Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Березень 2019
П В С Ч П С Н
        1 2 3
5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Понеділок, 04 березня 2019


Друк

Службою зайнятості запроваджена онлайн-профорієнтація за допомогою спеціального сервісу, який можна запустити прямо у браузері Вашого комп'ютера - веб-базована платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». Відтепер система профорієнтаційного діагностування стала загальнодоступною, усі бажаючі мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості, якщо існує потреба у:
- виборі (зміні) професії;
- виборі майбутнього напряму професійного навчання;
- оцінці власних здібностей;
- саморозвитку.
Перетворіть вибір майбутньої професії з «гадання на кавовій гущі» у науково обґрунтований прогноз, виявіть схильності та здібності до різних видів діяльності.
Програма тестування основана на діагностиці й зіставленні трьох основних факторів успішного професійного навчання й самореалізації:

Переглядів: 1058
  Read More...Друк

01.03.2019 р. у Великополовецькому НВК відбулося Свято мов, метою якого було: формувати в учнів поняття про мову, поглибити знання про історію розвитку мов індо-європейської мовної гілки, розвивати почуття поваги до носіїв інших мов, виховувати любов до рідної мови.

За матеріалами сайту відділа освіти Сквирської РДА

Переглядів: 515
 Друк

Очільник Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук провів відкриту зустріч із представниками районних ЗМІ.

В ході зустрічі Олександр Терещук відзвітував про результати своєї роботи за час перебування на посаді голови Київської ОДА. Також очільник області презентував Програму розвитку Київщини на 2019-2021 роки та відповів на питання присутніх журналістів.

 

«Я відчуваю велику відповідальність та розумію наскільки важливо сьогодні об’єднуватись і працювати разом для добробуту Київщини! Нами було проведено колосальну роботу і Визначено чітку програму розвитку Київської області, яку ми вже втілюємо в життя!» – зазначив Олександр Терещук.

Джерело: сайт Київської облдержадміністрації

Переглядів: 526
 Друк

07.02.2019 року в приміщенні актового залу райдержадміністрації об 11 годині ранку проведено презентацію науково-популярного видання «Розповіді про Україну». Авторами цієї оригінальної книги виступили В.В. Жайворонок, С.П. Рудюк та наші видатні земляки, ентузіасти. В.І. Цимбалюк та К.В Плівачук. З вітаннями до присутніх та словами подяки авторам звернулись голова районної ради В.В. Гриша та заступник голови райдержадміністрації І.О. Петрусевич. Кожен з авторів презентував ті частини книги, над якими працювали . А їх у книзі три «Чиїх батьків? Чиї ми діти?» (для дітей молодших школярів) , «Україно, рідний краю!» (для середнього шкільного віку), «Український дивосвіт» (для старшокласників та студентів). Книга вийшла лише у кількості 200 примірників, які передані до бібліотек шкіл району та сільським бібліотекам – філіям. Пісню «Це моя Україна» виконала Ірина Сичевська,учениця вокального відділу дитячої школи мистецтв. У виконанні Олександри Щур, вихованка народного аматорського ансамблю сучасної пісні і танцю «Пісенні ключі» прозвучала пісня «Мир над Україною».

 

14.02.2019 року біля алеї Слави на честь загиблих земляків воїнів – афганців проведено мітинг-реквієм «У їхній долі був Афганістан». На захід зібралися керівники району,учнівська молодь,гості та жителі міста,щоб вшанувати учасників бойових дій на території інших держав та 30 річниці виведення військ з Республіки Афганістан. Ведуча оголосила відкриття мітингу,наживо звучить Гімн України у виконанні учасників народного самодільного хору районного Будинку культури. Зі щемом у серці хвилиною мовчання вшановують пам'ять воїнів афганців району. До слова запрошуються керівники району: Галюк В.В. – голова райдержадміністрації; Гриша В.В. – голова районної ради. До своїх побратимів звертається голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану – Володимир Годованюк. На урочистостях присутній воїн,корінний кримчанин,воїн АТО – Іван Лінченко. Свої вірші прочитала місцева поетеса,волонтер Людмила Гриценко. До підніжжя пам'ятників воїнам – інтернаціоналістам,загиблим землякам Героям АТО,Алеї Слави,Героям Небесної Сотні надається право покласти квіти учасникам бойових дій на території інших держав,воїнам АТО,волонтерам,учням шкіл міста.Всіх присутніх ведуча запрошує до дзеркальної зали на перегляд фотовиставки «Афганістан: біль душі і пам'ять серця» та концертну програму. Музичні вітаннями дарували Володимир Юхименко (пісня «Десантники»);Надія Безродних (пісня «Нас бьют мы летаем»);учасники вокально – інструментального ансамблю «Пісенний край» районного Будинку культури,у виконанні яких прозвучали пісні «Опять тривоги»,»Грай музико грай».

 

15.02.2019 у фойє Шамраївського сільського Будинку культури розміщена фотовиставка «Воїна – афганці нашого села»,де знаходяться світлини воїнів-афганців села:Володимира Щербенка,Володимира Рябченка,Миколи Дзюбенка та Василя Зелененко. Виставку відвідали учні середніх та старших класів сільської школи та жителі села.

 

 

 

 

15.02.2019 року в приміщенні Дулицької сільської школи організована зустріч з воїном афганцем Віктором Бойком «Афганські гори – відлуння смутку». Зі словами вдячності до якого звернулась голова сільської ради. У виконанні ведучих Назара Дорніса та Назарчук Богдана прозвучали незабутні і хвилюючі поетичні рядки про Афганістан, про військову мужність наших солдатів, їх подвиг. Присутні переглянули документальні слайди про афганське пекло.

 

 

15.02.2019 року Лавриківським сільським клубом спільно з бібліотекою було проведено зустріч з воїнами – афганцями «Їм досі сняться гори Афганістану». На захід були запрошені воїни – афганці Киш Михайло та Кубовий Валентин. Учасники подій своїми розповіли про страшні реалії війни та умови в яких їм доводилося воювати. Читачі, затамувавши подих, слухали спогади воїнів та задавали цікаві питання. Поетичні рядки у виконанні найменших учасників художньої самодіяльності не залишили байдужими жодного присутнього. Ведучі Тетяна та Юля Грубрин привели факти жахливої статистики афганської війни. Учасники заходу вшанували пам`ть загиблих в Афганістані хвилиною мовчання. По закінченню зустрічі воїни – афганці звернулися до молоді та побажали їм бути патріотами своєї країни.

 

15.02.2019 року в приміщенні В.Половецької бібліотеки-філіал проведена година пам'яті «Афганістан – ти біль душі моєї». До присутніх звернулась сільський голова Марченко Галини. Директор сільського Будинку культури Махлай Надія коротко розповіла про війну в Афганістані,в якій брали участь наші земляки: Скирута Борис, Яремко Микола, Бурдзяківський Володимир, Лихвар Василь, Кузьомко Віктор, Яремко Михайло, Пустовіт Олександр Анатолійович. В ході заходу було проведено огляд літератури та презентація книжкової виставки «Афганістан болить в моїй душі. Присутні з цікавістю переглядали зібрані матеріали про воїнів – афганців, які народилися в рідному селі. Учні ознайомилися з фотовиставкою «Сповідь солдатських сердець», яка розміщена у вестибюлі сільської ради.

 

15.02.2019 року в с.В.Єрчики на сільському кладовищі біля могили загиблого воїна – афганця Анатолія Коноплястого проведена година пам'яті «Афганська війна – не наша війна».До присутніх звернулась директор сільського Будинку культури Надія Стецюк.,яка сказала,що для кожного з нас цей день - священна пам’ять про загиблого земляка. Хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих в афганістані та поклали квіти.

15.02.2019 року в с.Кривошиїнці на сільському кладовищі зібралися жителі села,щоб вшанувати пам'ять земляків воїнів – афганців Петра Петюра,який загинув в Афганістані та померлого Юрія Гевчука. До рідних,близьких звернулась Оксана Гаврилюк,яка подякувала рідним та близьким за їх синів , які безпосередньо мали стосунок до війни в Афганістані та від початку до кінця виконали кожен пункт військової присяги. На мітингу були присутні їх побратими Василь Чернега,Дзюбенко Микола. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих земл

15.02.2019 року в с.Чубинці проведена година пам’яті «Ціна чужої війни». Захід проходив в сільській школі. До присутніх звернувся директор школи Володимир Круглій. Спогадами про страхіття війни поділився ветеран афганської війни Анатолій Нестеренко; учасник АТО Віталій Коваленко. До могили померлого в мирні дні воїна афганця Миколи Шеремета покладено..квіти.

15.02.2019 року в с.Токарівка на сільському кладовищі біля могили загиблого воїна – афганця Сергія Альошина зібрались жителі села,побратими та рідні, щоб хвилиною мовчання вшанувати пам'ять всіх загиблих на території Афганістану.Учні Янчук Вікторія,Адамчук Юлія,Климчук Олександра,Макоцьоба Вікторія,Гнидовець Евгенія прочитали хвилюючі рядки про Афганістан.

 

15.02.2019 року в приміщенні В.Половецької дитячої бібліотеки художнім керівником сільського Будинку культури Щур Н.В спільно з провідним бібліотекарем дитячого відділу бібліотеки-філії №3 Самусь І.О. було проведено ряд тематичних заходів до 30 – ї річниці виводу військ з Афганістану. Організовано фотовиставку «Сповідь солдатських сердець», на якій представлено фотоматеріали та короткі розповіді про воїнів-інтернаціоналістів - наших земляків - Яремка Миколу Івановича, Пустовіта Олександра Анатолійовича, Ціліцького Юрія Миколайовича, Лихвара Василя Михайловича, Бурдзяківського Володимира Петровича, Вітряченка Андрія Васильовича, Яремка Михайла Васильовича, Кузьомка Петра Степановича, які самовіддано виконували свій обов’язок в горах та пустелях, в повітрі, в наступі та обороні, при рятуванні бойових товаришів та мирних жителів країни; підготовлено мультимедійну презентацію «Сторінками солдатського альбому»;проведено героїко-патріотичний хронограф «Ті спогади - то вічний серця біль».

 

15.02.2019 року в Антонівській сільській школі спільно з сільським Будинком культури проведена історична година « А в пам'яті батьків вони лишились юнаками». До присутніх звернувся вчитель історії Вдовиченко І.І.,директор школи Міняйло Ю.М.,працівники Антонівського сільського Будинку культури. Хвилиною мовчання вшанували загиблих земляків воїнів-афганців району.

 

15.02.2019 року в приміщенні Самгородоцького сільського Будинку культури проведена година спілкування «Війна в Афгані – незагойна рана і застереження на майбутнє».До присутніх звернулась директор сільського Будинку культури,яка ознайомила з біографіними даними воїнів-афганців села. Діти переглянули фільм про Афганістан «Кандагар».Учасниці драматичного гуртка Нешпор Ольга,Чернявська яна,Даша Чернявська виконали патріотичні пісні; Аліна Швень,Ліля Команчук та Андрій Шурига прочитали поетичні рядки про Афганістан.

 

19.02.2019 року віночок пам’яті «Навіки слава Україні! Героям слава навіки» проведено В.Половецьким сільським Будинком культури спільно з бібліотекою-філіалом. Під мелодію гімну Небесної сотні «Пливе кача» Погиба Н.Г. запалює свічку, передає її по колу і оголошує хвилину мовчання. Мультимедійну презентацію «Небесній сотні шана і молитви» підготувала і представила директор сільського Будинку культури Махлай Н.С.

Вірші «Колись приїду до Києва», «Мамо не плач я повернусь весною» читали Вікторія Міщенко та Олександра Биковець. Пісню «Пробач мені мамо за чорну хустину» проспівала Ірина Шиш.

 

 

20.02. 2019 року о 10 – 00 годині на площі Героїв Небесної Сотні, біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні, відбувся мітинг-реквієм «Герої Небесної Сотні» з нагоди п'ятої річниці вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. На мітингу були присутні керівники району,воїни АТО,волонтери,

працівники державних установ,учнівська молодь та жителі міста. До присутніх звернулись Галюк В.В. – голова районної державної адміністрації,Гриша В.В. – голова районної ради; учасники революції Гідності,волонтери Тимофій Косінський, Володимир Юхименко,який прочитав вірш присвячений героям Небесної Сотні. Вірш «Небесна Сотня» прочитав Микола Околіта - учень «НВК І- ІІІ ступенів №4 – дитячий садок».

Заупокійну панахиду за загиблими героями провів благочинний Сквирського району настоятель храму Святого Миколая – Віктор Скакевич та благочинні Сквирського району. Оголошується хвилина мовчання. Право покласти квіти до пам'ятника «Героїв Небесної Сотні» надається Гнатюку Д.А. – учаснику Революції Гідності та Литвин Андрію – учню «НВК І- ІІІ ступенів №4 – дитячий садок» ; до підніжжя пам'ятного знаку «Загиблим воїнам АТО» надається Криворучко М.В. – учаснику АТО та Околіті Миколі – учню «НВК І- ІІІ ступенів №4 – дитячий садок».

 

 

20.02.2019 року учні Великополовецького НВК та КЗ КОР «Великополовецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів», працівники сільської ради разом з сільським голово Галиною Марченко взяли участь у патріотичному форумі «Навіки слава Україні – Героям слава навіки» та акції «Ангели пам’яті», під час яких разом зі всією Україною згадали ті страшні події і вшанували пам’ять полеглих Героїв. Під час заходу діти мали можливість переглянути документальні кадри подій, які відбувалися на Майдані лютого 2014 року, читали вірші, присвячені Героям Майдану, слухали пісні, написані в пам`ять про Героїв Небесної сотні. Світлу пам’ять тих, хто віддав своє життя за свободу, ідеали демократії, права і свободи людей та європейське майбутнє України, присутні вшанували хвилиною мовчання.Заходи підготували та провели провідний бібліотекар Великополовецької бібліотеки-філії №3 Самусь І. О. та художній керівник Великополовецького сільського Будинку культури Щур Н. В.

 

20.02.2019 року година пам'яті «А сотня сніжинок гарячих сльозами стікала з небес». Захід проведено в Лавриківській сільській бібліотеці та розпочався з вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. Бібліотекар Тетяна Кучер розповіла про трагічні дні боротьби українського народу за своє право на свободу та європейський вибір, про події, що змінили Україну. Діти читали вірші присвячені Героям Майдану. Завершився захід гімном Майдану «Пливе кача…».

 

 

 

 

20.02.2019 року бесіда – діалог «Їх пам'ятатиме народ» проведено в приміщенні Дулицької школи спільно з сільським Будинком культури для учнів 8-11 класів. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих на майдані та переглянули документальні кадри «Небесна Сотня». Учні 10 класу Ганенко Ярослав та Ісаєва Олександра прочитали вірші про Герої Небесної Сотні.

 

 

20.02.2019 року година гідності «Пам'ятаємо подвиг Небесної Сотні» проведено в Кривошиїнському сільському Будинку культури, на якому були присутні учні та вчителі місцевої школи. Присутні переглянули документальні кадри про події на Майдані та запалили свічу пам'яті,вшанували загиблих хвилиною мовчання.

20.02.2019 року година пам'яті «Небесна Сотня на сторожі гідності» проведено

в приміщенні Горобіївського сільського Будинку культури спільно з бібліотекою-філіалом. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих на Майдані та запалили свічу пам'яті.

 

 

20.02.2019 року бесіда «Герої житимуть вічно» проведено в приміщенні В.Єрчиківського сільського Будинку культури. Директор Будинку культури ознайомила присутніх з подіями на Майдані та оголосила хвилину мовчання. Пятківська Олександра,Тіряєв Михайло,Кругляк Назар прочитали патріотичні вірші про Героїв Небесної Сотні. Заупокійну панахиду провів отець Олександр храму Олександра Нєвського.

 

 

20.02.2019 року година пам'яті «Небесна Сотня на сторожі гідності» проведено в приміщенні Антонівської школи. Про події на Майдані розпочали свій виступ учні 8 класу. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих на Майдані та загиблого воїна АТО,земляка Чехмейстра Андрія Івановича Учні 5 класу виконали пісню «Ми козаки».

 

20.02.2019 року вшанування героїв Небесної Сотні «Герої живуть в пам'яті вічно» проведено в Буківській школі спільно з сільським Будинком культури,який розпочала вчитель школи Покропивна Тетяна Іванівна. Діти Залєвська Ліза,Гіптянко Влада,Русяк Наталія та Павлівський Богдан прочитали вірші про Героїв Небесної Сотні.

20.02.2019 року в с.Самгородок біля пам'ятного знаку «Свіча пам'яті» проведено історичну годину до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні та подій на Майдані.На заході були присутні вчителі,учні школи,жителі та гості села,учасник революції Гідності Баранівський Валентин Петрович. Хвилиною мовчання вшанували загиблих на Майдані та поклали квіти.

20.02.2019 року в с.Домантівка в сільському клубі проведено година пам'яті «У нашій пам'яті вони назавжди залишились». Перед присутніми виступила голова сільської ради,яка нагадала про події на Майдані. Наживо виконали Гімн України та хвилиною мовчання вшанували загиблих Небесної Сотні. Діти прочитали вірші про Україну та повісили на дерева вироблені з паперу ангелочки.

20.02.2019 року в приміщенні Селезенівського сільського Будинку культури проведено історичну годину «Уклін Небесній Сотні України». Перед присутніми виступив голова сільської ради,який нагадав про події на Майдані,ведуча зачитала короткі біографічні дані загиблих та оголосила хвилину мовчання. Книш Катерина прочитала вірш «Тепер ти на небі герой».

 

 

 

 

 

27.02. – 28.02.2019 року з нагоди пам'яті від дня народження Тараса Григоровича Шевченка 27 та 28 лютого 2019 року в приміщенні районного Будинку культури було проведено щорічний районний огляд-конкурс читців – аматорів «Поет живе у серці свого народу». В глядацькому залі зібралися ті, для кого творчість Шевченка стала духовною основою формування сучасної української нації. Український народ свято вшановує пам'ять свого безсмертного пророка. Великий Кобзар і сьогодні незримо присутній у нашому житті, звертається до нас усіх зі своїми безсмертними думами.

Метою огляду – конкурсу є підтримка та професійне удосконалення талановитої молоді у жанрі художнього читання , класичної та сучасної української поезії, відродження мистецтва художнього читання, популяризація творчості Тараса Шевченка, виявлення мистецьких талантів.

У районному огляді - конкурсі читців – аматорів прийняли участь 65 учасників різних вікових категорій, у виконанні яких звучали твори Тараса Шевченка, твори сучасних поетів та авторські твори. Переможців конкурсу визначили за різними віковими категоріями.

У номінації «Читці-аматори»

переможцями першої вікової категорії стали :

І- ше місце – Глухоман Ангеліна – районний Будинок культури;

2-ге місце – Нешпор Ольга – Самгородоцька бібліотека-філіал;

Маличенко Мирослава – районний Будинок культури;

3-те місце – Петренко Софія – районний Будинок культури

Кучер Олена – Лавриківський сільський клуб

Друга вікова категорія переможцями стали :

1 – ше місце – Декальчук Іванна – дитяча школа мистецтв;

2-ге місце – Запорожець Діана – В.Половецький сільський Будинок культури;

2-ге місце - Єльмутакі Карим – Горобіївський сільський Будинок культури;

Третя вікова категорія переможцями стали :

1 - ше місце – Диканчук Діана – Таборівський сільський клуб

Четверта вікова категорія переможцями стали:

1-ше місце – Бойко Світлана – Дулицький сільський Будинок культури;

2-ге місце – Юхименко Володимир – Тхорівський сільський Будинок культури;

Бондаренко Петро – районний Будинок культури;

3-те місце – Юхименко Марія – Пустоварівський сільський Будинок культури

 

Інсценізація творів Т.Г.Шевченка:

Друга вікова категорія:

1-ше місце – Лавриківський сільський клуб;

3 – те місце – Буківський сільський Будинок культури

Третя вікова категорія:

2 – ге місце – Домантівський та Квітневський сільські клуби

Четверта вікова категорія:

3 – те місце – Шамраївський сільський Будинок культури

 

У номінації «Авторська поезія» прийняли участь та були відзначені:

- Романюк Ростислав (1 вікова категорія) – с.Чубинці

- Ніколюк Тетяна ( 3 вікова категорія) – с.В.Єрчики

- Гевчук Тамара ( 4 вікова категорія) – с.Кривошиїнці

- Хандожинська Юлія ( 4 вікова категорія) м.Сквира

 

Матеріал підготовила

Трофимчук К.А.

Переглядів: 629
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack