Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2019
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Вівторок, 11 червня 2019


Друк

11 червня 2019 року в приміщенні Сквирської районної філії Київського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок для укомплектування ПРАТ «Білоцерківський консервний завод» вакантними посадами.

Відкрила міні-ярмарок директор районної філії Світлана Кривуша. Вона відзначила, що проведення таких заходів сприяє ефективному підбору кадрів, оскільки роботодавець має змогу особисто поспілкуватись з потенційними кандидатами на робочі місця. Крім того, під час проведення міні-ярмарку, всі учасники отримали індивідуальні консультації фахівців центру зайнятості з питань законодавства.

У рамках заходу заступник директора ПРАТ «Білоцерківський консервний завод» Валерій Урсол ознайомив шукачів роботи зі специфікою діяльності підприємства, умовами та рівнем оплати праці, соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники.

Захід відвідали 23 безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості та шукають роботу. За результатами проведеного заходу 10 осіб з числа безробітних громадян направлено на роботи тимчасового характеру, 1 особа працевлаштована до набуття статусу безробітного.

Роботодавець подякував фахівцям служби зайнятості за сприяння у підборі кваліфікованих кадрів і наголосив про готовність до подальшої співпраці.

 

Переглядів: 51
 Друк

11 червня інспекторським складом Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області проведено перевірку боєготовності добровільної пожежної команди та взаємодію з місцевим підрозділом ДСНС, ПП Арофірми Розволожжя.

Під час перевірки з членами ДПК були проведені інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки, надано методичну допомогу під час роботи на АЦ та відпрацьовано порядок дій при виникненні пожежі.

Особливу увагу звернули на стан безпеки праці.

 

Сквирський РС ГУ ДСНС

 

Переглядів: 28
 Друк

В залі засідань РДА відбулася 41 чергова сесія міської ради Vll скликання, в роботі якої брали участь 16 депутатів, редактор громадсько-політичної газети «Вісник Сквирщини» К.Ф.Бондарчук та представники громадськості.

Керував сесією міський голова В.А.Скочко.

Депутати затвердили ставки і пільги зі сплати земельного податку та податку на нерухоме майно.

Потім на сесії міської було обговорено і прийнято відповідні рішення з ряду земельних питань.

 

Переглядів: 53
 Друк

Голова райдержадміністрації В.В.Галюк привітав журналістів Сквирщини з професійним святом – Днем журналіста!

Очільник району вручив Подяку редактору громадсько-політичної газети «Вісник Сквирщини» Катерині Федорівні Бондарчук за добросовісну працю та побажав успіхів і натхнення усім майстрам пера Сквирського району.

 

 

Переглядів: 37
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack