Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Понеділок, 18 лютого 2019


Друк

З метою виконання Меморандуму про співробітництво між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Міністерством юстиції України 18 лютого 2019 року у Сквирській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбулася робоча зустріч начальника Сквирського РВДВС ГТУЮ в Київській області Колесникова В.Ю., головного державного виконавця Сквирського РВДВС ГТУЮ в Київській області Поляруш А.М. з директором Сквирської районної філії Київського обласного центру зайнятості Кривушею С.Г., завідувачем сектору взаємодії з роботодавцями Орел Т.П., провідним фахівцем з питань зайнятості сектору взаємодії з роботодавцями Тихмановською Л.М..

Предметом робочої зустрічі стала організація взаємодії у напрямку організації спільних заходів, спрямованих на сприяння зайнятості осіб, які мають майнові зобов’язання за рішенням суду, інших органів, у тому числі осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів та стосовно яких відкрито виконавче провадження в органах державної виконавчої служби.

Переглядів: 54
 Друк

Рішення про розмір місцевих податків, зокрема земельного податку, приймаються виключно міськими, сільськими, селищними радами або радами ОТГ до 1 липня поточного року на наступний рік. Це стосується не лише податку на землю, а й нерухомого майна, транспортного збору, єдиного податку. На цьому акцентував начальник Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області Павло Козирєв у коментарі журналістам.

Він нагадав, що через певні напруження в громаді Білої Церкви через розміри ставок податку на землю, прийняті Білоцерківською міською радою у 2017 році на 2018 рік, міська рада прийняла зміни, зменшивши розміри ставок у липні 2018 року після встановленого законодавством терміну. Виникли певні проблеми щодо виконання цього рішення, адже такого прецеденту ще не було у практиці фіскальної служби.

«ДФС була змушена звертатися за роз’ясненнями до Міністерства фінансів з цього приводу. Ніякої іншої схеми вирішення цієї проблеми немає, аніж звернення громадянина з оскарженням розміру податку до центрального офісу ДФС. Офіс розглядає кожне звернення і дає нам вказівку перерахувати у разі потреби», - пояснив Павло Козирєв.

Він також зазначив, що в результаті міський бюджет недоотримав заплановані надходження від податку на землю. «Тому дуже важливо виконавчим комітетам більш професійно підходити до обговорення з громадою ставок податків на наступний рік. Кожне управлінське рішення, яке стосується більшості громади, повинне прийматися в режимі консультацій із зацікавленими сторонами», - підкреслив начальник Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області.

На його думку, враховуючи такі ситуації, було би доцільно передати органам місцевого самоврядування і право адміністрування, тобто збору місцевих податків.

 

Білоцерківське управління

ГУ ДФС у Київській області

 

 

 

Переглядів: 34
 Друк

У 2018 році розширено коло платників, які зобов’язані подати декларацію. На цьому наголосив начальник Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області Павло Козирєв під час брифінгу 14 лютого.

Це отримувачі винагород та інших виплат, отриманих від фізичних осіб - платників єдиного податку 4-ї групи (п.п.164.2.2 ст. 164 Податкового кодексу).

«Наприклад, якщо людина отримала плату за оренду свого земельного паю від фізичної особи-підприємця, який займається сільськогосподарською діяльністю і відноситься до платників єдиного податку 4-ї групи, то така людина самотужки повинна задекларувати таку винагороду. Важливо, щоб люди орієнтувались, які саме доходи вони повинні декларувати», - пояснив Павло Козирєв.

Він також звернув увагу на типові помилки, які допускають декларанти. Наприклад, якщо людина взяла певний кредит у банку, але внаслідок якихось обставин їй простили цей кредит, то це вважається доходом, який людина повинна задекларувати. Переглядів: 63

  Read More...Друк

Реформа ДФС націлена на те, щоб людина мала можливість отримувати повний комплекс якісних послуг саме там, де вона живе. На цьому наголосив начальник Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області Павло Козирєв під час брифінгу 14 лютого.

«Наприкінці 2018 року відбулася структурна реструктуризація ДФС. Додалася дуже потужна частина нашої роботи – центри обслуговування платників податків (ЦОП), які є в кожному районному центрі. ЦОП надає повну комунікацію із системою ДФС. Щодо контрольних, перевірочних функцій і боротьби з економічною злочинністю, то цей функціонал зосереджений в обласному управлінні ДФС», - пояснив Павло Козирєв.

Розповідаючи про підсумки сплати податків до державного та місцевих бюджетів за 2018 рік він зазначив, що до бюджету Білої Церкви було мобілізовано майже мільярд гривень (923 млн.376 тис. грн.), що на 18%, або на 141,5 млн. грн. більше, ніж за 2017 рік. Коментуючи надходження у розрізі основних платежів, Павло Козирєв відзначив, що найбільше доходів у місцеві бюджети дають такі податки: ПДФО, ЄСВ, єдиний податок, земельний податок та ПДВ.

Він нагадав, що з 1 січня 2019 року підвищено мінімальну заробітну плату (4173 грн.на місяць) та прожитковий мінімум для працездатних осіб (1921 грн.), які використовуються для розрахунку таких податків і зборів: ЄСВ та єдиного податку.

Говорячи про кампанію декларування начальник Білоцерківського управління наголосив, що відбулись певні зміни у законодавстві. У 2018 році розширено коло платників, які зобов’язані подати декларацію (п.п.164.2.2 ст. 164 Податкового кодексу): отримувачі винагород та інших виплат, отриманих від фізичних осіб - платників єдиного податку 4-ї групи.

Павло Козирєв відзначив, що збільшується кількість людей, які подають свої декларації в електронному вигляді, адже це зручно та економить власний час.

За його словами, декларації подає в середньому близько 2000 громадян на всій територій обслуговування Білоцерківського управління. Це менше 10% всіх платників податків. На жаль, поки невелика частина фізичних осіб-підприємців користується електронними сервісами ДФС на відміну від підприємств, які вже майже всі перейшли на електронні технології спілкування з фіскальною службою.

«Оскільки відбулася оптимізація ДФС, в рамках якої пройшло скорочення працівників - єдиний рецепт уникнення черг та інших незручностей – це повний перехід на роботу з електронними сервісами ДФС, які дозволяють подати будь-які документи без черг, автоматичну перевірку підготовлених документів, вчасне отримання інформації щодо стану розрахунків стосовно сплати податків та заборгованості перед бюджетом», - підкреслив начальник Білоцерківського управління.

Павло Козирєв також зазначив, що кожен платник податків може отримати консультацію у ЦОП за своїм місцезнаходженням щодо користування електронними сервісами.

Білоцерківське управління

ГУ ДФС у Київській області

 

Переглядів: 25
 Друк

16-17 лютого 2019 року у спортивному залі ДЮСШ відбувся традиційний регіональний турнір з гандболу пам’яті Олімпійської чемпіонки Л. М. Коломієць-Панчук. В змаганнях брали участь дівчатка у двох вікових групах 2006-2007р. н. та 2008-2009 р. н. з міста Красиліва Хмельницької області, дитячої юнацької спортивної школи «Стрімкий м’яч» міста Києва, Броварського, Миронівського та Сквирського районів, загалом в турнірі взяли участь 102 юні гандболістки. Під час урочистого відкриття учасниць та присутніх вітали голова обласної федерації футболу Віталій Писаренко, завідувач сектору молоді та спорту відділу культури, релігій, туризму, молоді та спорту Сквирської районної державної адміністрації Ігор Голуб та директор Сквирської ДЮСШ імені заслуженого тренера П.М. Воропая Олександр Польгун. В своїх виступах вони зазначили що, Людмила Михайлівна Коломієць (дівоче прізвище Панчук) народилася 18 січня 1956 року в селі Токарівка Сквирського району. Навчалася в міській середній школі №1 та дитячо-юнацькій спортивній школі відділу освіти. Люду, як здібного гравця, запросили до республіканської школи-інтернату спортивного профілю. Згодом вона стала капітаном збірної команди з гандболу школярів України. Навчалася в Київському інституті фізичної культури і тренувалася у легендарній команді «Спартак» під керівництвом заслуженого тренера СРСР І. Є. Турчина.

Переглядів: 82
  Read More...Друк

Під керівництвом голови райдержадміністрації В.В.Галюка відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій   та установ.

Були розглянуті і обговорені наступні питання:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації,   районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач:  Салтанюк Віктор Леонідович – керівник  апарату  Сквирської райдержадміністрації;

 

2.  Про стан оперативної обстановки на території  району.

Доповідач: Шамрай Роман Михайлович  – начальник Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області;

 

3 . Про стан виконання планового завдання щодо  залучення громадян до укладення контракту та підготовки  до проведення призову громадян на строкову військову службу  у Збройні Сили України.

Доповідач: Бабенко Володимир Сергійович- військовий комісар Сквирського районного військового комісаріату;

Переглядів: 114
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack