Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Березень 2019
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Четвер, 14 березня 2019


Друк

14 березня інспекторським складом Сквирського районного сектору проведено планову перевірку ТОВ «СквираАгрохім».

Під час перевірки з відповідальними особами були проведені інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки та порядку дій при виникненні пожежі.

Оглянуто, електрообладнання, зовнішнє водопостачання, первинні засоби пожежогасіння.

Особливу увагу звернули на стан шляхів евакуації.

 

Переглядів: 50
 Друк

14 березня о 10:00 до оперативно-диспетчерської служби Сквирського району надійшло повідомлення про пожежу в господарчій будівлі за адресою: с. Буки, вул. Шовковична.

На місце події виїхали рятувальники 7-ї ДПРЧ м. Сквирата.

По прибуттю встановлено, що горить покрівля на площі 48 м2.

Пожежу локалізовано о 10:35 та ліквідовано о 10:50.

Напожежі працювало 2 АЦ -7 –ДПРЧ м. Сквира, 7 чоловік особового складу.

Врятовано поряд розташовані господарчі будівлі та житловий будинок.

Ймовірна причина пожежі порушення правил експлуатації пічного опалення.

 

Переглядів: 54
 Друк

Головне управління ДФС у Київській області нагадує, що з 1 січня 2019 року стартувала кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2018 року, яка триватиме до 1 травня 2019 року.

Річну декларацію про майновий стан і доходи за 2018 рік зобов’язані подати громадяни, які протягом минулого року отримували доходи, що підлягають оподаткуванню від осіб, які не є податковими агентами, тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як  суб’єкти підприємницької діяльності чи як самозайняті особи, або від нерезидентів, зокрема, у вигляді вартості успадкованого чи отриманого у дарунок майна; доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та/або нерухомого майна; доходів від надання майна в лізинг, оренду (суборенду), житловий найм (піднайм), тощо. Переглядів: 51

  Read More...Друк

Статтею 14 Конституції України встановлено, що земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави. Право власності на землю гарантується. Це право набувається і реалізується громадянами, юридичними особами та державою виключно відповідно до закону.

Земельні відносини в Україні регулюються Земельним кодексом України, а плата за землю — Податковим кодексом України.

Відповідно до пункту 269.1 статті 269 Податкового кодексу України платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі.

Згідно зі статтею 206 Земельного кодексу України використання  землі є платним. Об'єктом плати за землю є земельна ділянка. Підпунктом «в» статті 96 цього Кодексу передбачено, що землекористувачі зобов’язані своєчасно сплачувати земельний податок або орендну плату.

Набуття права власності та права користування земельними ділянками із земель державної і  комунальної власності громадянами та юридичними особам здійснюється на підставі рішень органів виконавчої влади або органів  місцевого самоврядування в межах їх повноважень, визначених Земельним кодексом України.

Відповідно до статті 81 цього Кодексу громадяни України набувають права власності на земельні ділянки на підставі:

- придбання за договором купівлі-продажу, ренти, дарування, міни, іншими цивільно-правовими угодами;

- безоплатної передачі із земель державної і комунальної власності;

-  приватизації земельних ділянок, що були раніше надані їм у користування;

-  прийняття спадщини;

- виділення в натурі (на місцевості) належної їм земельної частки (паю).

Звертаємо увагу землекористувачів, що у випадку використання Вами земельної ділянки без правовстановлюючих документів настають правові наслідки, передбачені статтями 156 та 157 Земельного кодексу України та Порядком визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 19.04.1993 року № 284.

Окрім того, згідно статті  211 Земельного кодексу України громадяни та юридичні особи несуть цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність відповідно до законодавства за ухилення від державної реєстрації земельних ділянок та подання недостовірної інформації щодо них.

Переглядів: 20
 Друк

На території Київської області 13626 діючих ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, в тому числі: алкогольними напоями – 7566, тютюновими виробами – 6060 ліцензія.

За лютий 2019 року видано 808 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі (алкогольними напоями – 471, тютюновими виробами – 337), призупинено – 37 ліцензій (алкогольними напоями - 20, тютюновими виробами - 17), анульовано - 50 ліцензій (алкогольними напоями - 35, тютюновими виробами – 15).

У лютому 2019 року від сплати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами надійшло 4464,9  тис.грн. або 171,9 відс. виконання (доведений показник – 2598,0 тис.грн.).

З початку поточного року за порушення статті 153 Закону України
від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР "Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" в частині продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, суб’єктам господарювання анульовано 7 ліцензії (алкоголь – 3, тютюн – 4). Загальна сума штрафних санкцій складає 95,2 тис.грн.

ГУ ДФС у Київській області

Переглядів: 16
 Друк

З початку 2019 року до Київської митниці ДФС надійшло 24 письмові звернення від громадян (скарги відсутні), з них – 11 у лютому (аналогічна кількість - 11 письмових звернень від громадян за лютий  2018 року).

Із заявами у лютому до митниці в основному зверталися:

  • щодо зовнішньоекономічної діяльності  ПП "Т", іноземного підприємства "ІК "ГК", ТОВ виробничо-комерційної фірми "М", ТОВ "СМПУ", ТОВ "КЦЗ";
  • щодо повідомлення про припинення дії довіреності на право керування транспортним засобом для вжиття заходів відповідно до вимог законодавства;
  • щодо отримання довідки про заробітну плату для надання до пенсійного фонду;
  • щодо розшуку міжнародних поштових відправлень;
  • щодо надання характеристики за період роботи у митниці.

На 8 звернень надана вичерпна відповідь у встановлені законодавством терміни. На виконанні знаходяться 3 звернення.

На особистому прийомі у керівництва митниці з початку року перебувало 7 осіб, з них у лютому - 4 (у 2018 році - 10 осіб, з них у лютому -  6 осіб). В основному громадяни звертались із питаннями щодо причин затримки митного оформлення вантажів.

ГУ ДФС у Київській області

Переглядів: 21
 Друк

У лютому 2019 року (станом на 01.03.2019) завдяки ефективно вжитим заходам та налагодженій взаємодії між підрозділами погашення боргу та іншими структурними підрозділами ГУ, загальна сума податкового боргу по Київській області зменшилася на 4,6 млн. грн. і станом на 01 березня 2019 року вона становить 4 634,4 млн. гривень.

Також завдяки спільно вжитим заходам між ГУ ДФС у Київській області, ГУ Пенсійного фонду України у Київській області та Головним територіальним управлінням юстиції у Київській області заборгованість з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в лютому п.р. зменшилася на 7,0 млн. грн. і станом на 01 березня 2019 року складає 525,3 млн. гривень.

ГУ ДФС у Київській області

Переглядів: 18
 Друк

До 205-ї річниці від Дня народження Тараса Шевченка в Україні відбувається Міжнародний флешмоб #ByShevchenko. Його учасники демонструють пам’ятники Кобзареві, встановлені в різних куточках України та декламують його поезію.

Флешмоб підтримала і Сквирська районна рада дітей «Лідер», представивши улюблений вірш великого поета – «Як не любити?».

Діти переконані, що кожен громадянин, що поважає себе і свою націю, читає твори Тараса Григоровича, і вони теж належать до когорти свідомих українців.

Плекаймо ж світлу пам'ять про геніального пророка народу – Тараса Шевченка!

Детальніше за посиланням: https://youtu.be/F7z-7NEzXuA

(Джерело: сайт відділу освіти Сквирської РДА)

Переглядів: 35
 Друк

В залі засідань відбулася чергова 32 сесія Сквирської районної ради 07 скликання в роботі якої, окрім депутатів, брали участь голова райдержадміністрації В.В.Галюк, помічники-консультанти депутатів Київської обласної ради Л.П.Глиняного та В.І.Скрипи – відповідно Т.Г.Власюк та К.Ф.Бондарчук, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій, установ та представники громадськості і засобів масової інформації.

Вів сесію голова районної ради В.В.Гриша

Перед розглядом питань керівники району В.В.Галюк і В.В.Гриша нагородили Почесними Грамотами та цінними подарунками ряд найбільших платників податків Сквирщини та двох працівників районного відділу поліції, які затримали грабіжника.

Депутати заслухали, обговорили та прийняли відповідні рішення з наступних питань:

1. Про звіт голови Сквирської райдержадміністрації про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сквирського району на 2018 рік.

Доповідач: Галюк В.В., голова Сквирської райдержадміністрації.

2. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сквирського району на 2019 рік.

Доповідач: Пилюта О.П., начальник відділу економічного розвитку Сквирської райдержадміністрації

Переглядів: 72
  Read More...Друк

В’ячеслав Брюховецький, Іван Дзюба, Мирослав Маринович та інші моральні авторитети нації, яких об’єднала «Ініціатива першого грудня» звернулися до українців і закликали їх в передвиборчий період думати в першу чергу про безпеку країни і не піддаватися на маніпуляції кандидатів у Президенти. Свою думку про те, як підходити до оцінки борців за найвище крісло країни сьогодні висловили і представники Меджлісу. Вони пропонують шукати в заявах кандидатів… згадки про те, чий Крим.

Ми обираємо безпеку – представники «Ініціативи першого грудня», яка об’єднує моральні авторитети нації, заявили про свою підтримку чинному Президенту. У своєму зверненні вони відзначили – до свого рішення підходили критично, і навіть особисто озвучували Петру Порошенку претензії до його роботи. Проте, це не завадило оцінити й ризики, які проявилися під час передвиборчої боротьби.

Детальніше за посиланням: https://fex.net/020801439273

Переглядів: 21
 


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack