Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Березень 2019
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Понеділок, 11 березня 2019


Друк

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення Сквирській районній державній лікарні ветеринарної медицини по вул. Липовецькій, 82 в м. Сквира

Розглянувши заяву керівника Сквирської районної державної лікарні ветеринарної медицини Маційчук Л.А. про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею 1,0758 га, цільове призначення земельної ділянки – для будівництва та обслуговування інших будівель громадського призначення, по вул. Липовецькій, 82 в м. Сквира та керуючись статтями 17, 92, 123, 125, 126 Земельного кодексу України, пунктом 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пунктом 4 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», статтею 13 Закону України «Про землеустрій»:

 

1. Надати дозвіл Сквирській районній державній лікарні ветеринарної медицини на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею 1,0758 га, цільове призначення земельної ділянки – для будівництва та обслуговування інших будівель громадського призначення  по вул. Липовецькій, 82 в м. Сквира.

 

2. Роботи з розроблення проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до статті 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

 

 

3. Сквирській районній державній лікарні ветеринарної медицини виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

 

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу обов’язків.

 

 

 

Голова адміністрації                                                                           В. ГАЛЮК

Переглядів: 21
 Друк

Про внесення змін до розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 26 грудня 2018 року № 493 "Про стан військового обліку на території Сквирського району у 2018 році та завдання щодо його поліпшення у 2019 році"

Відповідно до пункту 38 постанови Кабінету Міністрів України                      від 06 лютого 2019 року № 74 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань військового обліку":

 

1. Внести зміни до розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 26 грудня 2018 року № 493 "Про стан військового обліку на території Сквирського району у 2018 році та завдання щодо його поліпшення у 2019 році", а саме: викласти додаток 6 у редакції, що додається.

 

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сквирської районної державної адміністрації згідно з розподілом обов"язків.

Голова адміністрації                                                                       В. ГАЛЮК

 

 

 

 

Додаток 6

до розпорядження голови

адміністрації

від 26.12.2018 № 493

(із внесеними змінами

розпорядження голови

адміністрації

від 06.03.2019 № 64)

 

 

Склад комісії

щодо перевірок стану військового обліку

на території Сквирського району в 2019 році

 

 

Голова комісії:

перший заступник голови Сквирської районної державної адміністрації;

 

Члени комісії:

представник Сквирського районного військового комісаріату;

головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату Сквирської районної державної адміністрації;

представник Сквирського відділу поліції Головного управління Національної поліції України у Київській області;

представник відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації.

 

 

Військовий комісар

Сквирського районного

військового комісаріату,

підполковник                                                                                         В. БАБЕНКО

Переглядів: 18
 Друк

Про внесення змін до штатного розпису

Сквирського районного центру соціальних

служб для сім’ї, дітей та молоді

Відповідно до статей 6, 17, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", наказу Міністерства соціальної політики України                         від 18 травня 2015 року № 526 "Про умови оплати праці працівників закладів соціального захисту дітей, закладів соціального обслуговування, закладів соціальної підтримки сімей, дітей та молоді і центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді" (із змінами), пункту 14 Протоколу від 21 січня                2019 року № 8 наради голови Київської обласної державної адміністрації щодо результатів моніторингових візитів до інтернатних закладів, загальноосвітніх шкіл-інтернатів та дитячих будинків сімейного типу Макарівського, Броварського та Обухівського районів:

 

1. Внести зміни до штатного розпису Сквирського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді:

 

1) скоротити посаду фахівця із соціальної роботи Сквирського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з 01 березня 2019 року;

 

2) ввести посаду провідного психолога Сквирського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з 01 березня 2019 року.

 

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сквирської райдержадміністрації Петрусевич І.О.

 

 

Голова адміністрації                                                                          В. ГАЛЮК

Переглядів: 15
 Друк

Про утворення робочої групи

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про оборону України", "Про Збройні Сили України", "Про військовий обов’язок та військову службу", "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", Указу Президента України № 555/2015 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 02 вересня 2015 року "Про нову редакцію Воєнної доктрини України", листа Сквирського військового комісаріату від 14 лютого 2019 року № 272:

 

1. Утворити оперативну групу щодо з'ясування можливостей організації зберігання матеріально-технічних засобів підрозділів ТРО у складі:

Березовський Олександр Олександрович, заступник військового комісара з питань ТРО;

Петрусевич Ірина Олександрівна, заступник голови адміністрації;

Салтанюк Віктор Леонідович, керівник апарату адміністрації;

Дорошенко Віктор Олександрович, генеральний директор                           ТОВ "Сквирський КХП".

 

2. Робочій групі у місячний термін з'ясувати можливості щодо організації зберігання матеріально-технічних засобів підрозділів ТРО враховуючи місцеву інфраструктуру району, скласти відповідний акт і подати його на затвердження голові адміністрації, керівнику ТРО району.

 

 

 

Голова адміністрації                                                                          В. ГАЛЮК

Переглядів: 18
 Друк

11 березня рятувальники Сквирського районного сектору провели пожежно-профілактичні бесіди з учнями 6-го класу Самгородоцького НВК.

Працівники ДСНС нагадали школярам правила пожежної безпеки в побуті та розповіли про наслідки до яких призводять пожежі.

Також, рятувальники розповіли дітям про правила поведінки у весняно-літній період та нагадали алгоритм дій у разі виявлення підозрілих предметів.

 

Переглядів: 50
 Друк

Державна служба надзвичайних ситуацій оголосила штормове попередження у столиці та в Київській області. Про це рятувальники повідомили з посиланням на Укргідрометцентр.

"У Києві та у Київській області у найближчі три години з утриманням до кінця доби 11 березня пориви вітру 25-30 м/с", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що це ІІ рівень небезпечності, помаранчевий.

Більше читайте тут: https://tsn.ua/kyiv/ryatuvalniki-ogolosili-shtormove-poperedzhennya-u-kiyevi-ta-oblasti-1309794.html

Переглядів: 64
 Друк

09-10 березня 2019 року в м.Харків проходив міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Spring Star». Активну участь взяли учні Сквирської дитячої школи мистецтв, вихованці дитячого будинку сімейного типу родини Бондарів, які знову отримали найвищі нагороди:

- Бандуристи Сиволап Вікторія та Сиволап Аліна ( викладач Клюєнкова Т.П.) вибороли Гран-Прі та I місце;

- Олех Іван (викладач Клюєнков П.П.) –I-ше місце та подарунковий сертифікат на 50 Євро;

- хореографічний колектив з композицією «Happy» (керівник С.Акулич) - отримав Гран-Прі.

Вітаємо родину Бондарів із здобутками і бажаємо подальших перемог!

Переглядів: 27
 Друк

Під керівництвом заступника голови райдержадміністрації І.О.Петрусевич відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій   та установ

Розглядались наступні питання:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації,   районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач:  Юрчук Олена Аркадіївна – начальник відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату   Сквирської райдержадміністрації;

2.  Про стан оперативної обстановки на території  району.

Доповідач: Шамрай Роман Михайлович  – начальника Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області;

3. Про впровадження пілотного проекту з реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення для амбулаторно-поліклінічної вторинної медичної допомоги.

Доповідач: Чиж Андрій Григорович – голова комісії з реорганізації – головний лікар Сквирської  ЦРЛ.

Переглядів: 52
  Read More...Друк

З початку 2019 року працівниками Київської митниці ДФС складено 39 протоколів про порушення митних правил, де предметом порушення митних правил була валюта, на загальну суму в еквіваленті близько 7,7 млн. грн.

В останньому випадку 115500 доларів США намагався незаконно вивезти за межі України громадянин Туреччини, який відлітав через пункт пропуску «Бориспіль» на батьківщину.

Іноземець самостійно обрав для проходження митного контролю спрощену систему «зелений коридор», яким, зокрема, передбачено наявність у громадян готівки у сумі, яка є меншою еквіваленту 10 000 євро.

На момент проходження митного контролю належним чином оформленої митної декларації пасажир не надав, до моменту перетину ним «зеленої лінії» для отримання довідкової інформації в інформаційній зоні та роз’яснення митних правил та порядку використання двоканальної системи до інспектора митниці не звертався та для декларування готівкових коштів на «червоний коридор» не звертався.

Митники поцікавилися у громадянина щодо наявності в нього готівки, на що він відповів, що має приблизно 100 000 доларів США. Після цього пасажиру було запропоновано пред’явити всю готівку. В службовому приміщенні митниці пасажиром було видано готівку в розмірі 126800 доларів США, що знаходилась в одному з відділень дорожньої сумки громадянина (ручній поклажі) і переміщувалась без ознак приховування.

З виявленої суми пасажиру було пропущено 11300 доларів США За протоколом про порушення митних правил до винесення судом рішення у справі було вилучено 115500 доларів США.

Зазначені дії, що полягають у переміщенні через митний кордон України громадянином Туреччини готівки в обсязі, що підлягає обов’язковому письмовому декларуванню у повному обсязі для фізичних осіб, відповідно до Постанови Правління НБУ №3 від 02.01.2019 року «Про затвердження Положення про транскордонне переміщення валютних цінностей», мають ознаки порушень митних правил, передбачених ст. ст. 471 та 472 МК України.

ГУ ДФС у Київській області

 

Переглядів: 18
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack