Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2019
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 23
24 25 26 27 28 29 30
Субота, 22 червня 2019


Друк

Шановні мешканці Cквирщини!

Друга світова війна кривавим смерчем прокотилася територією більшістю країн світу. А дата 22 червня 1941 року назавжди залишиться трагічною сторінкою історії України.

Цей трагічний день уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів.

Гіркі спогади про те лихоліття не полишають нас. Вони передаються від батьків до дітей, з покоління у покоління.

Схиляємо свої голови перед світлою пам’яттю тих, хто загинув на фронтах війни, і тих, хто повернувся живим, але не дожив до наших днів. Схиляємося у зажурі, вшановуючи невинно знищених людей в коцтаборах, у наших селах та містах. Вічна слава і вічна пошана кожному, хто ціною життя відстоював право на свободу і незалежність нашої держави.

Голова райдержадміністрації Василь Галюк

 

 

 

Переглядів: 37
 Друк

Сьогодні - день національної скорботи, бо ми віддаємо данину пам’яті загиблим під час найбільшого в історії людства збройного конфлікту.

22 червня 41 року розпочався найкривавіший період в історії Другої світової війни. Ця війна завдала нашому народові страшних та непоправних втрат - забрала життя мільйонів українців, частково або повністю зруйнувала багато міст і сіл.

Біля Меморіалу Слави, що у м. Сквира зібралися члени районної громадської організації ветеранів війни, праці і ЗС на чолі з головою ради ветеранів М.І.Шевчуком. У заході брали участь заступник голови райдержадміністрації І.О.Петрусевич, керівник апарату РДА В.Л.Салтанюк, голова районної ради В.В.Гриша, заступник голови райради О.Г.Грищенко та представники районних ЗМІ.

«Гіркі спогади про те лихоліття не полишають нас. Вони передаються від батьків до дітей, з покоління у покоління. Я глибоко переконаний, що ні ми, ні наші діти ніколи не забудемо про жертви Українського народу, який зробив неоціненний внесок у розгром нацизму як державної машини і як ідеології. Бо в роки Другої світової загинуло, приблизно 10 мільйонів українців. Вони полягли заради майбутнього людства.

Вічна слава і вічна пошана кожному, хто ціною життя відстояв право на свободу і незалежність нашої держави.»- сказав Микола Іванович.

Хвилиною Мовчання присутні вшанували пам'ять усіх загиблих у роки Другої світової війни.

Траурний вінок і живі квіти присутні поклали до Вічного Вогню Меморіалу Слави.

Потім делегація прибула на Алею Героїв, що біля районного Будинку культури.

Квіти лягли до стели з прізвищами сквирян - Героїв Радянського Союзу, кавалерів Орденів Слави тощо.

Переглядів: 50
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack