Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Травень 2019
П В С Ч П С Н
    1 2 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
П'ятниця, 03 травня 2019


Друк

Відвідуючи могилки, церкву з ціллю помолитися за покійних найрідніших людей, ми подаємо гарний приклад молодому поколінню. Цим самим не даємо забути цих традицій, і родинний зв’язок між поколінням не розривається.

Згадувати померлих рідних, друзів та знайомих і помолитися за спочилих, жителі міста зможуть у наступні дні:

4 травня – кладовище на Слободі (вул. Кобзаря)

5 травня -  кладовище  біля автостанції (вул Залізнична);

6 травня – кладовище на Роднянівці «Нове»  (вул. Липовецька); кладовище на Ярках (вул. Маслова);

7 травня - кладовище на Роднянівці «Старе» (вул. Мельника)

Переглядів: 16
 Друк

У квітні ц. р. енергоаудитори надали до Держенергоефективності 72 енергетичні сертифікати, що удвічі більше, ніж у березніцього року (32 сертифікати).

 

Загалом, із вересня 2018 р. і по сьогодні в країні вже сертифіковано 126 будівель, зокрема:

- 42 - житлові будинки;

- 34 - навчальні заклади;

- 31 - громадська будівля;

- 17 - закладів охорони здоров’я;

- 2 – дитячі садочки.

 

Саме завдяки сертифікації власники будинків чи установ дізнаються про:

 

- клас енергоефективності будівлі;

 

- обсяг енерговитрат;

 

- необхідні заходи із підвищення енергоефективності.

 

Нагадуємо, що наразі, до 01 липня ц.р., сертифікація енергоефективності будівель відбувається на добровільних засадах. Це передбачено розробленимДерженергоефективності та прийнятим Парламентом Закону України «Про енергетичну ефективність будівель» від 22.06.2017 № 2118-VIII.

 

Сертифікація здійснюється лише атестованими енергоаудиторами.На сайті Держенергоефективності можна ознайомитися із базою такихенергоаудиторів: http://saee.gov.ua/uk/content/energy-auditors-attestation.

 

«Тож, закликаю місцеву владу таусіх громадян проводити сертифікацію будівель та активно долучатися до їхньоїтермомодернізації», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістюДерженергоефективності

Переглядів: 7
 Друк

У квітні ц.р. понад 30 тис. родин поспішили взяти участь в державній програмі з утеплення житла та залучити близько 350 млн грн «теплих кредитів». Це у понад 2 рази більше, ніж у березні ц.р., коли родини інвестували 151 млн грн в енергоефективність.

 

Зокрема, минулого місяця державними банками видано:

 

- 236 млн грн – на утеплення приватного житла;

 

- 103 млн грн – на енергоефективні заходи для ОСББ;

 

- майже 9 млн грн – на твердопаливні котли.

 

У 2019 р. особливо вражає високий попит ОСББ на державну підтримку.

 

Наприклад, у квітні ц.р. 320 ОСББ отримали 103 млн грн «теплих кредитів» на енергоефективні заходи. Для порівняння у березні ц.р. лише 15 ОСББвзяли 4 млн грн «теплих кредитів».

 

Всього у 2019 р. населення та ОСББ залучили вже майже півмільярда гривень «теплих кредитів». Це фактично половина суми від загального прогнозованого обсягу кредитування - 1,1 млрд грн «теплих кредитів» (за наявного бюджетного фінансування у розмірі 400 млн гривень).

 

«Тож, не гайте часу! Усі охочі ще мають нагоду скористатися програмою та інвестувати в енергоефективність свого будинку, щоб жити у комфорті і заощаджувати на комунальних послугах!», - повідомив Голова ДерженергоефективностіС.Савчук.

 

 

Управління комунікації та зв’язків з громад

Переглядів: 4
 Друк

У квітні ц.р. видано майже 200 атестатів енергоаудиторам, які тепер матимуть право проводити енергетичну сертифікацію будівель та обстеження інженерних систем. Це на 32 % більше, ніж у березні цього року.

 

Як бачимо, все більше фахівців готові працювати на новому ринку послуг із сертифікації будівель. Таке збільшення кількості енергоаудиторів має чимало переваг, зокрема:

 

- зростає конкуренція на ринку;

 

- замовники сертифікації мають значний вибір фахівців.

 

Загалом, завдяки співпраці Держенергоефективності із 43 закладами вищої освіти, вже видано 921 кваліфікаційний атестат, зокрема, за такими напрямами:

 

-       528 сертифікація енергетичної ефективності будівлі;

 

-       393– обстеження інженерних систем.

 

«Тому усіх, хто планує займатися сертифікацією будівель, закликаю навчатися та проходити атестацію», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

 

Детальніше про університети та академії, які проводять атестацію енергоаудиторів, дізнавайтеся на сайті Держенергоефективності: http://saee.gov.ua/uk/content/commissions.

 

Управління комунікації та звязків з громадськістюДерженергоефективності

Переглядів: 4
 Друк

У Бородянському та Васильківському районі  Київської області відбудеться національно-патріотична тернова гра «Криївка УПА-2019».

Мета та завдання проекту:

  • патріотичне виховання юнаків, дівчат та молоді України на прикладі героїчної боротьби вояків Української Повстанської Армії (далі – УПА) та Організації Українських Націоналістів (далі – ОУН), шляхом їх залучення до гри, де кожен зможе відчути себе борцем за Українську Самостійну Соборну Державу та волю кожного українця, виконуючи під час гри схожі завдання, що стояли перед вояками ОУН-УПА;
  • вшанування пам’яті вояків ОУН-УПА, які боролися і загинули на території нашої Батьківщини.
  • популяризація молодіжного патріотичного руху;
  • фізичне і духовне гартування учасників гри;
  • пробудження національної свідомості в учасників гри та інших категорій громадян, які напряму або опосередковано залучаються до організації і проведення тернової гри «Криївка УПА-2019». Переглядів: 18
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack