Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 27 28      
Вівторок, 26 лютого 2019


Друк

Підводка Росія не відмовилася від свого наміру розв’язати в Україні повномасштабну війну, проте, Київ готовий дати гідну відсіч агресору. Про це сьогодні заявив Президент. Глава держави провів стратегічну нараду з керівним складом Збройних Сил, а після цього – вирушив до Одеси на зустріч з європейськими та американськими партнерами – на борту легендарного корабля ВМС США «Дональд Кук».

Росія продовжує готувати повномасштабний напад, розгортаючи сили біля українського кордону. Про це під час наради з керівним складом Збройних сил повідомив Президент. За його даними – РФ нарощує позиції на західному і південно-західному напрямках.

Детальніше за посиланням: https://fex.net/744542593761

Переглядів: 26
 Друк

26 лютого голова райдержадміністрації В.В. Галюк зустрівся з членами Спілки учасників АТО Сквирщини. Участь у зустрічі також взяли начальник управління фінансів райдержадміністрації М.В. Ульянова, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Н.М. Капітанюк, начальник відділу економічного розвитку Сквирської райдержадміністрації О.П. Пилюта, начальник відділу соціальної та психологічної підтримки учасників АТО та їх сімей районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді І.П. Бай.

Причиною звернення учасників антитерористичної операції до керівництва району стали проблемні питання, пов»язані із забезпечення права учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на безкоштовний пільговий проїзд.

«Зазначена проблема стоїть надто гостро, оскільки з одного боку, відповідно до ст. 37 Закону України „Про автомобільний транспорт“, автоперевізники зобов»язані забезпечити пільгові перевезення пасажирів, які відповідно до законодавства користуються такими правами, а з іншого – перевізники скаржаться на відсутність відшкодування за пільгове перевезення», - зазначив голова райдержадміністрації. Переглядів: 80

  Read More...Друк

На це нарешті з’явився потрібний ресурс – заявив Президент Петро Порошенко. Глава держави взяв участь у робочій нараді щодо проведення індексації пенсій, де пояснив, що вперше за останні п’ять років економіка вийшла зі спричиненого війною піке. Усі гроші від її зростання – спрямують на підвищення рівня життя соціально незахищених громадян у рамках стратегії з подолання бідності.

Петро Порошенко, Президент України: "Наші опоненти кажуть що це буде підкуп. Так. Ми всі наступні п’ять років в рамках нашої боротьби з бідністю будемо підкупати пенсіонерам, збільшуючи їм пенсії, людей праці, збільшуючи їм зарплати, родини і багатодітних матерів, збільшуючи їм пособія. Це є наша стратегія боротьби з бідністю. Але не пустими обіцянками, а вже виконанням зробленої великої роботи."

Детальніше за посиланням: https://fex.net/421237089086

Переглядів: 67
 Друк

26 лютого 2019 року в приміщенні Сквирської райдержадміністрації відбулася конференція ЕМ- ТЕХНОЛОГІЯ вигоди та перспективи застосування в землеробстві та тваринництві.

В програмі- семінару прийняли участь закордонний партнер пан Шун Шимабукуро – провідний спеціаліст корпорації EMRO (Японія); Катерина Чирта-Сінельник – директор ЕМ Україна», яке є єдиним ліцензованим партнером ЕМРRO Японії в Україні; Олександр Мирненко, директор «КЕТ Україна», який розповів про механічні методи догляду за посівами; кандидат сільськогосподарських наук – Ковальов Микола Миколайович «Застосування ЕМ технологій в компостуванні»; Віязловська Світлана Миколаївна – директор компанії «Біоформ Органік плюс», яка розповіла про дослід вирощування органічної продукції за допомогою ЕМ –технології.

В конференції взяли участь керівники, агрономи сільськогосподарських підприємств, голови фермерських господарств і спеціалісти управління агропромислового розвитку Сквирського району 62чол. Також в заході взяли участь і представники з Рівненської та Київської областей 8 чол.

Виробники, які користуються даною технологією отримують стабільні та високі врожаї сільськогосподарських культур, заощаджуючи значні кошти на мінеральні добрива та регулятори росту. Основана перевага застосування ЕМ- технології полягає в тому, що відбувається постійне покращення родючості грунту та його структурності.

Організаторами конференції було озвучено, що такі заходи будуть і надалі проводиться в різних регіонах Україна.

Переглядів: 220
 Друк

Президент Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку Київської області підкреслив, що запорукою продовження успішного розвитку України в цілому та конкретних регіонів є залучення інвестицій за найбільш перспективними напрямками економіки. За його словами, серед таких напрямків розвиток туризму і Київщина славиться знаковими історичними містами. Зокрема, Переяслав-Хмельницький місто, яке має значний туристичний потенціал.

«Запорукою нашого успіху буде чіткий план залучення інвестицій у галузі, які є потенційними точками прориву для економіки. В кожній з цих точок Київська область має визначені пріоритеті», - підкреслив Петро Порошенко.

За його словами, йдеться про агросектор. «Київська область є житницею України. Але моє завдання – не потрібно експортувати сировину. В Київській області є унікальні можливості для переробної промисловості. Дуже вдале логістичне розташування», - зауважив Президент.

Президент зауважив, що сільське господарство стало драйвером у 2018 році нашого економічного зростання. «Минулого року Україна зібрала рекордний у своїй історії урожай – 70 млн тон зерна. План експорту був 47 мільйонів тон. Україна увійшла у 10 найбільших виробників зерна і в трійку найбільших експортерів», - зазначив він.

Переглядів: 69
  Read More...Друк

Президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки на Київщину взяв участь у молодіжному форумі: «Думка молоді важлива. Перспективи вступу в НАТО та ЄС». Під час виступу він наголосив, що молодь є рушійною силою України на її шляху до Європейського Союзу та НАТО.

«Думка молоді – надзвичайно важлива. Думка молоді є визначальною. А членство в ЄС та НАТО є запорукою суверенітету та високих стандартів життя», – сказав Петро Порошенко.

Глава держави зазначив, що рівень підтримки європейської та євроатлантичної інтеграції серед молоді є набагато вищим, ніж в середньому. Він нагадав про події Революції Гідності, коли саме студенти, які вийшли на Майдан, відстоювали європейське майбутнє.

Також Президент підкреслив значущу роль молоді у боротьбі з російським агресором.

«Майбутнє України – в Євросоюзі та НАТО. І ми туди йдемо не з порожніми руками. У нас одна із найсильніших армій. І зараз наша молодь серед добровольців, волонтерів та воїнів, які зі зброєю в руках боронять європейський вибір на полі бою. Вони захищають суверенітет і територіальну цілісність не лише нашої держави, вони захищають європейське майбутнє України і українців. Саме від нашої молоді залежить майбутнє нашої держави. Від активності, принциповості, небайдужості та віри молодого покоління. Наша країна йде власним шляхом. Це шлях остаточного звільнення від російської колоніальної залежності, це повернення до цивілізованого й демократичного світу. Це майбутнє, яке втілиться у вільній, заможній, гордій і впевненій у своїх силах державі – Україні. Я твердо вірю у нашу спільну перемогу. Я твердо вірю у майбутнє членство України в ЄС і НАТО», – підсумував Президент України Петро Порошенко.

 

Переглядів: 42
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack