Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 22 23 24
25 26 27 28      
лютого 2019


Друк

На засіданні Уряд представив звіт про свою роботу за 2018 рік.  Минулого року в сфері охорони здоров’я відбулась низка важливих змін, спрямованих на покращення якості та доступності медичного обслуговування для українців. Зокрема, Уряд запустив перший етап медичної реформи, розширив програму «Доступні ліки», продовжив розбудовувати мережу кардіоцентрів.

Зарплати лікарів зросли в 2-3 рази

Уряд впроваджує нову модель фінансування охорони здоров’я за принципом «гроші йдуть за пацієнтом». Держава почала платити медичним закладам та лікарям за надання конкретних медичних послуг конкретному пацієнту. В результаті суттєво зросло фінансування закладів охорони здоров’я первинної ланки,. Це дало їм можливість збільшити зарплати лікарів в 2-3 рази – з 4000 – 6000 грн. до 12000 – 18000 грн.

Вже понад 25 мільйонів українців обрали свого лікаря, якому довіряють, та підписали з ним декларацію на обслуговування. На початок 2019 року 97% комунальних медичних закладів перейшли на нову модель фінансування та підписали договори з Національною службою здоров’я. В медзакладах з’явились додаткові сервіси для пацієнтів (можливість записатись на прийом до лікаря онлайн або телефоном, отримати консультацію лікаря телефоном, зробити всі базові аналізи та дослідження в приміщенні амбулаторії), нове обладнання та устаткування.

Більше «Доступних ліків» від хронічних захворювань

У 2018 році було збільшено перелік ліків за програмою «Доступні ліки» до 261 препарату, 59 з них людина може отримати безкоштовно. Отримати їх можна в кожній третій аптеці в країні. За рік держава відшкодувала вартість ліків за понад 18 мільйонами рецептів та перерахувала аптечним закладам більше 1 млрд.грн. Програма буде розширюватись і надалі.

З квітня отримати ліки за програмою можна буде за електронним рецептом. Е-рецепт дозволить пацієнтам отримувати потрібні їм ліки в будь-якій аптеці, що увійшла в програму, незалежно від її місцезнаходження. Препарат, виписаний лікарем, наприклад, у Львові, можна буде без проблем отримати за е-рецептом в аптеці Києва чи Одеси.

Переглядів: 1
  Read More...Друк

Про затвердження плану

основних заходів цивільного захисту

Сквирського району на 2019 рік

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 30 січня 2019 року № 38 «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Київської області на 2019 рік», з метою удосконалення готовності районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області, підвищення готовності та підготовки органів управління і сил цивільного захисту Сквирського району до дій за призначенням в умовах надзвичайних ситуацій мирного часу та в особливий період:

 

1. Затвердити план основних заходів цивільного захисту Сквирського району на 2019 рік, що додається.

 

2. Міському та сільським виконавчим комітетам:

 

2.1. Розробити та затвердити відповідні плани основних заходів цивільного захисту на 2019 рік, подати копії зазначених планів до відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства Сквирської райдержадміністрації до 01 березня 2019 року.

 

2.2. Інформацію про виконання плану подати до відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства Сквирської райдержадміністрації: за перше півріччя – до 25 червня 2019 року, за рік – до 10 січня 2020 року.

 

2.3. Пропозиції щодо планування основних заходів цивільного захисту на 2020 рік подати до відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства Сквирської райдержадміністрації до 25 червня 2019 року.

 

3. Відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства райдержадміністрації:

 

3.1. Підготувати та подати до Департаменту з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Київської облдержадміністрації інформацію про хід виконання плану основних заходів цивільного захисту на 2019 рік, затвердженого розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 30 січня 2019 року № 30, а також плану основних заходів, затвердженого цим розпорядженням: за перше півріччя – до 01 липня 2019 року, за рік – до 20 січня 2020 року.

 

3.2. Подати до Департаменту з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Київської облдержадміністрації пропозиції щодо планування основних заходів цивільного захисту на 2020 рік – до 01 липня 2019 року.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сквирської райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова адміністрації В. ГАЛЮК

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження голови

Сквирської районної

державної адміністрації

від 12 лютого 2019 року № 43

ПЛАН

основних заходів цивільного захисту Сквирського району на 2019 рік

Найменування заходу

Відповідальні за виконання

Термін виконання

1

2

3

1. Організація та здійснення заходів із проектування і створення (реконструкції) місцевої автоматизованої  системи  централізованого оповіщення

Райдержадміністрація,  міськсільвиконкоми,

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області (за згодою).

До 25 грудня

2. Організація заходів з приведення в готовність до використання за призначенням фонду захисних споруд цивільного захисту відповідно до нормативних вимог, визначених законодавством

Балансоутримувачі захисних споруд цивільного захисту,

райдержадміністрація,  міськсільвиконкоми.

 

До 25 грудня

3. Забезпечення та здійснення звірки електронного та документального обліку захисних споруд цивільного захисту із Державної служби  України з надзвичайних ситуацій

Райдержадміністрація,  міськсільвиконкоми,

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області (за згодою), балансоутримувачі захисних споруд цивільного захисту.

—"—

Продовження таблиці

4. Розвиток загальнодоступних інформаційних ресурсів, забезпечення надання та оприлюднення інформації про фонд захисних споруд цивільного захисту в засобах масової інформації, на офіційних веб-сайтах місцевих органів виконавчої влади

Райдержадміністрація,  міськсільвиконкоми,

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області (за згодою), балансоутримувачі захисних споруд цивільного захисту.

—"—

5. Організація та  забезпечення комплектування сил цивільного захисту місцевої ланки територіальної підсистеми  ЄДС цивільного захисту в Київській області.

Райдержадміністрація,  міськсільвиконкоми,

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області (за згодою), підприємства. установи, організації.

 

5.1. територіальних формувань цивільного захисту місцевого рівня

—"—

—"—

5.2. об’єктових формувань цивільного захисту

—"—

—"—

5.3. підрозділів місцевої пожежної охорони

—"—

—"—

Заходи з підготовки та визначення стану готовності органів управління,

сил і засобів цивільного захисту місцевої ланки територіальної підсистеми ЄДС цивільного захисту

в Київській області до дій за призначенням

 

 

6. Проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області,

підприємства, установи та організації,  райдержадміністрація,  міськсільвиконкоми.

 

За окремим графіком

 

Продовження таблиці

 

7. Здійснення комплексу заходів із запобігання виникненню:

 

 

 

7.1. пожеж у лісах, на торфовищах та сільськогосподарських угіддях протягом пожежонебезпечного періоду

Сквирське лісництво ДП «Білоцерківське лісове господарство» (за згодою),  управління агропромислового комплексу райдержадміністрації.  міськсільвиконкоми, Сквирський РС  ГУ ДСНС України у Київській області (за згодою)

Квітень – жовтень

7.2. нещасних випадків з людьми на водних об’єктах

Орендарі водних об’єктів, райдержадміністрація, міськсільвиконкоми Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області (за згодою), Сквирський ВП ГУ НП України у Київській області (за згодою).

II квартал

 

Заходи з контролю за станом упровадження заходів у сфері

техногенної, пожежної безпеки, цивільного захисту та запобігання надзвичайним ситуаціям

 

8. Організація та здійснення відповідно до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»:

 

 

  1. перевірки місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо стану готовності:

 

 

Продовження таблиці

1.1.         до пропуску льодоходу, повені та паводків

Сквирський РС  ГУ ДСНС України у Київській області (за згодою), райдержадміністрація, міськсільвиконкоми, суб’єктами господарювання, орендарі водних об’єктів.

Лютий – березень

1.2.         місць масового відпочинку населення

на водних об’єктах району

—"—

Травень -червень

  1. визначення стану готовності (надання методичної допомоги):

 

 

2.1. комунальних, об’єктових аварійно-рятувальних служб і формувань

Райдержадміністрація, міськсільвиконкоми, Сквирський РС  ГУ ДСНС України у Київській області (за згодою).

Березень – травень

2.2. підприємств, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади, комунальних та інших підприємств, установ та організацій, що мають у віданні ліси і сільськогосподарські угіддя, до їх протипожежного захисту в пожежонебезпечний період

Сквирський РС  ГУ ДСНС України у Київській області (за згодою), райдержадміністрація, міськсільвиконкоми, суб’єктами господарювання.

Квітень – травень

2.3. контролю за станом готовності регіональної системи централізованого оповіщення з доведенням до відома населення навчальної інформації у сфері цивільного захисту через засоби масової інформації

СЛД № 2 КЦТ № 225 Київської міської філії ПАТ «Укртелеком» (за згодою), райдержадміністрація, міськсільвиконкоми.

Листопад

9. Перевірки стану протипожежного захисту та техногенної безпеки:

 

 

Продовження таблиці

9.1. сільськогосподарських підприємств та господарств у місцях збирання, перероблення і зберігання врожаю, заготівлі кормів, хлібоприймальних підприємств та їх готовності до прийняття і зберігання зернових культур урожаю

Сквирський РС  ГУ ДСНС України у Київській області (за згодою), управління агропромислового комплексу райдержадміністрації.

Травень - серпень

9.2. закладів освіти щодо їх готовності до 2019/2020 навчального року

Сквирський РС  ГУ ДСНС України у Київській області (за згодою), відділ освіти райдержадміністрації.

За окремим планом

9.3. об’єктів зимового та літнього відпочинку громадян, у тому числі дітей, суб’єктів господарювання усіх форм власності щодо готовності до сезону відпочинку

Сквирський РС  ГУ ДСНС України у Київській області (за згодою), відділ освіти райдержадміністрації, управління соціального захисту райдержадміністрації, міськсільвиконкоми.

Січень - лютий

Квітень - травень

10. Проведення навчання керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією заходів цивільного захисту в навчально-методичному центрі сфери цивільного захисту

Райдержадміністрація,  міськсільвиконкоми, Сквирський РС  ГУ ДСНС України у Київській області (за згодою).

За планами комплектування

11. Участь у проведенні:

 

11.1. Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти», Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у закладах загальної середньої, професійно-технічної та дошкільної освіти

 

 

Відділ освіти райдержадміністрації,  Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області (за згодою), Сквирська ЦРЛ, Сквирський КНП РС СРЦПМСД.

 

Квітень – травень,

Жовтень – листопад

Продовження таблиці

11.2. просвітницької роботи серед населення із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з небезпечними інфекційними захворюваннями, масовими неінфекційними захворюваннями (отруєннями)

Сквирське районне управління ГУ  Держпродспоживслужби в Київській області,  райдержадміністрація, Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області (за згодою), Сквирська ЦРЛ, Сквирський КНП РС СРЦПМСД.

До 15 грудня

11.3. заходів з популяризації серед дітей і молоді культури безпеки життєдіяльності шляхом проведення шкільних, районних (міських), обласних та Всеукраїнських змагань, проведення навчально-тренувальних зборів

Відділ освіти райдержадміністрації, , Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області (за згодою),  відділ культури райдержадміністрації.

 

—"—

11.4. громадської акції «Герой-рятувальник року»

Відділ освіти райдержадміністрації, , Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області (за згодою),  відділ культури райдержадміністрації.

—"—

Начальник відділу з питань цивільного

захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської

катастрофи та житлово-комунального

господарства Сквирської районної державної адміністрації М. ВОРУШИЛО

Переглядів: 0
 Друк

Про організацію та проведення в районі призову громадян України

на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших

військових формувань в квітні – червні 2019 року

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про військовий обов’язок і військову службу", Указу Президента України від 30 січня 2019 року № 22/2019 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році", Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністра оборони України                             від 14 серпня 2008 року № 402 (зі змінами), постанов Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352 "Про затвердження положення про підготовку та проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом",              від 07 грудня 2016 року № 921 "Порядок організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних":

 

1. Призов провести відповідно до плану призову та відправок.

 

2. Утворити районну призовну комісію в Сквирському районному військовому комісаріаті для проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у складі згідно з додатком 1.

 

2.1. Засідання призовної комісії провести згідно з графіком роботи призовної комісії Сквирського районного військового комісаріату на період проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у квітні – червні 2019 року згідно з додатком 2, а в разі потреби в інші дні, за рішенням голови комісії.

 

3. Головному лікарю Сквирської центральної районної лікарні                 Чижу А.Г.:

 

3.1. На базі Сквирської центральної районної лікарні організувати проходження призовниками лабораторних досліджень згідно з графіком проведення лабораторних досліджень при Сквирській центральній районній лікарні (клінічних аналізів крові, сечі, флюорографії органів грудної клітини, електрокардіограми серця) на період проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу (згідно з додатком 3).

 

3.2. До 15 лютого 2019 року подати до військового комісаріату списки осіб, які перебувають на обліку з приводу трахоми, туберкульозу, нервово-психічних, шкіряно-венеричних та інфекційних захворювань, хронічних захворювань внутрішніх органів, кісток, м’язів і суглобів, а також виписки з історії хвороб, дані лікарського обстеження та диспансерного нагляду, які характеризують стан здоров’я громадян.

 

3.3. До 15 лютого 2019 року подати до військового комісаріату перелік лікувально-профілактичних закладів, які виділяються для лікування і медичного огляду призовників.

 

3.4. Для медичного огляду призовників, які підлягають призову, утворити медичну комісію Сквирського районного військового комісаріату для проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у квітні - червні 2019 року у складі згідно з додатком 4.

 

3.5. Медичний огляд призовників провести на призовній дільниці військового комісаріату згідно з графіком проведення медичних оглядів призовників при Сквирському районному військовому комісаріаті на період проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у квітні - червні 2019 року (згідно з додатком 3), а в разі потреби в інші дні, за рішенням голови комісії.

 

3.6. Для забезпечення роботи медичної комісії виділити в її розпорядження необхідну кількість медичних сестер.

 

3.7. До 15 лютого 2019 року укомплектувати приміщення призовної дільниці військового комісаріату інструментарієм, медичним і господарським майном, необхідним для медичного огляду призовників під час призову.

 

3.8. Забезпечити повне і якісне обстеження стану здоров’я та лікування призовників у визначені призовною комісією строки, виділивши в лікарні необхідну кількість ліжко-місць. Взяти під особистий контроль якість оформлення актів обстеження.

 

3.9. Організувати і забезпечити огляд лікарем-дерматологом всіх категорій призовників, які направляються на обласний збірний пункт, в дні відправок, згідно з графіком (графік буде доведено додатково після формування команд).

 

3.10. Забезпечити проходження юнакам, які розписані до лав Збройних Сил України, швидкими тестами на ВІЛ, СНІД інфекцію та швидкими тестами на гепатити В, С.

 

4. Головам міськсільвиконкомів, керівникам підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, в яких проживають, працюють або навчаються призовники, які підлягають черговому призову:

 

4.1. Забезпечити своєчасне оповіщення та прибуття призовників на призовну дільницю у строки, визначені військовим комісаріатом, та виділяти для їх доставки транспорт.

 

4.2. Взяти під особистий контроль оформлення призовникам об’єктивних характеристик.

 

4.3. Організувати і провести урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України.

 

5. Голові Сквирського районного суду в строк до 15 лютого 2019 року подати до військового комісаріату списки призовників, кримінальні справи яких розглядаються судом, а також вироки стосовно призовників, що набрали законної сили.

 

6. Начальнику Сквирського відділу поліції ГУ НП України в Київській області:

 

6.1. В строк до 15 лютого 2019 року подати до військового комісаріату списки призовників, які перебувають на обліку в Сквирському відділі поліції ГУ НП України в Київській області, а також списки призовників щодо яких ведеться дізнання або попереднє (досудове) слідство.

 

6.2. Згідно з пунктом 3 статті 38 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу", зобов’язані своєчасно проводити розшук, затримання та доставку до військового комісаріату громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

 

6.3. Для забезпечення належного порядку на призовній дільниці, в дні роботи призовної комісії, в дні відправок призовників до лав Збройних Сил України виділяти за заявками військового комісаріату наряд поліції.

 

7. Військовому комісару Сквирського районного військового комісаріату підполковнику Бабенку В.С.:

 

7.1. Організувати роботу особового складу військового комісаріату для проведення якісного призову громадян на строкову військову службу.

 

7.2. До 27 березня 2019 року провести одноденні інструктивно-методичні збори з лікарями-спеціалістами, з особовим складом військового комісаріату, секретарями сільських рад, начальниками відділів кадрів підприємств, установ, організацій, навчальних закладів з питань організованого проведення в районі чергового призову.

 

7.3. Забезпечити виконання необхідних заходів для організованого проведення в районі чергового призову громадян на строкову військову службу.

 

8. Головному редактору районної газети "Вісник Сквирщини":

 

8.1. Постійно висвітлювати хід проведення чергового призову громадян району на строкову військову службу та прийняття на військову службу за контрактом.

 

8.2. Започатковувати постійну рубрику "Захисник Вітчизни".

 

9. З метою забезпечення якісного комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань молодим поповненням утворити нештатну групу професійно-психологічного відбору призовної молоді у складі: підполковник Вигівський Микола Володимирович, заступник військового комісара - начальник відділення комплектування Сквирського районного військового комісаріату – начальник групи, членів групи: державні службовці Якштас Ігор Леонідович, провідний спеціаліст відділення комплектування Сквирського районного військового комісаріату, Сосонович Ірина Олександрівна, головний спеціаліст - психолог відділення комплектування Сквирського районного військового комісаріату.

 

10. Районній призовній комісії, при виявленні під час призову громадян, 2002 року народження та старших, які з різних причин не приписані до призовної дільниці, приписати їх згідно з вимогами діючого законодавства.

 

11. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова адміністрації                                                                           В. ГАЛЮК

 

Додаток 1

до розпорядження голови

адміністрації

від 12.02.2019 № 42

 

Склад

районної призовної комісії Сквирського районного військового комісаріату для проведення чергового призову громадян України

на строкову військову службу

 

Славінська Оксана Вікторівна, перший заступник голови райдержадміністрації, голова комісії;

Члени комісії:

Бабенко Володимир Сергійович, військовий комісар Сквирського районного військового комісаріату;

Мазур Лариса Миколаївна, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації;

Гіптенко Руслан Анатолійович, заступник начальника Сквирського відділу поліції;

Гоменюк Андрій Григорович, лікар, який організовує роботу медичного персоналу щодо  медичного обліку призовників;

Сосонович Ірина Олександрівна, головний спеціаліст - психолог відділення комплектування Сквирського районного військового комісаріату;

Савченко Катерина Леонідівна,  секретар комісії.

 

У випадку відсутності з поважних причин членів комісії дозволити ввести до її складу:

 

Салтанюк Віктор Леонідович, керівник апарату райдержадміністрації,  голова комісії;

Члени комісії:

Березовський Олександр Олександрович, заступник військового комісара з територіальної оборони  Сквирського районного військового комісаріату;

Барильченко Оксана Вікторівна, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації;

Дяченко Сергій Анатолійович, начальник сектору превенції Сквирського відділу поліції;

Саковська Ольга Василівна, лікаря ЗПСМ ЦПСМД, старшого лікаря медичної комісії;

Морковіну Тетяну Іванівну, психолог Сквирської ЗОШ № 2;

Гарматюк Оксана Вікторівна, медичну сестру ЗПСМ ЦПСМД, секретар комісії.

 

Військовий комісар Сквирського

районного військового комісаріату

підполковник                                                                                      В. БАБЕНКО

 

Додаток 2

до розпорядження голови

адміністрації

від 12.02.2019 № 42

 

 

Графік

роботи призовної комісії Сквирського районного військового комісаріату на період проведення чергового призову

громадян України на строкову військову службу

 

№ п/п

Найменування заходів

Дата проведення

Примітка

1.

Одноденні інструктивно-методичні збори з:

лікарями-спеціалістами медичної комісії, особовим складом військового комісаріату

27.03.2019

 

2.

Розгляд призовною комісією документів на призовників згідно списків по днях явки та прийняття рішень

01.04.2019

04.04.2019

11.04.2019

18.04.2019

25.04.2019

02.05.2019

10.05.2019

16.05.2019

23.05.2019

30.05.2019

06.06.2019

13.06.2019

20.06.2019

27.06.2019

 

3.

Розгляд документів на призовників, які повернулися з обстеження та лікування

20.06.2019

27.06.2019

 

4.

Проведення аналізу роботи районної призовної комісії по призовниках, які повернуті з обласного збірного пункту, та яким обласна призовна комісія не затвердила рішення районної призовної комісії

27.06.2019

 

5.

Відміна рішень районної призовної комісії, які не затверджені обласною призовною комісією, та рішень про призов призовників, які не відправлені у війська з різних причин

27.06.2019

 

 

Військовий комісар Сквирського

районного військового комісаріату

підполковник                                                                                      В. БАБЕНКО

 

Додаток 3

до розпорядження голови

адміністрації

від 12.02.2019 № 42

 

 

Графік

проведення лабораторних досліджень

при Сквирській центральній районній лікарні (клінічних аналізів крові, сечі, флюорографії органів грудної клітини, електрокардіограми серця) та проведення медичних оглядів призовників при Сквирському районному військовому комісаріаті на період проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу

 

№ п/п

Найменування заходів

Дата проведення

Примітка

1.

Проведення лабораторних досліджень

 

З 11.02.2019 -

22.02.2019

 

2.

Проведення медичних оглядів призовників

 

18.02.2019    19.02.2019 20.02.2019    21.02.2019 22.02.2019    25.02.2019 26.02.2019    27.02.2019 28.02.2019    01.03.2019 04.03.2019    05.03.2019 06.03.2019    07.03.2019 14.03.2019    21.03.2019

28.03.2019    01.04.2019

04.04.2019    11.04.2019

18.04.2019    25.04.2019

02.05.2019    10.05.2019

16.05.2019    23.05.2019

30.05.2019    06.06.2019

13.06.2019    20.06.2019

27.06.2019

 

 

 

 

Військовий комісар Сквирського

районного військового комісаріату

підполковник                                                                                      В. БАБЕНКО

 

 

 

Додаток 4

до розпорядження голови

адміністрації

від 12.02.2019 № 42

 

 

Склад

медичної комісії Сквирського районного військового комісаріату

для проведення чергового призову громадян України

на строкову військову службу

 

лікар-хірург

Насінник Михайло Степанович

лікар-терапевт

Саковська Ольга Василівна

лікар-невропатолог

Міщук Олег Михайлович

лікар-психіатр

Хамуняк Ірина Ігорівна

лікар-стоматолог

Симон Наталія Сергіївна

лікар-отоларинголог

Кривуша Марія Олександрівна

лікар-офтальмолог

Колесник - Гавронська Наталія Володимирівна

лікар-дерматолог

Глембіцька Світлана Василівна

 

У випадку відсутності з поважних причин членів медичної комісії дозволити ввести до її складу:

 

лікар-хірург

Харченко Олег Володимирович

лікар-терапевт

Гоменюк Андрій Григорович

лікар-невропатолог

Щуревський Сергій Олегович

лікар-психіатр

Хамуняк Ірина Ігорівна

лікар-стоматолог

Гаврилюк Валентина Іванівна

лікар-отоларинголог

Павленко Володимир Вікторович

лікар-офтальмолог

Колесник - Гавронська Наталія Володимирівна

лікар-дерматолог

Глембіцька Світлана Василівна

 

 

 

Військовий комісар Сквирського

районного військового комісаріату

підполковник                                                                                      В. БАБЕНКО

Переглядів: 0
 Друк

Про схвалення проекту районної Програми стимулювання

працівників управління соціального захисту населення

Сквирської районної державної адміністрації в 2019 році

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанов Кабінету Міністрів України від 09листопада 2016 року № 787 "Про видатки на оплату праці працівників місцевих державних адміністрацій", від 09 листопада 2016 року № 811 "Деякі питання оплати праці працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій":

 

1. Схвалити проект районної Програми стимулювання працівників управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації в 2019 році (далі – Програма), що додається.

 

2. Сквирській районній державній адміністрації в установленому порядку організувати подання проекту Програми на розгляд сесії Сквирської районної ради.

 

3. Управлінню фінансів Сквирської районної державної адміністрації за рахунок коштів, затверджених у районному бюджеті на 2019 рік, передбачати кошти на фінансування заходів Програми, виходячи з фінансового ресурсу, бюджетних пріоритетів та врахувавши статтю 85 Бюджетного кодексу України.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сквирської районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова адміністрації В. ГАЛЮК

 

 

СХВАЛЕНО

розпорядження голови Сквирської

районної державної адміністрації

від 12 лютого 2019 року № 41

 

 

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

стимулювання працівників управління соціального

захисту населення Сквирської районної державної адміністрації в 2019 році

 

м. Сквира

 

 

ПАСПОРТ ПРОГРАМИ

 

1.                                                                                             1

Ініціатор розроблення програми

Сквирська районна державна  адміністрація

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади

про розроблення програми

Постанови Кабінету Міністрів України:

№ 787 від 09.11.2016 року «Про видатки на оплату праці працівників місцевих державних адміністрацій»;

№811 від 09.11.2016 року «Деякі питання оплати праці працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій»

3.

Розробник програми

Управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації

4.

Співрозробники програми

-

5.

Відповідальний виконавець програми

Управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації

6.

Учасники програми

Управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації

7.

Терміни реалізації програми

2019 рік

7.1.

Етапи виконання програми

(для довгострокових програм)

-

8.

Перелік місцевих бюджетів, які приймають участь у виконанні програми

(для комплексних програм)

-

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього,

тис. грн.

683,0

9.1.

в тому числі бюджетних коштів:

 

-з них районного бюджету

683,0

-з місцевих бюджетів

-

9.2.

в тому числі з інших джерел фінансування

-

 

I. Загальна характеристика Програми

Районна програма стимулювання працівників управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації в 2019 році(далі – Програма) розроблена відповідно до статей 13,17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту16 частини 1 статті43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,статті 85 Бюджетного кодексу України, статей 2, 5, 11 Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» (зі змінами), постанов Кабінету Міністрів України від 09 листопада 2016 року № 787 «Про видатки на оплату праці працівників місцевих державних адміністрацій», 09 листопада 2016 року № 811 «Деякі питання оплати праці працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій» та з врахуванням того, що фінансування видатків із загального фонду Державного бюджету на стимулювання працівників управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації не забезпечується в повному обсязі.

 

II. Визначення проблеми,

на розв’язання якої спрямована Програма

Починаючи з 2015 року Урядом започатковано впровадження ряду реформ у різних сферах діяльності, у тому числі в процесі децентралізації повноважень. Перед працівниками органів виконавчої влади поставлено цілий ряд завдань щодо забезпечення ефективної реалізації  повноважень на місцевому рівні, зокрема в і соціальній сфері. Також запроваджуються умови для стимулювання підвищення ефективності роботи працівників органів соціального захисту (Постанова Кабінету Міністрів України від 09 листопада 2016 № 811).

Законом України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реформи міжбюджетних відносин» запроваджена нова схема фінансування, яка передбачає збільшення обсягу видатків з місцевих бюджетів структурним підрозділам районної державної адміністрації для здійснення ними делегованих відповідно до закону повноважень (Постанова Кабінету Міністрів України  від 09 листопада 2016 року № 787).

Відповідно до зазначених постанов можливе стимулювання роботи спеціалістів управління соціального захисту населення райдержадміністрації, а саме працівників (в тому числі державних соціальних інспекторів), задіяних: при наданні населенню житлових субсидій; державних соціальних допомог; пільг;  обслуговуванні осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, працівників, які здійснюють організацію виконання районних програм та інших делегованих повноважень.

 

 

III. Мета Програми

Підвищення соціальних стандартів для працівників управління соціального захисту населення, а саме: виплати додаткової складової заробітної плати (надбавки за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу), передбаченої законодавством, що забезпечить належний рівень працівників управління, що в свою чергу призведене до якісного та ефективного з високим рівнем професіоналізму виконання своїх посадових обов’язків та делегованих їм повноважень.

 

IV. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми,

строки та етапи виконання Програми

 

Досягнення поставлених завдань можливе за наявності кваліфікованого кадрового потенціалу, здатного до креативного мислення, постійного підвищення свого кваліфікаційного рівня.

Одним із вагомих факторів спрямування активності працівників на досягнення конкретних результатів є мотивація (стимулювання). Ефективність мотивації та стимулювання значною мірою пов’язана з проблемою диференціації доходів працівників управління соціального захисту населення райдержадміністрації. Реалізація завдань програми передбачає забезпечення розміру їх заробітної плати до законодавчо встановленого рівня.

Програма спрямована на створення умов для забезпечення безперебійного та ефективного виконання працівниками управління соціального захисту населення райдержадміністрації власних повноважень та делегованих районною радою районній державній адміністрації повноважень у сфері соціального захисту, вирішення проблем соціально-економічного характеру.

Програма передбачає фінансове забезпечення видатків на додаткову складову заробітної плати (надбавки за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу)працівникам управління соціального захисту населення райдержадміністрації, що буде сприяти  підвищенню оперативності та ефективності прийняття та реалізації управлінських рішень.

Програма реалізується протягом  2019 року в один етап.

Початок виконання Програми – 01.01.2019 року, закінчення – 31.12. 2019 року.

Фінансування заходів Програми здійснюватиметься за рахунок коштів районного бюджету у межах бюджетних призначень за рахунок вільного залишку бюджетних коштів, або перевиконання дохідної частини загального фонду районного бюджету з урахуванням вимог статті 85 Бюджетного кодексу України.

 

V. Завдання Програми та результативні показники

Програма передбачає реалізацію таких пріоритетних завдань:

фінансове забезпечення видатків на додаткову складову заробітної плати працівникам управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

підвищення ефективності роботи управління соціального захисту населення райдержадміністрації з надання якісних послуг громадянам на рівні європейських стандартів, оздоровлення відносин між органами влади та населенням, здійснення делегованих повноважень органами місцевого самоврядування.

 

Якісні та кількісні показники Програми

№ з/п

Назва показника

Одиниця  виміру

І етап

2019 рік

Усього за період дії Програми

(або до кінця дії Програми)

1.

Фінансове забезпечення видатків  на додаткову складову заробітної плати працівникам  управління соціального захисту населення для виконання делегованих і владних повноважень.

Обсяг

фінансового

ресурсу

У межах асигнувань, затверджених рішенням районної ради про бюджет на відповідний рік

У межах асигнувань, затверджених рішенням районної ради про бюджет на відповідний рік

VI. Напрями діяльності і заходи Програми

Забезпечення матеріальної підтримки спеціалістів управління соціального захисту населення райдержадміністрації в частині виплати додаткової заробітної плати згідно чинного законодавства України для спрямування активності працівників на досягнення конкретних результатів (Додаток 1 до Програми).

Підставу для нарахування надбавки зазначено в графі 3 додатку 2 до Програми. Виплата надбавки буде здійснюватись згідно наказу начальника управління на підставі щомісячних звітів керівників структурних підрозділів управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації.

 

VII. Система управління та контролю

за ходом виконання Програми

Організацію виконання заходів Програми здійснює управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

У разі необхідності внесення змін протягом терміну виконання Програми відповідальний виконавець готує уточнення показників, заходів та вносить їх на розгляд сесії районної ради.

Відповідальний виконавець в І кварталі 2020 року інформує районну раду про виконання заходів і завдань щодо реалізації даної Програми.

 

 

 

Начальник управління соціального

захисту населення адміністрації                                                 Н. РОГОЗА

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1до Програми

 

Перелік завдань, заходів та показників Програми підтримки

управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації в 2019 році

 

п/п

Завдання програми

Перелік заходів

Термін виконан

ня

Структурний підрозділ райдержадмі-ністрації

Фінансування

Очікуваний результат

Джерела

Обсяги,

тис. грн.

1

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Підвищення ефективності роботи управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Стимулювання збільшення заробітної плати та інших передбачених виплат згідно чинного законодавства.

Збільшення фонду оплату праці

 

 

 

 

 

 

Нарахування та виплата стимулюючої надбавки за виконання особливо важливої роботи

2019 рік

 

 

 

 

 

 

 

 

2019 рік

 

 

 

 

 

Управління соціального захисту населення  Сквирської РДА

 

Районний бюджет

 

683,0

в тому числі нарахування єдиного соціального внеску – 105,0

Покращення фінансової бази управління соціального захисту населення в частині виплати стимулюючої надбавки за виконання особливо важливої роботи, що забезпечить можливість виконувати належним чином посадові обов’язки

 

Всього

 

 

 

683,0

 

 

Начальник управління соціального

захисту населення адміністрації                                                                                                                      Н. РОГОЗА

Начальник відділу з питань праці 5300,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Головний спеціаліст 4100,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Головний спеціаліст 4100,00 0,00 0,00 0,00 0,00
ВСЬОГО: 160799,00 47721,50 10498,73 58220,23 683026,76
Н. РОГОЗА
Переглядів: 0
 Друк

Про встановлення граничної

чисельності працівників структурних

підрозділів Сквирської районної

державної адміністрації

 

 

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 22 січня 2019 року № 15 "Про встановлення граничної чисельності працівників структурних підрозділів Київської обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій Київської області":

 

1. Зменшити граничну чисельність управління фінансів Сквирської районної державної адміністрації на 1 одиницю.

 

2. Внести зміни в додаток "Структура та гранична чисельність працівників структурних підрозділів Сквирської районної державної адміністрації" до розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 04 вересня 2017 року № 527 "Про впорядкування структури Сквирської райдержадміністрації", виклавши його в редакції, що додається.

 

3. Начальнику управління фінансів Сквирської райдержадміністрації у двотижневий термін подати голові райдержадміністрації на затвердження в установленому порядку необхідних змін до штатного розпису.

 

4. Начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Сквирської райдержадміністрації внести зміни до розпису асигнувань державного бюджету на утримання структурних підрозділів.

 

 

Голова адміністрації В. ГАЛЮК

 

Додаток

до розпорядження голови

адміністрації

від 04.09.2017 № 527

 

(у редакції розпорядження голови адміністрації

від 12.02.2019 № 44)

 

 

Структура

та гранична чисельність працівників структурних підрозділів Сквирської районної державної адміністрації

 

№ Назва структурного підрозділу Гранична чисельність

(чол.)

1. Апарат 28

2. Управління фінансів 11

3. Управління соціального захисту населення 38

4. Управління агропромислового розвитку 7

5. Відділ економічного розвитку 3

6. Відділ освіти 3

7. Відділ адміністративних послуг 6

8. Відділ з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово – комунального господарства 3

9.

Відділ культури, релігій, туризму, молоді та спорту 4

10. Сектор містобудування та архітектури 2

11. Архівний сектор 2

12. Служба у справах дітей та сім ї 5

ВСЬОГО 112

 

 

 

Керівник апарату адміністрації В. САЛТАНЮК

 

Переглядів: 0
 Друк

Про організацію

харчування учнів закладів

загальної середньої освіти,

вихованців дошкільних

груп навчально- виховних

комплексів та навчально-

виховних об'єднань,

закладів дошкільної освіти,

вихованців Сквирського

дитячого будинку "Надія"

у 2019 році

Зареєстровано в Головному

територіальному управлінні

юстиції у Київській області

13 лютого 2019 р. за № 25/1220

Відповідно до статей 6, 22, 39, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 5 Закону України "Про охорону дитинства", статті 35 Закону України "Про дошкільну освіту", статей 21, 22 Закону України "Про загальну середню освіту", законів України "Про освіту", "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям", постанов Кабінету Міністрів України від 02 лютого 2011 року № 116 "Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість" (із змінами), від 26 серпня 2002 року № 1243 "Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів" (із змінами), від 22 листопада 2004 року № 1591 "Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку" (із змінами), наказу Міністерства освіти і науки України від 21 листопада 2002 року № 667 "Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 грудня 2002 року за № 953/7241 (із змінами), наказу Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 01 червня 2005 року № 242/329 "Про затвердження Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 червня 2005 року за № 661/10941, з метою охоплення у 2019 році гарячим харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти, вихованців дошкільних груп навчально-виховних комплексів та навчально-виховних об'єднань, закладів дошкільної освіти, вихованців Сквирського дитячого будинку "Надія"

 

1. Начальнику відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації Київської області Заболотному О.В.:

 

1) охопити безкоштовним гарячим харчуванням такі категорії дітей:

учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів та дітей дошкільного віку із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям"; дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей з інвалідністю з числа дошкільників, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в спеціальних та інклюзивних класах, в інклюзивних групах закладів дошкільної освіти; дітей із сімей учасників антитерористичної операції (операції Об'єднаних сил); дітей демобілізованих учасників антитерористичної операції (операції Об'єднаних сил); дітей, батьки яких несли службу за контрактом у період проведення антитерористичної операції та служать за контрактом під час проведення операції Об'єднаних сил; дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов'язків; дітей військовослужбовців, які загинули, виконуючи свої службові обов'язки під час проведення антитерористичної операції (операції Об'єднаних сил); дітей із сімей учасників антитерористичної операції (операції Об'єднаних сил), які померли; учнів та вихованців закладів загальної середньої та дошкільної освіти, чиї батьки є Героями Небесної Сотні, постраждалими учасниками Революції Гідності, особами з інвалідністю внаслідок війни, дітей із сімей внутрішньо переміщених осіб;

 

2) створити умови для забезпечення харчуванням інших категорій дітей;

 

3) визначити постачальників продуктів харчування та здійснити організаційні заходи щодо своєчасного постачання продуктів належної якості;

 

4) здійснювати систематичний контроль за організацією харчування дітей у закладах освіти.

 

2. Встановити середню вартість харчування з розрахунку на один робочий день місяця на одну дитину:

 

1) у закладах загальної середньої освіти сільської місцевості 18,00 грн; у місті Сквира та Великополовецькому навчально-виховному комплексі – за результатами тендерних торгів (щоденне одноразове харчування);

 

2) у закладах дошкільної освіти, у дошкільних групах навчально-виховних об'єднань та навчально-виховних комплексів сільської місцевості 25,00 грн, у місті Сквира 30,00 грн;

 

3) у Сквирському дитячому будинку "Надія" 70,00 грн (чотириразове харчування);

 

4) у дошкільних групах Сквирського навчально-виховного комплексу "ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 – дитячий садок", Сквирського навчально-виховного об'єднання "ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 – дошкільний навчальний заклад", Великополовецького навчально-виховного комплексу "ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок" – за результатами тендерних торгів (щоденне триразове харчування).

 

3. Встановити розмір батьківської плати за харчування вихованців закладів дошкільної освіти, дошкільних груп навчально-виховних об'єднань та навчально-виховних комплексів:

 

1) у місті Сквира 60 відсотків від вартості харчування в день;

 

2) у сільській місцевості 50 відсотків від вартості харчування в день;

 

3) зменшити на 50 відсотків розмір плати для батьків, у сім'ях яких троє і більше дітей;

 

4) у дошкільних групах Сквирського навчально-виховного комплексу "ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 – дитячий садок", Сквирського навчально-виховного об'єднання "ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 – дошкільний навчальний заклад", Великополовецького навчально-виховного комплексу "ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок" 45 відсотків від вартості харчування в день.

4. Переможцю тендерних торгів з організації харчування здійснювати своєчасне постачання продуктів харчування належної якості та забезпечувати безпечне та безперебійне харчування вихованців та учнів відповідно до перспективного двотижневого меню, погодженого з Сквирським районним управлінням Головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в Київській області.

 

5. Сквирському районному управлінню Головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в Київській області здійснювати контроль за безпечністю харчових продуктів, якістю харчування дітей відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.

 

6. Юридичному сектору апарату Сквирської районної державної адміністрації Київської області забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" (із змінами).

 

7. Це розпорядження набуває чинності після державної реєстрації, але не раніше дня офіційного опублікування.

 

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Сквирської районної державної адміністрації Київської області Славінську О.В.

 

 

Голова адміністрації В. ГАЛЮК

 

 

Переглядів: 0
 Друк

20 лютого з метою забезпечення готовності до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій особовим складом 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини м.Сквира було здійснено об’їзд та перевірку зовнішнього протипожежного водопостачання на території м.Сквира.

Під час перевірки було оглянуто стан пожежних гідрантів та водонапірних веж, наявність вказівників відповідного зразка, їх технічний стан та справність у зимовий період.

За результатами перевірки протипожежного водопостачання були відмічені всі недоліки та несправності, а також надані рекомендації по їх усуненню.

Переглядів: 3
 Друк

Одним із завдань у роботі Сквирської районної філії Київського обласного центру зайнятості є забезпечення чіткої співпраці з районним військовим комісаріатом в напрямку популяризації серед населення можливостей працевлаштування безробітних мешканців району на військову службу за контрактом, підвищення престижності військової професії.

19 лютого 2019 року у приміщенні Сквирської районної філії Київського обласного центру зайнятості старший офіцер відділення комплектування Сквирського районного військового комісаріату Олександр Лось ознайомив безробітних з умовами проходження військової служби в Збройних силах України за контрактом.

 

Переглядів: 6
 Друк

Президент зустрівся з активістами, які підписали звернення до Генсека ООН. Автори листа просять втрутитися в ситуацію і допомогти Україні повернути заручників додому. Лист підписали понад двадцять чотири тисячі українців.

Більшість з тих, хто зібрався в офіційній залі Адміністрації Президента, на собі відчули, що таке російська агресія. Вадим Свириденко – ініціатор звернення до Генсека ООН – втрапив у полон після Дебальцевого, там же – втратив усі кінцівки. Ігор Гордійчук – Герой України – мало не загинув в Іловайському котлі. Володимир Жемчугов – у полоні втратив зір. Сьогодні вони переконують – з Росією не можна домовитися аргументами здорового глузду. Тільки – силою міжнародної дипломатії. Тому, підкреслюють, і підписали листа до ООН.

Детальніше за посиланням: https://fex.net/944445261302

Переглядів: 3
 Друк

Про це Президент заявив під час робочої поїздки на Франківщину. Деталей поки не розкривають, але і оптимізму не приховують. Петро Порошенко переконує – Джавеліни вже врятували сотні життів.

Петро Порошенко, Президент України: “Росіяни настільки злякалися, що одразу ж як тільки ми привезли Джевеліни, на фронті перестали появлятися російські танки. За два з половиною місяці кількість танкових обстрілів наших позицій – ноль. Скільки це врятованих життів? А скільки це збереженого здоров’я? І це лише один вид зброї. А ми їх маємо сьогодні дуже багато. І мої переговори з Пенсом, можу вас запевнити, були дуже успішними. Я не можу про це багато говорити, але можу пишатися тим, який формат підтримки ми на сьогоднішній день маємо з боку наших партнерів.”

Детальніше за посиланням: https://fex.net/206912443440

Переглядів: 5
 


Сторінка 1 з 15
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack