять і не вживають м’яса, жирного та молочного. Сідати за вечерю можна лише після появи першої зірки на небосхилі. До столу подають пісні страви – рибу, вареники з капустою, кутю, узвартощо.

…Коли Ісус Христос досягнув 30-річного віку, він прийняв хрещення в річці Йордан. Хрестив його Іоан Предтеча. Коли Ісус вийшов на берег, то з небес почувся голос Бога-Батька, який назвав Ісуса своїм Сином. І на нього зійшов Святий Дух в образі голуба. Звідси пішла ще одна назвацього свята – Богоявлення. Православні та греко-католики стверджують, що це свято засвідчує таїнство Святої Трійці. За християнським вченням, 19 січня з’явився Бог у трьох іпостасях: Бог Отець – в голосі, Син Божий – у плоті, Дух Святий – у вигляді голуба.

Суть Хрещення Господнього полягаєу тому, що, будучи безгрішним, Син Божий взяв на себе людські гріхи і показав, що весь шлях людський він хоче пройти чесно і до кінця.

Олександр МИКОЛЮК. Фото Віталія ГУДЗЕНКА.

 

Переглядів: 12
 Друк

За участю Президента України Петра Порошенка на Черкащині  відкрили пам'ятник Митрополиту Липківському.

Детальніше за посиланням: https://youtu.be/Jzlu6hTT9lk

Переглядів: 14
 Друк

18 січня відбулося друге засідання районної комісії з питань призначення державних соціальних допомог,надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, на якому призначено: щомісячну адресну допомогу 18 внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг; субсидію на оплату житлово-комунальних послуг 56 домогосподарствам.

Провела засідання перший заступник голови адміністрації Оксана Славінська.

Переглядів: 13
 Друк

Сквирська районна філія Київського обласного центру зайнятості тісно співпрацює з роботодавцями: консультує, надає допомогу у підборі працівників та компенсує роботодавцю за створені нові робочі місця для працевлаштування безробітних єдиний соціальний внесок. З метою зниження плинності кадрів робота фахівців філії спрямована на те, щоб безробітні закріплювалися на створених для них робочих місцях.

Одним з ефективних методів щодо стимулювання роботодавців до створення робочих місць є компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування за особу, яка була працевлаштована за сприянням служби зайнятості.

Компенсація – це відшкодування роботодавцю фактичних витрат нарахованого єдиного внеску, сплаченого за працевлаштованого за направленням служби зайнятості зареєстрованого безробітного на нове робоче місце. Компенсація здійснюється у розмірі єдиного внеску за місяць, за який такий внесок сплачений. Компенсація фактичних витрат на сплату єдиного внеску виплачується протягом одного року з дня працевлаштування зареєстрованого безробітного.

Співпраця з роботодавцями у напрямку надання компенсації роботодавцям єдиного внеску за працевлаштованих безробітних, як вид послуг – не лише крок уперед у зміцненні взаємовідносин служби зайнятості з роботодавцями, але й стимул до створення нових робочих місць та потужний засіб реалізації соціальної захищеності неконкурентоспроможних категорій населення.

Загалом ця послуга корисна не лише роботодавцям, а й шукачам роботи, оскільки стимулює керівників підприємств та приватних підприємців не просто створювати нові робочі місця, а й офіційно оформлювати працівників у штат, виплачуючи їм легальну заробітну плату, забезпечувати соціальні гарантії.

Консультації можна отримати у Сквирській районній філії Київського обласного центру зайнятості (каб. 7), телефони для довідок 51599, 54534.

 

Директор С.Г.Кривуша

 

Переглядів: 2
 Друк

Сквирською районною філією Київського обласного центру зайнятості 17 січня 2019 року проведено профінформаційний масових захід міні- ярмарок вакансій для укомплектування вакансій ТОВ Фірма «ГРОНА».

У заході взяла участь: директор Сквирської районної філії Кривуша Світлана Григорівна, менеджер з персоналу ТОВ Фірма «ГРОНА» Стрижалова Ірина Анатоліївна, фахівці сектору взаємодії з роботодавцями Сквирської районної філії Київського обласного центру зайнятості.

Відкрила міні-ярмарок вакансій директор Сквирської районної філії Київського обласного центру зайнятості Кривуша Світлана Гигорівна, яка відзначила, що проведення таких заходів сприяє ефективному підбору кадрів, оскільки роботодавець має змогу особисто поспілкуватись з потенційними кандидатами на робочі місця.

ТОВ Фірма "ГРОНА" - одна з найбільших кондитерських компаній України, 3-тя за обсягами виробництва і експорту борошняної кондитерської продукції, 1-а за обсягом виробництва сухого печива. Переглядів: 16

  Read More...Друк

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, з метою розвитку волонтерського руху, участі у міжнародних ознайомчих семінарах, конференціях, обговорення перспективи реалізації спільних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 03 по 11 червня 2019 року заплановано міжнародну культурно-освітню поїздку «Співпраця у сфері культури, охорони здоров’я й освіти» до Румунії, Боснії і Герцеговини, Хорватії, Чорногорії, Албанії, Македонії, Сербії й Угорщини.

Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних, державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, головні лікарі, медичні працівники лікувально-профілактичних закладів, співробітники, учні, студенти навчальних закладів, громадських організацій тощо.

Переглядів: 13
  Read More...Друк

Прапор, емблему та штандарт командувача військовим вручав особисто Президент - під час робочої поїздки на Житомирщину він відвідав новий навчально-тренувальний центр ССО.

Ще п'ять років тому тут було голе поле. Сьогодні - сучасний навчально-тренувальний центр для спецпризначенців. Із кількома тирами, ділянкою для стрільби з автоматів та гранатометів, тренажерами та смугою перешкод і навіть стрибків з парашутом. Президент переконує - це лише початок оновлення і справжнього укріплення армії. В цьому році в розвиток бази вкладуть ще 45 мільйонів гривень.

Детальніше за посиланням:

https://fex.net/640905498388

Переглядів: 13
 Друк

17 січня 2019 року у Сквирському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбулося районне свято, на якому відзначили та привітали обдарованих та талановитих дітей Сквирщини.

 

У залі зібралися 104 учні закладів освіти, які протягом вересня – грудня 2018 року здобули перемоги в інтелектуальних та творчих заходах: переможці районних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, різноманітних обласних творчих конкурсів.

 

Розпочалося свято різдвяними віншуваннями від учасників фольклорного колективу «Лілея» Сквирського Центру творчості, керівник Л.Корзун

Під час свята голова Сквирської районної державної адміністрації Василь Васильович Галюк, голова Сквирської районної ради Василь Васильович Гриша та начальник відділу освіти Олександр Вікторович Заболотний разом з Дідом Морозом та Снігурочкою вручили дітям солодкі подарунки, подякували за плідну роботу та побажали нових перемог.

 

Також музичні вітання лунали від учасників вокальної студії «Мажор» Маркова Дениса та Фальчук Дар’ї, керівник І.Гибилинда.

(За матеріалами офіційного сайту відділу освіти)

Переглядів: 15
 


Сторінка 1 з 10
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack