Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Середа, 06 лютого 2019


Друк

6 лютого рятувальниками Сквирського районного сектору було проведено Тиждень з основ безпеки життєдіяльності з дітлахами Дошкільного навчального закладу №5 «Калинка».

 

Розпочали нашу зустріч з інформаційної лекції де розповіли чимало нового та цікавого про дотримання правил пожежної безпеки у побуті, про заборону самостійно виходити на лід та дотримання правил поведінки на льоду навіть коли під наглядом дорослих, з настанням потепління при виявлені незнайомих предметів не намагатися їх підіймати чи штовхати оскільки вони можуть бути вибухонебезпечні.

Діти досить уважно та зацікавлено слухали рятувальників відповідали на всі поставлені запитання та запитували про те що цікавило їх. Після бесіди показали первинні засоби пожежогасіння та пожежне спорядження яке принесли з собою у вигляді вогнегасника та пожежної каски. Діти були задоволені від нашої зустрічі та з нетерпінням чекають коли їх приведуть на екскурсію до пожежної частини м.Сквира.

 

Переглядів: 69
 Друк

З початку 2019 року в Україні запрацював ще один вид соціальної допомоги батькам –«муніципальна няня» - це додаткова грошова допомога від Уряду молодим сім`ям.

 

Крім щомісячних 860 гривень виплат на дитину, сім`я зможе безповоротно щомісяця отримувати ще 1626 гривень на відшкодування послуги няні.

 

Право на отримання компенсації послуги «муніципальна няня» мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України та уклали угоду / договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років між отримувачем послуги «муніципальна няня» та муніципальною нянею.

 

Компенсація послуги «муніципальна няня» не надається батькам, які є батьками-вихователями дитячих будинків сімейного типу, прийомними батьками, якщо вони отримують грошове забезпечення відповідно до законодавства.

 

Договір / угода про здійснення догляду за дитиною до трьох років укладається у письмовій формі між отримувачем послуги «муніципальна няня» та муніципальною нянею.

 

Істотними умовами договору / угоди про здійснення догляду за дитиною до трьох років є назва послуги, її обсяг із зазначенням конкретних заходів, умови та строк її надання, вартість, періодичність оплати, відповідальність сторін та інші умови, які сторони визнають істотними.

 

Для отримання компенсації послуги «муніципальна няня» отримувач послуги «муніципальна няня» протягом місяця після укладення угоди / договору про здійснення догляду за дитиною до трьох років подає місцевому структурному підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем свого проживання такі документи:

• заяву про надання компенсації послуги „муніципальна няня”;

• заяву про перерахування коштів для компенсації послуги „муніципальна няня” із зазначенням рахунка в установі банку;

• копію угоди / договору про здійснення догляду за дитиною до трьох років між отримувачем послуги «муніципальна няня» та муніципальною нянею;

• підтверджувальні документи щодо оплати муніципальній няні послуги з догляду за дитиною до трьох років (чек, розрахункова квитанція, виписка з банківського рахунка).

 

До заяви додаються копії:

• свідоцтва про народження дитини;

• сторінок паспорта отримувача компенсації послуги „муніципальна няня” з даними про прізвище, ім’я та по батькові, дату його видачі та місце реєстрації;

• документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органові та мають про це відмітку в паспорті) отримувача компенсації послуги «муніципальна няня»;

• рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її створення) ради, сільської, селищної ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

 

Управління соціального захисту населення:

1) розглядає подані документи та в разі потреби уточнює у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань інформацію про муніципальну няню, з якою укладено договір / угоду щодо здійснення догляду за дитиною до трьох років;

2) протягом десяти робочих днів із дати надходження документів приймає рішення про призначення компенсації послуги «муніципальна няня»;

3) протягом трьох робочих днів після прийняття рішення про призначення письмово інформує отримувача послуги «муніципальна няня» про прийняте рішення.

 

Компенсація послуги «муніципальна няня» призначається на термін здійснення догляду за дитиною до трьох років, визначений у договорі / угоді щодо здійснення догляду за дитиною до трьох років, укладеній між отримувачем послуги «муніципальна няня» та муніципальною нянею.

 

Виплата компенсації послуги «муніципальна няня» проводиться щомісяця на підставі поданих отримувачем послуги «муніципальна няня» підтверджувальних документів щодо оплати муніципальній няні послуги з догляду за дитиною до трьох років.

 

Майя Бабич

 

Завідувач сектром прийому громадян

управління соціального захисту населення

06.02.2019

 

Переглядів: 155
 Друк

Постановою Кабінету Міністрів України від 16 січня 2019 № 22 встановлено, що розміри грошової допомоги для компенсації у 2019 році вартості путівок шляхом безготівкового перерахування санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, за надання послуг із санаторно-курортного лікування або оздоровлення чи відпочинку осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, становлять:

осіб, віднесених до категорії 1, - 7300 гривень;

осіб, віднесених до категорії 1, іззахворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) - 22200 гривень;

дітей, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, та одного з батьків або особи, яка їх замінює, - 14500гривень.

 

Наталя Капітанюк

заступник начальника управління

соціального захисту населення

06.02.2019

 

Переглядів: 153
 Друк

Відповідний алгоритм передбачений постановою, ухваленою Кабінетом МіністрівУкраїни 27 грудня 2018 року.

Згідно з постановою, монетизація відбуватиметься у три етапи.

Зокрема, з 1 січня 2019 року участь у монетизації пільг і субсидій братимуть сім’ї, які звернуться за допомогою вперше. Субсидія від держави надходитиме на їх персональний обліковий запис в Ощадбанку. Банк розраховуватиметься за субсидіанта з надавачами комунальних послуг та одразу інформуватиме SMS-повідомленням громадян про те, скільки їм залишилося доплатити за комуналку.

Родинам, якіберуть участь у монетизації, не потрібно буде щомісяця сплачувати свій обов’язковий платіж окремо за кожен вид послуги - держава через Ощадбанк сплачуватиме частину комуналки, в межах виділеної субсидії та соціальних норм, а субсидіанти доплачуватимуть другу частину рахунка.

З 1 травня 2019 року монетизація пільг торкнеться тих, хто отримує субсидію чи пільгу вже багато років, в тому числі користується допомогою в літній період.

Уже з 1 жовтня 2019 року запрацює повномасштабна монетизація, коли кожен, хто є одержувачем житлової субсидії, отримуватиме за результатами опалювального сезону готівкою все, що було заощаджено.

 

Відділ соціальних допомог

та компенсацій УСЗН

06.02.2019

 

Переглядів: 154
 Друк

Розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 28 січня 2019 року № 26 затверджено натуральні норми забезпечення населення Київської області твердим паливом і скрапленим газом, згідно з якими у 2019 році будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, з урахуванням граничного показника вартості твердого палива – 2530,00 грн за 1 тонну і граничного показника вартості скрапленого газу – 253,00 грн за 1 балон:

Натуральні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом для надання пільг – відповідно одна тонна та один балон на домогосподарство на рік.

Натуральну норму забезпечення населення твердим паливом для надання житлових субсидій – 2 тонни на домогосподарство на рік.

Натуральні норми забезпечення населення скрапленим газом, що використовується для приготування їжі, для надання житлових субсидій населенню:

два балони (42 кілограми) на рік – на одну-дві особи,

три балони (63 кілограми) – на три-чотири особи,

чотири балони (84 кілограми) – на п’ять і більше осіб.

У разі споживання скрапленого газу, що зберігається у групових резервуарних установках, мінімальна норма забезпечення скрапленим газом становить 42 кілограми на одну особу на рік, але не більш як 210 кілограмів.

Для подання заяви на призначення пільг та субсидії на тверде паливо і скраплений газ необхідно звертатися до управління соціального захисту населення за адресою: м.Сквира, пров. Якушкіна,3, каб.№1 (субсидії), каб. №3 (пільги).

У сільській місцевості приймання заяв з необхідними документами для призначення пільг та субсидії та передачу їх управлінню соціального захисту населення здійснюють уповноважені особи, які визначаються виконавчими органами сільських і селищих рад.

 

Відділ соціальних допомог та компенсацій УСЗН

06.02.2019

 

 

Переглядів: 41
 Друк

Про схвалення проекту

Програми розвитку системи освіти

Сквирського району на 2019-2021 роки

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про освіту", "Про загальну середню освіту", "Про дошкільну освіту", "Про охорону дитинства", "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", розпоряджень Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р. "Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа" на період до 2029 року" (із змінами), від 13 грудня 2017 року № 903-р. "Про затвердження плану заходів на 2017-2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа", з метою реалізації пріоритетних цілей, визначених Стратегією розвитку Київської області на період до 2020 року, затвердженою рішенням Київської обласної ради від 04 грудня 2014 року № 856-44-VI, забезпечення соціального захисту учасників навчально-виховного процесу, формування оптимальної мережі закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, створення належних умов для отримання учнями якісної освіти:

 

1. Схвалити проект Програми розвитку системи освіти Сквирського району на 2019-2021 роки (далі – Програма), що додається.

 

2. Сквирській районній державній адміністрації забезпечити подання проекту Програми на розгляд сесії Сквирської районної ради.

 

3. Управлінню фінансів Сквирської районної державної адміністрації після затвердження Програми при перегляді бюджету на 2019 рік та при формуванні показників районного бюджету на наступні роки за поданням головних розпорядників бюджетних коштів передбачити видатки на реалізацію Програми, виходячи з реальних можливостей бюджету та його пріоритетів.

 

4. Структурним підрозділам, відділам, управлінням Сквирської районної державної адміністрації, організаціям, установам, міськсільвиконкомам забезпечити виконання заходів Програми відповідно до своїх повноважень.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу обов’язків.

 

 

 

Голова адміністрації В. ГАЛЮК

СХВАЛЕНО

розпорядження голови

Сквирської районної

державної адміністрації

від 31 січня 2019 року № 27

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРОГРАМА

розвитку системи освіти Сквирського району

на 2019-2021 роки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

м. Сквира

2019 рік

 

 

ЗМІСТ

 

1. Паспорт Програми розвитку системи освіти Сквирського району

на 2019-2021 роки__________________________________________ 3-4

 

2. Вступ__________________________________________________ 5-8

 

3. Визначення проблем, на вирішення яких спрямована Програма__ 8-10

 

4. Мета та завдання Програми________________________________ 10

 

5. Обґрунтування шляхів і засобів вирішення проблем ____________ 10-12

 

6. Очікувані результати та ефективність виконання Програми:_____12-13

 

7. Обсяги й джерела фінансування та терміни виконання Програми _13

 

8. Координація виконання завдань і заходів Програми та контроль за станом їх реалізації _________________________________________13

 

9. Напрями діяльності та заходи районної Програми розвитку системи освіти Сквирського району на 2019-2021 роки __________________14-31

 

 

 

 

ПАСПОРТ

Програми розвитку системи освіти

Сквирського району на 2019-2021 роки

 

1. Ініціатор розроблення Програми

Сквирська районна державна адміністрація

2. Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення Програми Розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 29.12.2018 № 510 «Про затвердження плану роботи Сквирської районної державної адміністрації на січень,

І квартал та 2019 рік»

 

3. Розробник Програми Відділ освіти Сквирської районної державної адміністрації

 

4. Співрозробники Програми Сквирська районна рада, Сквирська районна державна адміністрація, районна рада профспілки працівників освіти і науки

 

5. Відповідальний виконавець Програми Відділ освіти Сквирської районної державної адміністрації

 

6. Учасники Програми Відділ освіти Сквирської районної державної адміністрації, Сквирська районна рада, районна рада профспілки працівників освіти і науки, навчальні заклади району, органи місцевого самоврядування, громадські організації

 

7. Роки виконання Програми

2019 – 2021 роки

8. Перелік розділів, які буде реалізовано в межах цієї Програми 1. Дошкільна освіта

2. Загальна середня освіта

3. Позашкільна освіта

4. Навчання дітей з особливими освітніми потребами та оздоровлення дітей шкільного віку

5. Кадрове забезпечення, підвищення фахового рівня педагогічних працівників, методична робота

6. Матеріально-технічне забезпечення

Продовження таблиці

 

9. Фінансування Програми Програма фінансується за рахунок загальних коштів районного бюджету, виділених на утримання закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, а також за рахунок коштів державного, обласного, міського та сільських бюджетів, а також за рахунок інших джерел, не заборонених чинним законодавством

 

 

Вступ

 

Програма розвитку системи освіти Сквирського району на 2019-2021 роки (далі – Програма) розроблена відповідно до Конституції України, Законів України: «Про освіту», «Про вищу освіту» «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», «Про охорону дитинства», «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про пріоритетні напрями інноваційної діяльності в Україні», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; Указів Президента України від 12 січня 2015 року № 5 «Про Стратегію сталого розвитку "Україна – 2020"», від 12 червня 2015 року № 334 «Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді», від 25 серпня 2015 року № 501 «Про затвердження Національної стратегії у сфері прав людини»; від 13 жовтня 2015 року № 580 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 – 2020 роки», від 03 грудня 2015 року № 678 «Про активізацію роботи щодо забезпечення прав людей з інвалідністю», від 09 лютого 2016 року № 42 «Про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація», постанов Кабінету Міністрів України: від 20 квітня 2011 року № 462 «Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти», від 21 лютого 2018 р. № 87 «Про затвердження Державного стандарту початкової освіти», від 23 листопада 2011 року № 1392 «Про затвердження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти», від 21 серпня 2013 року № 607 «Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти для дітей з особливими освітніми потребами», від 27 серпня 2010 року № 777 «Про затвердження Положення про освітній округ» (зі змінами), від 15 серпня 2011 року № 872 «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах» (із змінами); розпоряджень Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р. «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року» (із змінами), від 13 грудня 2017 року №903-р. «Про схвалення Плану заходів на 2017-2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», від 05 вересня 2012 року № 675-р «Про схвалення Методичних рекомендацій щодо складання регіональних планів створення освітніх округів та модернізації мережі професійно-технічних, загальноосвітніх навчальних закладів, у тому числі шкіл-інтернатів»; від 23 березня 2016 року № 219 «Про схвалення Стратегії розвитку бібліотечної справи на період до 2025 року «Якісні зміни бібліотек для забезпечення сталого розвитку України»; наказів Міністерства освіти і науки України: від 20.04.2018 року № 407 «Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти І ступеня», від 20.04.2018 року № 405 «Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня», від 20.04.2018 року № 408 «Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня», від 25.06.2018 року № 693 «Про затвердження типової освітньої програми спеціальних закладів загальної середньої освіти І ступеня для дітей з особливими освітніми потребами», від 16.06.2015 року № 641 «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах», від 27.10.2014 року № 1232 «Про затвердження плану заходів щодо посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді», від 13.02.2018 року № 137 «Про затвердження примірного переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів початкової школи», від 22.06.2016 року № 704 «Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для кабінетів природничо-математичних предметів загальноосвітніх навчальних закладів», від 31.12.2015 року № 1436 «Про затвердження плану заходів щодо забезпечення права на освіту дітей з особливими освітніми потребами в загальноосвітньому просторі», спільного наказу Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я від 06.02.2015 року № 104/52 «Про затвердження Порядку комплектування інклюзивних груп у дошкільних навчальних закладах».

Програма спрямована на реалізацію пріоритетних цілей, визначених Державною стратегією регіонального розвитку України на період до 2020 року, Національною стратегією розвитку освіти в Україні на період до 2021 року, Стратегією розвитку Київської області на період до 2020 року.

Програма розвитку системи освіти Сквирського району на 2019-2021 роки визначає мету, зміст, завдання та проблеми галузі освіти, конкретизує перелік основних напрямів і заходів з реалізації стратегічних завдань, прогнозовані обсяги фінансового забезпечення з обґрунтуванням ресурсних потреб.

Програма спрямована на забезпечення особистісного розвитку суб’єктів навчально-виховного процесу, варіативності типів навчальних закладів, модернізації змісту, методів, форм навчання і виховання, системи контролю й оцінювання, прийняття управлінських рішень.

Програма може доповнюватися, змінюватися відповідно до порядку, визначеного чинним законодавством України.

Розроблення Програми зумовлено необхідністю забезпечення якісної освіти та справедливого доступу до неї.

Підставою для розробки Програми є подальший розвиток системи освіти в районі та завершення терміну дії Програми розвитку системи освіти Сквирського району на 2016-2018 роки.

Одним з основних завдань системи освіти району є забезпечення доступу кожній дитині до дошкільної освіти шляхом урізноманітнення форм її здобуття, відкриття дошкільних відділень у складі навчально-виховних об’єднань (далі – НВО) та навчально-виховних комплексів (далі – НВК), відкриття додаткових груп у функціонуючих закладах дошкільної освіти (далі – ДНЗ).

Забезпечення учням якісної освіти та справедливого доступу до неї в обсягах, визначених державними освітніми стандартами, розвиток мережі навчальних закладів регіону, розвиток мережі інклюзивних навчальних закладів; урізноманітнення моделей організації навчально-виховного процесу, зокрема для сільських дітей; створення умов для розвитку мережі опорних навчальних закладів – пріоритетні завдання системи загальної середньої освіти.

Залишається актуальною проблема удосконалення мережі загальноосвітніх навчальних закладів (далі – ЗНЗ) і приведення її у відповідність до потреб громади. Упродовж 2016-2018 років було реорганізовано Антонівське НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.- дитячий садок» в Антонівське НВО «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок», Сквирську ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 в Сквирське НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 – дитячий садок». У 2016 році в районі створено опорний загальноосвітній навчальний заклад Шамраївський НВК, до складу якого входить одна філія – Рудянська ЗОШ І-ІІ ст.

Продовжується робота щодо організації інклюзивного навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами, реінтеграції їх у сім’ї на інклюзивне навчання за місцем проживання та введення ставок асистента вчителя у ЗНЗ і помічника (асистента) вихователя у ДНЗ. У 2018 році створено Сквирський районний інклюзивно-ресурсний центр.

Один із важливих напрямів діяльності системи освіти району – збереження мережі позашкільних навчальних закладів (далі – ПНЗ), розвиток мережі груп, гуртків, інших творчих об’єднань за напрямами та профілями позашкільної освіти, урізноманітнення змісту та форм роботи у ПНЗ.

Зміни у соціальному та економічному житті країни потребують підготовки та виховання компетентної, комунікабельної, творчої, гармонійно розвиненої особистості, здатної швидко адаптуватися до життєвих умов. З цією метою у Сквирському районі проводиться системна робота щодо залучення обдарованої та талановитої молоді до різних галузей науки, техніки, культури й мистецтва, координації науково-дослідницької діяльності учнів, створення умов для їх духовного, інтелектуального, творчого розвитку та професійного самовизначення.

Пріоритетним напрямом Програми є участь педагогів і учнів району у Всеукраїнських та обласних освітніх програмах і проектах, розширення ділових контактів з урядовими і неурядовими організаціями.

Забезпеченість навчальних закладів сучасною комп’ютерною технікою та їх підключення до швидкісної мережі Інтернет, створення веб-сайтів у закладах освіти, організація дистанційного навчання учнів і вчителів, запровадження інформаційної системи управління освітою (ІСУО) – необхідна умова розвитку системи освіти району.

Фінансування заходів Програми здійснюватиметься з урахуванням реальних можливостей державного, обласного, районного та місцевих бюджетів, а також з інших джерел, не заборонених законодавством.

Визначено пріоритетні завдання Програми на 2019-2021 роки, найважливішими з яких є:

розвиток освітньої системи регіону та запровадження змін, які сприятимуть підвищенню її якості та ефективності;

забезпечення права громадян на освіту та створення рівних можливостей для здобуття якісної освіти відповідно до потреб;

оновлення змісту й форм організації навчально-виховного процесу;

розвиток системи безперервної освіти та навчання упродовж життя;

посилення кадрового потенціалу системи освіти;

забезпечення громадянського, національно-патріотичного виховання дітей та молоді;

формування соціально активної, відповідальної та толерантної особистості, яка усвідомлює свою приналежність до українського народу, європейської цивілізації.

 

1. Визначення проблем, на вирішення яких спрямована Програми

 

Дошкільна освіта:

1) розширення мережі дошкільних навчальних закладів до повного задоволення потреб населення шляхом реконструкції та проведення капітального ремонту приміщень дошкільних навчальних закладів; створення додаткових місць у функціонуючих ДНЗ;

2) стовідсоткове охоплення дошкільною освітою дітей віком від 3 до 6 (7) років через урізноманітнення форм її здобуття.

 

Загальна середня освіта:

1) створення умов для реформування системи загальної середньої освіти відповідно до Концепції «Нова українська школа», переходу на 12-річний термін здобуття середньої освіти та профільного навчання;

2) удосконалення мережі опорних, базових навчальних закладів та закладів нового типу.

 

Професійна орієнтація учнівської молоді:

1) забезпечення координації та співпраці всіх соціальних інституцій, навчальних закладів, організацій, установ та окремих учасників профорієнтаційного процесу в межах району, а саме: дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів, центрів зайнятості, закладів охорони здоров’я, служб справах сім’ї та молоді, засобів масової інформації, батьків та інших;

2) забезпечення наступності, цілеспрямованості та безперервності профорієнтаційної роботи у навчальних закладах;

3) застосування сучасних інноваційних технологій для профорієнтації учнівської молоді;

4) підготовка педагогічних працівників до проведення профорієнтаційної роботи.

 

Навчання дітей з особливими освітніми потребами:

1) розширення мережі закладів для надання освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами;

2) реінтеграція дітей з інтернатних закладів у сім’ї та організація їх інклюзивного й інтегрованого навчання за місцем проживання;

3) розширення у ДНЗ, ЗНЗ і ПНЗ практики запровадження інклюзивного та інтегрованого навчання дітей та молоді, що потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку;

4) уведення посад асистентів вихователя (вчителя) у навчальних закладах;

5) підвищення фахового рівня педагогів, які працюють з дітьми з особливими потребами в умовах інклюзивного навчального середовища;

6) проведення роз’яснювальної роботи серед батьків щодо переваг інклюзивної освіти.

 

Позашкільна освіта:

1) охоплення учнів ЗНЗ позашкільною освітою;

2) забезпечення доступності позашкільної освіти дітям сільської місцевості шляхом розширення мережі гуртків та творчих об’єднань за напрямами позашкільної освіти на базі ЗНЗ сільських регіонів;

3) залучення до гурткової роботи дітей соціально не захищених категорій, сприяння їх всебічному розвитку та соціалізації;

4) виявлення обдарованої молоді та створення умов для її розвитку;

5) зміцнення навчальної та матеріальної-технічної бази ПНЗ, оснащення їх сучасним обладнанням.

 

Розвиток дитячого лідерського руху:

1) розвиток різних напрямів виховної роботи через організацію діяльності органів учнівського самоврядування;

2) налагодження співпраці органів учнівського самоврядування з державними органами влади та місцевого самоврядування з метою реалізації суспільно значущих програм та проектів.

 

Кадрове забезпечення:

1) зменшення кількості педагогічних та керівних кадрів пенсійного віку в ЗНЗ;

2) організація системної роботи з резервом управлінських кадрів;

3) залучення молодих спеціалістів до роботи в навчальних закладах;

4) навчання керівників навчальних закладів за спеціальністю «Управління навчальним закладом»;

5) розроблення та реалізація міжнародних, всеукраїнських та обласних інноваційних програм і проектів в галузі освіти із залученням науково-методичної, фінансової, технічної допомоги міжнародних, всеукраїнських громадських організацій, асоціацій, фондів тощо.

 

Матеріально-технічне забезпечення:

1) оснащення сучасним обладнанням навчальних кабінетів хімії, біології, фізики, географії та математики;

2) оновлення шкільних меблів, придбання спортивного інвентарю, меблів для їдалень, навчально-наочних посібників і лабораторного обладнання для закладів освіти всіх типів державної та комунальної форм власності;

3) придбання комп’ютерної, мультимедійної техніки, інтерактивних дошок, проекторів і програмного забезпечення для навчальних закладів району;

4) проведення ремонту та оновлення застарілої комп’ютерної техніки;

5) оновлення технологічного обладнання на харчоблоках;

6) проведення капітальних та поточних ремонтів навчальних закладів;

7) оновлення парку шкільних автобусів.

 

2. Мета та завдання Програми

 

Метою Програми є забезпечення розвитку системи освіти району та створення умов для якісної освіти і справедливого доступу до неї, що відповідає актуальним і перспективним запитам особистості, суспільства, держави та міжнародним критеріям.

Досягнення мети передбачає вирішення основних завдань:

1) створення належних умов для функціонування системи освіти району, яка забезпечує розвиток, виховання і навчання дитини;

2) удосконалення мережі навчальних закладів з урахуванням потреб дітей, суспільних запитів і державних вимог;

3) забезпечення якісної освіти всіх рівнів та справедливого доступу до неї;

4) запровадження проведення моніторингу якості освіти в районі;

5) модернізація матеріально-технічної бази навчальних закладів.

 

3. Обґрунтування шляхів і засобів вирішення проблем

 

Протягом останніх років у районі спостерігається стабільність щодо належного охоплених дітей дошкільною освітою. Усіма формами дошкільної освіти в районі охоплено 56,5% дітей віком від 0 до 6 років та 85,2% дітей віком від 3 до 6 років. Дітей п’ятирічного віку 100% охоплено всіма формами дошкільної освіти. Проте спостерігається тенденція до зменшення кількості дітей дошкільного віку в районі (2015 р. – 1979 дітей, 2018 р. – 1766 дітей). У такій ситуації все-таки потрібно зберегти загальну кількість дошкільних навчальних закладів у районі, кількість місць, кількість груп, спрямувати зусилля для збільшення відсотка охоплення дітей дошкільного віку дошкільною освітою, особливо в сільській місцевості.

Мережа ЗНЗ включає 22 школи. За останні три роки зменшилася кількість учнів у ЗНЗ району (2016/2017 н.р. – 3465 учнів, у 2018/2019 н.р. – 3417 учнів). Якщо до першого класу в 2018 році пішло 379 учнів, то прогнозований набір до перших класів у 2019 році становить 330 учнів, у 2020 році – 290, у 2021 році – 260. Тому є потреба в оптимізації мережі ЗНЗ, зокрема шкіл ІІІ ступеня.

У частині шкіл здійснюється поглиблене та профільне вивчення окремих предметів. Водночас недостатнім є вивчення на поглибленому рівні предметів природничо-математичного циклу. Для забезпечення наступності між ІІ і ІІІ ступенями навчання, розвитку навчально-пізнавальних і професійних інтересів, нахилів, здібностей і потреб учнів старшої школи необхідно розвивати мережу класів з поглибленим вивченням предметів, зокрема природничо-математичного циклу.

Якісне викладання профільних навчальних предметів залежить від рівня забезпеченості навчальних закладів предметними кабінетами природничо-математичного циклу. Забезпечення закладів освіти комп’ютерною технікою – одна з основних проблем системи освіти району. За останні 3 роки загальна кількість комп’ютерів та мультимедійної техніки в ЗНЗ збільшилася. У НВК «Сквирський ліцей - ЗОШ І-ІІ ст.», Шамраївському НВК, Сквирській ЗОШ № 3 обладнано цифрові лабораторії. Проте забезпечення навчально-комп’ютерними комплексами та персональними комп’ютерами навчальних закладів є недостатнім. Арсенал наявної комп’ютерної техніки в навчальних закладах потребує технічного оновлення та заміни, адже 60% становить техніка, термін придбання якої – понад 5 років.

Потребують обладнання комп’ютерною технікою бібліотеки ЗНЗ, оскільки частина шкільних бібліотек взагалі не мають комп’ютерної техніки, в інших вона, в основному, застаріла, що унеможливлює забезпечення доступу учнів до електронних бібліотек, використання сучасних електронних посібників.

Організованим підвезенням шкільними автобусами охоплено 620 учнів (100% від потреби).

Протягом останніх трьох років спостерігається позитивна тенденція щодо охоплення учнів позашкільною освітою. Зросла кількість дітей сільської місцевості, охоплених позашкільною освітою. Разом з тим, показник охоплення дітей сільської місцевості в районі становить 32,4% (в області - 30,2%) від загальної кількості вихованців позашкільних навчальних закладів і є недостатнім для сільського регіону.

З метою залучення учнів до активної науково-дослідницької діяльності проводяться профільні навчально-тренувальні збори, де беруть участь як учні-члени Малої академії наук України, так і наукові працівники провідних вищих навчальних закладів України. Щороку проводиться понад 60 районних творчих конкурсів, фестивалів, виставок, змагань з усіх напрямів позашкільної освіти. Для організації якісної позашкільної освіти актуальним залишається питання постійного оновлення й модернізації матеріально-технічної бази позашкільних навчальних закладів, забезпечення їх спеціальною навчальною літературою та підручниками, дидактичними засобами, навчальними приладами, програмними засобами, оновлення обладнання та комп’ютерної техніки

Однією з актуальних проблем є покращення здоров’я та рівня фізичної підготовленості дітей та учнівської мо¬лоді. Згідно з статистичними даними за останні три роки значна частина учнів загальноосвітніх навчальних закладів району має незадовільну або досить низьку фізичну підготовку і нездатна досягти європейських стандартів здоров’я. Потребує уваги залучення школярів до занять усіма видами фізкультурно-оздоровчої діяльності в районі. Одним із засобів вирішення даної проблеми є впровадження інноваційних технологій при проведенні фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в закладах освіти, більш активна робота місцевих органів самоврядування та закладів освіти.

Важливою проблемою щодо покращення здоров'я та фізичної підготовленості учнів є низький рівень матеріально-технічного забезпечення спортивної інфраструктури закладів освіти.

Значною є кількість педагогічних працівників пенсійного віку в загальноосвітніх навчальних закладах району – 16% від загальної кількості педпрацівників (в області - 21,6%), є потреба у вчителях математики, іноземної мови, фізики.

У районі розроблено заходи зі скорочення споживання природного газу, які передбачають комплексний підхід до вирішення проблем енергозбереження, зниження витрат енергоресурсів та підвищення ефективності їх обліку. Зважаючи на постійне підвищення цін на енергоносії, актуальним є завдання зниження витрат природного газу та електроенергії для виробництва теплової енергії.

 

4. Очікувані результати та ефективність виконання Програми:

 

1) забезпечення рівного доступу до здобуття якісної освіти шляхом випереджувального розвитку закладів освіти регіону відповідно до сучасних викликів;

2) удосконалення мережі дошкільних навчальних закладів; охоплення дошкільною освітою не менше 65% дітей дошкільного віку; створення умов для здобуття дошкільної освіти всіма дітьми;

3) забезпечення умов для вибору учнями поглибленого вивчення окремих предметів відповідно до їхніх здібностей, інтересів; збільшення кількості учнів, які навчаються за профільними програмами;

4) забезпечення неперервності освіти й адресного підходу до підвищення кваліфікації педагогічних працівників регіону та освіти дорослих;

5) підвищення готовності педагогічних працівників та керівників освітніх закладів до 6) впровадження Концептуальних засад Нової української школи;

6) інформатизація навчально-виховного процесу, розвиток дистанційної освіти;

7) забезпечення закладів загальної освіти, інклюзивно-ресурсного центру необхідним корекційним обладнанням, засобами для індивідуального та інклюзивного навчання,

8) приведення структури позашкільної освіти у відповідність до запитів населення, новітніх досягнень науково-технічного прогресу, запитів мешканців району та стратегічних напрямів розвитку держави;

9) матеріально-технічне забезпечення навчальних закладів.

 

5. Обсяги й джерела фінансування та терміни виконання Програми

 

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів державного, обласного, районного та місцевих бюджетів, а також інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством України.

Конкретні обсяги фінансування заходів Програми визначаються щороку у відповідних бюджетах.

Обсяг фінансування Програми уточнюється щороку під час складання проекту районного бюджету та місцевих бюджетів на відповідний рік у межах прогнозних показників, доведених на галузь «Освіта», та можливостей дохідної частини місцевих бюджетів, а також за рахунок інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Терміни виконання Програми – 2019-2021 роки.

 

6. Координація виконання завдань і заходів Програми

та контроль за станом їх реалізації

 

Контроль за виконанням завдань і заходів Програми здійснює відділ освіти Сквирської районної державної адміністрації.

З метою контролю за виконанням Програми відділ освіти райдержадміністрації аналізує стану її виконання та щороку до 30 січня надає Сквирській районній раді інформацію про виконання заходів, передбачених Програмою.

 

 

Напрями діяльності та заходи

районної Програми розвитку системи освіти Сквирського району на 2019-2021 роки

Якісна освіта і справедливий доступ до неї

 

Напрям 1. Дошкільна освіта

 

 

№ з/п Назва напряму діяльності (пріоритетні завдання) Перелік заходів Програми Строк виконання заходу Виконавці Джерела фінансу-вання Очікуваний результат

2019

рік 2020

рік 2021

рік

1.1.

Удосконалення мережі навчальних дошкільних закладів, збільшення охоплення дітей дошкільною освітою до 65% Удосконалення мережі ДНЗ шляхом реконструкції, капітального ремонту; відкриття груп короткотривалого перебування у ДНЗ, створення додаткових місць у функціонуючих ДНЗ, зокрема в сільській місцевості + + + Райдержадміністрація, міськ-, сільвиконкоми, відділ освіти

Районний бюджет Охоплення 75% дітей різними формами дошкільної освіти

Розширення спроможності дошкільних навчальних закладів щодо доступності їх послуг для дітей з особливими освітніми потребами та дітей з інвалідністю: упровадження інклюзивної освіти в ДНЗ, введення ставок асистентів вихователя в кожну інклюзивну групу відповідно до потреби + + + Райдержадміністрація, міськ-, сільвиконкоми, відділ освіти

Районний бюджет Забезпечення щонайменше 65% дітей з особливими освітніми потребами та дітей з інвалідністю послугами дошкільної освіти

Відкриття груп різних типів (прогулянкові, короткотривалого перебування та ін.) з метою максимального охоплення дітей дошкільною освітою + + + Відділ освіти Районний бюджет Відкриття груп різних типів

1.2. Збереження та зміцнення здоров’я дітей

дошкільного віку Проведення фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми дошкільного віку + + + Райдержадміністрація, міськ-, сільвиконкоми, відділ освіти

Районний бюджет, інші джерела Створення сучасної моделі фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми дошкільного віку

Створення умов у дошкільних навчальних закладах для отри¬мання дошкільної освіти дітьми з обмеженими можли¬востями (відкриття у дошкільних навчальних закладах м. Сквири та району груп компенсуючого типу). + + + Райдержадміністрація, міськ-, сільвиконкоми, відділ освіти

Районний бюджет Створення груп компенсуючого типу

Забезпечення дотримання натуральних норм харчування в дошкільних навчальних закладах та в дошкільних групах НВК, НВО за рахунок батьківських коштів та коштів районного бюджету + + + Райдержадміністрація, відділ освіти Районний бюджет, інші джерела Забезпечено дотримання натуральних норм харчування

1.3 Матеріальне забезпечення Забезпечення дошкільних навчальних закладів та дошкільних груп НВК і НВО спортивним інвентарем та сучасними ігровими комплексами, майданчиками; меблями, комп'ютерною технікою, технологічним обладнанням по мірі фінансування + + + Райдержадміністрація, міськ-, сільвиконкоми, відділ освіти

Районний бюджет, інші джерела Забезпечено дошкільні заклади спортивним інвентарем, спортивними комплексами, меблями, комп’ютерною технікою

Оснащення освіт¬ньо-виховного процесу дошкільних навчальних закладів та дошкільних груп у НВО та НВК відпо¬відно до “Типового переліку обов’язкового облад¬нання, навчально-наочних по¬сіб¬ників та іграшок у дошкіль¬них навчальних закладах” + + + Райдержадміністрація, міськ-, сільвиконкоми, відділ освіти

Районний бюджет, інші джерела Придбано відповідне обладнання, інвентар

1.4. Харчування вихованців закладів дошкільної освіти Організація харчування вихованців закладів дошкільної освіти за рахунок коштів районного бюджету, батьків, органів місцевого самоврядування та інших джерел, не заборонених законодавством + + + Райдержадміністрація, міськ-, сільвиконкоми, відділ освіти

Районний бюджет, інші джерела Забезпечено харчування вихованців

 

Напрям 2. Загальна середня освіта

 

№ з/п Назва напряму діяльності (пріоритетні завдання) Перелік заходів Програми Строк виконання заходу Виконавці Джерела фінансу-вання Очікуваний результат

2019

рік 2020 рік 2021

рік

2.1. Модернізація загальної середньої освіти Оптимізація мережі навчальних закладів загальної середньої освіти, класів з метою надання якісних освітніх послуг з урахуванням кількості учнів у населеному пункті та мікрорайоні обслуговування + + + Районна рада, райдержадміністрація, міськ-, сільвиконкоми, відділ освіти

- Затверджено оптимальну мережу навчальних закладів з урахуванням наявної та прогнозованої кількості учнів у населеному пункті, мікрорайоні обслуговування та закладі, забезпечено рівний доступу до якісної освіти 100% дітям шкільного віку

Формування оптимальної мережі освітніх округів, опорних закладів освіти, закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня (академічних ліцеїв).

Розширення мережі навчальних закладів з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу

 

+

 

 

 

 

+

 

 

+ Районна рада, райдержадміністрація, міськ-, сільвиконкоми, відділ освіти

Освітня субвенція, районний бюджет Розвиток опорного навчального закладу, сформовано освітні округи, забезпечено поглибленим вивченням окремих предметів учнів школи ІІІ ступеня відповідно до їхніх нахилів і здібностей

Збереження існуючої мережі закладів загальної середньої освіти І ступеня з урахуванням запитів батьків + + + Районна рада,

відділ освіти - Збережено мережу шкіл І ступеня

Розширення мережі інклюзивних класів у ЗНЗ, введення ставок асистентів учителя в кожен інклюзивний клас відповідно до потреби дитини

+ + + Відділ освіти Освітня субвенція, районний бюджет Створено відповідно до потреб кількість класів з інклюзивним навчанням, введено ставки асистентів учителя

Функціонування районних міжшкільних факультативів з різних предметів. Розширення мережі факультативів, спецкурсів, курсів за вибором, гуртків для учнів 8-9 кла¬сів з метою поглибленого вивчення окремих навчальних предметів і реалізації завдань допрофільного навчання + + + Відділ освіти Освітня субвенція, районний бюджет Створено умови для вибору профілю навчання і виховання відповідно до здібностей, інтересів учнів; збільшення кількості учнів, які навчаються за програмами профільного рівня, функціонування міжшкільних факультативів відповідно до потреб старшокласників

Збереження та відкриття відповідно до потреб мережі груп продовженого дня в закладах загальної середньої освіти за рахунок коштів районного бюджету + + + Відділ освіти Освітня субвенція, районний бюджет Відкрито групи продовженого для

2.2. Забезпечення фондів бібліотек навчальних закладів підручниками,

навчальними посібниками і художньою літературою Придбання для шкільних бібліотек підручників,

навчальних посібників і художньої літератури, створення медіа-центрів, бук кросингів, проведення книжкових доброчинних акцій + + + Відділ освіти Державний бюджет (Міністерство освіти і науки України),

обласний, районний

бюджети Поповнено бібліотечні фонди навчальних закладів, забезпечено комп’ютерною технікою

Створення сучасних інформаційно-бібліотечних центрів у навчальних закладах + + + Відділ освіти Обласний бюджет, районний бюджет Створено в 7 навчальних закладах сучасних інформаційно-бібліотечних центрів

2.3. Створення якісного освітнього середовища та нового освітнього простору Створення в навчальних закладах системи допрофільної підготовки, яка охоплює всі напрями профільного навчання і включає, насамперед, достатню кількість короткотермінових курсів за вибором, факультативів і предметних гуртків + + + Відділ освіти Освітня субвенція Відкрито класи допрофільного навчання

Забезпечення сучасними навчальними предметними кабінетами закладів ІІІ ступеня + + + Державний бюджет, департамент освіти і науки КОДА,

районна рада,

райдержадміністрація, міськ-, сільвиконкоми, відділ освіти

Державний, обласний, районний

бюджети Забезпечення закладів ІІІ ступеня навчальними предметними кабінетами

Створення нового освітнього простору для учнів школи І ступеня + + + Державний бюджет, департамент освіти і науки КОДА,

районна рада,

райдержадміністрація, міськ-, сільвиконкоми, відділ освіти Державний, обласний, районний, сільські, міський

бюджети Забезпечено усі класи школи І ступеня новими меблями, комп’ютерною технікою, дидактичним матеріалом

Створення та модернізація Web-сайтів відділу освіти, закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, забезпечення їхньої інтеграції до Web-порталу відділу освіти та департаменту освіти і науки облдержадміністрації + + + Відділ освіти Освітня субвенція, районний бюджет Модернізовано Web-сайти відділу освіти, загальноосвітніх навчальних закладів, дошкільних навчальних закладів, позашкільних навчальних закладів

Придбання спортивного інвентарю для організації фізичного виховання школярів закладів загальної середньої освіти + + + Районна рада, райдержадміністрація, міськ-, сільвиконкоми, відділ освіти Освітня субвенція, районний бюджет, інші джерела фінансування Оновлено спортивний інвентар

Розвиток матеріально-технічної, навчальної, методичної бази закладів загальної середньої освіти + + + Районна рада, райдержадміністрація, міськ-, сільвиконкоми, відділ освіти Державний, обласний, районний бюджети, інші джерела Оновлено матеріально-технічну базу навчальних закладів

2.4. Програма «Шкільний автобус» Забезпечення в сільській місцевості регулярного безоплатного підвезення до місць навчання і додому учнів та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти, які проживають за межею пішохідної доступності + + + Відділ освіти Освітня субвенція Здійснюється підвезення учнів та педагогічних працівників шкільними автобусами

Забезпечення безоплатного підвезення учнів до опорних закладів, зокрема із філій опорного закладу, для проведення навчально-розвиткових, корекційних занять тощо + + + Відділ освіти Освітня субвенція, районний бюджет Здійснюється підвезення учнів

Забезпечення безоплатного підвезення шкільними автобусами учнів та педагогічних працівників (вихованців дитячого будинку, методистів, працівників господарської групи) на районні, обласні й Всеукраїнські масові заходи, пов’язані з навчально-виховним процесом (олімпіади, конкурси, турніри, фестивалі, спортивні змагання, тренінги, семінари, конференції, наради); для участі в профорієнтаційних заходах, для складання державної підсумкової атестації в формі ЗНО та для виконання інших функцій, покладених на відділ освіти + + + Відділ освіти Освітня субвенція, районний бюджет Здійснюється підвезення на відповідні заходи

Регулярне технічне обслуговування, ремонт шкільних автобусів (проведення техоглядів, страхування, придбання запчастин, паливно-мастильних матеріалів), проведення ремонтів шкільних автобусів на спеціалізованих автотранспортних ремонтних підприємствах + + + Відділ освіти Освітня субвенція, районний бюджет Здійснюється технічне обслуговування шкільних автобусів, поточний і капітальний ремонти

Пізвезення організованих груп дітей на екскурсії шкільними автобусами та транспортом приватних перевізників за рахунок коштів сільських (міської) рад, батьків та інших джерел, не заборонених законодавством + + + Відділ освіти, міськ-, сільвиконкоми Міський, сільські бюджети Організовуються екскурсії для учнів

Оновлення парку шкільних автобусів + + + Відділ освіти Державний, обласний районний бюджети Придбано два шкільні автобуси

2.5. Харчування учнів закладів загальної середньої освіти Забезпечення харчуванням за рахунок коштів районного бюджету учнів пільгових категорій відповідно до норм чинного законодавства + + + Відділ освіти Районний бюджет Виділено кошти з районного бюджету для організації харчування пільгових категорій учнів

Створення належних умов для організації харчування учнів непільгових категорій закладів дошкільної загальної середньої освіти за рахунок коштів батьків, органів місцевого самоврядування та інших джерел, не заборонених законодавством + + + Відділ освіти,

міськ-, сільвиконкоми Сільський, міський бюджети, кошти батьків Утримуються в належному стані харчоблоки, збережено відповідну штатну чисельність кухарів, помічників кухарів

 

Напрям 3. Навчання дітей з особливими освітніми потребами та оздоровлення дітей шкільного віку

 

 

№ з/п Назва напряму діяльності (пріоритетні завдання) Перелік заходів Програми Строк виконання заходу Виконавці Джерела фінансу-вання Очікуваний результат

2019

рік 2020 рік 2021

рік

3.1.

Удосконалення форм роботи з дітьми з особливими потребами Запровадження варіативних моделей та форм організації освіти для дітей з особливими освітніми потребами + + + Районна рада, райдержадміністрація, міськ-, сільвиконкоми, відділ освіти

Освітня субвенція, районний бюджет Охоплено комплексною реабілітацією та відповідним навчанням 90% дітей з особливими освітніми потребами шкільного віку

3.2. Реінтеграція дітей у сім’ї за місцем проживання Надання консультацій педагогам та батькам + + + Відділ совіти Освітня субвенція, районний бюджет Забезпечено реалізацію конституційного права дітей на виховання в сім’ї або родинному оточенні

Проведення соціальної роботи з батьками, діти яких реінтегровані з інтернатних закладів + + + Районна рада, райдержадміністрація, міськ-, сільвиконкоми, відділ освіти

Районний бюджет Проведено роботу з батьками, діти яких реінтегровані з інтернтаних закладів

Забезпечення соціально-психологічного супроводу та патронату дітей, реіонтегрованих з інтернатних закладів + + + Відділ освіти Освітня субвенція, районний бюджет Забезпечено соціально-психологічний супровід та патронаж, дітей реіонтегро-ваних з інтернатних закладів

3.3. Створення умов для зміцнення фізичного та психічного здоров'я

дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

Забезпечення доступу дітей з обмеженими фізичними можливостями до приміщень навчальних закладів + + + Районна рада, райдержадміністрація, міськ-, сільвиконкоми, відділ освіти

Районний бюджет Створено умови для доступу дітей з обмеженими фізичними можливостями до приміщень навчальних закладів

Забезпечення проведення щорічних медичних оглядів дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки + + + Районна рада, райдержадміністрація, міськ-, сільвиконкоми

Районний бюджет Проведено щорічні медичні огляди дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

Розвиток районного інклюзивно-ресурсного центру, зміцнення його матеріально-технічної бази, збільшення охоплення дітей навчальними та консультативними послугами на базі Центру + + + Районна рада, райдержадміністрація, відділ освіти

Державний бюджет, обласний бюджет, районний бюджет Охоплено навчально-консультативними послугами дітей з особливими освітніми потребами відповідно до запитів батьків

Розширення мережі інклюзивних класів у закладах загальної середньої освіти та інклюзивних груп у закладах дошкільної освіти + + + Відділ освіти Освітня субвенція, районний бюджет Відкрито класи з інклюзивним навчанням та навчальні групи для дітей особливими потребами

Введення додаткових посад асистентів вчителя та асистентів вихователя в інклюзивних класах та інклюзивних групах відповідно до чинних нормативів і потреб батьків + + + Відділ освіти Районний бюджет Введено додаткові посади та збережено існуючі посади асистентів учителя

Залучення дітей з особливими освітніми потребами до навчання в гуртках, секціях, студіях та інших творчих об'єднаннях закладів позашкільної та загальної середньої освіти + + + Відділ освіти Освітня субвенція, районний бюджет Залучено дітей до навчання в гуртках, секціях, студіях

Залучення дітей з особливими освітніми потребами та дітей-інвалідів до участі у виховних, культурно-масових та оздоровчих заходах дошкільни навчальних закладів, загальноосвітніх шкіл, які проживають на території обслуговування зазначеними закладами + + + Відділ освіти Освітня субвенція, районний бюджет Залучено дітей до виховних, оздоровчих заходів

Надання методичної підтримки педагогам, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивної освіти + + + Відділ освіти - Надано методичну допомогу

Проведення просвітницької роботи та підтримка батьків дітей з особливими освітніми потребами у визначенні та отриманні доступу до освітніх послуг і задоволенні соціальних, емоційних та освітніх потреб дітей + + + Відділ освіти Районний бюджет

3.4. Оздоровлення та організований відпочинок вихованців дитячого будинку, дітей шкільного віку в літній період

Охоплення оздоровленням та організованим відпочинком вихованців дитячого будинку

+ + + Районна рада, райдержадміністрація, відділ освіти

Районний бюджет, інші джерела Охоплено оздоровленням вихованців дитячого будинку

 

Організація роботи пришкільних таборів на базі навчальних закладів для організованого відпочинку учнів у літній період. Організація роботи заміського дитячого оздоровчого табору «Росич» на базі Чубинецького НВК. Забезпечення одноразового харчування вихованців пришкільних таборів за рахунок коштів районного бюджету + + + Районна рада, райдержадміністрація, відділ освіти

Районний бюджет, інші джерела Організовано роботу літніх пришкільних таборів та заміського дитячого оздоровчого табору «Росич»

 

Напрям 4. Позашкільна освіта

 

№ з/п Назва напряму діяльності (пріоритетні завдання) Перелік заходів Програми Строк виконання заходу Виконавці Джерела фінансування Очікуваний результат

2019

рік 2020 рік 2021

рік

4.1. Забезпечення якісної позашкільної освіти

Збереження мережі закладів позашкільної освіти

+ + + Районна рада, райдержадміністрація, міськ-, відділ освіти

Районний бюджет, інші джерела Збережено мережу закладів позашкільної освіти

Розвиток мережі відділень, груп з різних видів спорту Сквирської ДЮСШ; груп, гуртків, інших творчих об’єднань за напрямами та профілями позашкільної освіти Сквирського РЦДЮТ, у тому числі й на базі загально¬освітніх навчальних закладах у сільській місцевості + + + Районна рада, райдержадміністрація, відділ освіти

Районний бюджет, інші джерела Сформовано мережу груп, гуртків, інших творчих об’єднань за напрямами та профілями позашкільної освіти в тому числі на базі загально¬освітніх навчальних закладах відповідно до потреб

Функціонування на базі районного центру дитячої і юнацької творчості районного наукового товариства та наукових гуртків для учнів-членів Малої академії наук. Залучення до роботи з вихованцями наукового товариства викладачів, науковців вищих навчальних закладів + + + Відділ освіти Районний бюджет, інші джерела Відкрито наукові гуртки для учнів-членів Малої академії наук, залучено до роботи наукових працівників

Активізація роботи з оздоровчої рухової активності, покращення фізичного розвитку і фізичної підготовленості учнівської молоді + + + Відділ освіти - Залучено учнів до масових спортивних заходів

4.2. Удосконалення системи виховання відповідальних громадян із патріотичним і гуманістичним світоглядом в рамках дошкільної, шкільної та позашкільної освіти Організація та проведення заходів з національно-патріотичного виховання дітей та молоді

в навчальних закладах + + + Відділ освіти

Районний бюджет, інші джерела Проведено заходи з національно-патріотичного

виховання у навчальних закладах

Проведення районних етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт» та інших, забезпечення участі переможців районного етапу в обласному та Всеукраїнському етапах змагань + + + Відділ освіти

Районний бюджет, інші джерела Проведено районний

етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), фестивалю «Козацький гарт» та інші заходи

Організація та проведення туристсько-краєзна-вчих, історико-краєзнавчих, історико-географічних, еколого-натуралістичних,

археологічних, етнографічних експедицій, акцій, походів, краєзнавчих екскурсій стежками рідного краю тощо + + + Відділ освіти

Районний бюджет, інші джерела Проведено туристсько-краєзнавчі, історико-краєз-навчі, історико-географічні, еколого-натуралістичні,

археологічні, етнографічні експедиції, акції, походи

Проведення районних та шкільних масових заходів з учнівською молоддю національно-патріотичного спрямування (конференцій, флеш-мобів, змагань, фестивалів, акцій тощо)

+ + + Відділ освіти

Районний бюджет, інші джерела

Сприяння розвитку районної школи лідерів самоврядування дітей та учнівської молоді + + + Відділ освіти Районний бюджет Активізовано роботу районної ради дітей «Лідер», проведено заходи щодо реалізації проекту з розвитку учнівського самоврядування

Розвиток мережі дитячих громадських об'єднань, органів учнівського самоврядування; підтримка дитячих соціальних ініціатив, створення умов для забезпечення діяльності різних моделей учнівського самоврядування на рівні шкіл, району, міста + + + Відділ освіти Районний бюджет Підтримано дитячі ініціативи

4.3. Виявлення та підтримка обдарованої молоді, створення умов для її розвитку Проведення районних етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, інтелектуальних конкурсів, турнірів, змагань для обдарованих дітей, забезпечення участі учнів в обласних та Всеукраїнських етапах олімпіад, конкурсів, турнірів, змагань, виставок, експедицій тощо + + + Відділ освіти Освітня субвенція, районний бюджет, інші джерела Проведено шкільні та районні етапи всеукраїнських олімпіад (у тому числі й Інтернет-олімпіад), турнірів, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України

 

Проведення районних етапів змагань, спортивно-масових та оздоровчих заходів (чемпіонати, турніри, фестивалі, спартакіади, спортивні ігри, турніри, походи) серед учнів навчальних закладів та вихованців РЦДЮТ і ДЮСШ + + + Відділ освіти Районний бюджет, інші джерела Відбір учнів для участі у спортивних змаганнях обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів

4.4. Соціальний захист обдарованої учнівської молоді Призначення й виплата відповідних стипендій та грошових винагород обдарованим учням + + + Районна рада, райдержадміністрація, міськ-, сільвиконкоми, відділ освіти

Районний бюджет, бюджети міськ-, сільвиконкомів, інші джерела Виплачено стипендії та грошові винагороди обдарованим учням

Проведення щорічних районних свят “Таланти твої, Сквирщино!”, “Віват, науко молода!”, «Спортивна надія Сквирщини» тощо з нагородженням обдарованих учнів та педагогічних працівників, керівників гуртків, тренерів, які з ними працюють + + + Районна рада, райдержадміністрація, міськ-, сільвиконкоми, відділ освіти

Районний бюджет, інші джерела Проведено свята для обдарованих учнів, виплачено грошові винагороди

Здійснювати щорічну одноразову виплату грошової винагороди учням (вихованцям) – переможцям і призерам обласних і Всеукраїнських етапів олімпіад, конкурсів, змагань, фестивалів, турнірів та педагогічним працівникам, які готували учнів до змагань + + + Відділ освіти Районний бюджет, інші джерела Виплачено грошову винагороду

Організація літніх профільних шкіл для

обдарованих дітей, участь в обласних, всеукраїнських та міжнародних інтелектуальних зібраннях + + + Відділ освіти Районний бюджет, інші джерела Організовано роботу в літніх профільних школах для обдарованих учнів

 

З метою комплексної підготовки команд району до участі в пред¬метних олімпіадах, творчих конкурсах, фестивалях, турнірах проводити доплати вчителям, тренерам, керівникам гуртків, які здій¬снюють відповідну навчальну та організаційно-методичну роботу з обдарованими дітьми + + + Відділ освіти Освітня субвенція, районний бюджет, інші джерела Призначено відповідні доплати вчителям, тренерам, керівникам гуртків

4.5. Модернізація матеріально- технічної бази позашкільних навчальних закладів

Зміцнення навчальної та матеріально-технічної бази закладів позашкільної освіти + + + Районна рада, райдержадміністрація, відділ освіти

Районний бюджет, інші джерела Покращено навчальну та матеріально-технічну базу позашкільних навчальних закладів, забезпечено позашкільні навчальні заклади комп’ютерною та оргтехнікою

Капітальний та поточний ремонти будівель закладів позашкільної освіти, спортивних споруд у навчальних закладах + + + Районна рада, райдержадміністрація, міськ-, сільвиконкоми, відділ освіти

Державний, обласний, районний бюджети, інші джерела Проведено реконструкцію, капітальний та поточний ремонт будівель

 

Напрям 5. Кадрове забезпечення, підвищення фахового рівня педагогічних працівників, методична робота

 

№ з/п Назва напряму діяльності Перелік заходів Терміни виконання Виконавці Джерела фінансу-вання Очікуваний результат

2019

рік 2020

рік 2021

рік

5.1. Удосконалення системи підвищення кваліфікації Оптимізація технологій і форм курсового навчання з урахуванням професійних запитів педагогів + + + Відділ освіти - Система курсів, що охоплює програми професійної і фахової підготовки за очною, очно-заочною, дистанційною, індивідуальною формами навчання

Навчально-методичне забезпечення самоосвітньої діяльності слухачів курсів підвищення кваліфікації + + + Відділ освіти Районний бюджет, інші джерела Оновлення навчально-методичного забезпечення

Оновлення бази програмно-методичних комплексів (ПМК) для організації дистанційного навчання педагогів + + + Відділ освіти Районний бюджет, інші джерела Доповнені сучасних змістом ПМК для дистанційної освіти

5.2. Дослідно-експериментальна та наукова робота Організація та проведення науково-практичних заходів (конференцій, семінарів, фестивалів, творчих звітів) регіонального рівня + + + Відділ освіти Районний бюджет, інші джерела Проводяться науково-практичні заходи, розвиток науково-дослідних компетенцій персоналу

Участь працівників у наукових заходах та освітніх виставках районного, обласного, всеукраїнського, міжнародного рівнів + + + Відділ освіти Районний бюджет, інші джерела Висвітлення, популяризація наукової, методичної роботи педагогічних працівників за напрямами

Розширення співпраці навчальних закладів з науковими установами, вищими навчальними закладами, організаціями в Україні та за кордоном + + + Відділ освіти - Укладення Меморандумів та Угод про співпрацю й взаємообмін методичними й науковими здобутками, проведення тренінгів, семінарів, форумів тощо

5.3. Надання освітніх та науково-методичних послуг Забезпечення системи науково-методичного консультування суб’єктів освіти (педагог – навчальний заклад, освітня система району/міста)

+ + + Відділ освіти Районний бюджет, інші джерела Мережа он-лайн консультування, заходів у форматі «школа», «майстер-клас» тощо

Надання послуг неформальної та інформальної освіти дорослих за запитами територіальних громад + + + Відділ освіти - Співпраця з «центром неформальної освіти дорослих населення регіону» Академії неперервної освіти

Програмно-методичне забезпечення і координаційний супровід дистанційного навчання учнів + + + Відділ освіти Районний бюджет, інші джерела Програми дистанційного навчання та рекомендації. Технологічний супровід дистанційного навчання учнів регіону

5.4. Інноваційна діяльність усіх рівнів, налагодження співпраці Імплементація міжнародних освітніх проектів в інноваційну систему освіти регіону + + + Відділ освіти - Залучені навчальні заклади, педагоги й учні до обласних, всеукраїнських та міжнародних проектів і програм

Інформаційно-методичне та координаційне забезпечення реалізації всеукраїнських та обласних інноваційних проектів і програм + + + Відділ освіти - «Карта інновацій» Київської області

Розширення співпраці з громадськими організаціями, асоціаціями, фондами тощо + + + Відділ освіти - Програми спільної інноваційної діяльності, укладені угоди про співпрацю, «інвестиції» в інноваційну діяльність регіону

Спрямування діяльності методичного кабінету відділу освіти на реалізацію таких завдань:

– теоретико-методологічне обґрунтування та науково-методичне забезпечення про¬фе-сійного розвитку педагогічних, управ¬лінських і методичних кадрів у міжатеста¬ційний період;

– підготовка педагогічних працівників до роботи в умовах Нової української школи та до використання сучасних педагогічних, інформаційних і телекомунікаційних тех¬но-логій у педагогічній, управлінській та методичній практиці;

– організаційно-управлінський і науково-ме¬то-дичний супровід дослідно-експеримен¬тальної роботи та інноваційної діяльності закладів освіти району + + + Відділ освіти - Визначено завдання роботи методичного кабінету

Визначення пріоритетними таких напрямів науково-дослідної роботи методичного кабінету відділу освіти:

– управління підвищенням кваліфікації педагогічних працівників на засадах диференційованого підходу в умовах післядипломної освіти регіону;

– проведення моніторингових досліджень якості освіти;

– підготовка педагогічних кадрів до реалізації завдань профільного навчання, роботи за новим змістовим забезпеченням загальної середньої освіти;

– навчально-методичне забезпечення варіативної складової навчального плану закладів загальної середньої освіти та регіонального змісту освіти;

– науково-методичний супровід та навчально-методичне забезпечення професійної діяльності педагогів, які працюють з дітьми, що мають особливі освітні потреби, та з обдарованими дітьми + + + Відділ освіти - Визначено пріоритетні напрями

5.5. Створення умов для організаційно-педагогічної роботи

Забезпечення виплати премій та щомісячних доплат вчителям-переможцям (лауреатам) обласного та районного етапів конкурсу “Учитель року”, педагогічним працівникам, які підготували учнів-переможців обласних і всеукраїнських етапів олімпіад, турнірів, змагань, чемпіонатів, конкурсів тощо + + + Районна рада, райдержадміністрація, міськ-, сільвиконкоми, відділ освіти

Освітня субвенція, районний бюджет, інші джерела Виплачено винагороди вчителям - переможцям конкурсу “Учитель року” і педагогічним працівникам, які підготували переможців обласних етапів учнівських олімпіад і конкурсів

Визначення потреби в педагогічних і науково-педагогічних працівниках для дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів + + + Відділ освіти - Визначено потребу в педагогічних і науково-педагогічних працівниках для дошкільних, загально-освітніх, позашкільних навчальних закладів

5.6. Кадрове забезпечення, стимулювання праці Підготовка резерву керівних кадрів для навчальних закладів району + + + Відділ освіти - Проведено навчання для резерву керівних кадрів навчальних закладів району

Здійснювати відповідно до колективного трудового договору матеріальне стимулювання керівників навчальних закладів, педагогічних працівників, обслуговуючого персоналу шляхом встановлення доплат та преміювання за якісне виконання посадових обов’язків, творчі досягнення, якісну організацію та активну участь у проведенні районних, обласних семінарів, оглядів, майстер-класів, педагогічних виставок, підготовку учнів до масових заходів, сумлінне виконання доручень адміністрацій тощо (у межах фонду заробітної плати) + + + Відділ освіти Освітня субвенція, районний бюджет, інші джерела Проводиться стимулювання творчої праці працівників навчальних закладів

Забезпечити виплату щомісячних доплат (у межах 5-20 відсотків до посадового окладу) для педагогічних працівників, які ведуть дослідно-експериментальну роботу, створюють та забезпечують функціонування ВЕБ-сайтів навчальних закладів, мають учнів-переможців та призерів обласних і Всеукраїнських етапів олімпіад, конкурсів, турнірів, оглядів (у межах фонду заробітної плати) + + + Відділ освіти Освітня субвенція, районний бюджет, інші джерела Встановлено щомісячні доплати

Забезпечити проведення атестації робочих місць, встановивши через колективні договори, передбачені законодавством, пільги та компенсації працюючим у шкідливих умовах. Забезпечити проведення заходів з безпеки навчально-виховного процесу та з охорони праці + + + Відділ освіти Освітня субвенція, районний бюджет, інші джерела Проведено атестацію робочих місць

Забезпечити виплату технічним працівникам закладів освіти, працівникам групи господарського обслуговування відділу освіти матеріальної допомоги на оздоровлення в межах фонду заробітної плати при наданні щорічної відпустки (у межах фонду заробітної плати) + + + Відділ освіти Освітня субвенція, районний бюджет, бюджети міськ-, сільвиконкомів, інші джерела Проведено виплату матеріальної допомоги

Презентація результатів дослідно-експе¬ри¬мен-тальної роботи та інноваційної діяльності на обласній, національних і міжнародних ви¬став¬ках ("Освіта Київ¬щи¬ни", «Інноватика в освіті України», «Сучасні навчальні заклади» тощо) + + + Відділ освіти - Участь у виставках

Введення до штатних розписів навчальних закладів посад медичних працівників відповідно до чинних нормативів + + Відділ освіти Районний бюджет Введено посади медичних працівників відповідно до потреби

 

Напрям 6. Матеріально-технічне забезпечення

 

№ з/п Назва напряму діяльності (пріоритетні завдання) Перелік заходів Програми Строк виконання заходу Виконавці Джерела фінансу-вання Очікуваний результат

2019

рік 2020

рік 2021

рік

6.1. Енергозбереження в навчальних закладах Модернізація котелень, заміна вікон на металопластикові, утеплення дахів та фасадів, заміна приладів освітлення на енергозберігаючі, заміна застарілого енерговитратного технологічного обладнання + + + Районна рада, райдержадміністрація, міськ-, сільвиконкоми, відділ освіти

Державний, обласний, районний бюджети, інші джерела Переведено котельні на альтернативні види палива, замінено вікна на металопластикові,

утеплено дахи та фасади, замінено прилади освітлення на енергозберігаючі

Заміна вікон на металопластикові в навчальних закладах (Великополовецького НВК (завершення), Оріховецького НВК, Антонівського НВК, Сквирського НВК «ЗОШ №5 – дитячий садок», Малолисовецького НВК (завершення), Шапіївського НВК, Рогізнянського НВК, Сквирського ДНЗ №2, НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.» (завершення), Кривошиїнського НВК (завершення), Сквирського НВК «Сквирська ЗОШ №4 – дитячий садок» (завершення), Сквирського ДНЗ №3, Сквирського ДНЗ №5) по мірі фінансування + + + Районна рада, райдержадміністрація, міськ-, сільвиконкоми, відділ освіти

Державний, обласний, районний бюджети, бюджети міськ-, сільвиконкомів, інші джерела Виготовлено відповідні проектні документації, проведено відповідні ремонтні роботи

Поточний ремонт даху Тхорівського НВК, Пустоварівського НВК, Буківського НВК, Самгородоцької ЗОШ, Сквирської ЗОШ №2 та ін. по мірі фінансування + + + Районна рада, райдержадміністрація, міськ-, сільвиконкоми, відділ освіти

Державний, обласний, районний бюджети, бюджети міськ-, сільвиконкомів, інші джерела Проведено відповідні ремонтні роботи

Заміна вікон та утеплення фасаду Сквирського РЦДЮТ по мірі фінансування + + Районна рада, райдержадміністрація, відділ освіти

Державний, обласний, районний бюджети, інші джерела Проведено відповідні ремонтні роботи

Поточний ремонт систем опалення, гідрохімічна очистка систем опалення навчальних закладів (Сквирського ДНЗ №3, Сквирського НВО «ЗОШ №5 – дитячий садок» та інших закладів за потреби) по мірі фінансування + + + Відділ освіти Районний бюджети, бюджети міськ-, сільвиконкомів, інші джерела Проведено поточний ремонт систем опалення, гідрохімічну очистку системи опалення

Утеплення фасадів навчальних закладів (Сквирської ЗОШ №2, Горобіївського НВК, Сквирського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №4 – дитячий садок», дитячого будинку «Надія» та ін.) по мірі фінансування + + + Районна рада, райдержадміністрація, сільвиконкоми, відділ освіти Державний, обласний, районний бюджети, інші джерела Проведено відповідні ремонтні роботи

6.2. Модернізація матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів

 

Реконструкція системи водопостачання Великополовецького НВК, Оріховецького НВК та інших закладів відповідно до потреби по мірі фінансування + + + Відділ освіти Державний, обласний, районний бюджети, інші джерела Реконструйовано системи водопостачання

Завершення облаштування внутрішніх убиралень у Малолисовецькому НВК, Оріховецькому НВК, Рогізнянському НВК, поточний ремонт внутрішніх убиралень по мірі фінансування + + + Відділ освіти Державний, обласний, районний бюджети, інші джерела Облаштовано внутрішні вбиральні, проведено ремонти вбиралень

Поточний ремонт навчальних аудиторій для учнів 1-4 класів, створення нового освітнього простору + + + Районна рада, райдержадміністрація, відділ освіти Державний, обласний, районний бюджети, інші джерела Проведено відповідні ремонтні роботи

Поточний та капітальний ремонт спортивних залів, їдалень, харчоблоків, майстерень навчальних закладів відповідно до потреби по мірі фінансування + + + Районна рада, райдержадміністрація, міськ-, сільвиконкоми, відділ освіти

Державний, обласний, районний бюджети, бюджети міськ-, сільвиконкомів, інші джерела Проведено відповідні ремонтні роботи

Облаштування у вільних приміщеннях навчальних закладів спортивних кімнат, медіатек, ресурсних кімнат, ігротек, музейних кімнат тощо (Сквирський НВК, Сквирська ЗОШ №2, НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.», Кривошиїнський НВК, Пустоварівський НВК та ін.) по мірі фінансування + + + Районна рада, райдержадміністрація, міськ-, сільвиконкоми, відділ освіти

Районний бюджети, бюджети міськ-, сільвиконкомів, інші джерела Облаштовано додаткові кімнати

Виготовлення технічних паспортів на будівлі закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти та актів постійного користування земельними ділянками (в межах планових призначень) + + + Районна рада, райдержадміністрація, міськ-, сільвиконком, відділ освіти

Районний бюджети, бюджети міськ-, сільвиконкомів, інші джерела Виготовлено Державні акти на право користування землею та технічні паспорти

Придбання комп’ютерної, мультимедійної, оргтехніки та програмного забезпечення; інтерактивних дощок, проекторів для дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів району, центру дистанційного навчання, централізованої бухгалтерії, методичного кабінету + + + Районна рада, райдержадміністрація, міськ-, сільвиконкоми, відділ освіти

Державний, обласний, районний бюджети, інші джерела Оновлено комп’ютерну, мультимедійну, оргтехніку та програмне забезпечення; інтерактивні дошки, проектори

Забезпечення доступу навчальних закладів до високошвидкісної мережі Інтернет

+ + + Відділ освіти Районний бюджет Підключено

навчальні заклади до високошвидкісної мережі Інтернет

Капітальний та поточний ремонт будівель і приміщень навчальних закладів (по мірі потреби) + + + Районна рада, райдержадміністрація, міськ-, сільвиконкоми, відділ освіти Державний, обласний, районний бюджети, інші джерела Проведено капітальні та поточні ремонти приміщень і будівель

Оновлення шкільних меблів, придбання спортивного інвентарю, меблів для їдалень, навчально-наочних посібників та лабораторного обладнання для закладів освіти по мірі фінансування + + + Районна рада, райдержадміністрація, міськ-, сільвиконкоми, відділ освіти

Державний, обласний, районний бюджети, інші джерела Оновлено шкільні меблі, придбано спортивний інвентар, меблі для їдалень, навчально-наочні посібники та лабораторне обладнання

Залучення спонсорських коштів у розвиток матеріально-технічної бази навчальних закладів району + + + Районна рада, райдержадміністрація, міськ-, сільвиконкоми, відділ освіти Інші джерела Зміцнена матеріально-технічна база навчальних закладів району

Ремонт спортивних майданчиків, огорож, асфальтного покриття закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти по мірі фінансування + + + Районна рада, райдержадміністрація, міськ-, сільвиконкоми, відділ освіти

Районний бюджет, інші джерела Проведено відповідні ремонтні роботи

Проведення щорічних замірів опору ізоляції в навчальних закладах району, забезпечення їх вогнегасниками, пожежними щитами, захистом від уражень блискавок тощо + + + Відділ освіти Районний бюджет Проведено заміри опору ізоляції, придбано вогнегасники, пожежні щити

Завершення встановлення кнопок безпеки в усіх закладах загальної середньої освіти + + Відділ освіти Районний бюджет Встановлено кнопки безпеки

Монтаж систем пожежної сигналізації та обробіток горищ вогнетривкою речовиною в закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти в межах планових призначень та по мірі фінансування + + + Районна рада, райдержадміністрація, міськ-, сільвиконкоми, відділ освіти

Районний бюджети, бюджети міськ-, сільвиконкомів, інші джерела Облаштовано системи пожежної сигналізації та оброблено горища

Обстеження будівлі недобудованого приміщення школи І-ІІІ ст. по вул. Богачевського в м. Сквира + Відділ освіти Районний бюджет Проведено обстеження

Завершення будівництва недобудованого приміщення школи І-ІІІ ст. по вулиці Богачевського в м. Сквира + + + Департамент регіонального розвитку житлово-комунального господарства КОДА Державний, обласний бюджети Завершено будівництво

 

Начальник відділу освіти

Сквирської райдержадміністрації О. ЗАБОЛОТНИЙ

 

Переглядів: 76
 Друк

Про схвалення проекту Програми з організації оперативного

реагування при виникненні масових захворювань чи загибелі

тварин та створення резервного фонду у Сквирському районі

Київської області на 2019-2020 роки

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 91 Бюджетного кодексу України, статті 98 Закону України "Про ветеринарну медицину", Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року № 1350 "Про затвердження Положення про Державну надзвичайну протиепізоотичну комісію при Кабінеті міністрів України та типових положень про місцеві державні надзвичайні протиепізоотичні комісії", протоколу засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при Київській обласній державній адміністрації від 05 вересня 2017 року № 125-1 та доручення голови Сквирської районної державної адміністрації від 02 січня 2019 року № 1:

 

1. Схвалити проект Програми з організації оперативного реагування при виникненні масових захворювань чи загибелі тварин та створення резервного фонду у Сквирському районі Київської області на 2019-2020 роки (далі - Програма), що додається.

 

2. Сквирській районній державній адміністрації подати проект Програми на розгляд сесії Сквирської районної ради.

 

3. Управлінню фінансів Сквирської районної державної адміністрації передбачити кошти на фінансування заходів Програми, виходячи з фінансового ресурсу та його пріоритетів.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сквирської районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова адміністрації В. ГАЛЮК

СХВАЛЕНО

розпорядження голови

Сквирської районної

державної адміністрації

від 30 січня 2019 року № 26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРОГРАМА

з організації оперативного реагування

при виникненні масових захворювань чи загибелі тварин та створення резервного фонду у Сквирському районі Київської області на 2019-2020 роки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

м. Сквира

2019 рік

 

ЗМІСТ

 

 

1. Паспорт районної Програми з організації оперативного реагування при виникненні масових захворювань чи загибелі тварин та створення резервного фонду у Сквирському районі Київської області на 2019 – 2020 роки 3

 

2. Мета Програми 4

 

3. Склад проблеми та обґрунтування необхідності

її розв’язання програмним методом 4-6

 

4. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблемі 6-8

 

5. Строк та етапи виконання Програми 8

 

6. Заходи і завдання Програми 8-9

 

7. Ресурсне забезпечення Програми 9

 

8. Організація управління та контролю за ходом виконання Програми 10

 

9. Очікувані результати виконання Програми 10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I. ПАСПОРТ

 

районної програми з організації оперативного реагування

при виникненні масових захворювань чи загибелі тварин та створення резервного фонду у Сквирському районі Київської області

на 2019 – 2020 роки

 

1. Ініціатор розроблення Програми Сквирська районна державна адміністрація

2. Розробник Програми Сквирське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби

в Київській області

 

3. Співрозробник Програми Сквирська районна

державна адміністрація

 

4. Відповідальний виконавець програми Сквирське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби

в Київській області, Сквирська районна державна адміністрація

5. Учасники програми Сквирська районна державна адміністрація Сквирське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, виконавчі комітети сільських та міської рад Сквирського району

 

6. Термін реалізації Програми

2019 – 2020 роки

7. Перелік бюджетів які беруть участь у виконанні Програми:

Районний та місцевий бюджети

7.1. кошти районного бюджету

460910,00

7.2. кошти міського бюджету

 

7.3. кошти сільських бюджетів

 

 

 

 

 

ІІ. Мета Програми

 

Метою цієї Програми є здійснення оперативного реагування у випадку виникнення масових захворювань чи загибелі тварин (птиці), створення резервного фонду засобів, які необхідні для ліквідації захворювань, забезпечення ветеринарно-санітарного, епізоотичного благополуччя, охорона території Сквирського району від занесення з інших районів, областей або регіонів збудників хвороб тварин, забезпечення безпечності харчових продуктів тваринного походження та інших об’єктів ветеринарно-санітарного контролю і нагляду, надання адміністративних послуг, проведення діагностичних досліджень, щеплень і лікувально-профілактичних заходів по профілактиці заразних хвороб тварин, проведення ветеринарно-санітарних робіт та здійснення заходів з локалізації та ліквідації інфекційних та інвазійних хвороб тварин у виявлених неблагополучних пунктах.

 

ІІІ. Склад проблеми та обґрунтування необхідності

її розв’язання програмним методом

 

Епізоотична ситуація як у світі так і в Україні залишається дуже напруженою. Держпродспоживслужба відзначає позитивну динаміку розповсюдження вірусу африканської чуми свиней (АЧС), але при цьому, з початку 2018 року на території України зафіксовано 142 випадки захворювання на АЧС. Захворювання реєструвалося серед домашніх свиней - 93 випадки, серед диких - 37 випадків. Крім того, було виявлено 12 інфікованих об’єктів.

У минулому році захворювання реєструвалося в усіх областях України, але в поточному році вільними від АЧС є 4 області: Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська та Харківська. Найбільш позитивна динаміка щодо зменшення кількості випадків спостерігається в Полтавській (8 випадків – 2018 р., 21 випадок – 2017 р.), Луганській (4 – 2018 р., 10 – 2017 р.) та Вінницькій (2 – 2018 р., 8 – 2017 р.) областях.

Порівняно з 2017 роком, у поточному році спостерігається зменшення кількості випадків захворювання в цілому на 13 %.

Як невідповідальні власники тварин сприяють поширенню АЧС.

Варто відзначити, що на загальному фоні позитивної динаміки щодо зменшення кількості випадків АЧС викликає занепокоєння збільшення кількості інфікованих об’єктів –трупів тварин, виявлених на сміттєзвалищах та в лісосмугах.

У поточному році виявлено 12 випадків виявлення поблизу населених пунктів трупів домашніх тварин, заражених АЧС.

При цьому, власників тварин встановлено не було, а вказані дії ставлять під загрозу епізоотичну ситуацію в державі та є порушенням ветеринарного законодавства.

Звертаємо увагу, що 12 грудня поточного року Кабінет Міністрів України прийняв постанову, відповідно до якої відшкодування майнової шкоди (збитків), завданих фізичним особам за вилучених тварин внаслідок запровадження карантину буде здійснюватися не лише за рахунок коштів резервного фонду районного та обласного бюджету, але й державного. Тому наполегливо рекомендуємо власникам свиней при виявленні їх захворювання чи загибелі інформувати про дані випадки найближчий підрозділ Держпродспоживслужби.

110 населених пунктів стали благополучними по АЧС.

Як і в минулому році, найбільше випадків захворювання відзначено впродовж червня-вересня (67 випадків).

У результаті проведених заходів станом на 12.12.2018 в Україні оздоровлено 110 неблагополучних по АЧС пунктів. Карантин продовжує діяти у 32 неблагополучних пунктах по АЧС в Одеській (7), Київській (6), Донецькій (5), Херсонській (4), Миколаївській (3), Закарпатській (2), Чернівецькій (1), Тернопільській (1), Сумській (1), Житомирській (1) та Луганській (1) областях.

Вкотре зазначаємо, що до АЧС сприйнятливі лише домашні та дикі свині. Ні людина, ні інші тварини на АЧС не хворіють, проте можуть бути фактором передачі збудника цієї хвороби. Необхідно звернути увагу на те, що в світі немає специфічних засобів захисту (вакцини) від цього захворювання. Єдиним способом боротьби з АЧС недопущення пердачу інфекції та знищення збудника.

Крім того, враховуючи, що основним резервуаром вірусу АЧС є дика фауна – актуальним є питанням недопущення браконьєрства та дотримання заходів біобезпеки при полюванні. Наслідком недотримання вказаних вимог найімовірніше буде захворювання.

У 2018 році спостерігалось стрімке поширення африканської чуми свиней, високопатогенного грипу, ящуру, катаральної лихоманки овець, сказу та інших особливо небезпечних захворювань. Спалахи цих хвороб наносять величезні збитки економіці держав.

Відповідно до інформації Держпродспоживслужби у 2018 році в Україні виявлено 145 випадків захворювання на африканську чуму свиней.

На території Київської області в 2018 році було зареєстровано 10 осередків африканської чуми свиней, а саме: Бородянському районі -1випадок,Обухівському районі -1 випадок, Згурівському районі – 1 випадок, м.Тетіїві-1 випадок, Тетіївському районі - 2 випадки, Яготинському районі -1 випадок, Миронівському районі -1 випадок, Макарівському районі -1 випадок, Богуславському районі -1 випадок.

Завдяки постійному, дієвому державному ветеринарно-санітарному контролю та заходам з недопущення занесення на територію України збудників особливо небезпечних хвороб тварин в Україні в Київській області та Сквирському районі не реєструвались такі інфекційні захворювання, як: чума великої та дрібної рогатої худоби, контагіозна плевропневмонія великої рогатої худоби, везикулярний стоматит, африканська чума коней.

Внаслідок проведення комплексу оздоровчих та профілактичних заходів Сквирський район благополучний щодо сибірки, лейкозу великої рогатої худоби, чуми ВРХ, ДРХ та коней, контагіозної плевропневмонії ВРХ.

Також слід зазначити, що упродовж останніх років на території Сквирського району склалася напружена епізоотична ситуація щодо сказу. Так, у 2018 році на території Сквирського району було зареєстровано 1 неблагополучний пункт щодо сказу тварин. Проведенню антирабічних заходів, зокрема вакцинації собак і котів проти сказу, служба приділяє першочергову увагу.

В державних лабораторіях ветеринарної медицини, в тому числі лабораторіях ветеринарно-санітарної експертизи, проводиться лабораторна діагностика хвороб тварин, оцінка якості та безпечності продуктів тваринного і рослинного походження, завдяки чому в районі не допущено виникнення масових гостроінфекційних та інвазійних захворювань, в тому числі спільних для тварин та людей, попереджено токсикоінфекції у людей.

Спеціалістами державних установ ветеринарної медицини проводиться вакцинація проти класичної чуми, сибірки, сказу та дослідження великої рогатої худоби на лейкоз та бруцелоз. Служба державної ветеринарної медицини району забезпечує охорону території Сквирського району від занесення з території інших країн або регіонів збудників заразних хвороб. Забезпечення епізоотичного благополуччя здійснюється шляхом проведення комплексу заходів щодо профілактики, локалізації, за необхідності – ліквідації хвороб тварин. Це дозволяє розвиватися тваринницькій галузі району, забезпечувати стале виробництво тваринницької продукції, зокрема молока, м’яса та іншої продукції.

Структура ветеринарної служби Сквирського району складається з Сквирського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області, Сквирської районної Державної лікарні ветеринарної медицини, Сквирської міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби, лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на ринку, 3 дільничних лікарень ветеринарної медицини, а саме: Шамраївської, Великополовецької та Горобіївської дільниці.

 

ІV. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблем

 

Держпродспоживслужба району відповідно до покладених на неї завдань здійснює комплекс ветеринарно-санітарних заходів щодо діагностики, профілактики, локалізації та ліквідації хвороб в т.ч. спільних для людей і тварин, а також здійснює виконання вимог санітарного законодавства, матеріально-технічне забезпечення спеціалізованим обладнанням і транспортом, створення необхідного резерву біологічних інших ветеринарно-санітарних заходів, визначених Кабінетом Міністрів України.

Основні заходи, що здійснює служба силами спеціалістів і засобів наявних в державних установах держпродспоживслужби району:

охорона підконтрольної території від занесення з території інших областей, районів або з карантинної зони збудників інфекційних хвороб тварин, а також недопущення їх розповсюдження за межі підконтрольної території або карантинної зони;

ветеринарне обслуговування тварин в господарствах різних форм власності на території району;

захист населення від хвороб, спільних для тварин і людей;

здійснення контролю за якістю та безпечністю об’єктів ветеринарно-санітарного контролю і нагляду, в т.ч. харчових продуктів тваринного, а на ринках і рослинного походження, а також кормів і кормових добавок, води та інших товарів;

організація заходів щодо попередження розповсюдження заразних хвороб тварин через продукцію, що підлягає ветеринарно-санітарній експертизі;

надання в необхідних випадках консультативної і практичної допомоги у вирішенні питань, пов'язаних з установленням діагнозу і проведенням заходів профілактики та боротьби з хворобами тварин, включаючи хвороби, спільні для тварин і людей;

ідентифікація тварин;

забезпечення організації та проведення планових і непланових профілактичних, діагностичних та ветеринарно-санітарних заходів, виконання державних програм з питань ветеринарної медицини;

організація та відбір зразків, необхідних для проведення відповідних лабораторних досліджень, в тому числі для виконання Планів та Програм моніторингів;

організація та проведення бактеріологічного, радіологічного, паразитологічного, хіміко-токсикологічного та іншого контролю на потужностях (об’єктах) з виробництва тваринницької продукції

профілактика, діагностика інфекційних, інвазійних та незаразних хвороб тварин і їх лікування;

організація спільно із закладами охорони здоров'я, державною санітарно-епідеміологічною службою, структурними підрозділами МНС роботи із захисту населення від зоонозів та своєчасний обмін інформацією про хвороби тварин;

видача ветеринарних документів;

надання адміністративних послуг;

здійснення інших спеціальних та організаційних заходів, передбачених чинним законодавством.

На сьогодні під контролем держпродспоживаслужби перебуває 288 об’єктів.

Так, у 2018 році було проведено вакцинацію: ВРХ – 27016 голів, свиней – 38066 голів, ДРХ - 5850голів, коней – 280 голів, птиці – 57998 голів, собак – 6834 голів, котів - 5556 голів, досліджено: ВРХ – 25368 на лейкоз та бруцельоз - 23617, ДРХ – 7069, свині – 4039, птиця – 2060, собак – 5, коти – 6, лисиці – 16.

Одним із пріоритетних напрямків роботи держпродспоживслужби Сквирського району залишається забезпечення продовольчої безпеки. Слід зазначити, що продовольча безпека є однією з важливих складових національної безпеки держави. Вилучення з обігу неякісних харчових продуктів, що створюють безпосередню загрозу життю та здоров’ю населення нашої держави, свідчить про постійну актуальність даної проблеми.

Важливою ланкою в забезпеченні продовольчої безпеки населення є дотримання обов’язкових вимог при здійсненні ветеринарно-санітарної експертизи на ринку Сквирського району. На сьогодні під контролем Держпродспоживслужби перебуває 1 агропромисловий ринок, який обслуговує державна лабораторія ветеринарно-санітарної експертизи (далі ДЛВСЕ), яка здійснює державний ветеринарно-санітарний контроль.

Лабораторія має в своєму арсеналі сучасні прилади для проведення ветеринарно-санітарної експертизи.

Для забезпечення в 2019 році виконання вказаних функцій необхідно забезпечити фінансування цієї Програми з районного бюджету.

 

V. Строки та етапи виконання Програми

 

Реалізація заходів, передбачених Програмою, планується протягом 2019 - 2020 року та не передбачає окремих етапів її виконання.

 

VІ. Заходи і завдання Програми

 

Основні заходи і завдання програми:

здійснення оперативного реагування у випадку виникнення масових захворювань чи загибелі тварин (птиці), створення резервного фонду засобів, які необхідні для ліквідації захворювань.

забезпечення епізоотичного благополуччя шляхом проведення комплексу ветеринарно-санітарних заходів, проведення діагностичних досліджень, щеплень і лікувально-профілактичних заходів по профілактиці заразних хвороб тварин, проведення ветеринарно-санітарних робіт та здійснення заходів з локалізації та ліквідації інфекційних та інвазійних хвороб тварин у виявлених неблагополучних пунктах;

зменшення або усунення ризиків виникнення зоонозів та захворювання населення, шляхом здійснення комплексу заходів згідно плану державного моніторингу;

охорона території району від занесення хвороб тварин з території інших районів або карантинних зон, шляхом перевірки ветеринарного стану тварин, продукції тваринного походження, кормів, кормових

захист тварин та населення від збудників та хвороб тварин шляхом здійснення профілактичних, діагностичних та лікувальних заходів;

здійснення заходів унеможливлення перенесення хвороб тварин через товари, засоби догляду за тваринами і супутні об'єкти, шляхом проведення дезінфекції;

встановлення ефективних та дієвих засобів виявлення, локалізації, контролю і за можливості - ліквідації ендемічних хвороб тварин та ліквідації екзотичних хвороб тварин, занесених на територію району, забезпечення надійних та ефективних заходів ліквідації спалахів хвороб тварин з метою зменшення втрат тварин, а в разі зоонозів - зменшення ризику для людей;

моніторинг кормів для забезпечення їх придатності для вживання та неможливості перенесення хвороб тварин;

забезпечення правильного, належного, ефективного та безпечного застосування ветеринарних препаратів;

здійснення передзабійного клінічного огляду тварин та проведення ветеринарно-санітарної експертизи продуктів тваринного походження, у тому числі тварин, забитих на полюванні, включаючи бактеріологічні, радіологічні, паразитологічні та токсикологічні лабораторні дослідження;

виконання загальнодержавної програми здійснення моніторингу залишкових кількостей ветеринарних препаратів та інших забруднюючих речовин у тваринах, продуктах тваринного походження і кормах;

організація і проведення заходів щодо попередження поширення антропозоонозних, зоонозних та інших заразних хвороб при торгівлі тваринами;

визначення якості та безпеки продукції тваринного і рослинного походження, що призначається для харчування людей, а також кормів і кормових добавок для годівлі тварин шляхом проведення повного комплексу досліджень, передбачених законодавством.

відшкодування суб’єктам господарювання збитків при виникненні масових захворювань чи загибелі тварин.

 

VIІ. Ресурсне забезпечення Програми

 

Відповідно до статті 98 Закону України «Про ветеринарну медицину» фінансування цих заходів здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України, місцевих бюджетів та інших джерел, не заборонених законом. До 2018 року фінансування заходів і державних закладів ветеринарної медицини, які їх виконують, здійснювалося виключно за рахунок коштів Державного бюджету України.

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 91 Бюджетного кодексу України фінансування державних лікарень і лабораторій ветеринарної медицини необхідно здійснювати за рахунок місцевих бюджетів. На виконання програми залучаються кошти місцевих рад району, районного бюджету та спеціального фонду (платні послуги відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26 січня 2016 року № 18, зареєстрованого Міністерством юстиції України 16 лютого 2016 року № 243/28373 - розмір плати за послуги, які надаються регіональними службами ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті та бюджетними установами центральними органами виконавчої влади, які реалізують держпрограми в галузі ветеринарної медицини в сфері безпечності та окремим показниках безпечності та якості харчових продуктів, в сумі 460 тис. 910 грн, що спрямовуються на виконання заходів, передбачених у розділі VI Програми.

 

VIIІ. Організація управління та контролю за ходом виконання

Програми

 

Контроль за ходом виконання Програми покладено на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу земельних, водних та лісових ресурсів Сквирської районної ради.

 

ІХ. Очікувані результати виконання Програми

 

У результаті виконання Програми очікується:

1. Забезпечення оперативного реагування у випадку виникнення масових захворювань чи загибелі тварин (птиці), створення резервного фонду засобів, які необхідні для ліквідації захворювань.

2. Забезпечення виконання протиепізоотичних заходів в районі на особливо небезпечні захворювання тварин і птиці.

3. Контроль за безпечністю та якістю харчових продуктів тваринного походження та інших об’єктів ветеринарно-санітарного контролю і нагляду.

4. Забезпечення якісного ветеринарного обслуговування тварин господарств різних форм власності та приватного сектору.

5. Забезпечення проведення заходів з ідентифікації тварин.

6. Забезпечення надання адміністративних послуг.

 

 

 

Начальник Сквирського районного

управління Головного управління

Держпродспоживслужби в Київській області М. ДОВГАЛЬ

 

 

Додаток до Програми

 

 

Розрахунок фінансових витрат

до Програми з організації оперативного реагування при виникненні масових захворювань чи загибелі тварин та створення резервного фонду у Сквирському районі Київської області на 2019-2020 роки

 

№ п/п Найменування Одиниця виміру Кількість Ціна з ПДВ, грн. Сума з ПДВ, грн. Призначення

1. Антисептичний та дезінфікуючий засіб «Віроцид», 10 л шт. 10 3198,00 31980,00 Дезінфекція тваринницьких приміщень та технологічного обладнання за відсутності тварин; Дезінфекція транспортних засобів

2. Протичумний костюм комплект 100 1 385,00 138 500,00 Забезпечення захисту персоналу від зараження в усіх випадках підозри на карантинні та інші небезпечні інфекційні хвороби, в тому числі проти АЧС

3. Гумові чоботи шт. 100 485,00 48500,00 Для забезпечення індивідуального захисту здоров'я спеціалістів ветеринарної медицини

4. Рукавички гумові для захисту від хімічних речовин шт. 100 56,00 5600,00 Для захисту від хімічних речовин

Продовження додатка

5. Бензин автомобільний А-92 л 400 27,40 10960,00 Забезпечення роботи автотранспорту

6. Газ зріджений л 400 12,55 5020,00 Забезпечення роботи автотранспорту

7. Дизельне паливо л 200 28,25 5650,00 Для забезпечення спалювання трупів свиней в разі виникнення АЧС

8. Дрова трьох метрові куб. м 50 310,00 15500,00 Для забезпечення спалювання трупів свиней в разі виникнення АЧС

9. Послуги оренди екскаватора год. 96 850,00 81600,00 Для роботи в зоні ліквідації африканської чуми свиней

10. Послуги оренди трактора год. 96 600,00 57600,00 Для роботи в зоні ліквідації африканської чуми свиней

11. Послуги оренди автотранспорту самоскиду год. 96 625,00 60000,00 Для роботи в зоні ліквідації африканської чуми свиней

ВСЬОГО, грн. 460910,00

 

 

Начальник Сквирського районного

управління Головного управління

Держпродспоживслужби в Київській області    М.Довгаль

 

Переглядів: 52
 Друк

Про затвердження плану роботи

Сквирської районної державної

адміністрації на лютий 2019 року

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2007 року № 1270 "Про внесення змін до Типового регламенту місцевої державної адміністрації", на підставі Регламенту Сквирської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови адміністрації від 28 березня 2018 року № 161 "Про затвердження Регламенту Сквирської районної державної адміністрації":

 

1. Затвердити План роботи Сквирської районної державної адміністрації на лютий 2019 року (далі - План роботи), що додається.

 

2. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації забезпечити безумовне виконання Плану роботи.

 

3. Звіти про виконання Плану роботи надсилати на електронну адресу відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) до 15 березня 2019 року.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова адміністрації В. ГАЛЮК

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження голови

Сквирської районної

державної адміністрації

від 29 січня 2019 року № 25

 

 

План роботи

Сквирської райдержадміністрації на лютий 2019 року

 

Зміст заходу Термін виконання Відповідальні виконавці

1 2 3

 

1. Питання для винесення на розгляд сесії районної ради

 

Звіт голови райдержадміністрації В.В. Галюка про підсумки виконання Програми соціально-економічного розвитку на 2018 рік лютий В.Галюк

Про виконання районної Програми «Ліси Сквирщини» на 2017-2021 роки» лютий М.Сиворакша

Про підсумки виконання районного бюджету за 2018 рік лютий М.Ульянова

Про уточнення вільного залишку районного бюджету станом на 01.01.2019 року лютий М.Ульянова

Про затвердження Програми «Власний дім» на 2018-2022 роки для Сквирського району до 28.02.2019 О. Гаврилюк

Про виконання районної Програми «Ліси Сквирщини» на 2017-2021 роки» лютий М.Сиворакша

Про підсумки виконання районного бюджету за 2018 рік лютий М.Ульянова

Про уточнення вільного залишку районного бюджету станом на 01.01.2019 року лютий М.Ульянова

Про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сквирського району на 2018 рік лютий О.Пилюта

Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сквирського району на 2019 рік лютий О.Пилюта

 

2. Питання для винесення на розгляд колегії райдержадміністрації

 

Звіт голови райдержадміністрації В.В. Галюка про підсумки виконання Програми соціально-економічного розвитку на 2018 рік лютий В.Галюк

Про виконання зведеного бюджету Сквирського району за 2018 рік лютий М.Ульянова

Про програму соціально-економічного розвитку Сквирського району на 2019 рік лютий О.Пилюта

Про перспективний план розвитку територій на 2019-2021 роки в населених пунктах району лютий О.Пилюта

Про результати розвитку АПК Сквирського району в 2018 році та прогнозоване виробництво основних видів сільськогосподарської продукції на 2019 рік лютий М.Сиворакша

 

3. Питання для винесення на розгляд нарад у голови, заступників голови райдержадміністрації

 

Моніторинг питання подачі проектних матеріалів «Детального плану території земельної ділянки площею 10,0230 га в адміністративних межах Сквирської міської ради за межами населених пунктів для відведення її в постійне користування КП «Сквирське комунальне господарство» під розміщення існуючого полігону твердих побутових відходів» полігону ТПВ- та про проведення його реконструкції» на обласну архітектурно-містобудівну раду 28.02.2019 О. Гаврилюк

Моніторинг питання будівництва амбулаторій в селах Пустоварівка та Шамраївка. щопонеділка О. Гаврилюк

Про результати розвитку АПК Сквирського району в 2018 році та прогнозоване виробництво основних видів сільськогосподарської продукції на 2019 рік лютий М.Сиворакша

Семінар з керівниками сільськогосподарських підприємств презентації ТОВ «ЕМ Україна» лютий О.Славінська

Про стан виконавської дисципліни лютий О.Шеремет

Про виконання зведеного бюджету району за січень 2019 року лютий М.Ульянова

 

4. Організація виконання актів законодавства

 

4.1. Законів України

Організація виконання ст. 13 Закону України «Про адміністративні послуги» в частині проведення щоденного прийому суб’єктів звернення для отримання адміністративних послуг та контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг строків розгляду справ та прийняття рішень щодо надання адміністративних послуг . постійно С. Рибак

Забезпечення проведення державної реєстрації прав, ведення Державного реєстру прав, взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та формування та ведення реєстраційних справ відповідно до ст. 9 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців згідно ст. 6 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань». постійно С. Рибак

від 21 листопада 1992 року № 2811-ХІІ «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» протягом місяця Н. Рогоза

від 1 червня 2000 року № 1768-ІІІ «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям» протягом місяця Н. Рогоза

від 18.05.2004 року № 1727-ІV «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам» протягом місяця Н. Рогоза

від 16 листопада 2000 року № 2109-ІІІ «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» протягом місяця Н. Рогоза

«Про оплату праці» №108/95-ВР від 24.03.1995 протягом місяця Н. Рогоза

« Про охорону праці» №2694-ХІІ від 14.10.1992 протягом місяця Н. Рогоза

«Про колективні договори та угоди» №3356 – ХІІ від 01.07.1993 протягом місяця Н. Рогоза

від 22.10.1993 року №3551-ХІІ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» протягом місяця Н. Рогоза

«Про пенсійне забезпечення» протягом місяця Н. Рогоза

«Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» протягом місяця Н. Рогоза

№ 2297-VI від 06.10.2010 «Про захист персональних даних» лютий В.Лозинський

№ 2657-XII від 02.10.1992 «Про інформацію» лютий В.Лозинський

№4572-VI від 22.03.2012 «Про громадські обєднання» лютий В.Лозинський

№ 2939-VI від 13.01.2011 «Про доступ до публічної інформації» лютий В.Лозинський

№ 280/97-ВР від 21.05.1997 «Про місцеве самоврядування в Україні» лютий В.Лозинський

«Про охорону дитинства» постійно І.Камінська

І.Кононська

« Про оздоровлення та відпочинок дітей» постійно І.Камінська

І.Кононська

« Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» постійно І.Камінська

І.Кононська

«Про протидії торгівлі людьми» постійно І.Камінська

І.Кононська

«Про запобігання та протидію домашньому насильству» постійно І.Камінська

І.Кононська

Закон Верховної Ради України від 09 квітня 1999 року № 586-ХIV

Про місцеві державні адміністрації постійно С.Буланова

Закон Верховної Ради України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII

Про державну службу постійно С.Буланова

Закон Верховної Ради України від 09 листопада 2017 року № 2190-VIII

Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби постійно С.Буланова

Закон Верховної Ради України від 10 липня 2018 року № 2498-VIII

Про внесення змін до деяких законів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні постійно С.Буланова

4.2. Указів, Розпоряджень Президента України

Про невідкладні заходи щодо реформування аграрного сектора економіки постійно М.Сиворакша

Про заходи щодо забезпечення захисту майнових прав селян у процесі реформування аграрного сектора економіки постійно М.Сиворакша

4.3. Постанов, розпоряджень, доручень КМ України

Порядок надання щомісячної грошової допомоги малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 2 серпня 2000 року № 1192 протягом місяця Н. Рогоза

«Про затвердження Порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме» від 22.02.2006 року №189 протягом місяця Н. Рогоза

«Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» від 31.01.2007 року № 81 протягом місяця Н. Рогоза

Наказ Мінпраці «Про затвердження Порядку обліку, зберігання, оформлення та видачі посвідчень особам, які одержують державну соціальну допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» від 16.11.2007 року № 612 протягом місяця Н. Рогоза

«Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги» від 29.04.2004 року №558 протягом місяця Н. Рогоза

«Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» від 21.10.1995 № 848 протягом місяця Н. Рогоза

«Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» від 01.10.2014 №505 протягом місяця Н. Рогоза

«Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”» від 20.06.2018 № 512 протягом місяця Н. Рогоза

від 29.01.2003 №117 «Про Єдиний Державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги» постійно Н. Рогоза

від 13.02.2013 №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів постійно Н. Рогоза

від 5 квітня 2012 року № 321 «Про Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення» протягом місяця Н. Рогоза

від 22.02.2006 року № 187 «Про затвердження Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення» протягом місяця Н. Рогоза

від 28.02.2011р.№158 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання одноразової матеріальної допомоги інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам»

протягом місяця Н. Рогоза

від 19.07.2006 року № 999 «Про затвердження Порядку забезпечення інвалідів автомобілями» протягом місяця Н. Рогоза

від 14.02.2007 № 228 «Про порядок виплати та розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування» протягом місяця Н. Рогоза

від 20.05.2009 року №565 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають право на це право» протягом місяця Н. Рогоза

від 29.12.2009 року №1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» протягом місяця Н. Рогоза

від 01.10.2014 №509 «Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції» протягом місяця Н. Рогоза

від 31.03.2015 № 179 «Про затвердження Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку) протягом місяця Н. Рогоза

№625 від 22.10.2014 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866» постійно І.О. Камінська

І.М. Кононська

№148 від 16.03.2017 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною» постійно І.О. Камінська

від 14 березня 2018 року № 196 Про встановлення державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування протягом місяця С.Буланова

від 14 березня 2018 року № 197 Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах протягом місяця С.Буланова

4.4. Розпоряджень голови обласної державної адміністрації

від 19.01.2012 №16 «Про забезпечення реалізації прав дітей в Київській області» постійно І.О. Камінська

від 07.12.2018 № 690 Про затвердження плану заходів з реалізації у Київській області Стратегії державної політики з питань здорового довголіття населення на період до 2022 року. щомісяця Н.Рогоза

від 19.12.2018 № 729 Про затвердження щорічного обласного плану заходів щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки Ппротягом 2019 року.

В.Лозинський

від 07 червня 2017 року № 312 Про внесення змін до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24 травня 2017 року № 281 протягом місяця О.Вигівська

від 16 серпня 2018 року № 455 Про упорядкування надання земельних ділянок на конкурентних засадах до 05 числа щомісяця С.Буланова

4.5. Доручень голови, заступників голови обласної державної адміністрації

Доведення для виконання до органів місцевого самоврядування вимог протоколу з витягу №1 засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16.01.2018р. постійно О. Гаврилюк

від 30.09.2014 №11-14-7565 до листа Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України, про чисельність інвалідів війни, учасників бойових дій та учасників війни, які перебувають на квартирному обліку протягом місяця Н.Рогоза

від 21.02.2012 п.12.2 №19-1 Щомісячний моніторинг регулювання прогнозних балансів. щомісяця М.Сиворакша

від 24.05.2012 протокол №5 „Що№до організації ярмарків з метою реалізації продукції сільськогосподарськими та переробними підприємствами району за цінами виробника” щомісяця М.Сиворакша

від 16.07.2012 №83-1 „Щодо створення мережі сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, зокрема для заготівлі плодоовочевої продукції і молока від населення щомісяця М.Сиворакша

Доручення за Протоколом он-лайн наради у голови Київської обласної державної адміністрації від 22.12.2018 № 39 п. 9. Забезпечувати стовідсоткову охопленість населення Київської області наданням послуг з вивезення твердих побутових відходів постійно М.Ворушило

від 09.08.2016 №65-1 Щодо висвітлення діяльності Київської облдержадміністрації до 10 лютого О.Пилюта

від 18.08.2016 №70-1 щодо удосконалення інформаційно – роз’яснювальної роботи з пріоритетних питань державної політики лютий В.Лозинський

4.6 Розпоряджень голови районної державної адміністрації

від 18.12.2015 № 508 Програма соціального захисту громадян Сквирського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2016-2020 роки постійно Н. Рогоза

від 18.12.2015 № 509 Районна комплексна програма "Турбота" на 2016-2020 роки постійно Н. Рогоза

від 29.10.2018№ 29 Програма поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Сквирському районі на 2019-2021 роки постійно Н. Рогоза

від 19.11.2018 № 441 Районна комплексна програма для соціальної підтримки військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей, на 2019-2022 роки постійно Н. Рогоза

від 20.09.2017 № 565 «Про схвалення Районної програми з відшкодування пільг за послуги зв’язку (встановлення телефонів та знижки на абонплату за користування телефоном) окремим категоріям громадян Сквирського району на 2017-2019 роки постійно

(за наявності фінансування) Н. Рогоза

від 30.11.2017 року № 705 «Про схвалення Районної програми інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на 2018-2019 роки» постійно Н. Рогоза

від 29.01.2018 № 43 Про схвалення районної комплексної Програми фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих пільгових категорій громадян та інших пільг, передбачених законодавством, у Сквирському районі на 2018-2019 роки постійно (за наявності фінансування) Н. Рогоза

від 29.01.2018 № 44 Програма зайнятості населення Сквирського району на 2018-2021 роки постійно Н. Рогоза

Про державну надзвичайну протиепізоотичну комісію при Сквирській районній адміністрації (№392 від 04.09.2014р.) постійно М.Сиворакша

від 29.03.2018 №165 «Про схвалення проекту районної комплексної програми підтримки сімї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – успішна країна» постійно І.Камінська

І.Кононська

від 23.01.2019р № 19 «Про організацію відшкодування витрат, понесених у зв'язку з реалізацією лікарських засобів у 2019 році особам, які

постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» лютий М.Ульянова

 

4.7 Доручень голови районної державної адміністрації

Про проведення опитування громадської думки щодо роботи системи безоплатної правової допомоги в Україні (анкетування) до 01 числа щомісяця

О.Вигівська

Перевірка на відповідність чинному законодавству рішень виконавчого комітету Великоєрчиківської та Великополовецької сільських рад протягом місяця С.Буланова

від 23.09.2016 № 48-1 щодо стану роботи у відповідній сфері діяльності лютий В.Лозинський

4.8 Наказів керівника апарату районної державної адміністрації

 

 

5. Питання для вивчення в оперативному порядку

 

Про надання будівельних паспортів, МУіО та висновків в розрізі населених пунктів (в їх межах та за межами). до 28.02.2019 О. Гаврилюк

Про розроблення (оновлення), затвердження генеральних планів населених пунктів на території Сквирського району до 28.02.2019 О. Гаврилюк

Про прийняті рішення органами місцевого самоврядування про утворення підрозділів з питань державного архітектурно-будівельного контролю в містах, селищах і селах району. щоп’ятниці О. Гаврилюк

Про стан розрахунків за оренду земельних та майнових часток (паїв) за 2018 рік до 04.02.2019 М. Сиворакша

Про стан заборгованості по заробітній платі працівниками АПК до 15.02.2019 М. Сиворакша

Про моніторинг середніх роздрібних цін на продовольчих ринках щотижнево М. Сиворакша

Про обсяги виробництва валової продукції сільського господарства до 12.02.2019 М. Сиворакша

Про підготовку с/г підприємств району до проведення комплексу весняно-польових робіт 2019 року до 25.02.2019 М. Сиворакша

Про стан ведення галузі тваринництва за до 07.02.2019 М. Сиворакша

Про стан залучення кредитних коштів підприємствами АПК до 07.02.2019 М. Сиворакша

Про зведену річну фінансову звітність за 2018 рік по с/г підприємствах району до 29.02.2019 М. Сиворакша

Про моніторинг витрат джерел фінансування с/г підприємствами при здійсненні комплексу весняно-польових робіт у 2019 році до 25.02.2019 М. Сиворакша

Про придбання сільгосппідприємствами району с/г техніки до 30.02.2019 М. Сиворакша

Про стан підготовки с/г техніки та наявність ПММ до 25.02.2019 М. Сиворакша

Оперативна інформація середньозважених закупівельних цін на зернові культури щотижнево М. Сиворакша

Про стан заборгованості по заробітній платі працівниками АПК до 15.02.2019 М. Сиворакша

Про моніторинг цін на послугу з утримання багатоквартирним будинком до 01.02 М.Ворушило

Про моніторинг рівня чинних тарифів на житлово-комунальні послуги до 03.02 М.Ворушило

Щодо проведення заходів присвячених роз’ясненню населенню дій Уряду з надання державної фінансової підтримки для здійснення заходів з підвищення енергоефективності житлових будинків до 03.02 М.Ворушило

Щодо підготовки та прийняття місцевих програм відшкодування відсотків за кредитами залученими фіз.особами, ОСББ, ЖБК на ЕЕ заходи до 03.02 М.Ворушило

Щодо Планів заходів щодо скорочення та заміщення споживання природного газу до 03.02 М.Ворушило

Щодо переліку прийнятих актів (юстиція) до 05.02 М.Ворушило

Щодо створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків до 10.02 М.Ворушило

Щодо здійснення моніторингу оснащення по будинковими приладами енергії та холодної води багатоквартирних будинках об’єднань співвласників багатоквартирного будинку до 15.02 М.Ворушило

Про стан розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги до 20.02 М.Ворушило

Про моніторинг стану реформування ЖКГ до 20.02 М.Ворушило

Про умови проживання дітей, які перебувають під опікою/піклуванням постійно І.Камінська

Про проведення оперативно-профілактичного рейду «Вулиця» в районі та місці де зростають показники дитячої та підліткової злочинності та рейду «Канікули», «Діти вулиці», «Вокзал» з метою своєчасного виявлення бездоглядних та безпритульних дітей постійно І.Кононська

Про забезпечення послугами оздоровлення та відпочинку, особливо тих, які потребують особливої уваги та підтримки І.Камінська

І.Кононська

Перевірка наявності стану та руху документів по фонду № 125 КСП ім.. Шевченка с. Лаврики за 1944-2000 роки

лютий О. Гетманчук

Експертиза цінності та науково-технічного опрацювання документів Антонівської сільської ради складання описів № 1 , № 2-Ос, та акта про виділення документів до знищення

лютий О. Гетманчук

Внесення до електронного каталогу описів справ постійного терміну зберігання Буківської сільської ради за 1944-2014 роки лютий О. Гетманчук

Про роздрібні ціни на основні продовольчі товари на підприємствах торгівлі та на продовольчому ринку району 01 лютого та щосереди О.Пилюта

Розгляд звернень територіальних громад та жителів району щодо вирішення транспортних питань лютий О.Пилюта

Щодо організації проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації державної регіональної політики райдержадміністраціями до 29 лютого О.Пилюта

Інформація щодо стану реалізації проектів, що фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів та інших джерел щомісяця до 10 числа О.Пилюта

 

6. Питання для вивчення в порядку контролю за виконанням актів законодавства

6.1.Законів України

№3038-17 від 17.02.2011 «Про регулювання містобудівної діяльності» (про прийняті рішення органами місцевого самоврядування про пайову участь в розвиток інфраструктури населеного пункту відповідно до т...40 цього Закону.) до 28.02.2019 О. Гаврилюк

№2342-V від 13.01.2005 «Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» постійно І.Камінська

І.Кононська

№20/95-ВР від 24.01.1995 «Про органи та служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» постійно І.Камінська

І.Кононська

№ 2402- від 26.04.2001 «Про охорону дитинства» постійно І.Камінська

І.Кононська

№393/96-ВР від 02.10.1996 Закон України «Про звернення громадян» лютий О.Шеремет

6.2 . Указів, Розпоряджень Президента України

№1086/2005 від 11.07.2005 « Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей» постійно І.Камінська

І.Кононська

№1163/2011 від 16.12.2011 «Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні» постійно І.Камінська

І.Кононська

№609/2012 від 22.10.2012 «Про Національну стратегію профілактики соціального сирітства на період до 2020 року» постійно І.Камінська

І.Кононська

6.3.Постанов, Розпоряджень, Доручень КМ України

№7/16-6851 від 05.07.2010 „Про моніторинг виконання судових рішень по стягненню заборгованості за житлово-комунальні послуги до 10.02 М.Ворушило

6.4. Розпоряджень голови обласної державної адміністрації

№835 від 02.08.2010 року « Про поліпшення стану соціально-правового захисту дітей у Київській області»

постійно І.Камінська

№ 26 від 26.01.2018 Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань до 20.02.2019 Н.Колесник-Шавронська

№ 351 від 06.06.2018 Про затвердження плану заходів на 2018 рік з реалізації у Київській області Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки до 20.02.2019 В.Лозинський

№ 219 від 04.04.2018 Про реалізацію у Київській області Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік до 20.02.2019 В.Лозинський

№ 832 від 23.09.09 «Про утворення обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення» 05.02.2019 Н.Рогоза

Від 29.12.2017 № 646 Про затвердження Регіонального плану розвитку системи надання соціальних послуг для дітей і сімей з дітьми та реформування закладів інституційного догляду у Київській області на 2017-2026 роки 05.02.2019 І.Камінська

№653 від 21.04.2008 „Про заходи з регулювання цін на продовольчому ринку Київської області”; лютий О.Пилюта

№983-р від 27.12.2017 «Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року» до 15 лютого О.Пилюта

№739 від 22.12.2018 «Про затвердження Плану роботи з виконання у Київській області у 2018-2020 роках завдань Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року» до 15 лютого О.Пилюта

6.5. Доручень голови, заступників голови обласної державної адміністрації

№199-1 від 05.12.2011 року надання Департаменту містобудування інформації про фінансування підготовчих робіт та розробку генеральних планів населених пунктів на території Сквирського району до 05.02.2019 О. Гаврилюк

інформація Департаменту містобудування та архітектури КОДА щодо наповнення інформаційного ресурсу Solid info облдержадміністрації щомісяця до 05.02.2019 О. Гаврилюк

№75-1 від 15.07.2013. п.11. Проаналізувати стан погашення заборгованості населення за житлово-комунальні послуги та визначити причини, що обумовлюють наявність цієї заборгованості. Про вжиті заходи щодо ліквідації заборгованості проінформувати департамент житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації. до 20.02 М.Ворушило

№75-1 від 15.07.2013 п.12. Продовжити проведення моніторингу динаміки заборгованості за спожиті електроенергію та природний газ у розрізі груп споживачів. Про результати моніторингу та вжиті заходи щодо зниження цієї заборгованості проінформувати департамент житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації. до 20.02 М.Ворушило

24.07.2015 № 49-1 3. Заслухати на засіданнях комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат керівників підприємств, які є найбільшими боржниками зі сплати внесків до Пенсійного фонду України, щодо конкретних заходів та погашення ними боргів. до 15.02.2019 Ю.Поступаленко

23.05.2016 протокол № 18 п. 7.6. Забезпечити направлення інформації про основні районні, місцеві заходи на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , п. 7.7. Забезпечити розміщення на офіційних веб-сайтах райдержадміністрацій, міськвиконкомів матеріалів щодо районних, міських та обласних заходів. до 28.02.2019 В.Лозинський

04.12.2018 Протокол наради голови Київської обласної державної адміністрації з сім’ями військовослужбовців, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції, учасниками антитерористичної операції, яким встановлено інвалідність, та громадськими організаціями учасників антитерористичної операції №32 п. 6. 1. Організувати постійне соціальне супроводження дітей-сиріт з числа членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, дітей, батьки яких загинули (померли) в зоні проведення антитерористичної операції до 05.02.2019 І.Камінська

09.08.2016 № 65-1 п. 2. Надавати управлінню інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації та організаційному відділу апарату Київської облдержадміністрації на електронні адреси Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду інформаційні матеріали (станом на звітну дату) про стан роботи у всіх сферах соціально-економічної та культурної діяльності районів, міст обласного значення та перспективи їх розвитку. до 10.02.2019 О.Пилюта

від 14.12.2018 №57-1Доручення щодо забезпечення виконання доведеного завдання по надходженню єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на грудень 2018 року, погашення заборгованості та легалізації трудових відносин п 3. Інформувати Головне управління Держпраці у Київської області про суб’єктів господарювання, які використовують працю працівників без оформлення трудових відносин. постійно Н.Рогоза

№ 03-01-13-1314 від 09.09.2016 Інформація щодо використання розпорядниками та отримувачами бюджетних коштів Сквирського району електронної системи державних закупівель "Prozorro". до 1 та 15 лютого О.Пилюта

6.6. Розпоряджень голови районної державної адміністрації

№ 3 від 11.01.2019 «Про проведення профілактичних рейдів у Сквирському районі на період 2019 року» лютий І.Камінська

Від 23.01.2019 № 18 «Про забезпечення відшкодування вартості лікарських засобів за Урядовою програмою «Доступні ліки» лютий А.Літвінко

Від 23.01.2019 № 19 «Про організацію відшкодування витрат, понесених у зв’язку з реалізацією лікарських засобів у 2019 році особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». лютий Н.Рогоза

6.7. Доручень голови районної державної адміністрації

№1-1 від 02.02.2018 « Про відрядження за межі району, відсутність на робочому місці повідомляти голову районної державної адміністрації»

постійно І.Камінська

І.Кононська

Від 24.01.2019 № 10-1 Про проведення обстеження умов проживання, навчання, відвідування навчального закладу дітей Тимошенків

до 01.02.2019 О.Заболотний

 

Від 24.01.2019 № 13-1 П.1.Провести моніторинг цін на хліб та хлібобулочні вироби у мережі роздрібної торгівлі м. Сквира. П. 2. Надати обґрунтування ціни на перевезення на маршрутах загального користування на приміських маршрутах Сквирського району. до 01.02.2019 О.Пилюта

 

7. Надання методичної і практичної допомоги

 

Громадянам та юридичним особам шляхом надання висновків про їх погодження та наявні обмеження на використання земельних ділянок, що надаються у власність (користування) для містобудівних потреб. протягом місяця О. Гаврилюк

Громадян, ФОП та юридичних осіб по питаннях здійснення ними містобудівної діяльності на території Сквирського району (розгляд звернень) протягом місяця О. Гаврилюк

Суб’єктам звернень з питань адміністративних послуг постійно С.Рибак

Надання юридичних консультацій організаціям, сільським радам, громадянам постійно Н.Рогоза

Сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах постійно І.Кононська

Опіка та піклування, дитячі будинки сімейного типу, прийомні сімї, патронатна сімя постійно І.Камінська

Надання юридичних консультацій структурним підрозділам РДА, сільським радам, розгляд звернень громадян постійно С.Буланова

Перевірка проектів розпоряджень,наказів, угод, підготовка договорів, юридичних висновків, пояснювальних записок, запитів до підприємств, установ, організацій постійно С.Буланова

Надати методичну та практичну допомогу сільським радам з питань внесення змін до бюджетів сільських рад лютий М.Ульянова

Сільським, міській та районній радам, управлінням, відділам райдержадміністрації щодо використання електронної системи державних закупівель "Prozorro". постійно О.Пилюта

 

8. Організаційно-масові заходи, засідання консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів, наради

 

8.1. Засідання

Архітектурно-містобудівної ради по розгляду ДПТ (проектів) протягом місяця О. Гаврилюк

Комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню, пільг особам, які мають на це право, та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за окремим графіком О.Славінська

Н.Рогоза

Комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), податків, зборів, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат 12.02.2019 Н.Рогоза

Районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення 12.02.2019 О.Славінська

Н.Рогоза

Спостережної комісії з питань здійснення громадського контролю за особами умовно достроково звільненими від відбування покарання 28.02.2019 Н.Рогоза

Координаційної ради з організації виконання районної цільової програми «Турботи» 05.02.2019 О.Славінська

Н.Рогоза

Координаційної ради з організації виконання районної цільової програми з надання соціальної та правової допомоги військовослужбовцям, які брали участь в АТО та їх сім»ям 15.02.2019 О.Славінська

Н.Рогоза

Комісії з розгляду питань забезпечення житлом сімей загиблих деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей за окремим графіком О.Славінська

Н.Рогоза

Комітети забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при райдержадміністрації 15.02.2018 О.Славінська

Н.Рогоза

Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій лютий О.Славінська

М.Ворушило

Комісії з питань захисту прав дитини за окремим графіком О.Славінська

І.Кононська

Засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування віднесених до компетенції Сквирської райдержадміністрації 19 лютого О.Славінська

О.Пилюта

Засідання комісії з вирішення проблемних питань транспорту та зв’язку Сквирського району лютий О.Славінська

О.Пилюта

8.2. Наради

Із головами сільських рад по питанню дії будівельної амністії протягом місяця О. Гаврилюк

Спільні наради зі спеціалістами державної інспекції нагляду з питань охорони праці щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці за окремим графіком Н.Рогоза

З головними зоотехніками по підсумках роботи в галузі тваринництва за 2-и місяці 2018р.

26.02.2018р. М.Сиворакша

8.3. Організаційно-масові заходи

Проведення ярмаркових заходів лютий М.Сиворакша

Про додержання законодавства про звернення громадян виконкомами сільських рад, структурними підрозділами райдержадміністрації за окремим графіком О.Шеремет

Організаційне забезпечення особистих та особистих виїзних прийомів громадян головою, першим заступником та заступником райдержадміністрації за окремим графіком О.Шеремет О.Вигівська

Організація роботи з підготовки до видачі документів про освіту випускникам 2019 року Лютий-березень О.Заболотний

8.3.1. Культурно-масові заходи

Презентація книги «Розповіді про Україну» 07.02.2019 О. Центило-Гіптенко

Літературна акція «Читання з воїном» 13.02.2019 О. Центило-Гіптенко

Мітинг-реквієм «У їхній долі був Афганістан» 15.02.2019 О. Центило-Гіптенко

Мітинг – реквієм «Герої Небесної Сотні» 20.02.2019 О. Центило-Гіптенко

Погляд в історію «Нові часи, нові Герої» 20.02.2019 О. Центило-Гіптенко

Районний конкурс читців – аматорів «Поет живе у серці свого народу» 26-27.02.19 О. Центило-Гіптенко

Захід «Ми любимо себе, тебе і нас»для старшокласників до Дня Святого Валентина 15 лютого О.Заболотний

Районний етап обласного освітньо-виховного проекту «Сім чудес Київщини». Тематика на 2018/2019 навчальний рік – «Тарас Шевченко і Київщина» До 18 лютого О.Заболотний

Виховний захід«У їхніх серцях Україна жила»до Дня Героїв Небесної Сотні 20 лютого О.Заболотний

8.3.2. Спортивно-масові заходи

Гандбол «Кубок Ольшевського» 29.01по 01.02 О.Заболотний

Фінальні ігри «Шкільна футзальна ліга» Парад нагородження учасників турніру» 09.02 О.Заболотний

Першість району з Баскетболу присвячений до Дня шанування учасників бойових дій на території інших держав. 15.02 О.Заболотний

8.3.3.Оперативно-профілактичні заходи

Оперативно-профілактичний рейд по Сквирському районі з метою запобігання дитячої бездоглядності та профілактики негативних проявів серед дітей за окремим графіком І.Кононська

 

 

 

Начальник відділу управління

персоналом та організаційної

роботи апарату адміністрації О. ЮРЧУК

 

 

Переглядів: 69
 Друк

Про затвердження паспортів

бюджетних програм на 2019 рік

Сквирської райдержадміністрації

Відповідно до пункту 6 частини 5 статті 22 Бюджетного кодексу України, Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік", наказу Міністерства фінансів України від 26 серпня 2014 року № 836 "Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів" (із змінами), рішення сесії Сквирської районної ради від 20 грудня 2018 року № 03-29-07 "Про районний бюджет Сквирського району на 2019 рік":

 

1. Затвердити паспорти бюджетних програм на 2019 рік (що додаються) відповідно до переліку:

 

КПКВК 0210180 "Інша діяльність у сфері державного управління";

 

КПКВК 0212010 "Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню";

 

КПКВК 0212111 "Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико – санітарної) допомоги";

 

КПКВК 0212144 "Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет";

 

КПКВК 0212146 "Відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань";

 

КПКВК 0212152 "Інші програми та заходи у сфері охорони здоров’я";

 

КПКВК 0213121 "Утримання та забезпечення діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді";

 

КПКВК 0213133 "Інші заклади та заходи молодіжної політики";

 

КПКВК 0213192 "Надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів і осіб з інвалідністю, діяльність яких має соціальну спрямованість";

 

КПКВК 0214082 "Інші заходи в галузі культури і мистецтва".

 

2. Інформацію про виконання бюджетних програм надавати управлінню фінансів Сквирської районної державної адміністрації за підсумками року у терміни, визначені для подання зведеної фінансової та бюджетної звітності.

 

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова адміністрації В. ГАЛЮК

 

Переглядів: 51
 Друк

Головними цілями в 2018 році в сфері інвестиційної діяльності було створення умов для відновлення інвестиційної активності суб’єктів господарювання, підвищення ефективності інвестування шляхом збільшення капітальних вкладень у реалізацію інвестиційних проектів, які передбачають впровадження новітніх технологій, модернізацію застарілих виробництв, що дозволить підвищити конкурентоспроможність економіки району, сприяння формуванню позитивного інвестиційного іміджу району, удосконаленню інвестиційно-інноваційної інфраструктури, пошук інвесторів для впровадження нових інвестиційних проектів, що сприятиме відновленню економічного зростання і створить нові робочі місця для мешканців району.

З метою формування позитивного іміджу та підвищення інвестиційної привабливості Сквирського району райдержадміністрацією сформована база вільних земельних ділянок та об’єктів незавершеного будівництва, які пропонуються інвесторам. Інформацію розміщено на офіційному веб-сайті райдержадміністрації в розділі «Економіка». В місті Сквира є 3 вільні земельні ділянки та земельна ділянка загальною площею до 5,5 га в існуючій північній промисловій зоні на землях міської ради за межами міста та один об’єкт незавершеного будівництва. В селах району є 14 ділянок та один об’єкт незавершеного будівництва в с. Мовчанівка - незавершене будівництво культурно-освітнього комплексу в с. Мовчанівка та один в с. Тхорівка, цільове призначення якого – землі житлової і громадської забудови сільської ради. Також в селах району є 25 земельних ділянок, на яких розміщено недіючі будівлі ДНЗ, шкіл, будинки культури, лазні та магазини, які не використовуються та пропонуються інвесторам в якості виробничих приміщень з незначними земельними ділянками (в основному від 0,5 до 1,0 га).

Інформація щодо державної політики в інвестиційній сфері та стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки періодично розміщується на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

Обсяг капітальних інвестицій за 9 місяців 2018 року становив 261,01 млн. грн., очікується що за 2018 рік обсяг інвестицій становитиме – 400,0 млн. грн.

В селі Великополовецьке розпочато підготовчі роботи по інвестиційному проекту «Міжрегіональний центр аквакультури».

В селі Красноліси розпочато підготовчі роботи по інвестиційному проекту «Міжрегіональний центр аквакультури».

Кластерну ініціативу започатковано у квітні 2018 року на базі одного з шести провідних рибних племінних репродукторів України – ТОВ «Сквираплемрибгосп». У ній беруть активну участь: комунальне підприємство Красноліської сільської ради «Розвиток аквакультури Красноліської сільської ради», Білоцерківський національний аграрний університет, Департамент агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації, Сквирська районна державна адміністрація, Красноліська сільська рада Сквирського району, експерти Всеукраїнської мережі фахівців і практиків з регіонального та місцевого розвитку РЕГІОНЕТ.

Створене нещодавно КП «Розвиток аквакультури Красноліської сільської ради» тільки розпочинає свою діяльність, однак вже має далекоглядні плани: залучити кошти Державного фонду регіонального розвитку на спорудження інформаційно-виробничого комплексу з конференц-залом, аудиторно-лабораторним блоком, установками замкнутого водопостачання для часткового або повторного використання природних, або штучних водойм через рециркуляційні системи. Реалізація проекту дозволить осучаснити виробництво продукції аквакультури, ознайомлювати виробничників різних форм власності із сучасними тенденціями розвитку ринку рибної продукції та наявними ефективними технологіями, проводити курси підвищення кваліфікації для спеціалістів галузі, здійснювати функції дорадчої служби, надавати супровід проектів рибогосподарських підприємств, рекламувати сучасну продукцію українських і світових виробників комбікормів, лікувальних та профілактичних препаратів. Завдяки підписанню угод з передовими учбовими закладами України, Німеччини, Швейцарії на базі створеного «Розвиток аквакультури Красноліської сільської ради» студенти України та Європи матимуть змогу поєднувати навчання і стажування на підприємстві.

У зв’язку із прийняттям зміни до ДСТУ 3662: 2015 «Молоко-сировина коров’яче. Технічні умови» та постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 106, якою затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, управлінням агропромислового розвитку Сквирської райдержадміністрації проводяться кущові наради за участю голів сільських рад та приймальників молока щодо нормативно-правової бази створення сільськогосподарських молочних обслуговуючих кооперативів та їх державної підтримки.

Протягом 2018 року продовжувалася робота над інвестиційними проектами, які знаходяться на стадії впровадження:

- Сквирська філія ТОВ “Грона” – завершується будівництво складу готової продукції (1-2 черга, введено в експлуатацію нову лінію з виробництва печива), обсяг інвестицій 35 млн. грн., освоєно понад 98,0 %;

- Сквирська філія ТОВ “Грона” – будівництво складу сировини з ємкостями для зберігання борошна, реалізується І черга об’єкту – будівництво млина, обсяг інвестицій 60,0 млн. грн., придбано через аукціон земельну ділянку 1,5 га в межах міста Сквири, проект перебуває в стадії проектування та погодження;

- ФОП Тертичний О.А. - будівництво торгово-розважального комплексу, обсяг інвестицій - 2,24 тис. грн., освоєно 88,9%, буде створено 18 робочих місць;

- ПП „Зодчий” – реконструкція нежитлового приміщення під виробничу базу, обсяг інвестицій – 1,5 млн. грн., освоєно 80,0%, буде створено 5 нових робочих місць;

- ФОП Добровольський С.М. – реконструкція нежитлової будівлі під кафе, бар, мотель, буде створено 15 нових робочих місць, 80,0% будівельних робіт, введено в експлуатацію 1 чергу об’єкта магазин, створено 2 робочих місця.

- ФОП Косінський П.П. – будівництво підприємства з оброблення природного каменя в с. Золотуха, обсяг інвестицій 1,7 млн. грн., освоєно 90,0%, введено в експлуатацію І чергу, активно будується друга черга об’єкта. Тимчасовими робочими місцями забезпечено 5 будівельників, в результаті повної реалізації проекту буде створено 8 нових робочих місць;

- ТОВ Ольвія – будівництво двох АЗГС в межах м. Сквира, обсяг інвестицій 1 млн. грн., буде створено 10 нових робочих місць, розроблено детальний план територій;

- ФОП Кучинський І.В. – будівництво магазину непродовольчих товарів по вул. Київська 3А в м. Сквира (розроблено детальний план територій)

- ТОВ «Грона-Партнер» розроблено ДПТ земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,7248га в існуючій промзоні по вул. Залізнична, 14-Б на території Сквирської міської ради за межами міста для розміщення виробничо-складського комплексу з адміністративними будівлями та побутовими приміщеннями. Планується створення 30 робочих місць;

- ФГ «Ященко А.М.» розроблено ДПТ частини земельної ділянки площею 7,5189га, яка перебуває у власності ФГ Ященко А.М.», розташованої поблизу с. Пищики за межами населеного пункту, для вирішення в установленому порядку питання зведення до розміщених на земельній ділянці існуючих власних нежитлових будівель, в тому числі кормоцеху-телятнику, навісу із збірно-розбірних конструкцій для зберігання зерна та іншої сільськогосподарської продукції, і зведення вагової із адмінприміщеннями. Планується створення 3 робочих місць;

- ТОВ «СЕРВІСАГРО-КИЇВ» розроблено ДПТ земельної ділянки площею 0,50 га, яка перебуває у власності ТОВ «СЕРВІСАГРО- КИЇВ», розташованої за адресою: с. Пищики, вул. Гагаріна, буд., 1а/2 на території Пищиківської сільської ради Сквирського району за межами населеного пункту, на якій розміщена існуюча власна нежитлова будівля хімскладу, для вирішення в установленому порядку питання проведення її реконструкції під склад мінеральних добрив та засобів захисту рослин. Планується створити 12 робочих місць;

- КП «Сквирське комунальне господарство» розроблено ДПТ земельної ділянки площею 10,0230 га в адміністративних межах Сквирської міської ради за межами населених пунктів, для відведення її в постійне користування КП «СКГ» під розміщення існуючого полігону твердих побутових відходів та проведення його реконструкції. Планується створити 11 робочих місць ;

- ТОВ «Агрохолдінг Сквира» розроблено ДПТ земельної ділянки несільськогосподарського призначення, орієнтовно площею 6,9 га в існуючій промзоні на території Сквирської міської ради за межами населеного пункту під розміщення заводу керамзитового гравію з подальшою можливістю проведення його реконструкції під переробний-комплекс харчового напрямку. Планується створити 40-60 робочих місць;

Сектором архітектури Сквирської райдержадміністрації надано містобудівні умови і обмеження забудови земельних ділянок на проектування наступних об’єктів:

- Реконструкція зерносховищ із заміною технологічного обладнання ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів» на існуючій виробничій території по вул. Київська, 25 в м.Сквира Київської області. Замовник: ТОВ «Сквирський КХП»

- Будівництво Пустоварівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини з житлом для лікаря за адресою: площа Перемоги, 19Б в с.Пустоварівка Сквирського району Київської області.

- Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини з житлом для двох лікарів за адресою: вул. Медична, 14 в селі Шамраївка Сквирського району Київської області.

 

Переглядів: 47
 


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack