Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2019
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Четвер, 11 липня 2019


Друк

У зв`язку з затвердженим Планом заходів у період передвиборчої кампанії та проведення позачергових виборів до Верховної Ради України у 2019 році, рятувальники Сквирщини здійснюють перевірки виборчих дільниць та проводять організаційні і практичниі заходи, направлені на забезпечення пожежної та техногенної безпеки.

Так, 11 липня, інспекторським складом Сквирського районного сектору було проведено перевірки об`єктів виборчих дільниць. Фахівці ДСНС оглянули електрообладнання, первинні засоби пожежогасіння, системи протипожежного захисту, куточки безпеки.

Особливу увагу інспектори звернули на стан шляхів евакуації.

Рятувальники детально розповіли присутнім про основні вимоги Правил пожежної безпеки України, що стосуються задіяних об’єктів і виборчих дільниць та навчили порядку дій у разі виникнення пожеж та інших надзвичайних подій. Також було обговорено алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних та схожих на них предметів.

 

Переглядів: 34
 Друк

11 липня 2019 року в приміщенні Сквирської районної філії Київського обласного центру зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій для укомплектування кадрами: структурного підрозділу ТОВ «Київхліб» Сквирського хлібзаводу за вакантними посадами пекаря, продавця продовольчих товарів, налагоджувальника устаткування виробництва харчової продукції; ТВБВ № 10026/0668 філії ГУ по м. Києву та Київській області АТ «Ощадбанка» за вакантною посадою економіста І категорії служби роздрібного бізнесу. На захід були запрошені безробітні громадяни, що перебувають в даний час на обліку в службі зайнятості.

Інспектор з кадрів Сквирського хлібозаводу Лариса Ковпак та керуюча ТВБВ № 10026/0668 АТ «Ощадбанка» Марина Поплавська мали можливість здійснити співбесіди по підбору кадрів на заявлені вакансії, поспілкувавшись особисто з потенційними працівниками. Безробітні громадяни мали змогу отримати відповіді на запитання щодо умов праці, графіків роботи, вимог роботодавців до майбутніх робітників, розміру заробітної плати, соціальними гарантіями для працівників.

Захід пройшов цікаво та змістовно. Видано п’ять направлень на працевлаштування, досягнуто домовленостей щодо тимчасових робіт в вересні.

 

Переглядів: 28
 Друк

11 липня 2019 року  у малій  залі адміністрації відбулося  засідання  комісії у справах альтернативної (невійськової) служби Сквирської райдержадміністрації, яке провела перший заступник голови райдержадміністрації Славінська О.В.

Комісія розглянула та прийняла відповідні рішення щодо наступного питаня:

  1. Про  розгляд звернення керівника підприємства ДП "Київський Облдорупр" Філія "Сквирське райДу», щодо подальшого проходження альтернативної (невійськової) служби на підприємстві  гр. Яланжи Єлиссея Володимировича, 1998 р.н.
Переглядів: 41
 Друк

10 липня відбувся відкладений матч першості Київської області з футболу   між командами «Колос» (с. Пустоварівка) та Центр Спорту-Фаворит» (м. Бориспіль). Наші земляки   не залишилижодного шансу одному з цьогорічнихлідерів, що й засвідчивостаточний результат — 4:0 на користь «Колоса». Дуплетом вистрілив ОлександрЗдебський. Особливо красивимбувйого перший гол: Здебськийувінчавіндивідуальнийслаломнийпрохідневідпорним ударом. І ще в чотирьохвипадках шлях м’ячу до сіткиперекрив каркас воріт гостей. Відтакпустоварівціпоступаютьсябориспільцямтільки одним очком і займають на проміжномуфінішібагатообіцяльнучетвертупозицію.

КОЛОС (Пустоварівка) — ЦЕНТР СПОРТУ-ФАВОРИТ (Бориспіль) — 4:0 (Степанюк, 13, Хомин, 25, Здебський, 45, 77). Переглядів: 55

  Read More...Друк

З 16 по 19 липня 2019 року на території Вишгородського району буде проведено наметову таборівку «Молодь в громаді».

Програмою заходу передбачено інформаційно-навчальні тренінги, семінари на тему: «Адвокація молодіжних ідей», «Молодіжна робота в ОТГ», «Включення молоді в процес прийняття рішень, молодіжні ради», зустрічі з громадськими діячами.

До участі запрошуються молодь віком до 35 років, депутати, які опікуються питаннями молодіжної політики, представники відділу/сектору по роботі з молоддю,  представники бібліотек,  завідувачі клубів чи керівники будинків культури, зацікавлена молодь.

Для участі необхідно заповнити електронну анкету за посиланням:

https://forms.gle/mq4JT9BdBJHwb8r6A або заповнити форму, наведену нижче, у термін до 12 липня 2019 року та надіслати її на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з поміткою у темі «Молодь в громаді». Переглядів: 74

  Read More...Друк

Ветерани російсько-української війни записали соціальний ролик циклу "Ти зможеш!".

Запрошуємо переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=T5QrpGwNF54

Переглядів: 35
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack