Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Березень 2019
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Четвер, 07 березня 2019


Друк

Укроборонпром ретельно перевірять іноземні партнери України – Президент ініціює масштабний міжнародний аудит, результати якого будуть максимально відкритими і прозорими. Суспільство має отримати відповідь, наскільки масштабними були зловживання в закупівлях деталей для Збройних Сил, підкреслив Глава держави. Для того, щоби розглянути це питання він скликав спеціальне засідання РНБО.

Президент ініціює міжнародний аудит компанії Укроборонпром – із ревізією усіх контрактів та оновленням наглядової ради компанії. Масштабна перевірка за участі партнерів має дати повну відповідь – хто зловживав своєю владою і як створити таку систему, яка б унеможливила корупцію в майбутньому.

Детальніше за посиланням:

https://fex.net/301198478223

Переглядів: 27
 Друк

7 березня 2019 року в приміщенні районного Будинку культури зібралося жіноцтво Сквирщини, з нагоди відзначення Міжнародного дня – 8 Березня.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Василь Васильович Галюк, який зокрема зазначив: «Жінка… Як багато світла, тепла та ніжності у цьому слові. Жінка-мати, жінка-кохана, жінка-сестра, жінка-дружина… Роль жінок у цьому світі особлива, фундаментальна. Ви жінки заслуговуєте на те, щоб вами захоплювались, висловлювали повагу та любов щодня, а не лише в один відведений день у році. Все ж жінка, ким би вона не була за фахом, крім того ще дружина, мати, берегиня домашнього вогнища. І в цьому її найважливіше призначення. І кому ж, як не жінці, нести в наше життя цей божественний вогонь любові — щодня, щомиті і в усьому. З нагоди свята висловлюю своє захоплення вами! Ви зберігаєте життєвий оптимізм у найскладніших ситуаціях. Втілюєте в собі одвічні чесноти, красу та захищаєте родинні цінності. Зі святом, рідні, кохані, шановні, прекрасні! Нехай весна живе у вашому серці!»

Разом з головою районної ради В.В.Гришою, Василь Васильович Галюк вручив Грамоти кращим трудівницям району, а це й працівниці сільського господарства, освітяни, харчової промисловості, медицини, легкої промисловості, державної служби, органів місцевого самоврядування, військові тощо.

Під аплодисменти було зачитано вітальну телеграму голови Київської облдержадміністрації О.Д.Терещука зі святом 8 Березня жіноцтву Сквирщини.

Очільник району В.В.Галюк урочисто вручив Почесні Грамоти Київської обласної державної адміністрації начальнику відділу культури РДА Олесі Центило-Гіптенко і заступнику начальника управління соціального захисту РДА Наталії Капітанюк.

Від імені народного депутата України Р.М.Сольвара Василь Васильович Галюк нагородив Грамотами народного депутата ряд трудівниць Сквирщини.

Переглядів: 66
  Read More...Друк

06 березня 2019 року за сприяння голови Сквирської районної державної адміністрації Василя Васильовича Галюка, депутата Київської обласної ради Глиняного Леоніда Петровича та за участю заступника голови Сквирської районної державної адміністрації Петрусевич Ірини Олександрівни, помічника-консультанта депутата Київської обласної ради Власюк Тетяни Григорівни, юрисконсульта відділу соціальної та психологічної підтримки учасників АТО та їх сімей Нашиби Яніни Георгіївни відбулася зустріч дитини загиблого учасника антитерористичної операції Якубенка Іллі Олександровича а його бабусі Якубенко Євгенії Сергіївни з директором ТОВ «Сквирський КХП» Дорошенком Віктором Олександровичем, з метою вирішення питання наставництва над дитиною-сиротою.

В ході зустрічі Якубенка Іллю було ознайомлено з процесами виробництва, експорту та імпорту продукції та домовлено після вихідних святкових днів влаштувати його офіційно на роботу за сумісництвом у вільний від навчання час з достойною заробітною платою.

Також вирішилося питання проходження ним виробничої практики на даному підприємстві, так як він навчається на ІІІ курсі Білоцерківського національного аграрного університету, що допоможе йому набути практичних знань у даній сфері.

Під час зустрічі також розглядалося питання щодо підведення води до будинку, в якому проживає дитина-сирота та домовлено вирішити його після настання сприятливих погодних умов.

По закінченню зустрічі питання наставництва було вирішено та сім’ї Якубенків було вручено подарунок від Дорошенка Віктора Олександровича у вигляді набору продукції ТОВ «Сквирський КХП».

 

Переглядів: 38
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack